Tyxo.bg counter какво се случва с живота ми след месец семейни начела
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:16:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: какво се случва с живота ми след месец семейни начела  (Прочетена 32460 пъти)
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2013, 10:43:17 »

след вчерашният ни разговор , който беше подхванат от нейна страна , ми сподели неща които ме накараха да се замисля , че може би причината наистина е в мен защото нямаме полярност както каза Илиян .не и обръщам достатъчно внимание , чакаме цял ден от работа да се прибира , изчистила , наготвила , оправила навсякъде пък аз не взимам инициативата , постоянно я питам излизал ли ти се а не да и кава хайде обличай се и да ходим някъде .всияко това я дразни , едно и също всеки ден , еднообразно.И интересното ми е след всичко  това което ми каза , дали ако изляза от тази иннертност на която съм се оставил последният месец нещата ще се оправят или просто няма смиъл да се занимавам .за рогата към този момент беше само бившият и но държанието ми е предпоставка и за др неща .един вид ми каза че е с мен само защото ме обича и не аз съм човекът който тя иска и търси .и ако се променя тези неща може би ще имаме по пълноценна връзка .
Активен
thePlayerr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 23, 2013, 12:49:10 »

Първо искам да кажа че форума е много як и това е първото ми мнение (честито на мен Cheesy )! Второ vendetta123 можеш да попиташ всички от форума и всеки ще ти каже нещо различно ,ако бях на твое място мен това нямаше да ме устройва поради простата причина че не АЗ съм направил тоя избор. Поеми отговорността и ти реши , това е твоя живот.
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 23, 2013, 13:24:37 »

thePlayerr, а кой го е направил този избор, ако не точно vendetta123? Хайде четете, уважаеми пациенти и зрители, четете! А vendetta123 - ти няма ли да положиш минимум усилие да пишеш като грамотен?!

Очевидно имаш принос ситуацията да е такава, но не мисля, че е редно да се натоварваш еднолично с вина.

Що се отнася до разнообразието - лично мое мнение - да сте на по 20-22 години и да се затворите да живеете заедно и в огромния свят да си направите свой малък, ограничен, затворен и монотонен - ами по-голяма тъпотия от това, днес се надявам да не прочета. Ти ще работиш, тя ще домакинства. Няма по-еднообразно нещо от това да не се случва нищо. И така до златната ви сватба ли? Я се поосъзнай малко. Хубаво е да можеш да поемеш отговорност за издръжка на собственото си домакинство, ама на тези години нямаш ли с какво по-интересно и интригуващо да запълниш времето си, вместо да го посвещаваш на загубена кауза.

То е ясно че и ти, и тя ще се променяте още много време и много пъти. Ама тия простотии за променянето и обичането, и връзката между едното и другото - пълен булшит са, повярвай ми. Сега ако у тебе живеят комплекси, че друга няма да се завърти около тебе - блъскай си главата и си обричай бъдещето на усложнени отношения с една жена. Пиша това, защото ако тя е голямата ти любов и ти си нейната голяма любов, всичките поводи за тая тема, не би трябвало да съществуват.

И още нещо - рано или късно птичката ще излети от гнездото и ти ще се окажеш в ситуацията на поредния прецакан от жена. Ще ти го кажа директно  - сам ти създаваш предпоставки да бъдеш зарязан след време - най малкото си заживял с момиче, което ти е давало индикации, че проблемите с нея няма да с просто лош сън, а реалност. Ти също, според прочетеното, не само в тая тема, не си узрял за да си част от партньорство. Единственото, което можеш да направиш, и за да се съхраниш като емоции, и за да си на някаква достойна позиция в собствените си очи -  да прекратиш тези отношения, а не просто съжителството.

Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
igracho
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 23, 2013, 13:50:19 »

Тя живее при теб,предполагам  и,че я подпомагаш финансово,а тя ти обяснява как се е целувала с бившия й и искала да прави секс.Това си е неуважение.Аз не бих я търпял.
Активен
thePlayerr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2013, 14:30:49 »

Прескъпа Emerald , съжалявам че не съм бил по конкретен или ти четеш без очила, но за да изразя мнение мисля че доста точно съм прочел и разбрал поста на Вендета. А за въпросния избор нищо не е направил, а по конкретно:
след вчерашният ни разговор , който беше подхванат от нейна страна , ми сподели неща които ме накараха да се замисля , че може би причината наистина е в мен защото нямаме полярност както каза Илиян .не и обръщам достатъчно внимание , чакаме цял ден от работа да се прибира , изчистила , наготвила , оправила навсякъде пък аз не взимам инициативата , постоянно я питам излизал ли ти се а не да и кава хайде обличай се и да ходим някъде .всияко това я дразни , едно и също всеки ден , еднообразно.И интересното ми е след всичко  това което ми каза , дали ако изляза от тази иннертност на която съм се оставил последният месец нещата ще се оправят или просто няма смиъл да се занимавам .за рогата към този момент беше само бившият и но държанието ми е предпоставка и за др неща .един вид ми каза че е с мен само защото ме обича и не аз съм човекът който тя иска и търси .и ако се променя тези неща може би ще имаме по пълноценна връзка .
Иначе брато на теб мога да ти пожелая само успех със по-нататъшни отношения със жените и следващия път не бързай да ги каниш в дома си ами помисли първо че ако мацката няма приятелки занимание през деня когато ти работиш на нея ще и бъде скучно и после ти ще си патиш заради сивото ежедневие в което вкарваш и себе си и нея.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2013, 16:31:21 »

Здрасти vendetta123.

Хубаво е, че споделяш своите проблеми. Така можеш да получиш ценни съвети. Мисля, че последното мнение на Emerald, заедно с мненията на Илиян и Cancun могат да ти бъдат в полза.

Според мен, реакциите ти показват, че имаш нужда от промяна. Въпрос на време е, тази мадама да те напусне. Така, че действай преди това да се е случило. Покажи, че ти самият не си доволен от настоящото положение, но без да прехвърляш вина на някого. Когато нещата не вървят, това се усеща. В случая, ти си го усетил, но се страхуваш да кажеш СТОП, защото се страхуваш да си нарушиш комфорта. Но, той е нарушен, най-вероятно, безвъзвратно. Поговори с нея и й кажи, че не се чувстваш комфортно и искаш да си останете гаджета, но да не живеете заедно. Това е първата стъпка и условие на намалиш напрежението от двама Ви. Добре е, вътрешно да бъдеш със съзнанието, че можеш да и да я загубиш. За целта, добре ще е, постепенно, да разредиш и срещите с нея. Можеш да направиш нещата стъпка, като в същото време наблегнеш върху повече контакти и с други жени.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
fatman25
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #21 -: Декември 01, 2013, 09:57:04 »

Не знаех че липсата на главни букви чак толкова ви дразни...
Вендета, тази мацка не е за теб. Замисли се, както Играча каза, ти вадиш парите а тя се чуди как да се види с бившия и да си легне с него, да ти каже че сте заедно единствено защото те обича. Пич чия любов е безкрайна? Любовта е 2 макс 3 години после остава само уважение, доверие и толерантност. Щом тези неща липсват още от сега в връзката след 1, 2 години като изчезне любовта, какво ще стане? Тя още от сега се чуди как да ти сложи рога, а те ''обича''. Тази връзка е обречена на провал, разкарвай я послушай Емералд, остани малко сам обмисли положението, грешки, защо и как и тогава вече се замисли за друга връзка. При всяко едно положение ще скъсате, въпроса е колко още ще се тормозиш и нервиш докато скъсате?
Активен
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #22 -: Декември 03, 2013, 14:58:37 »

Здравейте отново.В крайна сметка отношенията ни не се подобриха ми се влошиха , постояно караниици всяка вечер.Реших да и кажа че искам да си дадем почивка един от друг .Идеята ми е че може малко да се подобрят нещата като си залипсваме .Лошото е че и нямам доверие след всичките пъти на лъжи и имам много на ум. Не мога да се преборя с бариерата , че като отиде на дискотека пак може да се повтори същото .Та мамка му ние бяхме на кръчма и тя отиде да флиртува с един в тоалетната .Незнам на някой от вас каква би му била реакцията , но аз и казах че ако дори и си помисли да се повтори , вече да ме е ''отписала ''.Та трудно ми е да се преборя точно с тази психическа нагласа , че тя отива да се забавлява уж с приятели , но реално никой не знае какво може да стане ...Мисля , че прекалено съм се затврил покрай нея и съм ограничил социалните си контакти с други жени и приятели ...Звучи нийди но е факт.Това е и причината да се ровя постоянно в форума и да чета все нови и нови неща ....благодаря за проявеното внимание !
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #23 -: Декември 03, 2013, 15:19:01 »

Правилно - аут!
Като ѝ се живее - да ходи да си живее. Ама у някой друг - или в студентски град. Ти ще ѝ плащаш масрафите, пък тя ще ходи да флиртува - ай сиктир.
Посестримите ѝ ще ти обяснят сега как тя е търсела другаде това, което ти не си ѝ давал, защото си загубеняк - ама тези, дето ѝ го дават, защо не я приберат те у тях си тогава?
Като ѝ дойде акъла да иска да е с мъж сериозно и ексклузивно, да ражда деца и да ги гледа - тогава да се събира да живее с мъж.

Аз ти се чудя и на теб на акъла защо си предприел такава стъпка след като намерението ви не е било да създавате семейство - явно просто за да си имаш нещо за редовно ебане. Ако имаш малко игра обаче, ебане няма да ти липсва и без да се занимаваш с някаква дето да ти слага рога.
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #24 -: Декември 03, 2013, 16:17:24 »

Аз ти се чудя и на теб на акъла защо си предприел такава стъпка след като намерението ви не е било да създавате семейство - явно просто за да си имаш нещо за редовно ебане. Ако имаш малко игра обаче, ебане няма да ти липсва и без да се занимаваш с някаква дето да ти слага рога.
Защото има хора, на които маанетата из Студентски, дъскорезниците, ах, пардон, дискотеките, и други културни мероприятия не са им нито толкова забавни, нито толкова привлекателни. И тия хора търсят спокойствие, тишина и топлина у дома. Нито е скучно, нито е тооолкова назадничаво да си седи някой у дома, да направи нещо за ядене и да чака другия да дойде.

Аз съм готова да правя планини от манджи, само и само да ме оставят на спокойствие (бахти, звуча кат' Неновица) и да не ме влачат по дискотеки. Имам достатъчно дразнители в живота си, че да си създавам изкуствено стрес. Ако ми се иска, ще отида на един пиано бар веднъж на 2 месеца и съм си ОК. Ако искам пък да видя някого - свиркам й по женски на тортичка и си говорим от сърце, тет-а-тет, без Преслава/Металика/Криско да ми дъднат на главата. Това не ме прави бабичка, пенсия или архнемезис на Емералд - прави ме различна. Свикнала съм.
Според мен Вендета е имал, доколко осъзнато, доколко не - подобно желание. Иска човекът да си се прибере и да си има някого - иска дом. Дом става, като има някой, който те чака да се прибереш от работа, който е мислил за тебе и се е помъчил да те зарадва с нещо - нито готвенето, нито чистенето да жизненоважни - може просто  да е звъннал на Pizza XL да вземе любимата ти. Ключовата дума е обич.
Само че мацката е прекалено екстровертна за него и иска навън. Това е.

Цитат
Първо - за какво ти е да живееш заедно с жена, ако не за да създадете семейство?
Да си живуркате двамата ей така колкото да си миришете чорапите един на друг, е точно рецепта да се скарате както си го описал, особено пък ако мацката не ходи на работа.

Изобщо не съм съгласна. В това съжителство се разбира кой става за тебе и кой не. Аз ако не му мириша чорапите, как ще знам дали има смисъл да се занимавам с тях да ги пера?
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #25 -: Декември 03, 2013, 21:00:06 »

А бе то хубаво топлина, домашни манджи, тишина и спокойствие, ама тя тази е на 20-22 години и ѝ се куфее. Какви задължения има? Да ходи на лекции и да вземе там няколко изпита, унито ѝ го плащат нейните, живее на готово у Вендета, бас държа, че дори с роло тоалетна хартия не е допринесла за общия бюджет и по цял ден се чуди какво да прави и в кое заведение да вдига ръчички вечер. А и все пак за лекция можеш да се успиш, да скипнеш цели дни и седмици дори на много места, не е чак толкова отговорно, а пичът ходи на работа, натоварен е, плаща сметки и се изморява, съответно няма пауър за чести излизания.

Ние му казахме къде са му грешките.

Вендета, от поста ти личи, че не си ѝ бил дузпата  още. Ако това е така и особено след пинизите, които ти върти под носа и пред други хора, бате, заслужаваш си го, честно. Да си с нея 5 години, че да не можеш толкова лесно да я прежалиш, ама за 3 месеца не мога да си представя да си хлътнал толкова.

Не знам какъв съвет още може да ти се даде, след като ситуацията е повече от ясна. Показвай ѝ вратата, сменяй бравата и баста, иначе тея, дето флиртува с тях по заведенията, ще вземе да ги води и у вас в хола. Тя буквално не те бръсне за слива.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #26 -: Декември 03, 2013, 22:19:23 »

А бе то хубаво топлина, домашни манджи, тишина и спокойствие, ама тя тази е на 20-22 години и ѝ се куфее. Какви задължения има?
Това казах и аз.
Цитат
Само че мацката е прекалено екстровертна за него и иска навън. Това е.
Все пак мерси, че без да четеш поста ми както трябва, моменталически ми заставаш опозиция. Много се кефя на такива.  Grin
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #27 -: Декември 03, 2013, 22:35:29 »

Ами явно не си успяла да ме грабнеш достатъчно и затова по по диагонала Grin

Да не говорим пък колко на място (за кой ли път) веднагически реши да подчертаеш какво на теб ти харесва или не ти харесва
и какво ти обичаш и не обичаш да правиш. Убеден съм, че Вендета живо се интересува от твоето светоусещане и кулинарни трикове.Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #28 -: Декември 03, 2013, 23:31:21 »

Коя е девойката в подписа на УУ ?  Huh?
Активен

Fake it 'til you make it!
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #29 -: Декември 04, 2013, 01:10:47 »

Не знаех че липсата на главни букви чак толкова ви дразни...
Пич,споделям мнението на другите.--представи си лист формат А3-демек по-голям от нормален лист А4...
А сега си гопредставийзписанпотози начин...(видя ли грешката?аз да  Grin ).Дори в чисто сляти изречения(рядкост,но на някои места ги има)виждам грешки и ме дразнят,при това като чета бързо има вероятност да не обърна внимание на някоя точка или буква.Ако си чета нормално,да речем книга,отгръщам дадена страница,и по средата виждам случайна дума с очевадна грешка.Е,повярвай,дразнещо е.Виждал съм да пишат в магазин с официални залепени красиви букви креМвирши...Е...падам от смях Embarrassed .стига за правопис.Smiley
Аз мисля,че тази неговата "любима" или е неземна красавица,която му е достатъчно да я бодва отвреме-навреме и е доволен следващия един месец,че я е е*ал,или е както бях аз преди  4-5 месеца-влюбен до уши,в една,дето вЕрно си е много яка путкамацка,но:
1.живее много далеч.
2.Вече разбрах(след почти година "изгарящи""чувства"),че има хиляди пъти по-качествени,че и по-красиви от нея...и се преродих.Сега,когато ми се драска с някоя мацка,имам си един фалшив фб(в оригиналния не ми говори),и ѝ драскам отвреме-навреме,колкото да ми се вдигне ::)емоцията.Като гледам имаш нужда от същото."Тегли"един прецизен кантар,и при най-малката индикация за глупости ѝ бий дузпата.Не само тя има п*тка, ц*ци и нежно гласче.Smiley Айде успех Smiley
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: