Tyxo.bg counter Вчера в фитнеса
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2017, 12:57:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Пропуснал съм над 9,000 изстрела в кариерата си. Загубил съм почти 300 мача. 26 пъти ми се доверяваха да направя финалния и решаващ изстрел и съм пропускал. Провалял съм се много пъти в живота си. И точно заради това успях.“ - Майкъл Джордан

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юли 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Вчера в фитнеса  (Прочетена 8761 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1399

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 07, 2006, 20:02:58 »

Във фитнеса сме шепа хора... Присъстват и 2 от "великите алфи" на фитнеса - демек хора с тела близки до това на Рони Колман и над 10 годишен стаж по залите. Това, че присъстват - всъщност не е нещо необичайно - като се замисля аз ходя сравнително рядко на фитнес /2 пъти в седмицата/, но те в 90% от случаите са там... Та казвам "алфи" на фитнеса - щото те си викат през залата, говорят си простотии и т.н. - бе въобще фън и АЛФА поведение... уж...

По-якият - около 40 годишен /Напомп1/ вика и се базика с другия - /около 30 г./:
- Саше, не може така - ти искаш всички путки да ебеш...
/и 5 мин - следва такъв тип закачки/
В залата имаше и една грозна и дебела жена - на около 27 г. Тя се приближи до този супер якия - Напомп1 и му вика:
"Я престанете де..."
Той: "Ама ние със Сашето си говорим"...
/с извинителен и тих тон/
Тя: "Не ми е приятно да си говорите така..."
Той: "О, ама не ни обръщайте внимание - все едно, че не съществуваме"
/още по извинително/
Тя /презрително през рамо/: "Може да си говорите за други неща - музика например" /излизайки от разговор с него и подминавайки го/
Той /извинително и мазнещо се опитва да прави рапорт/: "Еми сега за музика да си говорим не удобно - то и без това в залата има некво подобие на музика"...
Тя - вече го беше отебала...
Последва - тишина в залата...

Аз просто слушах и не вярвах на очите си - Мъж, който иначе има вид и поведение на главорез способен да пречука поне 5-ма противници и да наебе с кеф всяка путка се оказва excuser...

-Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 20:06:15 »

Може би просто не е искал да я сваля Wink
Активен

Ако живота ти поднесе лимони...направи си лимонада
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 21:29:53 »

Не е въпроса да я сваля, въпроса е да си държи на статуса.
Аз ако бях на мястото на Напомп2 щях и аз да се включа с нещо подобно:
- Ейй Напомп1, да не съм те чул повече да ми споменаваш думи като "путки", "ебеш" и др. подобни. Особено ако става на въпрос за грозни и дебели Grin
Активен

Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 21:55:26 »

За какво му е да си поддържа статуса пред някаква дебела и грозна жена ? Huh?
Активен

Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 00:04:33 »

за тренинг

офф топик:
а за к'во ти е тоя гейски аватар... wuss landia
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

The Female Pick Up Artist

Профил
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 00:21:27 »

Фрейм и статус не трябва да са за пред хората, трябва да са вътрешно усещане- не се прави на готин, бъди готин- ако ще да е пред селския идиот.
Владо, не почвай с гей тематиката Wink
А и някои от нас ни кефи....  Tongue
Активен

Pro Di G.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 09:14:53 »

Статус се поддържа навсякъде - ако се държиш високорангово - го правиш навсякъде и пред всички. Не чакаш да дойде някоя 8ца, за да покажеш ранг - пък през останалото време да си "шмотльо" - както казва известен български пикапьор ...  Wink

и не е за пред хората - за пред тебе е... за хората остава приятното/неприятното усещане, че са комуникирали /наблюдавали/ готин-високорангов пич...
Активен

Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 21:20:30 »

Не става ли аз да си знам,че поддържам висок ранг,но когато ми трябва да го използвам,тогава да действам Smiley ?
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Май 20, 2009, 21:34:37 »

Не става Wink Висок ранг се показва. Това е като да имаш Порше Турбо 911 и да си го държиш в гаража, защото "ти си знаеш, че го имаш". ...?!
Висок ранг се дeмoнстрира с походка, (освен ако не левитираш, значи ще го показваш винаги) с глас, маниери, жестикулация. Гледай Мистъри в youtube, да видиш какво имам предвид- всичко по него е изкуствено създадено, но отгоре до долу се е барнал и крещи алфа.

Pro Di G.
Активен

Pro Di G.
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Май 20, 2009, 21:46:06 »

Е много ясно,че ще използвам всичко,което мога и имам,за да направя впечатление. Но нека ти дам един прост пример-ти като ходиш до кварталния магазин,с порше 911 ли ще го направиш ?
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Май 20, 2009, 21:52:11 »

Не, но това е, защото кварталният магазин е на 20м, и се губи смисълът. Също така, защото предпочитам да ходя пеша по принцип, по-полезно е. И защото нямам книжка. Но да, схванах ти идеята Wink
Но по принцип, ранг се показва винаги. И за разлика от колата, която не ти трябва, ако се разхождаш в парка, ранга си го взимаш с теб. Най-вече защото той трябва да е част от теб, не нещо, което си обличаш понякога. И защото никога не знаеш къде ще те изненадат хубави бройки Wink
Активен

Pro Di G.
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Май 20, 2009, 22:13:39 »

Нека да го обясня по-просто Smiley Смятам,че една грозна жена не заслужава да види моя статус,разбира се нещата се променят,когато тя има хубави приятелки и може да им каже,че е видяла пич като мен  Cool.Така,че да- донякъде се съгласявам с теб  Smiley Roll Eyes
Активен

mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #12 -: Май 20, 2009, 22:54:56 »

ОК, Марто, но защо пък трябва да ставам по-нисък от тревата зарад някаква си? Не можеш ли да разбереш - трябва да приемеш, че ти си ценния и другите не могат да правят с теб каквото си искат, както в случая е направила жената с Напомп1. Когато приемеш тази идея за себе си, то ти тогава го правиш това по default на всякъде. Може и да го правиш само за пред мацките, както ти казваш, но тогава актьорската ти игра трябва да е много добра, иначе може да се усетят, че нещо не е както трябва в теб. А жените са много добри в това да разберат що за човек стои пред тях.
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Май 20, 2009, 23:01:00 »

За наше собствено съжаление, Митко е прав- усещаме мухльовци, несигурни, срамежливи, и фалшиви. И всички останали. Трябва да си железен. Да, звучи напомпано, но е така. И колкото по-рано един мъж го приеме, толкова по-успешен ще бъде. На мен лично ми е писнало и дошло до гуша от несигурни или безгръбначни мъже Sad И ето защо пик ъп артистите имат успех- те са сигурно, леко арогантни, но и с чувство за хумор и интересни. И ако се направи както трябва, комбинацията убива Wink
Pro Di G.
Активен

Pro Di G.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Май 21, 2009, 09:45:22 »

Нека да го обясня по-просто Smiley Смятам,че една грозна жена не заслужава да види моя статус,разбира се нещата се променят,когато тя има хубави приятелки и може да им каже,че е видяла пич като мен  Cool.Така,че да- донякъде се съгласявам с теб  Smiley Roll Eyes

Нещо не ти е ясна цялата идея на ранга...
Като се прибирам нощес от работа в квартала няма кой да ме види - нощ и тъмнина - вървя си сам. И пак си вървя както си вървя иначе - готино - пак се чувствам както иначе - пак съм си същият, както че ли има хора около мен.
Ранга и излъчването не е нещо, което да включваш само като има има готини жени около теб тези неща си стават част от теб... иначе е фейк... а фейк съкс...
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: