Tyxo.bg counter Идея за игра през сезона на празниците
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 17, 2019, 07:24:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Идея за игра през сезона на празниците  (Прочетена 12111 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #15 -: Декември 13, 2013, 10:32:00 »

Абе алфи са си, Пуяк. По тези места има бая алфи

Знам че са алфи, просто лекинко я дразня.
Ти представяш ли си кака ти да застане до някой мъж и той да не е алфа. То по дефиниция алфа е мъж, до който кака Здрач застане. Па друг е въпроса, че някой от тях и се обаждат в 3 посред нощ да и реват за проблемите си или там какво беше......което за не-алфи не е позволено.
Ако го направи Coconut Crab от Китай ще се обадят да го осмеят, но ако дребно шефче в банка звънне в 3 да хленчи е от алфа по-алфа. Чувствителен тоест
(Мъж без пари - дебелак, Мъж с пари - Мечо sleepy )

Добре че и нямам телефона на Здрач аз да звънна в 3 нощем да и кажа, че в един форум нещо не ме разбират Grin
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #16 -: Декември 13, 2013, 10:43:10 »

Това за 2018-та беше добро Smiley
..но пак нещо не ми се връзва тази стратегия, при която нямаш статус и ходиш да се натискаш на жени, които търсят именно статус, връзки, да можеш да ги водиш по други такива събития и да ги запознаеш с други успешни хора... Ама ок, ако на някого може да му е полезно...

Аз искам да отида на парти като във Великия Гетсби.. Smiley

Много ме кефи, като получи пуяк оборване на глупостите си от безспорен за него авторитет, в случая стоун, как казва "ама аз знам, че не е, както казвам, но..." или "да, Берсерк, знаем какво казва  Здрач, но..." и тук си изберете да сложите каквото и да е по ваш избор, което показва, че пуяка няма ни най-малка представа какво точно иска да каже лирическата героиня...
Да е като фурнаджийска лопата не е сред качествата на алфа мъжа, пуяк, само това ще ти кажа...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #17 -: Декември 13, 2013, 10:58:40 »

Да е като фурнаджийска лопата не е сред качествата на алфа мъжа, пуяк, само това ще ти кажа...

Е именно де - хленчене от Коконът е едно. Хленчене от банкер - друго. Второто звучи като музика.
Извъртането съвсем не е от мъжа, държа да ти обърна внимание
Активен

Fake it 'til you make it!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3799

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2013, 13:32:44 »

Има ли у теб нещо, което не е фалшиво изобщо?

Има - инструмента. 100% балкански кремък. С два режима на работа е - стандартен (кърти, чисти, извозчезва за 5 минути), и за специални случаи - със забавено освобождаване.
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #19 -: Декември 13, 2013, 14:54:31 »

Стоун пробвай да се представиш за брокер на недвижими имоти. Никой няма да те изпъди, където и да влезеш. Аз с това се занимавам и до сега където и да съм се натресъл никъде не са ми казвали "Тука не е за такива като теб". Единственото което ти трябва е да познаваш други ИСТИНСКИ брокери Smiley ама не от някакви гаражни агенции, а такива от Адрес, RE/MAX и др. Винаги, когато те попитат, каква е цената на моя имот, казваш "О аз не работя в този квартал, но ето моя колега Иван Иванов, той работи там консултирайте се с него и междо другото това сестра ви ли е?? Cheesy изглежда досте добре в тази (къса) рокля. Винаги можеш да влезеш в www.imot.bg и да получиш актуална информация за отрасъла и то за 10 мин.
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 459

Профил WWW
« Отговор #20 -: Декември 14, 2013, 12:10:29 »

+реп за идеята.
Познавам човек който го прави по подобен начин, влиза на всякакви събития. Обаче не съм го питал как го прави само го виждам- отива до охраната, говори му на уше 1 минута и готово. Но той е много по-наясно с динамиката от мен.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3799

Профил
« Отговор #21 -: Декември 14, 2013, 12:16:03 »

Каква охрана, бе момчета - сега, ако е рожден ден на Бойко Борисов или Цецо Мустака, сигурно има охрана повече от гости, и не влиза кой да е.
Но по коледните празници големите организации като правят събитие пускат покани до 1000 човека и на вратата много рядко проверяват лично. Просто гледат дали си облечен като за събитието и за мястото и ако влезеш самоуверено без да се озърташ като мишка в трици, обикновено никой не те пита какъв си.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: