Tyxo.bg counter какво се случва с живота ми след месец семейни начела
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:20:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: какво се случва с живота ми след месец семейни начела  (Прочетена 32464 пъти)
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Ноември 22, 2013, 14:36:05 »

ето какво се случва с мен след 3 месеца връзка и месец живот с момичето в моя апартамент.честно казано отношенията ни никак не вървят добре , цял ден съм на работа , момичето седи по цял ден вкъщи или на лекции , оплаква ми се че и е скучноб и няма какво да прави по цял ден един вид ми го натяква че аз съм виновен .говорим си някви сериозни неща че се обиюаме едно друго а в същото време някакви битовизми убиват бавно нашата връзка .в продъление на месец вече не спираме да се караме .причината е че я хванах да си пише тайно с бившият си приятел през цялата ни връзка , вивдали са се целували са се един път, бил и е тръпка .каза ми че дори отнацало е искала секс да прави секс с него.след като разбрах се карахме постоянно , тч каза че съжалява но аз станах предубеден ,прекрати комуникацията си с него .хвана ме няколко пъти да и ровя ш тел .също така в момента знам че може би е искрена, но не обича да споделя с мен , това ме натоварва излищно и ме дразни, натяквам и го , заяждам се пончкога излияно с нея, но само като се сетя за всичките и разговори и това какво си е писала и ми става кофти а тя е инат и не си пречупва характера и може би и това ме привлича в нея но ме кара винаги да имам едно на ум .превърнал съм се се едно в падарин , сигурно много я отблъсква .незнам какво да променя в мен , в държанието си .когато съм нпукист ми казва ти не се инт от мен , когато съм мил съм се лигавил , не мога да бъда себе си след всичко случило се ,простих и но като се държи гадно и се сещам веднага за това .привлича ме емоционално и сексуално но като се караме и се държи и прави на инат се натоварвам много .тя също .вие как бихте постъпили и какво бихте ме посъветвали , благодаря предварително
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2013, 14:44:33 »

Ти знаеше, че с тази мацка ще имаш проблеми от подобен характер. Нали коментираше това това преди месец-два, или е ставало дума за друга?

===
В българската азбука има букви "Я" и "Ю" ползвай ги. Също ползвай и главни букви за начало на изречение, а препинателен знак се поставя непосредствено след думата, без интервал. Интервалът се поставя след препинателния знак.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2013, 14:47:31 »

да знаех , но въпреки това ме привличаяе , мислил съм си че нещата могат да се променят , любовта уж прави чудеса , какъв е извода , по принцип съм мн търпелив , но все пак ....
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2013, 14:49:11 »

Насочваш ме на мисълта , че прекалено ранното започване на съжителство с гаджето не е най добрата идея.
Активен

Никога не се отказвай .
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 938

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2013, 14:49:43 »

Първо, прояви малко уважение към форума и потребителите, които четат темите ти и в бъдеще пиши грамотно като бял човек. Така темата ти звучи несериозно и всеки който я прочете ще се отнесе с предубеждение към теб. Замислям се вече дали в бъдеще да започна да изтривам подобни теми.  Wink
   Второ, проблемите ти с приятелката ти се дължат на това, че нямаш привличане и полярност с нея, а нямаш привличане и полярност, защото като чета това имам чувството, че сте се събрали две жени. Та ти мислиш и си емоционално реактивен като жена. Можеш ли изобщо да стиснеш юмрук като мъж и да кажеш: ?Връзката ми е пълна шитня и се държа като женчо. Това ще го променя? ?
   Връзката ти не струва и май вината не е точно в момичето. Пращай я при предишното и гадже и започвай да се развиваш като мъж. Имаш нужда да останеш сам, за да работиш върху себе си.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2013, 14:55:10 »

Бях написал хубав и дълъг съвет, ама майната му. Не го заслужаваш. Щом ти няма да си даваш зор да слагаш шибани точки, и главни букви, и да гледаш какво пишеш, аз няма да си давам зор да ти обяснявам каквото и да е. Никой не ти е длъжен да се чуди "ч" ли си искал да напишеш или "я". Вземи препрочитай какво си написал малко. Ебаси мързела.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2013, 14:57:05 »

92 набор е
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2013, 14:58:25 »

да знаех , но въпреки това ме привличаяе , мислил съм си че нещата могат да се променят , любовта уж прави чудеса , какъв е извода , по принцип съм мн търпелив , но все пак ....

Все пак какво? Знаел си, поел си непремерен риск и сега - оплакваш ли се? И ти ли си от онези несигурни мъже, които са способни да заживеят под един покрив с първата, която изрази някакво съгласие за това?

Хайде да ти кажа и на теб - попрехвърли темите, в които е дискутиран точно този казус, за да не се повтаряме. Много е лесно да се появиш и да искаш съвет, ама не е хубаво да демонстрираш, че предишното ти изкарване тук е било загуба на време за онези, които са ти обърнали внимание.

А на въпроса - какво бих сторила аз, ако съм на твое място - прекратявам връзката и си давам достатъчно дълга почивка от връзки, за да се отърва от дяволите си. Ако бях на нейно място - отдавна да съм си тръгнала, а междувременно щях да започна и работа.

И с риск да се повторя:
В българската азбука има букви "Ш", "Я" и "Ю" ползвай ги. Също ползвай и главни букви за начало на изречение, а препинателен знак се поставя непосредствено след думата, без интервал. Интервалът се поставя след препинателния знак.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2013, 15:17:46 »

извинявам се за правописните грешки , на чужд лап топ съм и флекс тайпа е объркан , като се прибера довечера ще ги оправя
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1231

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2013, 16:11:50 »

Аз ли нещо не съм разбрал или... Значи, тя живее при теб и ти разправя, че се чуди как да се изтъркаля с бившия, докато ти си на работа. Не че нещо, ама щото и е скучно. И ти си ОК с това. Извинявай, пич ама ако аз съм една мадами ...и ти си ми авер, не бивши ами цялата мах'ла ще изжъна.
Рогата не ти мърдат, и според мен си наясно с това. Не знам, сигурно си доста "широко скроен" човек. Аз лично съм доста дребнав в някои отношения.  Smiley
Съвета ми е да се стегнеш, и да започнеш да се държиш на положение.
Активен
TheTinker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2013, 16:23:20 »

Позволих си да отделя 10 минутки от времето си, за да направя текста по-разбираем за потребителите. Човече, научи поне основните правила в Българският Език, не бъди неграмотен.
Ето какво се случва с мен след 3 месеца връзка и месец живот с момичето в моя апартамент. Честно казано отношенията ни никак не вървят добре, цял ден съм на работа, момичето седи по цял ден вкъщи или е на лекции , оплаква ми се че и е скучно, и няма какво да прави по цял ден, един вид ми го натяква че аз съм виновен. Говорим си някакви сериозни неща че се обичаме едно друго, а в същото време някакви битовизми убиват бавно нашата връзка. В продължение на месец вече не спираме да се караме. Причината е, че я хванах да си пише тайно с бившият си приятел през цялата ни връзка, виждали са се, целували са се един път, бил и е тръпка. Каза ми че дори отначало е искала да прави секс с него. След като разбрах се карахме постоянно, тя каза че съжалява, но аз останах предубеден, тя прекрати комуникацията си с него . Хвана ме няколко пъти да и ровя в телефона и, също така в момента знам че може би е искрена, но не обича да споделя с мен , това ме натоварва излишно и ме дразни, натяквам и го, заяждам се понякога излишно с нея, но само като се сетя за всичките и разговори, и това какво си е писала и ми става кофти, а тя е инат и не си пречупва характера. и може би това ме привлича в нея, но ме кара винаги да имам едно на ум. Превърнал съм се все едно в пъдарин, сигурно много я отблъсква. Не знам какво да променя в мен, в държанието си. Когато съм непукист ми казва: "Ти не се интересуваш от мен", когато съм мил съм се лигавил, не мога да бъда себе си, след всичко случило се, простих и, но като се държи гадно и се сещам веднага за това. Привлича ме емоционално и сексуално, но като се караме се инати и ме натоварва много. Тя също. Вие как бихте постъпили и какво бихте ме посъветвали?
Благодаря предварително!
Активен

"Никога не обезкуражавайте някой, който прогресира, без значение колко бавно."
Платон.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2013, 16:33:15 »

Първо - за какво ти е да живееш заедно с жена, ако не за да създадете семейство?
Да си живуркате двамата ей така колкото да си миришете чорапите един на друг, е точно рецепта да се скарате както си го описал, особено пък ако мацката не ходи на работа.

Та - ако тя мисли да учи още 3 години, пращай я да си ходи на общежитие, еби си я когато искаш (и когато ти пусне) пък като завърши ако тя е съгласа тогава я вземай у вас и веднага ѝ прави едно дете и да го гледа, защото особено ако не ходи на работа по цял ден наистина ще се чуди какво да прави и с кого да ти слага рога.

Обаче - за успешен брак или съвместен живот също е нужна игра, и тя не е по-малко трудна от играта за дърпане на пички от улицата. Аз мога доста да пиша на тази тема, но тъй като тя не е за пикап ще се въздържа, защото и без това много хора се оплакват, че се губела основната идея на форума, а именно - как да пикапим по-ефективно.
Твоята тема също не е за форума, или поне не за раздела "проблеми в свалките", а за "други".
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2013, 18:45:01 »

Първо - за какво ти е да живееш заедно с жена, ако не за да създадете семейство?
Да си живуркате двамата ей така колкото да си миришете чорапите един на друг, е точно рецепта да се скарате както си го описал, особено пък ако мацката не ходи на работа.

Та - ако тя мисли да учи още 3 години, пращай я да си ходи на общежитие, еби си я когато искаш (и когато ти пусне) пък като завърши ако тя е съгласа тогава я вземай у вас и веднага ѝ прави едно дете и да го гледа, защото особено ако не ходи на работа по цял ден наистина ще се чуди какво да прави и с кого да ти слага рога.
Точно това щях да напиша. Пращай я да ходи да бачка, това с ученето е убиване на номера за да не работи. На 22 години, ще си седи вкъщи по цял ден, не тя, а ти си за бой, че я оставяш да прави каквото си иска.
Активен
mapera
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2013, 00:02:21 »

След година, подобни на твоите мъки, доста трудно взех решението и натиснах бутна NEXT.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2013, 02:23:16 »

vendetta,

Как изобщо реши, че е правилно след само два месеца да прибираш някаква мацка у вас и да живеете под един покрив?
Ти даваш ли си сметка, само като се прочете как си го написал, какво впечатление и усещане оставя у страничния наблюдател? Звучи така, сякаш по дефоулт си готов да приютиш абсолютно всяка, която ти пусне, щото кой знае кога може да ти изпадне да топнеш пак. Не те обиждам, просто ти казвам каква бе първата мисъл, която ми мина, след като го прочетох.

Пич, много хора имат връзка и са ексклузивно един с друг по две, по три, по пет години и повече дори, преди да се нанесат някъде под един покрив "на семейни начала", а ти си дръпнал тази в твоя апартамент след петото изпразване. Къде е логиката в това решение?

Дори не е необходимо да издребняваме допълнително и да споменаваме, че ти (като работещият от двамата) най-вероятно поемаш и всички сметки и разходи, докато тя се прави на натоварена в уни-то и се заиграва с бившия си (дано поне е само той де)

Моят съвет: вместо да се унижаваш да ѝ гледаш тайно телефона и да ѝ следиш чатовете, стисни зъби, прекрати нещата и ѝ покажи вратата. Та тя щом в началото няма грам респект към теб, не знам как ще е, ако решиш да продължаваш с нея.

Избирай сам: или временна болка (т.е биеш ѝ дузпата), или постоянни нерви, скандали, недоверие, лошо настроение, до момента, в който няма да си способен да влезеш през вратата на собствения си апартамент (защото рогата ти ще са толкова големи, че ще се закачат в касата).
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: