Tyxo.bg counter Много як ден
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:16:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много як ден  (Прочетена 996 пъти)
Miro
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« -: Юни 24, 2013, 21:49:07 »

Както,някой вече знаят преди,няколко дни пуснах тема за вътрешната игра и хората.Е сега с удоволствие мога да кажа ,че това вече е минало:).Проблемите сякаш изчезнаха най-вероятно,защото днес се забавлявах мн яко,а преди сякаш вземах нещата мн на сериозно и водех някаква невидима война с всички хора,жени и т.н:)Все се опитвах да прегазя целият свят и всичко по-пътя си,което май не е правилно.В купона му е мамата Smiley
Та срешнах се с Ники и Кристиян на попа.В началото тегавиня едвам едвам по-половин,по-една мацка.Като цяло обаче бяхме доста дръзки и палави днес:)Всичко започна от една мацка мисля че беше #2:) за деня ,която настигахме просто вървики.Да ама в един момент усещам,как още малко и ще я прегазим,ама никой няма да я отвори.И тогава някак спонтанно не я заговорих ,а направо я хванах за косата и и я метнах напред.Това беше опънъра.Косопънър:)
Патентовам го:)Много ми се вдигна енергията и отново бях безсмъртен.Това предполагам се предаде и на другите и ги почнахме.После имаше мн яки сетове и мацки и яко се забавлявахме като заговаряхме мн яки пи*ки ,ама найстина мн яки.Крис взе няколко телефона ,а Ник май изпусна една направо да я тресне,ма нищо на срещата.И така.Мисля от тук нататък всеки ден да имаме за цел да правим неща ,които до момента не сме правили (влизане в заведения например и т.н.).Емоциите са мега големи и е мн разчупващо повярвайте.Струва си.

Животът и онази част от него нареченa pick up са едно вълнуващо приключение. Вместо до утре ше кажа до улицата:) Чао
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Юни 24, 2013, 22:21:12 »

Напред и нагоре ! + от мен !
Активен

Никога не се отказвай .
Страници: [1]