Tyxo.bg counter 'Магически думи' - Обучение по ефективна комуникация
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:36:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: 'Магически думи' - Обучение по ефективна комуникация  (Прочетена 21745 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Февруари 26, 2014, 20:06:50 »

'... защото трябва да предоставим на нашите клиенти дългосрочно обучение, в което да овладеят ефективна комуникация дори без да е необходимо да имат спичащия елемент от спирането на непознати жени... вижте колко много ученици изпитват затруднения на практическия ни уъркшоп... защото 'Овладей Играта' е страхотно и разтърсващо изживяване, но нека бъдем честни - уъркшопът не е за абсолютни новаци... много ученици идват от ниво, в което изобщо не им е необходимо да заговарят непознати жени, а просто да се научат да комуникират човешки в социална среда... трябва ни паралелно или предварително обучение с дългосрочна визия, в което да помагаме на учениците си постепенно да подобрят комуникативността си и да изчиства грешките... Знаете, че още на времето със СБой бяхме го замислили, но едва сега аз съм готов да направя такъв тип пилотно обучение на достъпна цена...'

Както обикновено се бях отплеснал и говорех повече от 20 мин., а Илиян и Парадокс все още слушаха с интерес. И все пак знаех, че не мога да преборя никотиновия глад у Сашо и млъкнах за да чуя обратната връзка, която целях да провокирам с моята тирада...

'Предлагаш ни да обучаваме хора за теоретици, такива с каквито и без това е пълен форума?' ... възрази Илиян

'Това няма да е семинар, а интерактивно обучение, момчета! За много мъже наистина е трудно направо да започнат да заговарят непознати момичета. Нека да създадем някакво междинно стъпало за тях. Не е нужно всичко да е hardcore от първия ден. Хората са различни, а ние искаме да помогнем на всеки. Преминалите новото обучение, ще придобият по-добри социални умения, калибровка в различните ситуации и самочувствие и ще поискат сами след това, да използват уменията си - в социалната си среда или с непознати жени. Идеята е всичко да става по-плавно, и да е с трайни резултати.'

'Звучи интересно, но и доста плашещо от към време и ресурси, аз не съм много сигурен, че бих могъл да отделя толкова време, а и това си е по твоята специалност'... продължи Илиян... 'Но разбира се всички останали от Pick-Up Project ще те подкрепим, на твое разположение са всичките ни ресурси за да промотираш и да се опиташ да наложиш обучението и евентуално в бъдеще ще се включат и други инструктори.'

'Такова обучение наистина ще е много полезно', включи се и Парадокс 'Така или иначе на уъркшопа отделяме време да обясняваме теория и да учим повечето хора дори на базисна комуникация, а времето е малко, само три дни. Едно предварително или съпътстващо обучение би повишило ефективността на учениците многократно, когато решат да се включат в 'Овладей играта', нека обаче насочеността да е отново към пикап и подкрепям с две ръце... но не съм сигурен, че бих могъл да се включа и да бъда полезен...'

Честно казано бях леко разочарован и ми личеше... Но пък и разбирах момчетата. Уъркшопът 'Овладей Играта' се беше наложил в годините като най-доброто практическо пикап обучение в България (а защо не и в света) и на тях не им се рискуваше с изцяло нов продукт насочен предимно към комуникация, вътрешна игра, език на тялото, артистичност, глас и без елемента на случайните запознанства. Явно трябваше да пилотна сам новата си идея и, или да постигна пореден успех, или да се проваля с гръм и трясък. Всъщност тяхната позиция беше повече от мъдра - не го отричах - ако имах успех - печелеха всички от Pick-Up Project, а при провал - общо взето провалът щеше да си е мой...

И все пак този тип отношение само ме мотивираше да създам нещо наистина брилянтно... така се роди и избистри идеята за интерактивното обучение 'Магически думи'. Още преди години аз и СБой подготвяхме дългосрочно обучение, което да помага на учениците ни, и на което те да могат да разчитат да практикуват няколко пъти в месеца, че дори и за няколко месеца. По разчетите на СБой (нашият бизнес гуру тогава) такова обучение трябваше да се случи в поне 5-10 дни в продължение на около 2-3 месеца. Разбира се на БГ пазарът малко хора биха си позволили обучение с подобна цена и всичко потъна и умря много бързо след като изчислихме, че то няма да е на сметка. Три години по-късно, осъзнавайки, че сега изживявам един от малкото периоди, в който имам повече свободно време, и когато парите не са ми чак такъв мотиватор - съм напълно убеден, че сега е точният момент за 'МАГИЧЕСКИ ДУМИ'.

---

Пилотното обучение ще стартира около средата на Март и ще продължи пет почивни дни, но не повече от един ден седмично. Идеята е обучението да е дългосрочно, да остави време на учениците за практика и подготовка и да затвърди уменията им за дълго време. Обучението ще обхване всички сфери на комуникацията от езикът на тялото, през разказването на интересни и увлекателни истории, до изявяване и разкриване на артистичните заложби на всеки ученик. Разбира се всичко това ще бъде съпътствано с много фън и забава, както би следвало да се очаква от PuP продукт. Условието към учениците ще е само и единствено да са мотивирани за поне един ден в седмицата (за около 3 часа) да практикуват ефективна комуникация... лесно, достъпно и полезно.

Какво не е 'Магически думи'
- Конкурентно обучение на уъркшопът 'Овладей играта'
- Сухарско НЛП обучение
- Семинар (тоест, нещо на което ще трябва само да слушаш)
- Обучение, в което ще се запознаваш с непознати жени
- Наименование на салата в любимия ти ресторант

Още инфо за 'Магически думи' и записвания тук: Магически думи
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #1 -: Март 26, 2014, 09:52:19 »

Слеър, започна ли обучението? Мога ли да се включа все още?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 27, 2014, 18:16:39 »

Чакаме още 1-2ма да се запишат (до момента има записани 2ма) и обучението започва пилотно. Тъй като идеята му е да е дългосрочно - записвания ще се допускат по всяко време след това (цената, в момента е изключително промоционална - и най-вероятно ще се промени по-натам - с оглед дните).
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Май 24, 2014, 10:38:18 »

Пилотното обучение наистина се получи уникално добре... много съм доволен!

Сега събираме група за Магически Думи, което да се проведе Юни-Юли.

Всички, които искат да се включат да ми пишат на лично съобщение или чрез формата в сайта.

*edit:
Да уточня - обучението се провежда в 5 последователни (или почти - без официални/около събота празници) съботи от 13:45 до около 17:30 в София.

Поздрав,
СЛ
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 11, 2014, 13:34:33 »

Трябва ни точно 1 човек и почваме асап!

Който иска да се включи да ми пише във форума или звънне ако ми има тел... (или да ползва формата на сайта).
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Август 30, 2014, 11:57:44 »

Следва още едно обучение Магически Думи, което ще се проведе през Сеп/Окт.

Отново напомням, че това е единствено по рода си интерактивно/практическо обучение, в което ТИ не просто слушаш, записваш си и правиш 1-2 упражнения, колкото да отбиеш номера, а ТИ си в центъра на обучението и практикуваш нон-стоп до откат и пълно изтощение Smiley, докато не затвърдиш уменията си. Магически Думи има за цел само и единствено ТИ да овладееш всички похвати на ефективната комуникация (особено насочена към жени - и с цел пикап). Обучението е строго индивидуално и насочено към ТВОИТЕ силни и слаби страни.

Както обикновено желаещите да се запишат могат да го направят през формата на сайта или съобщение към мен във форума.

Поздрав,
- SL
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 15, 2014, 17:51:37 »

Групата е запълнена!
Това най-вероятно ще е и последното обучение Магически Думи за тази година, а може би и за след това.

Поздравления за всички, които успяха да се включат и да ми помогнат да осъществя мечтата за по-дългосрочно комуникационно обучение насочено към пикап. Надявам се ви е било и ще ви бъде полезно!

- SL
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 20, 2015, 13:32:24 »

Здравей уважаеми посетителю на Пикап форума,

Наближава лято – топло време, много слънце и разбира се разголени жени… Толкова малко и същевременно толкова много се иска за да бъдат твои (жените де) – да ги заприказваш, като знаеш как, какво и кога, а и да знаеш как да ескалираш и да не се дъниш – все умения, които е добре да са налични в арсенала на всеки мъж.

Знаеш, че обучението ‚Магически думи‘ приключи след миналото лято, поради стабилното време и енергия, което ми отнемаше. Това лято пак ще съм доста зает, но желанието ми е отново да обучавам най-надъханите и добрите от вас в това как да станат още по-добри комуникатори и пикап машини.

За ‚Магически думи‘ е изписано много и записванията са официално отворени от днес. Обучението ще се проведе в пет почивни дни (съботи). Групите са малки – само 3ма човека, за да се отдели специално внимание на всеки и да се работи по силните и слабите му страни. Предполагам след като се запишат трима души ще започнем към края на Май или началото на Юни. Ако имаш въпроси драсни на лични съобщения или пиши тук.

Последно, искам да припомня, че обучението е много сериозно и отнема време, енергия и бая усилия, както мои, така и на участниците. За това нека само сериозни и наистина надъхани и мотивирани хора, желаещи да се подобряват и да практикуват да се записват – за да не си губим взаимно времето моля. (особено моето време наистина е ценно и правя обучението само за тези, които наистина са сериозни и ще дадат и вземат максимума от него)

Магически думи

Поздрав,
SL
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #8 -: Май 12, 2015, 09:51:48 »

Още един чакаме и почваме асап - ако е бърз - даже този уикенд!
Активен

Oktopod
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #9 -: Юни 13, 2015, 20:14:33 »

Мога ли да се запиша?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #10 -: Юни 14, 2015, 07:41:03 »

Ще събираме нова група (за след около 2-3 седмици) - така, че ще те имам предвид.
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 21, 2015, 14:52:03 »

Приключихме доволно една сесия от МДуми. Момчетата са страшни пичове и се надявам за в бъдеще да им бъде много полезно и да къртят мивки.

След около 2-3 седмици мисля да направим още едно обучение. Разбира се според/зависи, колко хора и кога се запишат - моля ползвайте формата или лично съобщение към мен.

Поздрави,
СЛ
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #12 -: Август 13, 2015, 12:23:11 »

Така... пак да напомня, че попълваме групата за Магически Думи и като гледам това ще последното обучение МДуми за тази година, тъй като не се очертава да мога да отделя повече време. Ще го направим асап, когато имаме останалите души, и тъй като е отпускарски сезон ще се съобразим с всички почиващи и с техните отпуски (така, че очаквам/може би обучението да продължи около 2 месеца).

Записвания през формата или на лично съобщение към мен.
http://pickup-project.net/участвай/

Поздрави,
-SL
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #13 -: Юни 10, 2016, 15:24:40 »

На лично съобщение ми напомнят, че лятото било дошло и трябвало да се прави 'Магически Думи' ... е щом трябва, ще направим един едишън и тази година - няма да имам време за повече, така че тримата най-мотивирани и бързо-записали се печелят Smiley /надявам се да почнем някъде до към края на юли и да приключим до септември - ще се съобразим с отпускарите/

Повече инфо тук:
http://pickup-project.net/magicheski-dumi/

Записвания както винаги тук:
http://pickup-project.net/%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%B9/
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Юли 21, 2016, 13:32:01 »

Още един ентусиаст и почваме, около началото на Август!
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: