Tyxo.bg counter Заповеди на пикапъра
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 00:48:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заповеди на пикапъра  (Прочетена 4997 пъти)
agent61
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« -: Юли 01, 2013, 11:51:41 »

Тези 5 заповеди на пикапъра са взети от книгата "Съблазнение или НЛП без комплекси С Горин и OSV" не съм ги превеждал аз, а ги взех от този превод http://tinyurl.com/qenons6

Книгата си е дълга и всичко е добре обяснено, разликата между тази книга и книгите за пикап е че тази е с НЛП елементи. От това което прочетох до сега мога да кажа че нлп не нещо подло както някои играчи казват и за това странят от него, който има време и желание да я прочете 100% ще му е от полза.

Относно заповедите/правилата на пикапъра авторите съветват да си ги напишете на лист и да си ги четете всеки ден, идеята е да ги осъзнаете съзнателно и несъзнателно, за да станат част от вас и вашето мислене.

Първа заповед:
Няма нищо лошо в това, че съм мъж и изпитвам желание да покорявам и съблазнявам жените. Аз нямам никакво намерение да се оправдавам и да се извинявам за това.

Втора заповед:
Никой не е застрахован 100% от неуспех, но всеки неуспех не е повод да се разстройваш, а безпрецедентна възможност да се поучиш от своите грешки.

Треда заповед:
Когато общуваш с момичета и ги съблазняваш, това ти доставя удоволствие. Ако ти не получаваш удоволствие от самия процес на пикап и съблазнение, то ти нищо не правиш правилно.

Четвърта заповед:
Повече гъвкавост.

Пета заповед:
Нашият свят като цяло е приятелски настроен към нас. И ето защо, този който търси винаги намира. И във всеки от нас, в това число и в мен има всичко което е необходимо, за да успее.
Активен

The devil whispered "you cannot withstand the storm" the warrior replied: "I AM THE STORM"

https://www.youtube.com/watch?v=UdOcA55zmVk
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: