Tyxo.bg counter Секс след 45 минути запознанство с жена
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:14:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс след 45 минути запознанство с жена  (Прочетена 43577 пъти)
Largo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Ноември 10, 2009, 00:28:53 »

Почти никакво време не ми остава да пиша в сайта, но днес се реших да драсна някой друг ред.

Скоро бях писал една тема ?Повярвайте в себе си?. Взех лека полека да вярвам в себе си, но все още не вярвах на 100%. Излизах по-уверен всеки ден, но вътрешната игра ми беше доста слаба. Постоянно се оплаквах, че всички около мен са зле, по отношение на жените. Няма с кой да излизам да пикапим и т.н. Бтв заебах си уинга, въобще не ми трябва. Взех да се ровя в Интернет за някоя inner game книга ? намерих две. Не съм ги свършил, тъй де на първата съм още на 120 страница от 240. Много бавно чета и повтарям всичко защото според мен е доста важно да го разбера и да си го набия в главата. За тия 120 страници доста неща схванах и доста неща взех да променям. Много се надъхах. Взех да правя доста щури неща. Приятелите ми взеха да ме мислят леко за луд, но имат голям респект. Това, че ме мислят за  луд е добре, защото продължавам да правя моите си неща без да ми обръщат внимание пък и не ми пука какво мислят.
Едно от лудите неща, които правих скоро беше на Halloween. Тук има студентски град, който е доста известен с купоните си. Всяка година за Halloween идват около 40к студенти от други щати само да празнуват празника тук. На главната улица беше пълно с хора. Въобще не ми пукаше. За тия два дни отворих всеки, който се разминаваше с мен на улицата - около 400 сета. Само ги отварях -  поздравявах ги и им пожелавах да се забавляват. Отидохме след това на няколко партита и отворих сетове и ги задържах, но това по-нататък. Събота сутринта точно, когато беше Halloween се облякох с костюма си и със съквартиранта излязохме на главната улица да ядем аххаха!

( аз съм от ляво Smiley)

Всички ни гледаха, но МЕН ВЪОБЩЕ НЕ МИ ПУКАШЕ (Бтв едно момиче ме спря и ми каза, че съм секси ХАХААХхах)! Знаете ли заслужаваше си. Вярно излагах се, но това ме научи на много неща.
За последните 8 дни съм се целувал с 10 момичета. Почти с всички момичета се целувах след 5 мин. запознанство. Дори не помня какво им говорих хахах. Ето една от тях:

Вчера правих секс, след като познавах момиче от 30-45 мин. Имахме план със съквартиранта ми да ходим на две партита. Отидохме на първото имаше 2 момчета хахаха. Музиката беше тиха и доста ми се приспа. Той седя при тия момчета за около час и тридесет минути, а аз отидох при едни познати в същата кооперация да полафя малко с тях уж да не заспя. Върнах се и видях две момичета дошли и готови да ходят с нас на другото парти. Запознах се и тръгнахме. Едната ме накефи и си я изолирах ама разговора не вървеше ? спеше ми се и много ниска енергия имах. Видях партито от далеч и на балкона имаше хора и силна музика. Само си викам ?Ей ся издивях? Отворих всички на това парти. Влезнах в супер стейт. Запознах се с руснаци, с които говорих на руски, запознах се с испанка с която лафих на испански. Запознах се с почти всички момичета, но все още целта си ми беше първото момиче. Говорих си с всички и на определено време отивах и и давах приятелска преградка и си говорих с нейните приятели. Това се случи на няколко пъти и накрая като видях, че ме гледа, отидох, хванах я за ръка и тръгнахме към балкона. Там имаше хора, но до балкона имаше една маса без столове. Облегнах се на масата и говорих малко с нея и след 3 минути я целувах вече. Седяхме още малко и след това я закарах в нас и правихме секс.

Сега разбирам, че играта е 90% inner game. Всеки може да научи някакви рутини и да заговаря момичета и да взема телефони. Трябва винаги да си уверен и да не ти пука и от там идва цялото нещо! РИСК НА 100% ВИНАГИ! ТОВА Е ИСТИНАТА!

Ако сте много страхливи, момчетата от pick-up project могат да ви помогнат! Вярно плаща се, а аз платих много повече от това в момента, но знаете ли ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ!

--------
Активен

Винаги има някой по-готин от теб
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2009, 01:42:50 »

Това за inner game-а е много вярно!Даже може и повече от 90% да е.
Много важна част от играта  Smiley
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Antixrist
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Dum spiro, spero

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2009, 18:52:48 »

Брат , много кефиш с тая история. Smiley Wink
Активен
Marmalad