Tyxo.bg counter какво се случва с живота ми след месец семейни начела
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:19:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: какво се случва с живота ми след месец семейни начела  (Прочетена 32463 пъти)
LoReX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #30 -: Декември 04, 2013, 02:18:54 »

добре след 3 месеца връзка си е прибрал у вас ?   Cheesy и след първия месец тръгваш да търсиш   съвети по форуми  Cheesy давам ти един съвет на ебия един път по грубо и и кажи да си ходи и после и звъни от време на време за секс докато не спре да ти връзва друго няма какво да коментирам
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #31 -: Декември 04, 2013, 10:11:21 »

Не знаех че липсата на главни букви чак толкова ви дразни...
Пич,споделям мнението на другите...

Виждам, че за теб е важно да се пише прилично правилно. В тази връзка, бих искала да ти кажа, че интервал се поставя след препинателен знак, а не както ти го пропускаш.
Също е по-прегледно и приятно за четене.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #32 -: Декември 06, 2013, 11:06:17 »

здрвейте , искам да ви дам една малка ситуация от ежедневието.Влизам си онзи ден в фейс бук и гледам че мойта аврка е добавила бившият си приятел отново.предисторията е че докато ходих с нея имаше супер големи панаири с него , мисля че даже ви бях разправял.100 пъти и бях казал ясно , че не желая никаква комуникация с този човек.тя каза ок.След като разбрах я питах защо го е добавила , тя ми каза ,че не биуло коректно от моя страна да изисквам това от нея , че искала само да си пишат без да се виждат .идеята ми е грубо ли е било от моя страна ,че и поставям ултиматум да престане да си пише с този човек след всичко случило се.варианта ми е казвам и , че ако не  престане с комуникацията с този човек просто да ме забрави ....ако го направи значи просто не и пука за мен и какво мисля. ако и позволя да си пишат и чуват по тел мисля че излизам като най големия балък и и влизам във фрейма , вие как мислите , дайте съвет .благодаря
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #33 -: Декември 06, 2013, 11:42:24 »

Ужасен ужасон...

То това дали вендета ще зареже приятелката си или тя ще го зареже преди това, е най-малката дилема в цялата история... Проблемът е, че и да я зареже, със следващата ще е същото, няма да стане изведнъж по-малко отчаяно положението... Така че проблемът изобщо не е момичето, няма смисъл да се концентрираме над нея, проблемът си е той...утре и работеща да си хване, а не студентка, като няма фрейм, а й се води по акъла, пак няма да я задържи...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #34 -: Декември 06, 2013, 12:14:17 »

Вендета, не знам на какво разчиташ и какви са ти плановете за бъдещето, но продължаваш да не се замисляш докъде ще я докараш с тази мацка.

Както казва Здрач - няма какво да я мислим девойката. Ами ти? Какво толкова не ти е наред, че избираш дискомфорта на една връзка, пред това да си сам, но спокоен и що-годе щастлив?

Ти сега се унижаваш да забраняваш, следиш онлайн комуникацията й, да поставяш рамки и условия, а дълбоко в себе си знаеш, че наистина нямаш право да изискваш точно това. И защо - ами защото тя е свободна да избира. Ти си свободен да не приемаш избора й, ако той не те удовлетворява. Но ти не просто не приемаш нейния избор, ти искаш да промениш неща, над които нямаш власт. И още по-зле - продължаваш да търпиш и да заблуждаваш себе си, че тя един ден ще спре, или може би - един ден ти ще свикнеш. Каква перспектива, а?

Какво се случва с тебе през времето, в което очакваш да стане някакво чудо

- заминаваш си като индивидуалност;
- губиш уважение от другите към теб;
- унищожаваш самочувствието си /което и без това май не е много на ниво/;
- вредиш на здравето си косвено;
- изживяваш застой дори в работата си;
- натрупваш чувство за вина, но в неправилна посока;
- създаваш нови страхове и храниш нови комплекси /които занапред ще ти пречат да изградиш хубава връзка с друга жена/ и т.н., и т.н.

Я ми кажи - ти изпитваш ли ужасен страх от това да си сам, без гадже? Мислил ли си за себе си, че ти никога няма да имаш хармонична връзка с жена? /не както сегашната/

Не е толкова драматично да си без гадже. По-драматично е да си човек, който приема и се съгласява, дори и да не изпитва удоволствие от това.

Тук пак някой ще ме оплюе, но ти имаш много да работиш над себе си. Имаш ли приятели, хоби, някаква страст, която ти доставя удоволствие? Спортуваш ли? С какви хора общуваш в ежедневието си, дори на работа и как изкарваш свободното си време? За какво мечтаеш? А сега - харесват ли ти отговорите, които си даваш? Кое би променил, за да се чувстваш по-добре? Какво ще направиш, за да осъществиш промяна?

Хайде не ползвай форума само като мека салфетка, за да си бършеш носа и сълзите, защото тук рядко ще чуеш точно онова, което ще ти хареса с тона, който е подходящ за твоята емоционална същност. Повтарям ти - прочети старите теми, в които си описвал този и сходни на този проблем. Направи си изводите и си отговори на въпросите, които вместо теб ти задавам.

В крайна сметка, дори и да не промениш нищичко - ти спадаш в онзи процент хора, на които им допада да изградят привидна сигурност, дори и да не им харесва да живеят така. С други думи - няма да съм далеч от истината, ако кажа - ТИ ПРОСТО НЕ ИСКАШ ДА ОПИТАШ! 

Хайде, със здраве и до нови срещи, защото ти пак ще се появиш скоро със сходно оплакване, но тоя път няма да си хабя  маникюра, за да ти пиша неща, над които ти очевидно не се замисляш.

Колко мъка има по тоя свят... и как сами хората си я правят...
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #35 -: Декември 06, 2013, 12:52:42 »

След отговора на Emerald аз няма какво да добавя повече. Адски точно написано и не само vendetta трябва да го прочете много внимателно, а и всички, които "нещо" им куца в дълготрайните връзки.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
fatman25
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #36 -: Декември 06, 2013, 17:30:45 »

Даката, ами едно е като са слети думите, друго е простата липса на главни букви. Например миналата ми клавиатура имаше прецакан shift и след като караш 2, 3 години без shift как мислиш че се променя този навик. Wink Както и да е такива дреболии не ми пречат пък съм вманиачен на тема чистота и ред, може би просто съм сбъркан. Cheesy
Както и да е Вендета нямаш право да и слагаш ултиматуми това показва липса на доверие, щом тя не може да се сети ... ама както я описа не трябва да и слагаш ултиматуми а направо да я закопчаеш за радиатора. Само не разбирам колко пъти ще и ''даваш'' последен шанс? Емералд е права ти си обсебен да не си сам!
Активен
Furious
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #37 -: Декември 06, 2013, 21:26:17 »

Към автора:
Ти имаш по скоро идеята да имаш приятелка, а не толкова коя е тя. Това момиче те прави направо смешен. Пробвай да се погледнеш отстрани, направо си жалък как те мотае и как си игра с тебе, нали ?
Ако си сам и не можеш да бъдещ щастлив, то тогава не си готов за връзка !
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #38 -: Декември 08, 2013, 01:49:40 »

Не знаех че липсата на главни букви чак толкова ви дразни...
Пич,споделям мнението на другите...

Виждам, че за теб е важно да се пише прилично правилно. В тази връзка, бих искала да ти кажа, че интервал се поставя след препинателен знак, а не както ти го пропускаш.
Също е по-прегледно и приятно за четене.
точно това не съм го знаел, но благодаря Емералд Smiley
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #39 -: Декември 19, 2013, 13:35:11 »

ето какво се случва с мен след 3 месеца връзка и месец живот с момичето в моя апартамент.честно казано отношенията ни никак не вървят добре , цял ден съм на работа , момичето седи по цял ден вкъщи или на лекции , оплаква ми се че и е скучноб и няма какво да прави по цял ден един вид ми го натяква че аз съм виновен .говорим си някви сериозни неща че се обиюаме едно друго а в същото време някакви битовизми убиват бавно нашата връзка .в продъление на месец вече не спираме да се караме .причината е че я хванах да си пише тайно с бившият си приятел през цялата ни връзка , вивдали са се целували са се един път, бил и е тръпка .каза ми че дори отнацало е искала секс да прави секс с него.след като разбрах се карахме постоянно , тч каза че съжалява но аз станах предубеден ,прекрати комуникацията си с него .хвана ме няколко пъти да и ровя ш тел .също така в момента знам че може би е искрена, но не обича да споделя с мен , това ме натоварва излищно и ме дразни, натяквам и го , заяждам се пончкога излияно с нея, но само като се сетя за всичките и разговори и това какво си е писала и ми става кофти а тя е инат и не си пречупва характера и може би и това ме привлича в нея но ме кара винаги да имам едно на ум .превърнал съм се се едно в падарин , сигурно много я отблъсква .незнам какво да променя в мен , в държанието си .когато съм нпукист ми казва ти не се инт от мен , когато съм мил съм се лигавил , не мога да бъда себе си след всичко случило се ,простих и но като се държи гадно и се сещам веднага за това .привлича ме емоционално и сексуално но като се караме и се държи и прави на инат се натоварвам много .тя също .вие как бихте постъпили и какво бихте ме посъветвали , благодаря предварително

Много интересна тема, накара ме да се замисля.. Значи за мен ти си силен в случая, ти имаш апартамент тази се е закрепила за теб, това ти дава преимущество над нея по някакъв начин. Не знам аз как бих реагирал на случая й с бившия , щях много да се отдръпна и да я накажа за грешката й може би щях да и бия дуспата на тая мастия както и да е. На твое място аз бих се отдалечил от нея, бих станал по студен това ще и се отрази много психически и ще промени баланса на силите в твоя полза, тя ще бъде емоционално засегната от това и ще почувства нужда да те притежава отново. Просто стани по-безразличен от нея, удряй я в приказки че не е единствената, че например какво в друго момиче ти е харесало, как ти е грабнала внеманието друга, но с някаква мярка то се усеща всичко просто.. Кажи и например че трябва да си оправиш живота, да си намериш нормално момиче, да спреш да се измъчваш по такъв начин, че това е път за никъде....... ПРОСТО ще видиш как ще си промени поведението към теб и ще потърси близост, покажи безразличие към нея това ще я убие и просто ще я подлуди да те има... ЕДНО Е ТОВА. ДРУГОТО, КОЕТО ИСКАВ ТО ТЕБ И Е ПО ВАЖНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГО НАПРАВИ . ИЗВЕЖДАЙ Я ПОВЕЧЕ, РАЗВЛИЧАЙ Я , ИЗНЕНАДВАЙ Я , ВОДИ Я НА ГОТИНИ МЕСТА създавай й различни готини преживявания, иначе ще си намери друг да я дарява с такива неща и ти ще си ходиш на работа по цял ден и ще я загубиш.. Тя вече търси друг и ако искаш да я запазиш и да потръгне всичко просто я направи щастлива, постарай се, не позволявай да бъдете погълнати от еднообразието.

Благодаря на всеки изчел поста ми. Ще ми е интересно да прочета коментарите на всеки относно това, което съм написал  Wink Wink Извинявам се, ако не съм се изразил някъде добре, просто главата ми ще изгърми, не съм се възстановил напълно още от снощи...  Wink
Активен
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #40 -: Декември 25, 2013, 16:02:38 »

весела коледа на всички , желая ви всичко най-хубаво!
    и все пак реших да ви доразкажа моята одисея, която и до ден днешен не е завършила.общо взето събитията се развиха по мн гаден за мен начин.Момичето , с което съм бил ме е лъгало през цялото време.Гледаше ме в очите и ми се кълнеше , че не е така .Какво се случи ли?! Една вечер ми писна от тъпите и оправдания и звъннах на бившият и приятел , с който се бяхме почти убили от бой заради нея.Пихме кафе в едно барче.Тя му пишеш по вайбър че го обича , пишеше през една минута и на мен същото .Звънеше на мен , после и на него.Той ми разказа всичко, за това как е ходила на хотел с него докато живяхме заедно , после са се виждали постоянно.Аз не реагирах остро към него , той не ми беше виновен .Викнахме я пред кафето , тя дойде, държа се супер  нагло все едно не и пукаше , и истана с него и ми каза-аз  нямам повече какво да ти кажа . Аз и отговорих , че няма какво повече да ми кажеш ,което да ме заинтригува. Вече не живеем заедно .Най-големият проблем е че тя е с него, а е бременна от мен .Сервира ми го ден след тази случка .За първи път ми се случва такова нещо.ИСка ми се нищо да не ме свързва с нея ,но не е така .Детето!. А тя продължава да се вижда с онзи мангал и на всичкото на отгоре ми казва че не ми пукало за ситуацията .На мен ми пука , дори и за нея , но незнам как да постъпя.ИСка да направи аборт , другиат вариант е да даде детето за осиновяване .Главата не ми го побира как детето ми ще бъде наказано по този начин ...ще се радвам за мнение .благодаря
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #41 -: Декември 25, 2013, 16:32:16 »

хахахаха е тук вече съм едни 100001.46545% сигурен че тва е трол. Сега пък бременна била. Ама айде, да кажем че е истина. Ако е истина, се надявай да й прекаца нещо по време на аборта и повече да няма шанс да се възпроизвежда и да вади от междукрачието си други маймуноподобни лекета на планетата, като нея.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #42 -: Декември 25, 2013, 16:35:43 »

може да се обидиш от това което ще напиша , но тролско е твоето мнение!!!
това и третото забременяване , 2 аборта зад гърба и тоз може би третия ....моля без повече такива изказвания ! Прочети предишните ми мнения и забележи дали има и едно тролско !пиша го за съвет а не да си губя времето ...в обесняванки
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #43 -: Декември 25, 2013, 16:37:19 »

Е значи е системно малоумна. Това ми беше второто предположение Smiley .
От кого са миналите 2?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Декември 25, 2013, 16:39:11 »

от оня маолумник , гинеколога и каза , че трябва да се чувства щастлива след последното забременяване ;( САМО че таз е мн маолумна и като нищо да  даде детето за осиновяване ...нейната най добра приятелка си прати така детето в гърция , даже и не го е видяла, такъв е бил договора
Активен
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  

Отиди на: