Tyxo.bg counter Неприлично предложение за улицата и още нещо :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:15:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприлично предложение за улицата и още нещо :)  (Прочетена 37170 пъти)
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« -: Април 03, 2014, 01:10:53 »

Здрасти банда,

Правя ви едно неприлично предложение и отварям една неприлична тема за обществото... на пикап артистите! Wink

Естествено кат ще пиша неприличности ще засегна и улицата, само дано да не се засегнат някои хора... Smiley Ха така наострихте ли очи и уши?! Споко, няма да пренасям пожара от уличните престрелки и в тая тема. Достатъчно сте изписали последните дни за особеностите на лова и риболова на улицата, а пък аз каквото имах да казвам по въпроса за предимствата и недостатъците на терените отдавна съм го казал. На който му се търси, да чете предни теми.

Сега, да си дойдем на приказката за неприличното ми предложение... И то е... На какъвто и терен да си, за да имаш успех трябва да си подготвен! При това да владееш себе си, противника и особеностите на терена. Това не се отнася само за бойните изкуства, но и за всяка сфера в живота. Ясно е, че преди да имате успехи с женския "противник" или съюзник... си трябват или природни качества или целенасочен труд за развитието им. За качествата също много е писано, както от мен така и от много други колеги във форума. Пък аз знам, че мнозинството тук предпочитате лесните решения... човештина ко да прайш искаме бързо, лесно, сега и веднага Smiley... И аз веднагически ви го давам решението...

Ето го предложението и може би решението... туй не се отнася непременно за майсторите, но и на тях може да им свърши работа. Та вместо да препускате като конници без глава и да заговаряте мадамите в движение, в гръб и всякакви други акробатики... просто си излизайте и си вършете работата или се забавлявайте. Като се успокоите, ще видите чудо... жените сами се заглеждат във вас! Е на някои им се случва по-често, на други по-рядко... но където и да сте, на улица, метро, кафе, бар, ресторант, купон, културно събитие, в офиса, в блока и т.н. винаги има някоя мадама, която ви заглежда и ви дава шанс да действате. Това става много по-често отколкото си го мислите, на практика всеки ден! Само че женските сигнали са малко по-дискретни от това да и се изтипосаш с опънър. Т.е. поглед, усмивка, поглаждане на косата или кожата, ориентиране на тялото, случайно заставане по-близо до вас и т.н. Това важи за познати и непознати, включително и на улицата. За тия които виждат сигналите, свалката е много лесна! Основата е субкомуникация и игра с езика на тялото. При зелена светлина от жената, достатъчно е да си караш нормално, не джигитската и леко и постепенно да ескалираш. Караш според пътя, а не според това което си си наумил предварително. Свалката е усет и спонтанност! Няма нужда нито от прибързване, нито пък от прекалено забавяне и изпускане на момента. Така или иначе, когато жената те е "повикала" неусетно като сирена... е много по-лесно и ефикасно да действаш, отколкото като и се изсипеш с една сюрия провокативни действия. Естествено, не винаги момичето което ви харесва ще ви забележи... тогава просто я заговорете за нещо ситуационно... тя ако има интерес, ще не ще, ще го покаже с езика на тялото си! В случай че тя подава като горните сигнали на интерес, пак имате "зелена улица" да действате било то на улицата или другаде Smiley... Ако няма  интерес, не се зорете много, просто си останете в социално настроение и оттеглете в удобен момент.

Това е, лесно и ефикасно. Разчиташ сигналите на жената и действаш според теб, тя и то (терена). Като има взаимна магия, може да правите всякакви луди изпълнения и ще е гот на всички... като няма взаимност и не усещате нещата, а се правите на смели алфари често ще изглеждате само като луди гламари Smiley...

А и за капак, не си мислете, че сте отвъд социалното програмиране... щото повечето пикапери, с изключение на някои майстори, не само са на опаки спрямо социалното ами и спрямо биологичното и психологично програмиране на жената и целия "ритуал" на свалката. Няма в природата масово заговаряне и подтичване след всяка женска... не си мислете че пикапа е някаква панацея на проблемите ви, нито пък че ще препрограмира изведнъж милионите години еволюция...

И като се правите на алфи, запомнете три неща: първо, всяка алфа е на определена територия! Т.е. можеш да си алфа в социалния си кръг. Второ, е няма такава алфа, която да тича подир всякакви непознати, женските сами са на разположение на алфата в собствената му територия. Трето, при нас хората, че и при много от бозайниците, дори не е нужно да си алфа за да те желаят готини женски... достатъчно е да виждаш сигналите и да знаеш как да действаш Wink...
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2014, 08:43:41 »

Идеята ти е добра както обикновено само, че дай да разтълкуваме малко кое е това което води до получаване на зелена светлина от жените.
Ако вземем за пример средно статистическия тийнейджър с пъпчива муцуна, липса на увереност и неподдържано тяло май няма да има много зелени светлини, а ще преобладава жълто и чевено.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2014, 09:54:04 »

Аз мисля, че при повечето ще преобладава направо черен флаг - Влизането абсолютно забранено.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Ginger
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2014, 10:29:25 »

Това е, лесно и ефикасно. Разчиташ сигналите на жената и действаш според теб, тя и то (терена). Като има взаимна магия, може да правите всякакви луди изпълнения и ще е гот на всички... като няма взаимност и не усещате нещата, а се правите на смели алфари често ще изглеждате само като луди гламари Smiley...

В тези 2-3 реда изглежда наистина лесно, но точно това - да уловиш на каква вълна е някой не е най-лесната задача. И гафовете в това отношение не се случват само на улицата, а и на места, на които е очевидно и настроение, и конкретно действие, ако щеш дори интерес на жената. Но нали една от основните идеи, която се прокарва е аз да заиграя неговата игра, а не той моята, нищо, че това ще му улесни стъпките към мен. Та нали той е "наградата" Wink
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1921

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 03, 2014, 10:36:25 »

В тези 2-3 реда изглежда наистина лесно, но точно това - да уловиш на каква вълна е някой не е най-лесната задача. И гафовете в това отношение не се случват само на улицата, а и на места, на които е очевидно и настроение, и конкретно действие, ако щеш дори интерес на жената. Но нали една от основните идеи, която се прокарва е аз да заиграя неговата игра, а не той моята, нищо, че това ще му улесни стъпките към мен. Та нали той е "наградата" Wink

Е точно Джинджър, добре си прочела. Но Данчо не проповядва пикап. Пикапът е да заговориш всяка жена, която пикапьорът ПОИСКА. И тук ключовата дума е поиска. Не е целта да намериш най-удобната, най-отнесената шматка, а да заговориш мацката, която най-много те кефи. Това е пикапа!!!

Пикапът не е да търсиш емоцията у веселата жена, която днес е спечелила от тотото и затова ще спре да ти се похвали. Пикапът е да спреш леко начумеренето момиче, което цял ден е говорило глупости с тъпи клиенти в кол центъра и да се позабавлявате заедно, да се поопознаете, да си поговорите. Да създадеш ти емоцията в нея.  Wink Wink Wink
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Април 03, 2014, 10:51:44 »

Не е целта да намериш най-удобната, най-отнесената шматка

Пикапът е да спреш леко начумеренето момиче, което цял ден е говорило глупости с тъпи клиенти в кол центъра и да се позабавлявате заедно, да се поопознаете, да си поговорите. Да създадеш ти емоцията в нея.  Wink Wink Wink
Е теб може би наистина само шматки могат да те харесват. Аз имам по-високо мнение за жените които могат да ме оценят.

Аз пък мислех, че пикъпът е да "ебеш" докато ти стане студено, и после да си ходиш вкъщи. Embarrassed
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Ginger
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 03, 2014, 10:53:19 »

Пикапът не е да търсиш емоцията у веселата жена, която днес е спечелила от тотото и затова ще спре да ти се похвали. Пикапът е да спреш леко начумеренето момиче, което цял ден е говорило глупости с тъпи клиенти в кол центъра и да се позабавлявате заедно, да се поопознаете, да си поговорите. Да създадеш ти емоцията в нея.  Wink Wink Wink

Тук с риск да те засегна, ще ти кажа, че си представих клоун.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 03, 2014, 11:00:48 »

Споко изобщо не ме засягаш. Аз вече съм претръпнал.  Wink

А и да наистина малко прекалявам в началото с клоунадата. Но трябва и леко фън в началото. Тя е начумерена с енергия -20. Ти си излезнал на пикап и си +10. Трябва да я качиш на +5, за да може да се синхронизирате.

Другият вариант, който ще ти предложи сигурно Данчо, е да паднеш на -20, или да дебнеш някоя яка, която е хипер в настроение за теб. Но това не е пикап.

Лично мой проблем - малко прекалявам с фъна понякога, но това си е мой минус.  Wink Wink И се старая да го регулирам.  Smiley
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Ginger
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 03, 2014, 11:11:23 »

А и да наистина малко прекалявам в началото с клоунадата. Но трябва и леко фън в началото. Тя е начумерена с енергия -20. Ти си излезнал на пикап и си +10. Трябва да я качиш на +5, за да може да се синхронизирате.

Другият вариант, който ще ти предложи сигурно Данчо, е да паднеш на -20, или да дебнеш някоя яка, която е хипер в настроение за теб. Но това не е пикап.

Лично мой проблем - малко прекалявам с фъна понякога, но това си е мой минус.  Wink Wink И се старая да го регулирам.  Smiley

Тоест - всяка жаба да си знае гьола. Ти търсиш само готини, но начумерени мадами, защото с готините и усмихнатите няма да се получи онзи синхрон? Smiley
Защо изобщо споменаваш за падане на еди-колко си и какви са тези тъпотии?
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #9 -: Април 03, 2014, 11:38:52 »

Това е, лесно и ефикасно. Разчиташ сигналите на жената и действаш според теб, тя и то (терена).

Абе ти да не си доктор Ливайн, та си открил изведнъж лесния и ефикасен начин за всичко?
Обикновено така става - идва Йордан, разлайва кучетата със страно предложение (купете си апартамент в Хилтън) и като му отговорят двама-трима, после пък се появяват други с плач "Помощ, бият Данчо".

За да не стане и тоя път, че Пуяка все нещо не е разбрал или вади нещата от контекст, нека проверим конретния съвет на терен - да попитаме Ginger, Здрач и Емералд колко често се случва да дават сигнали на някой случаен мъж по тази рецепта:

.. но където и да сте, на улица, метро, кафе, бар, ресторант, купон, културно събитие, в офиса, в блока и т.н. винаги има някоя мадама, която ви заглежда и ви дава шанс да действате.

Вероятно ако си участник в някое хитово в момента реалити е така, но за момента ще чакаме да видим отговора на нашите дами колко често се случва да го правят.
И после ще питаме какво да правят останалите 99,9999 мъже, които си ходят незагледани по улици, метро, бар, ресторант и какво беше още...
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #10 -: Април 03, 2014, 11:54:17 »

Пуяк, не си прав! Давам положителни сигнали и вибрации на абсолютно всяко случайно-преминаващо ...Ламборгини... Smiley
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #11 -: Април 03, 2014, 12:28:33 »

Ех.. Детска радост шарени бонбонки....

Зеления, жълтия или червения сигнал примигват в първите 5 секунди след като момичето ви забележи.
Той не е нещо съзнателно което може да се контролира, но е и трудно за забелязване. Иска се опит за да се разчете правилно и бърза мисъл понеже сигналите се сменят като при светофара. Окончателното мнение за вас се изгражда в първите 5мин от разговора.
Не казвам, че е невъзможно да минеш на жълто или червено, всички го правим докато караме, но на червено шанса е толкова минимален, че е дори не си заслужава да се коментира.

Това което исках да кажа с първото си мнение в темата беше, че старата поговорка по дрехите(физиономия, тяло, стойка, дрехи, кола) посрещат по ума изпращат важи в пълна сила. Ако не изглеждаш подходящо никой няма да си направи труда да провери колко ти е акъла.
И после идва втората част, ако си постигнал първото започва оценката на това до колко ти се отдава да говориш, какви сигнали излъчваш с тялото си, имаш ли подходящ фрейм или влизаш в този на момичето. Ако минеш първа фаза и се провалиш на втора попадаш в френд зоната.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #12 -: Април 03, 2014, 12:34:50 »

Тоест - всяка жаба да си знае гьола. Ти търсиш само готини, но начумерени мадами, защото с готините и усмихнатите няма да се получи онзи синхрон? Smiley
Защо изобщо споменаваш за падане на еди-колко си и какви са тези тъпотии?

Това са примери за енергията, която излъчвате. За настроението. Много често се случва, когато пикапиш по няколко часа на ден да преминаваш през различни емоции. Ако имаш няколко поредни хубави сета и ти е готино и забавно и досега си се забавлявал с един сет, енергията ти се вдига. Но спираш едно момиче, което изобщо не е в това настоение в момента, защото и се е скъсал чорапогащника, и трябва малко с бъзици леко да я приведеш в по-фън настроение. Поне като за начало. Вие сега се запознавате, искаш да я сваляш, ако е начумерено - трудно ще стане сета.

Понякога пък когато ти е лош ден, студено е, а момичетата те режат яко, вчера е паднал любимият отбор на футбол - трябва малко да си дигнеш стейта - защото никоя, ама никоя няма да спре на начумерен пикапьор. (лично тествано  Wink).
Активен

Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #13 -: Април 03, 2014, 19:03:06 »

Diablodh, усещаш ги нещата! На тия дето не им се чете дългия ми пост, дано да им светне нещо от двата ти отговора! Wink

Приздрачна,  на тия с черния флаг и спасителките на плажа няма да им помогнат Smiley! Майтап, майтап ама то си е жива истина... сума ти ученици гледат как някои майстори се оправят и даже кефят на големите вълни... и хайде всичкото начинаещ пикапер цоп в бурно море! Дали пък не е по-добре за някои първо да поплуват в кротки води, пък било то и басейн?... Е някои ги пускаш направо в открито море и изплуват, ама с другите кво става?...

Ginger, точно така е, най-трудното за мнозина е разчитането на знаците!  Звучи невероятно, но наистина за повечете мъже това е почти толкова непосилно като разчитане на китайски йероглифи. Е все пак някои са родени "китайци", а други с малко повечко усилия могат да научат "китайски". После е лесно, жената става отворена книга Smiley... и комуникациите са по-приятни и вълнуващи и за жената и мъжа.

Ама за какъв китайски разправям аз, кат наш Пуяк и български не разбира Smiley! Човекът разбрал от предните ми теми, че ви приканвам да си купите апартамент в Хилтън... а сега пък, че трябва да си бил участник в хит риалити шоу за да привлечеш погледа и интереса на някоя жена!... Че и анкета даже иска от момичетата тук, колко често го правили... Пич, първо момичетата обкновено изпращат тези сигнали несъзнателно! Второ, "повика" е към мъже които ги привличат! Трето, важното е не колко често нашите момичета го правят, а колко често ти се случва на теб (и на всеки друг от нас)! А повярвай ми на всеки се случва  доста по-често от едно на милион... даже за някои се случва по-често от едно на десет. Но пак казвам, проблема е не в липсата на знаци, а това че повечето мъже не ги разчитат правилно.

Коко, не е въпроса толкоз до енергия и настроение на теб и на жената (макар че има някакво значение), същественото опира до много по-дълбоки неща и взаимен интерес и искра между мъжа и жената. Един мъж може да е с много ниска енергия и жената да е в скапано настроение и пак да пламне тръпката. Може да си енергичен, весел, да ти се порадва и толкоз. Четете и слушайте Берсерк за истинското усещане и взаимно желание на ниво мъж -жена... той ги усеща тия работи! Между другото, знам че и той и почти всички в пикапа са привърженици на високата енергия в началато, но според мен висока или ниска енергия не са чак от такова значение... имал съм успехи и неуспехи с всякакъв тип енергия и стейт.

Накрая, това което ви предлагам да разчитате знаците и да действате според тях, не означава да бездействате и да ги очаквате като от лотария... а просто да ги имате предвид. Като искате заговаряйте момичета и без какъвто и да е сигнал от тяхна страна, то ще си проличи дали може да събудите интерес, стига да усещате! Не казвам и да се вторачвате в сигналите на жената... с малко опит нещата си стават автоматични! И разчитането на сигнали не ви прави реактивни и не ви лишава от лидерство! Все пак и най-добрите пилоти от формула едно се съобразяват със сигналите на колата и ситуацията по трасето Wink.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #14 -: Април 03, 2014, 20:48:23 »

Ама за какъв китайски разправям аз, кат наш Пуяк и български не разбира Smiley! Човекът разбрал от предните ми теми, че ви приканвам да си купите апартамент в Хилтън... а сега пък, че трябва да си бил участник в хит риалити шоу за да привлечеш погледа и интереса на някоя жена!... Че и анкета даже иска от момичетата тук, колко често го правили... Пич, първо момичетата обкновено изпращат тези сигнали несъзнателно! Второ, "повика" е към мъже които ги привличат! Трето, важното е не колко често нашите момичета го правят, а колко често ти се случва на теб (и на всеки друг от нас)! А повярвай ми на всеки се случва  доста по-често от едно на милион... даже за някои се случва по-често от едно на десет. Но пак казвам, проблема е не в липсата на знаци, а това че повечето мъже не ги разчитат правилно.

Неразбран гении си ти, Йордане. Неразбран пророк в собствената си държава ако щеш. Как такива мъдри слова, пък все някой не ги е разбрал или ти ги е извадил от контекста. А който пък не ги е оценил чума да го тръшне, значи е много смотан.
Знаеш през кое ми е какво смяташ ти за мен, но е жалка история да се засягаш толкова, като ти кажат, че съвета ти е просто глупав.
Да, жените изпращат сигнали. Да, на някои мъже изпращат по-често, на други по-рядко (на мен никога).  Само дето ше ме извиняваш, ама да седиш пасивно да чакаш да ти пратят сигнал от кораба-майка е поведение на п***а, не на мъж. Но всичко е въпрос на вкус. Един обича директно да заяви намеренията си, дори с нищожен шанс за успех, друг предпочита да си говори с мацки в метрото за времето и го отчита за успех. Хора всякакви.

Съвета ти е глупав по друга причина обаче.
Мъжете, на които се случва жените да им пращат сигнали "по-често от едно към десет" изобщо не са в този сайт. Те дори не предполагат, че има такъв и ще се смеят ако научат, че го има. В този сайт се очаква, че влизат мъже, които са го намерили чрез написано в Гугъл "имам проблем с подхода към жените". Демек жените не ебават да ми пращат знаци или го правят по-рядко , отколкото ми се иска и е редно аз да направя нещо по въпроса. Правилно или грешно е втори въпрос. За едни Краба действа правилно, за други не. За едни Илиян предподава правилно, според други не. Но всеки се е заел нещо да прави.
Съвета - седи дреми и се оглеждай коя евентуално може да те харесва е сред най-тъпите възможни на това място точно. И предния път те критикуваха, че проповядваш пасивност. Явно не само аз говоря китайски.

Здрач с логиката е напълно скарана, но теб питам щото вярвам ще я схванеш - ако Краба активно е заговорил 500 и само няколко са проявили интерес, то колко точно е шанса с пасивно поведение да забележи по-голям интерес към себе си?
Логичен въпрос струва ми се.

И още веднъж извинявам се, че си искал да прозвучиш много мъдро, пък то не се е получило. Споко, не си единствен тук с тая болест.
Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: