Tyxo.bg counter Книга "Пътят на пикап артиста"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:48:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Пътят на пикап артиста"  (Прочетена 35524 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« -: Март 10, 2014, 19:56:51 »

Здравейте,
Настъпи моментът да ви представя и втората си книга: ?Пътят на пикап артиста?. Идеята за нея се роди една вечер, няколко месеца след излизането на първата ? ?Изкуството да бъдеш успешен с жените?. Усещах, че не съм успял да предам всичко, което исках. Книгата, естествено, беше много ценна, което може да се види и от невероятно добрите отзиви на читателите за нея, но аз исках нещо ново. Нещо по-допълващо, по-дълбоко, още по-грабващо, болезнено искрено, което ще остави читателите без дъх. Защото ако не е така, няма смисъл да се създава изкуство. Да, аз гледам на пикапа и на писането на книгите си като създаване на изкуство. Оглеждам внимателно всеки детайл, защото искам всеки един елемент да бъде на мястото си, искам да дам най-доброто.

Но истината е, че изкуството /както и пикапа/ никога няма край и винаги, когато сътвориш нещо, предстоят нови преживявания, нови прозрения и усещаш в себе си нещо друго, с което би могъл да допринесеш. А аз винаги съм искал да развия Играта в България на такова добро ниво, че наистина всички ние да градим изкуството заедно, да дойде ден, когато всеки ще може да се запознае с жената на мечтите си и да и даде всичко най-готино /най-ценно/ от себе си, без задръжки и без фалшиви предразсъдъци.

Тази книга е истинска, защото всяко от приживяванията ми в нея е истинско. Не всичките ми репорти са успешни, включил съм и много, които не са довели до нещо съществено, освен до уроците, на които съм наблегнал. Пикап артистът не е представен като господ, задоволен с всичко, отхапващ от чепката грозде, излегнал се върху някой облак горе в небето, награбил Афродита и обсъждащ какви АФЦ-та са мъжете, ходещи по земята. Пикап артистът е човек с чувства, който често прави грешки, но върви по своя път. И именно пътят е важен.

Всеки от вас ще намери нещо ценно в тази книга. В ?Изкуството да бъдеш успешен с жените? има обяснени доста технически неща, които нарочно съм пропуснал да разгледам във втората, за да не се повтарям. Затова за начинаещите е по-добре да започнат с първата книга. Тя ще им даде по-добра представя за това кой съм и защо правя всичко това. В ?Пътят на пикап артиста? фийлд репортите не са разделени от теоретичните теми, защото те заедно се допълват. Идеята е да се получи една симфония, която да те накара наистина да разбереш и да вникнеш в нещата. Книгата не е просто забавление, трябва да гледаш на себе си като човек, който овладява едно изкуство. И, естествено, желае да го практикува. Не се знае дали изобщо някога ще напиша и трета книга, затова съм вложил всичко от себе си.

В книгата има даден много нов материал, за тези, които търсят идеи за бъзици и разговори. Има няколко лога за любителите на онлайн свалките. Но фокусът е върху вътрешната игра. От всичко най-важен е правилният начин на мислене. Затова тези, които вече имат опит в пикапа ще намерят и допълнителна ценност в нея. Книгата е приблизително около 160 страници, доста по-дълга от "Изкуството да бъдеш успешен с жените", която е около 110.  Но не големината е важна, а мъдростта, която извира от нея. Двете книга са писани с любов, насочени са към моята най-голяма страст, на която посветих вече 8 години от живота си и именно затова са безценни.

Книгата се предлага само в електронен вариант във вид на PDF файл /както първата/

Поръчай книгата тук :

http://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #1 -: Март 12, 2014, 09:18:07 »

Wink Имах щастието да прочета новата книга на Илиян.За нея мога да кажа само суперлативи-изчерпателна,мотивираща,философска.Тя е за дълбоките неща в пикапа.Нещата които се появяват в главата ти след като си постигнал определен успех.В тази книга открих много отговори на въпроси,които ме терзаят напоследък.Благодарение на нея преосмислих много неща за свалките и вече знам над какво да наблегна. Wink Книгата се появи в много важен момент,когато бях попаднал в нещо като дупка.Във всяка страница намирах ситуации и примери които се бяха случили с мен и останах поразен ( едно към едно) Уникална книга,който не е прочел изпуска много!!!
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 227

Профил
« Отговор #2 -: Март 15, 2014, 21:51:56 »

Бях се зарекъл да прочета книгата, когато съм в застой или имам проблем. Веднага щом я получих реших да ѝ хвърля един бърз преглед. След това си мислех "Айде ще прочета само първата глава....айде и втората..... после и третата  Grin". Тук вече успях да се спра и се борих цели 2 дни преди да се предам и да я довърша цялата. Не искам да се повтарям със сарион, но книгата е много мотивираща и полезна, тъй като пътя в пикапа е горе-долу еднакъв и всеки, който решава да го извърви /от пълно афц до успешен пикапьор/ минава през идентични проблеми и сходни ситуации.

Edit
Някои от описаните неща се случиха точно на моя уоркшоп. Готино беше да си ги припомня. Навяват ми хубави спомени. Smiley
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2014, 22:58:05 »

Здравейте и от мен. Честно да си призная отдавна чаках втората книга на Илиян, след като разбрах, че ще има такава. Още повече ме надъхваха откъсите, които беше публикувал във форума. И ето, че още на същия ден, когато Илиян пусна тази тема, аз вече започвах да чета книгата. И това, което са написали колегите по-нагоре, не е преувеличено. Наистина се чете на един дъх. Описаните ситуации те карат да се замислиш за живота като цяло. За това ти какъв човек си сега и как можеш да бъдеш най-добрият. Супер мотивиращо ми въздейства и е перфектно продължение на 1-вата книга, където имаше повече пикъп теория. Тук вече всичко е на много по-дълбоко психологическо ниво и вярвам, че всеки един, който я прочете, ще намери нещо за себе си, което да му помогне. Горещо я препоръчвам на всички!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 19, 2014, 00:50:44 »

Честно да ви кажа, когато Илиян ми каза, че ще започва да пише втора книга, бях малко скептично настроен. "Какво толкова може да се напише, което в първата книга да не е засегнато" - си мислех, но все пак подкрепих идеята му. Но когато Илиян ми даде да я прочета, за да му дам обратна връзка, преди да я завърши, бях поразен! Има такива дълбоки неща, които през цялото време сякаш са стояли пред мен, но все едно невидими и разкрити в книгата; има и неща които той е изпитал, а аз не, но е твърде вероятно в бъдеще да ми се случат и за които да съм наясно как да се справя с тях. И естествено, книгата, както и първата му, е един огромен мотиватор и четейки я ти се ще да скочиш от удобното кресло/стол/легло и да излезеш навън и да започнеш да заговаряш красиви девойки, знаейки, че нещата РАБОТЯТ!

Горещо препоръчвам! Smiley
Активен

NetLight
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #5 -: Март 21, 2014, 23:25:24 »

Специално се регистрирах за да похваля новата книга на Илиян. Много психология има този път, наистина е за напреднали-прочетете първата задължително. Толкова концентриран материал не вярвам някъде да може да се намери. Този път Илиянски се е обърнал максимално към себе си и ако бях литератор щях да кажа "разголил". Лично за мен взех частта "Силата да нямаш какво да губиш". Голямо попадение е паралелът с 4-те области на Кийосаки.
Рапортите за сетовете са невероятни, особено мотивиращи са тези с MILF-вете, досега си мислех,че инструкторите налазват главно мацки в студентска възраст:)
Аз вече реших,че ако това лято има уъркшоп във Варна ще се запиша, стига да вземат дъртаци:)
Активен
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #6 -: Март 26, 2014, 21:37:17 »

Добър вечер.
Едва тези дни ми остана повече свободно време и успях да прочета Книгата.
В издание второ Илиян споделя не малък брой собствени и чужди (на ученици) репорти. Впечатление прави следното: в първата книга материала е разделен - първата част е теория, а втората част - успешни и неуспешни (, но с поука) сетове.
Сега в книга 2 теорията и сетовете често са сляти. Дава се сета и под/над него е обяснено върху какво читателят трябва да обърне внимание, какво може да се промени в конкретния подход. Разбира се, в книгата има отделени и няколко глави посветени изцяло на тема "фрейм". В края са дадени и 2-3 подхода онлайн.
Трябва да кажа, че "Пътят на Пик-Ъп Артиста" е написана на по-високо ниво от "Изкуството да бъдеш успешен с жените", в смисъл за осъзнаване на казаното от Илиян се изисква повече замисляне и задълбочаване в текста. Личното ми мнение е, че 2-рата книга определено е на ниво Advanced+ и за хора, тепърва навлизащи в Пик-Ъп обществото тя ще бъде сложна и трудна за осъзнаване и осмисяне. За това и призовавам всеки считащ себе си за начинаещ преди "Пътят на ПУА" да прочете първо "Изкуството".
Относно дали книгата е мотивираща - предвид кой е автора смятам коментара за излишен  Smiley
Активен
amigo_84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2014, 15:07:18 »

Прочетох и втората книга на Илиян и мога да кажа, че дори надминава първата. Всичко е толкова искрено и истинско, не като гръмките пикап реклами на западните ни колеги. Познавам Илиян и Слейър и те наистина са хора, от които може да се научи много. Книгата е приятна и докато я четеш ти дава точно това усещане, което ти дава пикапа, дори и без да излизаш навън.  Smiley
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #8 -: Април 08, 2014, 20:40:07 »

Прочетох и втората книга на Илиян на един дъх.

Моето мнение е, че двете книги + важните теми и статиите във форума са всичко необходимо като теория, за да се постигне успех в пикъп-а. Останалото е само практика.

Втората книга е за по-напреднали и нещата в нея са доста по-дълбоки. Едно от най-важните неща за книгата е, че материала представя реално и едно към едно действителността - без украсяване и комерс, както е в западната литература. Много от описаните ситуации и проблеми съм ги преминал сам и щеше да ми е от голяма полза, ако имаше къде да ги науча по-рано. Намерих и нови за мен неща и отговори на някой въпроси свързани с играта.

Друг голям плюс е, че книгата е базирана основно на играта в нашите условия. Тя представлява синтезирания опит на автора от безбройните сетове и ситуации, през които е преминал, като поуката от тях е смляна и поднесена наготово на читателя. Това позволява дори на по-неопитните да надзърнат през погледа на Илиян (човек с изключителен опит в пикъп-а) и да усетят реално какъв е света на един успешен пикъп артист - какъв е начина му мислене, какви са целите му, какво го вдъхновява.

И разбира се книгата действа много мотивиращо и надъхващо за всички практикуващи. Бих казал, че това е едно задължително четиво, за хората, които се занимават/искат да се занимават сериозно с пикъп-а.
Активен
sairys
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Винаги пробвам нещата предварително за които пиша!

Профил
« Отговор #9 -: Април 09, 2014, 20:48:50 »

Много от нещата които са ми направили впечатление са отразени в горните коментари. Но има и още. Книгата е наистина полезна и безценна. Докато чета едва ли не ме вкарва в стейт. Четях я бавно, защото си водех записки и си говорех сам(упражнявайки се  Grin). Книгата наистина засяга незасегнати другаде теми, или поне толкова дълбоко, и поражда много мисли.

Заслужава си!
Активен

"Игра" за !Играчи! Cheesy

My number one rule for romance is suprise!
                                           Hugh Jackman
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #10 -: Април 10, 2014, 09:10:24 »

Докато чета едва ли не ме вкарва в стейт.

Аз пък кога видя някое младо момиче сега пролетно време обуло за сефте късата пола, и ме вкарва в стейт!

Ташака настрана, сигурно е хубава и ми се ще да си я взема да я прочета, ама някак си не виждам как да я сложа в къщи на библиотеката... като порасне синковеца, ще я купя и ще казваме, че е негова.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #11 -: Април 10, 2014, 11:54:27 »

като порасне синковеца, ще я купя и ще казваме, че е негова.

Можете да казвате, че са негови и презервативите по джобовете ти...  Tongue дотогава ги крий старателно...

Книгата сега я чета и ще дам мнение, когато я завърша, но първата беше страхотна и полезна дори за жени! Много ми допада стилът на Илиян - директен и прям...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

clown
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #12 -: Април 11, 2014, 13:04:42 »

Вчера по обяд си платих книгата и вечерта беше на майла ми.Определено си заслужава парите.Снощи я прочетох на един дъх.Увлекателна е и лесно се чете.Илиян споделя голяма част от опита си и нещата ,които е осъзнал и уроците които научил.Което просто е безценно!!!
Активен
stan90
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #13 -: Април 21, 2014, 16:14:56 »

През почивните дни прочетох книгата "Пътят на пикап артиста". Беше наистина един Великденски подарък.  Smiley
Всичко за книгата вече е казано. Това е едно задължително четиво за всеки, който иска да разбере пикапа. Ако някой все още мисли, че успехът с жените е заучено поведение и техники, тогава трябва наистина да прочете книгата ... !!!
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 739

Профил
« Отговор #14 -: Април 21, 2014, 19:47:22 »

Привет и от мен! Сред толкова много други отзиви за книгата на Илиян - "Пътят на пикап артиста" , реших и аз да споделя моите впечатления от нея.  

Книгата е написана на много достъпен език. Включени са много примери от реалния живот на Илиян. Нещо, което може да бъде от полза на всички, желаещи да подобрят успеха си, не само в свалките, но и в живота, като цялост.

В книгата е наблегнато на основните елементи, които водят до успех, в отношенията с жените. Важното е да се осъзнае, че няма лесни формули в търсенето на лесен и постоянен успех с жените.

За да имаш реален успех, който да води и до едни пълноценни отношения е нужно, първо, да изградиш и подредиш своя вътрешен свят. Но какво означава товa и как да използваш и да подобриш своите силни и слаби черти? Това са неща, върху които е обърнато основно внимание.

Всичко това е допълнено с примери от реалния живот (флиртове/свалки). Мога да кажа, че книгата е един основен наръчник, който може да спести много време на тези които тепърва прохождат в лоното на пикапа, и същевременно, да допълни репертоара на хората занимаващи се активно с пикап и комуникации.

Има дадени примери и за любителите на Интернет-свалките,но може би, най-безценни са реалните примери. Като основно, мога да отбележа упоритостта, настойчивостта на Илиян, в търсенето му на границите в свалките. Това може да бъде в полза на много хора, които се страхуват да продължат свалката и търсят одобрение, за да продължат действията си.

В книгата, основно място заемат и въпросите за вътрешното състояние. Как да бъдеш в най-оптимално състояние за флирт / свалки? Какво е нужно, за да постигнеш това състояние? По какъв начин да достигнеш това състояние?

Горещо я препоръчвам на всички, които желаят да направят една успешна инвестиция за / в себе си!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: