Tyxo.bg counter Кис клоуз неуспешен ф-клоуз
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:50:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кис клоуз неуспешен ф-клоуз  (Прочетена 1897 пъти)
addadon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Януари 19, 2014, 02:00:37 »

Началото на седмицата - поканен съм в родния си град за един рожден ден на мой добър приятел. Разбира се няма как да пропусна. Въпросното събиране щеше да е в петък, аз щях да остана до неделя, което значи че нямах планове за събота. Към средата на седмицата докато си пиша с 1 момиче което много ми се кефи заради егото ми и самата ми визия ми спомена че щели да се събират в събота в тях и ако искам мога да присъствам. Разбира се че щях да отида, но просто й отвърнах че има време ще си помисля за да не ми се изкърти ранга и да изглеждам нийди. Идва петък прибирам се празнувахме всичко точно. Събота сутрин събуждан се главата ми ме боли не знам какво се случва. Станах изпих половин литър вода погледнах се в огледалото и си викам тази вечер ще играя! Писах й че може да закъснея малко. Наближи времето за събирането. Тя ми пиши да ме пита колко ще закъснея. Аз отвръщам че не знам и че ще и звънна да ме посрещне. Тръгвам гледам си часовника закъснявам с почти час. Викам си идеално почакали са ме доста може поотпуснали са се и ще върви по лесно разговорите. Пристигам тя ме чака отвън прегръщам я нищо особено. Влизам и се събувам. Тя ми посочва стелажа и
- Може да си сложиш любимите обувки тук.
- Това не са ми любимите но благодаря.(смее се )
Събличам си палтото
- Може да ми го дадеш ще го пазя
- Разбира се че ще го пазиш ще те наблюдавам (с щеговит глас)
Влизам при другите.Много слабо 1 познат с 1 7мица и 2 4ки. Забравих да спомена домакинята която ме задява в лице 5-6 тяло 8 средна оценка 6.5-7. Влизам сядам на нейното място на диванчето. До моя познат да лафим и тя сяда до мен като беше доста близко.
Първите 15 минути обърнах на момчето пич е лафихме шегувахме се и така. След което обърнах малко внимание на домакинята и бам пак и обръщам леко гръб. И така няколко пъти. Пуснаха някакви парчета дето не ме кефят станах да им пусна малко истинска музика (фен съм на ретро чалгата) Cheesy (давайте плюйте ме не ми пука щом на мен ми харесва другите да си гледат работата.) Пускам някви парчета и Домакинята си допира дупето до мен и ми се натиска викам ясна е работата ама да я налазвам пред всички може да се притесни ще изчакам малко да си поопразни ;д . Пуска ми някви намеци да съм и правил стриптийз на което аз просто се усмихнах леко ставам да танцувам. Тя идва отзад и ме хваща за кръста и после си ме прегърна. И стои така и денсва. Аз разбира се си имам висок ранг и се дърпам леко ;д понякога сядам това се повтаря няколко пъти. Сядаме говорим пак всички аз пускам шеги едната 4ка и домакинята се смеят не могат да стоят на масата. Другата 4ка и 7мицата седят сякаш са на погребение... даже започнах да се оглеждам за ковчег . Шегата на страна но за какво излизат момичетата като ще си седят във фейсбука. Да чакаш някой да ти пише нещо важно добре. Но да го хванеш и да харесваш снимки на събиране... Не мога да го разбера... като се замисля те са жени кво да ги разбирам искам да правя други работи с тях  Cheesy Cheesy Cheesy . По 1 време 7мицата която се опита да ме шитне но не и се получиха работите реши че ще си ходи боляло я корема май и идваше щото изтърси нещо от сорта че само жените ги боляло не знам си кво.... абе не я слушах много.. Ставаме танцуваме сядаме говорим. След около час час и нещо другите 2 момичета решиха че ще си ходят. Викам си идеално. Оставаме аз моя познат и домакинята.
Авера пие домакинята е между нас и се е сгушила в мен. Май той се усети на къде отиват работите и под предтекст че живее далече си тръгна. Останахме само двамата говорихме някви глупости 10тина минути и аз я целунах никва съпротива по скоро беше леко изненадана според мен. Господи тя се целуваше най -странно от всичките с които съм се целувал. Само с устни леко ме хапеше леко агресивно ме буташе, а когато използваше езика го вкарваше доста навътре в устата ми.  И така минута две и тя:
- Трябва да си ходиш
- Добре. И продължавам
След още минута две се повтаря горния диалог. На третия път станах и се запътих да си ходя.
Тя:
-Чакай.
Обръщам се и пак я целувам. Хващам я и я слагам в мен на дивана стискам я за дупето. Едно от най готините дупета които съм питал  Cheesy. В главата си викам господи как ще ти сцепя сливата след малко.  Cheesy Тя се дърпа не не бива да го правим. А аз я целувам по врата и по ухото тя откача стиска ме с ноктите си.
-Не ме възбуждай моля те. Но вече е късно аз вече съм започнал.
При което майка и влиза в коридора и момичето се сопна.
-Притеснявам се от майка. Моля те тръгни си.
Реших че няма смисъл да се мъча повече за ф-клоуз и си тръгнах.

Съжалявам за грешките уморен съм следващия път ще се старая повече. Поздрави и наздраве на всички Smiley
Активен
TheTinker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #1 -: Януари 19, 2014, 17:58:39 »

Аз не виждам да си направил каквито и да е грешки, просто момичето не може да те налази докато майка и е у тях.
Активен

"Никога не обезкуражавайте някой, който прогресира, без значение колко бавно."
Платон.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: