Tyxo.bg counter Книга "Пътят на пикап артиста"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 22:53:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Пътят на пикап артиста"  (Прочетена 31557 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 16, 2017, 23:24:54 »

И аз ги четох, отдавна, по няколко пъти, даже ако нямам какво да правя ги чета отново. Дано Илиян да вземе да напише 3та Smiley
Аз викам даже да ги преведе и на английски и да ги публикува, пък аз мога да съм мерчъндаизър тука хаха.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
y2j
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #31 -: Май 20, 2017, 00:18:28 »

Здравейте,наскоро прочетох книгите на Илиян "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста" уникални книги.От тях научих много.И разбрах къде допускам грешки.До сега не съм заговарял момичета на улицата,но много се надъхах и смятам да пробвам.До колкото разбирам най-важното е да се забавляваш и да имаш висока енергия.Пък, ако те отрежът здраве да е.На мен там ми е грешката,че когато видя красиво момиче започват да ми минават разни мисли.Сигурно си има гадже или чака някой или бърза за някъде,какво точно да и кажа.Когато имам някой опънър пак се спичам и не мога да го кажа.Най-голямата ми грешка е държанието ми като АФЦ.Държа се като джентълмен,прекалено съм мил,зависим от нейната реакция и гледам да не я наръна.Трябва да поработя върху чувството си за хумор и самочувствието също.Но стига съм се оплаквал.Искам да кажа ,че тези книги могът да ти отворят очите да ти покажът грешките и да ти помогнат за бъдещи ситуации.Благодаря на Илиян,че ми прати тези книги.Както и на създателите на този сайт,защото научих и от него много ценни съвети.Дано за бъдеще има и трета книга.

Поздрави от Даниел
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: