Tyxo.bg counter Вчера в фитнеса
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:27:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Вчера в фитнеса  (Прочетена 10062 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 07, 2006, 20:02:58 »

Във фитнеса сме шепа хора... Присъстват и 2 от "великите алфи" на фитнеса - демек хора с тела близки до това на Рони Колман и над 10 годишен стаж по залите. Това, че присъстват - всъщност не е нещо необичайно - като се замисля аз ходя сравнително рядко на фитнес /2 пъти в седмицата/, но те в 90% от случаите са там... Та казвам "алфи" на фитнеса - щото те си викат през залата, говорят си простотии и т.н. - бе въобще фън и АЛФА поведение... уж...

По-якият - около 40 годишен /Напомп1/ вика и се базика с другия - /около 30 г./:
- Саше, не може така - ти искаш всички путки да ебеш...
/и 5 мин - следва такъв тип закачки/
В залата имаше и една грозна и дебела жена - на около 27 г. Тя се приближи до този супер якия - Напомп1 и му вика:
"Я престанете де..."
Той: "Ама ние със Сашето си говорим"...
/с извинителен и тих тон/
Тя: "Не ми е приятно да си говорите така..."
Той: "О, ама не ни обръщайте внимание - все едно, че не съществуваме"
/още по извинително/
Тя /презрително през рамо/: "Може да си говорите за други неща - музика например" /излизайки от разговор с него и подминавайки го/
Той /извинително и мазнещо се опитва да прави рапорт/: "Еми сега за музика да си говорим не удобно - то и без това в залата има некво подобие на музика"...
Тя - вече го беше отебала...
Последва - тишина в залата...

Аз просто слушах и не вярвах на очите си - Мъж, който иначе има вид и поведение на главорез способен да пречука поне 5-ма противници и да наебе с кеф всяка путка се оказва excuser...

-Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 20:06:15 »

Може би просто не е искал да я сваля Wink
Активен

Ако живота ти поднесе лимони...направи си лимонада
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 21:29:53 »

Не е въпроса да я сваля, въпроса е да си държи на статуса.
Аз ако бях на мястото на Напомп2 щях и аз да се включа с нещо подобно:
- Ейй Напомп1, да не съм те чул повече да ми споменаваш думи като "путки", "ебеш" и др. подобни. Особено ако става на въпрос за грозни и дебели Grin
Активен

Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 21:55:26 »

За какво му е да си поддържа статуса пред някаква дебела и грозна жена ? Huh?
Активен

Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 00:04:33 »

за тренинг

офф топик:
а за к'во ти е тоя гейски аватар... wuss landia
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

The Female Pick Up Artist

Профил
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 00:21:27 »

Фрейм и статус не трябва да са за пред хората, трябва да са вътрешно усещане- не се прави на готин, бъди готин- ако ще да е пред селския идиот.
Владо, не почвай с гей тематиката Wink
А и някои от нас ни кефи....  Tongue
Активен

Pro Di G.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 09:14:53 »

Статус се поддържа навсякъде - ако се държиш високорангово - го правиш навсякъде и пред всички. Не чакаш да дойде някоя 8ца, за да покажеш ранг - пък през останалото време да си "шмотльо" - както казва известен български пикапьор ...  Wink

и не е за пред хората - за пред тебе е... за хората остава приятното/неприятното усещане, че са комуникирали /наблюдавали/ готин-високорангов пич...
Активен

Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 21:20:30 »

Не става ли аз да си знам,че поддържам висок ранг,но когато ми трябва да го използвам,тогава да действам Smiley ?
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Май 20, 2009, 21:34:37 »

Не става Wink Висок ранг се показва. Това е като да имаш Порше Турбо 911 и да си го държиш в гаража, защото "ти си знаеш, че го имаш". ...?!
Висок ранг се дeмoнстрира с походка, (освен ако не левитираш, значи ще го показваш винаги) с глас, маниери, жестикулация. Гледай Мистъри в youtube, да видиш какво имам предвид- всичко по него е изкуствено създадено, но отгоре до долу се е барнал и крещи алфа.

Pro Di G.
Активен

Pro Di G.
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Май 20, 2009, 21:46:06 »

Е много ясно,че ще използвам всичко,което мога и имам,за да направя впечатление. Но нека ти дам един прост пример-ти като ходиш до кварталния магазин,с порше 911 ли ще го направиш ?
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Май 20, 2009, 21:52:11 »

Не, но това е, защото кварталният магазин е на 20м, и се губи смисълът. Също така, защото предпочитам да ходя пеша по принцип, по-полезно е. И защото нямам книжка. Но да, схванах ти идеята Wink
Но по принцип, ранг се показва винаги. И за разлика от колата, която не ти трябва, ако се разхождаш в парка, ранга си го взимаш с теб. Най-вече защото той трябва да е част от теб, не нещо, което си обличаш понякога. И защото никога не знаеш къде ще те изненадат хубави бройки Wink
Активен

Pro Di G.
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Май 20, 2009, 22:13:39 »

Нека да го обясня по-просто Smiley Смятам,че една грозна жена не заслужава да види моя статус,разбира се нещата се променят,когато тя има хубави приятелки и може да им каже,че е видяла пич като мен  Cool.Така,че да- донякъде се съгласявам с теб  Smiley Roll Eyes
Активен

mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #12 -: Май 20, 2009, 22:54:56 »

ОК, Марто, но защо пък трябва да ставам по-нисък от тревата зарад някаква си? Не можеш ли да разбереш - трябва да приемеш, че ти си ценния и другите не могат да правят с теб каквото си искат, както в случая е направила жената с Напомп1. Когато приемеш тази идея за себе си, то ти тогава го правиш това по default на всякъде. Може и да го правиш само за пред мацките, както ти казваш, но тогава актьорската ти игра трябва да е много добра, иначе може да се усетят, че нещо не е както трябва в теб. А жените са много добри в това да разберат що за човек стои пред тях.
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Май 20, 2009, 23:01:00 »

За наше собствено съжаление, Митко е прав- усещаме мухльовци, несигурни, срамежливи, и фалшиви. И всички останали. Трябва да си железен. Да, звучи напомпано, но е така. И колкото по-рано един мъж го приеме, толкова по-успешен ще бъде. На мен лично ми е писнало и дошло до гуша от несигурни или безгръбначни мъже Sad И ето защо пик ъп артистите имат успех- те са сигурно, леко арогантни, но и с чувство за хумор и интересни. И ако се направи както трябва, комбинацията убива Wink
Pro Di G.
Активен

Pro Di G.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Май 21, 2009, 09:45:22 »

Нека да го обясня по-просто Smiley Смятам,че една грозна жена не заслужава да види моя статус,разбира се нещата се променят,когато тя има хубави приятелки и може да им каже,че е видяла пич като мен  Cool.Така,че да- донякъде се съгласявам с теб  Smiley Roll Eyes

Нещо не ти е ясна цялата идея на ранга...
Като се прибирам нощес от работа в квартала няма кой да ме види - нощ и тъмнина - вървя си сам. И пак си вървя както си вървя иначе - готино - пак се чувствам както иначе - пак съм си същият, както че ли има хора около мен.
Ранга и излъчването не е нещо, което да включваш само като има има готини жени около теб тези неща си стават част от теб... иначе е фейк... а фейк съкс...
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: