Tyxo.bg counter Всичко се свежда до твоите умения by DavidDeangelo
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:14:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко се свежда до твоите умения by DavidDeangelo  (Прочетена 4871 пъти)
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Август 19, 2013, 08:24:29 »

Долните редове са превод от книгата на DavidDeangelo Double Your Dating. Аз лично го намирам много ползено за себе си, защото съм доста себекритичен и работя над това Smiley
Enjoy

Имаш проблем? Трябва ти ново умение.

Ако имаш някой аспект в живота, който не работи при теб може би се нуждаеш от ново
УМЕНИЕ.

Аз открих преди няколко години това, че повечето хора гледат себе си и си казват неща
като"Тук трябва да има нещо, което НЕ Е НАРЕД С МЕН. Не знам защо. Просто не мога да
го направя"

Но фактът е, че проблемът не е бил нещо грешно с тях, проблемът е бил това, че е им трябва да придобият ново умение или сбор от умения.

Срещането с жени опира до твоите УМЕНИЯ. Ако имаш проблем в някой аспект, придобий ново умение, с което да работиш. За инстанция, ако си се научил да срещаш жени и да взимаш телефонни номера, те може би трябва да започнат да ти флейкват, но и да
не се виждате на планирани срещи.
Главно: Ново умение. Ти трябва да придобиеш умението да накараш жените да се срещат с теб преди да създаваш планове.

Запомони, ако имаш предизвикателство ти трябва умение. Така че си припомни това и се
върни отново на книгата да видиш информацията, тогава практикувай докато не придобиеш умението.

И започнах като си създавах селф картини упражнения базирани на НЛП( Невро Лингвистично Програмиране) и Времева Терапия и ги правих през цялото време. (Прочети Frogs into Princes от Bandler and Grinder и Тhe Secret of Creating Your Future от Tad James за
повече информация.)

Тук е едно упражнение, което ми помогна значително:
Първо си затварям очите и си представям картина на човекът, който искам да бъда. Представям си как ще съм облечен, физиономията на лицето ми, как стоя... всички детайли.Тогава, аз хвърлих тази картина нагоре в небесата и започнаха да валят копия от това върху мен, за колкото дълго можех да видя... в моето минало и бъдеще... всичко около мен. Упражнявайки това звучи някак странно, но ти помага директно на мозъка за този човек, който искаш да бъдеш.

Едно нещо, който учих екстензивно наричано "интернален диалог" или "говорене със себе
си". Това е просто начина, по който си говориш вътре в главата си. Повечето хора си
говорят със себе си през целия ден. Но повечето от тях си говорят НЕГАТИВНО вместо
ПОЗИТИВНО. Негативно лично говорене в моя опция е една от главните причини за ниско
самочувствие, предаване и намаляне на интереса въобще в опитване на нещо.
Ако си кажеш на себе си нещо достатъчно пъти, ти ще започнеш да го ПОВЯРВАШ. Това
ново убеждение ще се замести в ума със неговото лично, и ще започва да създавa
новото такова.

Повечето хора, които имат негативни убеждения имат също и негативно говорене със себе си,  което прави самоизпълняващо се пророчество. Ако това си ти, СПРИ ТОЧНО СЕГА.

Аз може би съм първия човек, който някога ти го е казвал, така че може да ти прозвучи малко непознато. Или, аз може би ти припомням нещо, което вече знаеш. Във всяко събитие си прави обещание със себе си да започнеш да говориш позитивно със себе си и
да бъдеш себеокуражаващ се от сега. Запиши си го в своя календар. Пращай си емайли.
Прави каквото искаш, за да запомниш че трябва да говориш и да се отнасяш със себе си
добре.

Ако си един от тези хора, които харесват да бъдат негативни, да спорят за всичко, на-
мират нещата, които никога няма да проработят за теб и защо всичко е грешно тогава ми
направи услуга и изтрий тази книга от твоя хард диск и ме емайлни да попиташ за възвръщане. Ти си направил избор да си негативен спрямо себе си и не съм заинтересован в помагането ти да го видиш по по-добър начин. Хората, които са направили избор да бъдат негативни спрямо всичко играят в драма, зад която аз съм заинтересован в адресирането и възжмоно зад това е силата на книгата за промяна.

Ако си от другата страна, ти си един от хората, които са готови да си дадат шанс да
опитат нови неща. Тогава си кажи"Аз мога да направя нещо, ако избера" и "Аз мога да
променя, ако наистина го искам" тогава мисля, че ще бъдеш успешен.

Ключът е да започнеш да си говореш в позитивен mindset и да си говориш със себе си по
позитивен начин.

Ето едно упражнение, което да правиш: Извади лист хартия и напиши долу всички негативни мисли, които имаш за себе си и всички негативни неща, които си казваш.
И всички аспекти, където позитивен поглед би ти помогнал. после започни да пишеш вместо негативни - позитивни неща, които можеш да си кажеш и започни да го правиш. Продължавай да работиш над това, докато не спреш да се самокритикуваш. Това може да ти отнеме години, както при мен. Но е важно повярвай ми. Този процес ще ти подобри всички аспекти в живота, така че го ползвай навсякъде.

Освен това е важно да правиш умствени картини и да визуализираш успехът, който искаш да имаш. Като отиваш да спиш си прави умествени филми бъдейки успешен в различни ситуации и с различни типове жени. Умственata репетиция е следващото най-добро нещо след физическото действие. Така че го прави, колкото можеш по-често. Ако ще визуализираш с идеализаранато твое аз, което аз ще те науча  репетирай това всеки ден. Ти ще видиш подобрения и резултати. Ако не правиш тази част, ти ще се притесняваш защо по-дяволите не можеш да го вземеш, когато ти потрябва.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: