Tyxo.bg counter Книга "Пътят на пикап артиста"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 25, 2017, 01:25:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Мотивацията е огън отвътре. Ако някой друг се опита да запали този огън у Вас, той няма да гори дълго.” – Стивън Р. Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец май 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Пътят на пикап артиста"  (Прочетена 31124 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 16, 2017, 23:24:54 »

И аз ги четох, отдавна, по няколко пъти, даже ако нямам какво да правя ги чета отново. Дано Илиян да вземе да напише 3та Smiley
Аз викам даже да ги преведе и на английски и да ги публикува, пък аз мога да съм мерчъндаизър тука хаха.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
y2j
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #31 -: Май 20, 2017, 00:18:28 »

Здравейте,наскоро прочетох книгите на Илиян "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста" уникални книги.От тях научих много.И разбрах къде допускам грешки.До сега не съм заговарял момичета на улицата,но много се надъхах и смятам да пробвам.До колкото разбирам най-важното е да се забавляваш и да имаш висока енергия.Пък, ако те отрежът здраве да е.На мен там ми е грешката,че когато видя красиво момиче започват да ми минават разни мисли.Сигурно си има гадже или чака някой или бърза за някъде,какво точно да и кажа.Когато имам някой опънър пак се спичам и не мога да го кажа.Най-голямата ми грешка е държанието ми като АФЦ.Държа се като джентълмен,прекалено съм мил,зависим от нейната реакция и гледам да не я наръна.Трябва да поработя върху чувството си за хумор и самочувствието също.Но стига съм се оплаквал.Искам да кажа ,че тези книги могът да ти отворят очите да ти покажът грешките и да ти помогнат за бъдещи ситуации.Благодаря на Илиян,че ми прати тези книги.Както и на създателите на този сайт,защото научих и от него много ценни съвети.Дано за бъдеще има и трета книга.

Поздрави от Даниел
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: