Tyxo.bg counter Начинаещ + незаинтересован = не не
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:51:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Начинаещ + незаинтересован = не не  (Прочетена 1923 пъти)
xedos
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Ноември 26, 2009, 09:43:47 »

Вчера беше пълен провал, бях си рекъл 5 сета да направя, с въпроса за часа. Да ама не, бях с един приятел и той само се хилеше и разваляше вътрешния ми покой дето си създавах.

В трамвая се опитвам да си валидирам картата, ама нещо не става, при което едно много много хубаво момиче, 7.5, ми казва че е повредена системата, на което аз успях да отговоря че и да дойде контроля нямат право да ни глобят  Cheesy Grin ... Само това успях да измисля.  Embarrassed
Като слезнахме ми дойде на ум да й кажа: Карти и билети за проверка; Защо не сте си валидирали картата и да й се усмихна, ама на...

После в метрото едно момиче си беше купило албум за снимки и тамън го разпечатваше и се сетих да я питам какво обича да снима, ама пак ми се завърза езика и нищо не стана.
Нищо де, опитите продължават.
В главата ми така гладко се развиват сетовете, пък ми се размекват мартинките като понеча да си отворя устата.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1576

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2009, 17:38:01 »

Да нормално е това.

Идват момчета при мен ? чели, чели ? направо свят да ти се завие. Докато си говорим могат да ми теоретизират с часове. В момента, в който ги пратя да заговорят непозната жена направо се насират и губят ума и дума.

В запознанствата с жени и свалките, всичко е практика общо взето. Добре е да знаеш как, но много по-добре е да си практикувал как.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: