Tyxo.bg counter Играта е безмилостно жестока
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:16:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Играта е безмилостно жестока  (Прочетена 2002 пъти)
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« -: Юни 24, 2013, 08:00:08 »

Здравейте пичове,събота и неделя се отдадох на много свалки по горещите софийски улици. Двата дена плътно обикалях по улиците и заговарях всяка жена,която ми харесаше. Сега ще си призная честно,че заради миналата седмица с баунсването си мислех,че тези излизания ще са още по-успешни,но не се получи така. Пробвах различни методи на заговаряне,някои действаха по-добре други не.Като цяло се забавлявах много извадих си изводи и имам някои въпроси,които ще напиша накрая,но първо да направя един разбор на двата дена и какви методи пробвах.Обиколих всички възможни места в София по няколко пъти,където се събират много хора.

Първоначално се правех на заблуден испанец,който не знае пътя до хотела си.Мацките не отказваха помощ на "чужденеца" с изключение само на една.Но когато им разкривах истинската си същност т.е ,че не съм испанец,не оставаха много доволни и си продължава с усмивка въпреки опитите ми да ги задържа.  Една много красива мацка даже ме попита и каква е целта на това и аз отговорих " Исках да се запозная с теб,защото имаш много готино излъчване" Заговарях ги не фронтално а през глава.Наистина тогава ефекта беше по-добър,но при двойните сетове примерно едната приятелка прецакваше  нещата,дори когато се опитвах да я вкарам в сета или да я негна.
   След няколко отваряния по този начин опитах индиректен начин с въпрос кое място е по-добро за среща и вместо стандартните скучни опции сложих малко по перверзни.Интереса на девойките се повиши видимо,даже тогава успявах да спра повторно такива,които в началото продължаваха да ходят.Запознавахме се,но когато се стигнеше до телефони,ме режеха безпощадно Cheesy Имаше един двоен сет с две девойки от които едната беше с много големи гърди  Tongue и като чу въпроса започна много да се смее,свалката тръгна на горно ниво,но естествено приятелката и пак прецака нещата и тази с големите "възможности" се оправда,че отивала на интервю за работа.
   В един момент попаднах пак да въпросните белгийки,които този път се държаха доста грубо,за което отнесоха доста негове,направих да ги баунсна отново като им говорих и за хотел,но отказаха.

На следващия ден зарязах тотално идеята да се правя на чужденец и ги заговарях както дойде,като най-добре и тогава резултата си проличаваха.Изглеждаше най-естествено. И този ден попаднах на чужденки-бразилки.Тук вече се заформи добър,сет,нищо,че излезнаха доста груби...важното е,че се забавлявах. Отворих две много готини мацки-чернокоса и руса,които седяха и чакаха нещо.Отворих русата,която почти веднага почна да ме реже.Чернокосата си траеше за което направих опит да я вкарам в сета с "Винаги ли твоята приятелка е толкова срамежлива,дума не обелва".Тя се засмя,но отговори,само когато съм заинтригувана.Пуснах им едно негче и си тръгнах.Останалите сетове не се различаваха като цяло.
  От двата дни мога да кажа,че научих доста важни неща за мен,но се появиха и въпроси.За мен тези дни не бяха неуспешни,защото неуспеха ме мотивира още повече да играя.Знам,че по принцип трябва да се отварят колкото се може по-многобройни сетове и мацките да по-красиви за закалка един вид.Но точно тези мацки ме режеха най-много.Тези по-обикновените почти не пускаха шитки. Но това което видях в очите на абсолютно всички беше възхищението им,че някакъв непознат се опитва да ги сваля и не му пука  Wink Към коя таргет група да се насоча главно. Мисля си,че проблема е в гласа,не смогвам да говоря през целият сет енергично и затова ги губя.
 Ще се радвам да прочета всякаква критика Smiley
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #1 -: Юни 24, 2013, 10:29:05 »

За критика - от Илиян, Митко, и Парадокса на уъркшоп. Като те гледат на живо, само тогава могат да ти дадат адекватна критика.

На мен ми се струва неефективна такава игра, с толкова много резачки. Явно ти липсва някаква "кукичка", на която да захапят.

Иначе адмирации за енергията и ентусиазма.
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #2 -: Юни 24, 2013, 14:01:02 »

Шампионите не са тези, които са най-добрите в това, което правят. Шампионите са най-упоритите, най-всеотдайните и тези, които ще изядат целия свят, за да постигнат своето. Пич, шапка ти свалям. Нека те резнат 10, 100, 1000, няма значение. Знай обаче, че това, което си постигнал, трудно може някой да го направи. Продължавай в същия дух, ти сам ще усетиш къде грешиш, къде си прав. Важното не е колко пъти ще паднеш, броят на паданията да е равен на броя на ставанията. Успех, брато!
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #3 -: Юни 24, 2013, 14:48:54 »

...броят на паданията да е равен на броя на ставанията
Неее... Шампион си тогава, когато изправянията водят паденията винаги с 1!
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 938

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 24, 2013, 17:34:40 »

Sarion, какво значи точно този израз "Режеха ме безпощадно"? Някоя мацка каза ли ти изрично "Режа те"? Най-вероятно просто не са спирали или са ти правили шитки. Да кажеш "режат ме", това означава, че някой друг решава съдбата ти. В случая мацката просто си отминава и ти избираш как да се чувстваш след това.
   Иначе е много добре, че си мотивиран и експериментираш. Най-вероятно не създаваш достатъчно привличане поради гласа, а и кой ти каза изобщо, че трябва да заговаряш момичетата през глава? Ефекта е бил по-добър в смисъл на спиране на сета и то е било, защото наистина си бил толкова индиректен, че направо си бил безопасен. Мацката се спира по-лесно ако си безопасен и може да говори по-дълго време с теб, но за привличане - забрави. Затова и после, когато си преминавал директно и си искал телефон не се е получавало нищо. През погледа на мацките ти правиш нещата някакси крадешком, за да се домогнеш до тях. Това е, разбира се, когато няма привличане. Най - вероятно проблемът ти е бил в енергията, гласа и най - вече фрейма. Не си държал на шитките, това е просто. Не си дал никакви примери за това как си преминавал различни шитки, дай малко и ще ти кажа по-конкретно. А има и нещо друго - след успеха с баунса на белгийките от предния път, през следващите дни си имал по-високи очаквания, това е създало его в теб и си бил зависим от реакцията на другите. На всеки се случва, дори и на мен понякога. Важното е да приемеш, че следващия път пак тръгваш от нулата, емоциите отпреди вече ги нямаш и трябва да си ги създадеш пак, но по нов начин.  Wink
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #5 -: Юни 24, 2013, 19:50:37 »

;)Естествено,че никоя не ми го каза,изразих се по поетично.В повечето случаи както споменаваш сам се прецаквах,защото ми куцат все още някои неща и не се бях отпуснал на 100 процента.
Бях спрял две девойки които раздаваха флаери и когато ги попитах къде е най-добре да се заведе момиче на първа среща гей-бар или нудистки плаж.Едната се засмя,но другата каза,на нито едно от двете,защото какво момиче ще е ако се съгласи? Не помня какво точно отговорих,но ме се получи добре. Pick-up-a е постоянна променлива,ето тази вечер след работа заговорих една чаровна мацка,с каквото ми дойде наум и получих телефон.И този път имаше привличане. Колкото си по естествен  не ти пука и не мислиш за крайният резултат както много пъти си казвал Илияне,толкова повече успеха се приближава до сваляча. Много съм ти благодарен,за съветите Smiley
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #6 -: Юни 24, 2013, 23:12:36 »

Здравей. Поздрави за играта и че не ти пука. Реп от мен , защото това е основата ,оттам насетне опира до опит, умения и малко късмет.

Мнението ми не може да е много обективно , защото не съм те виждал на живо , но ето как са нещата според мен. Това с индиректния опънър е възможност, но след него преходът трябва да е много внимателен и изпипан - не можеш да я спреш да я питаш за място , където да проведеш среща и веднага след това да опиташ да вземеш телефон. Някой друг , който е чел литература може да бъде по-детайлен , предполагам ще каже , че не калибрираш правилно, може да създадеш в момичето емоция , че си фалшив и криеш нещо , което хич не ти помага. Преди опитах подобни неща , но да ти кажа честно с яките мадами нямах по-голям успех от 1/10 , но пък аз ги лъжех , че съм от другаде , отседнал съм в града за покер турнир и ги питах за яко място за празнуване. В тоя смисъл може би мадамите са осъзнавали какво всъщност целиш  , дори и да не си си го признал пред тях евентуално. Виж какъв тип опънъри и поведение работят при теб , малко играчка е , защото трябва да имаш голяма база за сравнение, за да разбереш всъщност къде е проблемът.
   Ако са те рязали почти всички мацки , не можем да кажем , че проблемът е само в тях и са шитнати всички. Експериментирай с различни неща, забавлявай и и гледай на момичето да е много интересно. Ще ти кажа мое лично наблюдение , което не съм виждал да е споменато във форума , но от казаното от теб съдя , че може да проработи при теб. Ако се постараеш да изглеждаш добре и да си уверен, напълно естествено е момичето да бъде до някъде впечатлена , че непознат я заговоря. Колкото разговорът се проточи повече обаче ( разбира се на мястото , където си я спрял - пред НДК , на Витошка и т.н. ) шансовете за успешен клоуз според мен намаляват. Кажи и нещо забавно , шегувай се с нея и я накарай да каже нещо истинско за себе си. Ако решиш да си с готови шаблони , внимавай много , защото не всички работят при всеки - избери нещо оригинално , което ще ти отива. Ако видиш , че ти се кефи, покани я на кафе веднага. Ако откаже неуверено и искай задължително телефона. Бил съм с момичета , които са ми давали телефона без да съм се проявил като най-готиният пич в живота им , но след това е имало развитие.

Поздрави и дано съм бил полезен.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: