Tyxo.bg counter Неприлично предложение за улицата и още нещо :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 21, 2019, 05:40:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприлично предложение за улицата и още нещо :)  (Прочетена 37155 пъти)
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #30 -: Април 04, 2014, 07:46:36 »

Пуяк, споко аз съм глупав и бездействащ, а ти умен и действащ.

Кейтарн, ти си наистина умно момче и ги усещаш доста добре за годините си свалките, ама що се заяждаш толкоз с някои хора и особено Краба? Сигурно те кефи сеир да става... и мен на времето ме кефеше, ама бъзици с по-слабите някак си не е алфа Wink.

Коко, не искам нито да те плюя, нито да споря с теб. Аз си казвам мненията, ти твоите, както и всеки друг неговото. От всеки може да се научи нещо интересно, нали за това е форум. Значи резюмето на съветите ми:
-да, кондо или апартамент (дори и да не си го купил, един мъж трябва да има самостоятелност и терен)
-да, много социални кръгове (повечето контактите ти помагат за приятели, връзки за бизнес, лекота в свалките и въобще живота е по-готин от това да се свиеш у вас или да бродиш в търсене на мадами по улиците и подлезите)
-да, разчитане на знаците от жените (иначе е като да блъскаш на халос куршуми по черна котка в черен полигон...)

Обаче пропускаш трине най-важни за мен...
първо, трябва да си мъж с качества и да се чувстваш добре в кожата си! Ако по рождение си такъв, чудесно! Ако не си, просто действаш по въпроса целеустремено без да мрънкаш!
второ, няма нужда много да търчиш подир жените... следвай си твоя път в живота и ако си пич жената (или жените) ще те следват!
трето, бъди активен в свалката, но без да вдигаш много пушилка ! (ей ви един глупав пример Smiley... един майстор на бойни изкуства действа ефикасно с цяло тяло и премерени удари, докато един новобранец само върти ръцете като мелница). Хайде ако не ви е ясен тоя пример, да ви дам друг с продавачи в шоурум на коли... един майстор усеща кога един посетител влиза от любопитство или да хвърли прах в очите на приятелката си или да си убие времето или да събере данни за покупка някъде в бъдещето или е топъл, топъл за покупка... и е гъвкав и ефикасно прави сделките с реалните кандидати, без да си губи много, много времето с другите! Е да ама един посредствен продавач, мели ли мели едно и също на всички без да усеща че шансовете за продажба клонят към нула...

Та Коко, пак си помисли дали за теб и всички вас най-доброто е пикап, пикап и пак пикап Smiley)

Nothingisimpossible, мерси за цитата на Инс, значи излиза че с него по тая точка за усещането на знаците сме на едно мнение. Аз не ги деля на момичета сред вас и които сте апроучнали... Както вече писах знаци може да има и преди да направите каквото и да било или след като сте установили контакт с момичето. Те знаците са като метео прогнозите по всяко време могат да се сменят в една или друга посока. Все пак важното е да ги усещаш автоматично и да действаш в желаната от теб посока.

Приздрачна, недей така  лошо с камшика за момчетата тук Smiley... истината е че 70 или 80 % от мъжете навсякъде по света са зле в една или друга степен в разчитането на сигналите!

Крисит, значи викаш яките и брутални пички не дават сигнали... няма такова нещо браточка! Всяка жена дава сигнал по един или друг начин, но естествено не на всеки, а на тези които и харесват. Иначе да, прав си може да почнеш без сигнали и да обърнеш всичко в твоя полза. Също така момичето може да те "вика" мълчаливо и ако увапцаш нещата да те изпрати кресливо! Виж кво съм писал по въпроса малко по-горе покрай цитата на Инс.

А ето ви и един бонус от мен. Как да си качиш шансовете за "зелена улица" от момичето без даже да си отвориш устата! Просто погледнете момичето в очите открито продължително около три секунди и се усмихнете леко... ако тя се усмихне и отвърне на погледа влизай смело в разговор (шансовете ти ще са многократно по-големи отколкото ако си се появил изневиделица с някой опънър). Ако тя не те загледа, тогава бавно се обърни на страни на около 45 градуса (така и даваш възможност и тя да те загледа спокойно), след това ти пак поглед и пак усмивка. Ако тя отвърне, влизаш в играта. Ако пак не отвърне, ти пак леко си отвръщаш глава, пак и даваш няколко секунди шанс да те погледне... и ти пак поглед и усмивка. Това е третия път, ако се е затоплила и ти отвърне, добре! Ако не, по-добре спри да я гледаш и не си губи времето въобще да и говориш каквото и да било. По тоя начин, за този който го умее, е наистина лесно и ефикасно да сканира и/или породи интереса на момичетата и от там нататък имаш бланш карт. И ако го правиш майсторски, околните най-често дори и не забелязват. Пък и да забележат кво толкоз, ти си дискретен, уверен и енигматичен пич. Мощно си повикал мадамата при това безмълвно. Наистина става във всяка ситуация. Естествено, не винаги успешно, много пъти ми се е случвало момичето да се мръщи или да ми се пули или да се измъкне нервно. Но когато стане, усещането е много готино и дълбоко и за двамата. Даже тая вечер имах готина случка, ходих да пазарувам и гледам до мен една много готина мадама на опашката и двамата се загледахме за момент едновременно и с лека усмивка... обаче с периферното ми зрение долавям че тя е с други хора, погледнах ги и тях и веднага зацепих, че е с родителите си и сестра си... пак поглеждам момичето пак се усмихваме и и казвам нещо от сорта обръщайки се към четиримата, че цялото семейство са дошли на покупки... всички се смеят благоразположено и се чудят от къде знам че са семейство... аз им казвам че няма нищо чудно понеже си приличат и си личи че са заедно... те ме питат от къде съм, аз тях откъде... оказаха се иранци... ама много готина тая иранка, досущ като красива българка... и макар че говоря с всички усещам че "мойта мадама" ме гледа с все по-голям интерес и все повече атракшън знаци като широко разтворени и грейнали очи, поглаждане на косите, усмивки, коси погледи през рамо, ориентиране близост към мен и т.н. ... по едно време майка и почна да и говори нещо на техния си език... ясно беше че е усетила дъщеря си и даже я подкуросва одобрително да продължи ... много интересно ми стана! Бащата хич и не зацепваше кво става, ама и той беше благоразположен да си говорим. Та накратко момичето беше топло, топло, но накрая просто им пожелах всичко хубаво. Имам си гадже и достатъчно приятели и приятелки, не търсех наистина нищо, но на всички ни беше гот и най-вече на момичето.

Хайде чао, че ми се приспа. Smiley
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #31 -: Април 04, 2014, 07:54:34 »

...аз не познавам такива мъже в реалността, каквито са се събрали тука в тоя форум, дето баш един знак никога никоя да не им е дала, нищо у никоя не са провокирали и все едно живеят на различна планета с жените...

Здрач, изумяваш ме! Shocked
До там го докарахме вече да се чудя дали наистина притежаваш интелекта, за който толкова претендираш. Не е лична нападка, но просто съм смаян как 3 пъти ти се задава прост и логичен въпрос по темата, който не вдяваш.

Да, всички получаваме и сме получавали знаци от жени. Както се каза - кой повече, кой по-малко.
А въпроса беше с един краен пример - ако мъж общувал активно с 300 жени не буди особен интерес у тях, то колко интерес мислиш ще събуди ако си седне в ъгъла пасивно и зачака някоя да му даде знаци? Горе-долу в кое хилядолетие очакваш да се случи?

Чакай, чакай, не бързай - ясно, добре, смотан е и трябва да се усъвършенства, знаем какво ще кажеш, факт е. При слаб интерес от 300 жени явно нещата са зле. Спор няма.
Обаче на същия тоя човек му се дава съвет - седи дреми, те жените сами ще те повикат Huh?
Съвет такъв може и да му свърши работа след време, когато е на друго по-високо ниво, но днес? Какво да прави днес, дай му съвет какво точно днес да направи? Да забрави всякакви жени, да ходи да се усъвършенства, а дотогава занимания с жени - йок.

Съвет "оглеждай се, жените ти дават знаци" е все едно да съветваш ситите как да се хранят. А гладните да го духат - това гласят писанията ти.
Формално са верни, щото живота е суров и гладните верно го духат, ама нали обичаш да си благотворителна и да помагаш на слабите, бедните....и девствените.
Амин.

Ако пак не си разбрала къде ти е разминаването, виж втория абзац от тоя пост.
Активен

Fake it 'til you make it!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #32 -: Април 04, 2014, 11:24:27 »

Обаче на същия тоя човек му се дава съвет - седи дреми, те жените сами ще те повикат Huh?
Съвет такъв може и да му свърши работа след време, когато е на друго по-високо ниво, но днес? Какво да прави днес, дай му съвет какво точно днес да направи? Да забрави всякакви жени, да ходи да се усъвършенства, а дотогава занимания с жени - йок.
Всъшност........абе четеш ли изобщо?
първо, трябва да си мъж с качества и да се чувстваш добре в кожата си! Ако по рождение си такъв, чудесно! Ако не си, просто действаш по въпроса целеустремено без да мрънкаш!
второ, няма нужда много да търчиш подир жените... следвай си твоя път в живота и ако си пич жената (или жените) ще те следват!
трето, бъди активен в свалката, но без да вдигаш много пушилка !
Три неща, и коконъта се дъни и в трите. И резултатът - хубаво, ходи, апроучва, пички - цъ. Айде, дай му ТИ някакъв съвет тогава да подобри ситуацията, освен дежурното - продължавай да апроучваш, ще се получи.....евентуално...някога...след много време....с някоя...пък тя ква ще е......

btw Данчо, подходът дето си дал, звучи супер, обаче тук ще питам - ти това пробвал ли си го в България, да кажем, че извън САЩ/Канада, ще звучи малко общо. Като цяло това нещата които съм чувал и знам, там девойките....бая се плющят и то доста по-свободно. Затова и в момента в който им дойде цикъла за първи път, директно ги слагат на хапчета. Преди някой друг месец, един приятел от Канада даже ми показва някаква апликация за телефон - Tinder, в която общо взето само скролваш снимки на пички, които са го джойннали, нещо като фб, ама по-целенасочено, и лайкваш която те кефи, на нея й излиза, че си я харесал, и ти гледа профилчето, ако я кефиш, те лайква и теб, и ви отваря чат да си гукате. И ми е показвал логове от тези чатове, айде не баш всяка, ама сигурно 2-3 от 10 (чата) бяха - момичето: nice eyes, wanna fuck?, или някаква вариация на това. После ми обясняваше как миналата вечер, в 2 посреднощ с негов приятел искали да излизат, и тоя от това викнал веднага 2 пички, които набързо цъфнали.
Като цяло в Америка/Канада има повече култура към индивидуалността и свободата. В България е повече - соц. статус и репутация. Тоест една пичка в България ще гледа - ти кой си, какъв си, какво имаш, къде се нареждаш в йерархията, и съответно ще гледа да пази своята репутация - с кого се ебе, той на кого какъв е, кой ще разбере, че се е ебала с него, и съответно дали тези фактори няма да й се отразят негативно, ако го направи. Този начин на мислене е отразен даже и в заведенията - в Англия (предполагам и в Ам/Ка е подобно) барове, дискотеки са доста социално конструирани - високи столове (ако има изобщо), широки сепарета, където компаниите да се смесват, постоянен поток от движещи се хора. В България - по-затворени сепарета, маси, на разстояние (повечето пъти) една от друга, столове които не предразполагат към контактуване с други хора освен с компанията ти. И резултатът - в България отиваш да се забавляваш с компанията си (освен ако не си берсерк, тогава ебеш пичките на всички в заведението, а те даже не се усещат), в Америка - отиваш да се забавляваш, да се запознаваш с нови хора, да завързваш контакти и т.н.
Ако случайно не си - виж този клип https://www.youtube.com/watch?v=PamWnKC5ueY Как то виждаш това да се случи в бг дискотека? Айде ти сигурно не си ходил или сега не ходиш много, ама тези дето ходят да кажат. Е....все може и някога да се случи, обаче както се наблюдава в това предаване е рутинно, а не изключение.

А за коконъта....Кво да ти кажа, само ми виж един от последните коментари в тази тема, дето му давам 3 съвета. И после виж реакцията му. Въпреки малоумното му поведение и отношение, си викам "айде дай, ето, ще му пусна една муха за помиряване, може би достатъчно го храних вече", а той:
Айде да не казвам кой дебел, че пак ще заревеш, като преди 3 месеца. Хейтър. Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Как да отговориш нормално на подобен дебилизъм (да не се бърка с дебЕлизъм)? Предвид досегашните му изцепки, смекчих тона максимално, и мисля че е повече от ясно, поне за всеки който не е погълнат от пикап теории и промиване на мозъка, че един вид, отново му давам добронамерен съвет/и и да му давам шанс да покаже малко адекватно поведение...ама...отсреща - никой.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1921

Профил WWW
« Отговор #33 -: Април 04, 2014, 11:57:36 »

Идеята беше тук да се спори по темата на Йордан. Аз тук си изказвам мнение по темата, без да търся съвет за мен. Аз казах, защо според мен той не е прав, като дадох себе си за пример. Ти абсолютно нарочно се включваш на личната вълна, без изобщо да коментираш темата, и моята теза, а директно ми даваш съвети на мен, които аз не желая. По никакъв начин не желая съвет от теб. Така че - доста си неадекватен в случая. Ето прочети го пак : НЕ ТИ ХАРЕСВАМ СЪВЕТИТЕ, НЕ МИСЛЯ ДА ГИ ИЗПЛЪЛНЯ. Четеш ли или отново си се забил в егозистичната си самовлюбеност и утре пак ще се жалваш, че ми даваш съвети, а аз видиш ли не съм ги вдявал. Знам ти съветите, ако реша някой ден може да се възползвам от тях. Даже ще ти кажа - МЕРСИ ЗА СЪВЕТИТЕ. Ама ти това добре го знаеш - и ако наистина беше толкова адекватен в общуването, просто щеше да спреш да ми ги даваш.

А и бонус - заради нечовешкия ти начин на комуникация с хора - хората приемат съветите ти като лична нападка. И не не съм аз единствения - всички са така. Така че малко почни да говориш като човек.

И пак почваш да се правиш на някаква жертва, което е супер жалко. Аз пък лично изобщо не се мисля за жертвата. Каквото получавам, това съм си заслужил. Айде.  Wink

ЙОРДАНЕ:

този път съм напълно съгласен с мнението ти. Добро е. Има много истина. Ще се поуча от него.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Април 04, 2014, 12:22:39 »

Идеята беше тук да се спори по темата на Йордан.
 без изобщо да коментираш темата, и моята теза

егозистичната

А и бонус - заради нечовешкия ти начин на комуникация с хора - хората приемат съветите ти като лична нападка. И не не съм аз единствения - всички са така.

И пак почваш да се правиш на някаква жертва, което е супер жалко. Аз пък лично изобщо не се мисля за жертвата. Каквото получавам, това съм си заслужил.
Че аз си коментирах темата кьорьо, и даже коментирах и ТОЧНО твоята теза, която беше, че имаш пари и апартаменти и пак не ти се получава. Нали? Това беше? Ако бъркам, кажи. И на тази теза отговорих - значи с тези неща само не става, явно трябва да наблегнеш на правилният начин на общуване със жените и на физическата атрактивност. Ама ти пак нямаш представа къде си, пак нещо недовидял.

Тая дума не я знам.

Къде са тези хора? Айде пак скочи да преписваш своите качества и мнения на другите, само защото ти си слаб и не ти изнася. Нормални хора, като им кажа "аре стига мрънка, че вече звучиш като някоя тийнка", разбират за какво става въпрос а не ги удря right in the ego и аз да съм им крив - ти си такъв от първия ден в който дойде. А това, че ти не си единственият слаб, който се засяга тук, така си е, има и други които харесват само това което им изнася.

Ква жертва бълнуваш бе? Към теб определено човек не може да показва добри намерения, че ето - ще си вкараш някаква илюзия, че е жертва. Ти явно освен от мачкане от друго не разбираш. Като животно - като не го биеш и му подаваш ръка, той решава, че показваш слабост и напада. Така е, получаваш това, което си заслужил, и ти определено не заслужаваш добро отношение.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #35 -: Април 04, 2014, 13:02:02 »

Щом е тъй,

искам да ви кажа, че може нищо да не разбирам от свалки, но ако те анализираме като поведение във форума:

мога да дам следния съвет на хората:

ако говорите с хората по начина, по който Кейтарн говори с хората във форума, със сигурност ще сте неуспешни в ефективната комуникация.

Но аз съм сигурен, че той не се държи по този начин сред хората в реалния свят - защото просто никой нямаше да го търпи.

И не - не те нападам лично, просто то това е анализа и мнение по темата.

Пример: ако ваш познат дойде запъхтян по стълбите, не му казвайте - ей дебелак, вземи спри поничките, че иначе никоя няма да иска да се ебе с теб.

Това е пример, за това как не може начина на комуникация на Кейтаран да се приложи в живота.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Април 04, 2014, 13:47:30 »

Споко. И от анализиране нищо не разбираш, очевидно. Супер плосък и повърхностен. Както и да е, това не е важно.

Но аз съм сигурен, че той не се държи по този начин сред хората в реалния свят - защото просто никой нямаше да го търпи.
Грешиш. И напротив, търпят ме, обаче не слаби хора, които се обиждат и засягат от истината, и само приемат каквото им изнася....и евентуално да им е поднесено като на бебета.

Това е пример, за това как не може начина на комуникация на Кейтаран да се приложи в живота.
Това ли ти беше великата теза? Уау.....Ок, явно темата се изчерпа. В такъв случай ще задам по-интересен въпрос. Как се стигна от това:
Илияне, амбицирах се. От това само да чета нищо няма да стане. От това да чакам 3те колежки, 2те от езика и 5те от танците да излезат от цикъл и да им се допие бира също. От това да излеза сам също, най-много да се сдухам яката. Ще се запиша на уъркшоп. Май има ноември?

И дотогава ще спра да пиша във форума, (защото се превръщам в книжен плъх на тема ПУА, и се надъхвам, че съм заговорил великата 1 жена вчера Smiley ) ще се забавлявам и ще си намислям ДХВ истории. Smiley
И...
Така беше и предния път, преди 4 години. Не бях излизал никога с жена. Имах ниско самочувстие, почнах яко с четене. После почнах да се пробвам със всяка от обкръжението. Общо 10тина за година и в момента когато спря да ме ебе дали ще се получи, се получи.

Тази игра не ми е вродена, и затова като ми мина болката от бившата веднага влезнах във форума, защото знаех, че не ми идва отвътре.

А иначе всичко освен успехите със жените в моя живот си ме кефи. Занимавам се с това, което искам, имам пари, не милиони и колкото искам, но съм доволен засега. Смятам да сменям работата и ще вадя много пари, защото съм търсен. Но това с жените не ми е вродено. А всеки мъж иска жени.

А доколкото дали съм хубав, грозен и еди къв си: бих си дал следната оценка - дебел съм, но не тече лой от мен, имам голям корем (с хубава риза горе долу не изглеждам турбо зле, но ръцете, лицето, краката ми се стегнати.Smiley (100 кила, 173 см). Лицето, не ми е турбо с мъжествени черти (кръгличко с чип нос). Смятам, че относно интелигентност - смятам, че съм доста над средното (на всички тестове за интелигентност съм изкарвал супер резултати), добър съм в логическите неща - математика, компютри. Учил съм икономика в УНСС, но сега се занимавам и развивам в компютрите, защото съм добър в това и има пари, добри пари. Ходя на латино танци и испански, не заради мацките, а защото обичам латиноамериканската култура и стил. Харесвам футбол, да играя и да гледам, но съм слаб. Едно време ходех за риба, но сега не. Обичам да съм душата на компанията, и затова ме кефи и да съм шутът (но мистери казва - фъни донт гет ю лейд), но явно това е много нискорангово, но ако има начин с това да пикапя, бих избрал този начин. А чета за пикап, защото харесвам жените и искам да имам жени, може и една, не е задължително да е постоянно. За слабости - не обичам да съм сам, но тази година след като живея сам и ме заряза гаджето, разбрах, че това не е толкова лошо. Човек не трябва да е саможив, но не е наложително да ходи непрекъснато сред хора само за да търси близост с тях. Може да си в мир със себе си и сам. И в момента не съм нещастен, даже много се кефя, че искам да пикапя Smiley И съм положително настроен към живота, винаги съм бил. С изключение на 9те месеца от февруари, когато ме изостави Единстената Cheesy hahaha, до около преди месец, когато ми мина. Сега вече не съм нещастен.
До....
Айде да не казвам кой дебел, че пак ще заревеш, като преди 3 месеца. Хейтър. Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Определено не му се е отразило добре уъркшопа, и теориите. Не че нещо против уъркшопите, просто явно на някои хора не им се отразяват добре.

Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #37 -: Април 04, 2014, 14:05:19 »

Чудя се дали помниш всичко, кога съм го казал, или си губиш времето да ми разлистваш всички коментари.
Ти като си толкова зает, велик и и не ме харесваш, какво си губиш времето по 5 часа на ден да ме четеш, да ми четеш старите коментари, да ме анализираш и не знам какво. Виждам го като някаква твоя лична мисия. И последните дни ми е супер забавно да си говоря с теб. Изобщо не ме докосваш дори с думите си. И това е супер кеф, виждам в тая тема, как хвърляш ядове и се нервиш с мен. И ми е супер забавно. А ако не хвърляш ядове и ти се забавляваш, супер. В момента съм на работа и нямам много работа, така че ако искаш може да си уплътним времето в щуравите спорове. Защото ти искаш лично да комуникираме, аз не исках, просто си изразявах позицията, ама тъй и тъй имам време - що пък да не поговоря с Кейтаран.

Сега за да продължим разговора:
бях чел някакъв твой коментар, който няма да тръгна да го търся, но звучеше така:

Аз понякога си говоря със себе си и сам си се чудя колко си се харесвам.

Тази самовлюбеност не е присъща на наистина великите хора. Тя е присъща на комплексарите. Айде давай сега, почвай да пишеш есета. Имам време и ми е забавно.  Wink Smiley Grin
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: Април 04, 2014, 14:18:24 »

Изобщо не ме докосваш дори с думите си.

А ако не хвърляш ядове и ти се забавляваш, супер.

аз не исках, просто си изразявах позицията
А с какво би искал да те докосвам? Embarrassed

Супер.

Да...като - в 5 коментара за 1 час, успя да ме споменеш 5 пъти, и после като пълен ретард да обясняваш "тиии как ме споменаваш, сигурно ми реагираш, сигурно съм ти интересен" и да се дървиш на тази мисъл.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #39 -: Април 04, 2014, 14:23:50 »

Айде пускай си спайдър гага и кротвай.  Grin Grin Grin Grin (някъде го беше споменавал, сигурно те кефи)
Активен

Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #40 -: Април 08, 2014, 18:38:59 »

Кейтарн, това с очите съм го правил с момичета от всички континенти и всякакви държави... върви на всякъде. Но не съм машина и не мога да го правя серийно и по поръчка! Естествено и не винаги когато го правя, магията е взаимна. Така или иначе, погледа, усмивката и цялостното излъчване са универсално оръжие за жената от всяка държава и действат на дълбоко биологично ниво! Българките в същност не са чак толкова по-различни от европейките, нито пък европейките от северно-американките. Даже любопитното е че от пръв поглед, може би най-много привличам... арабките! (Сега, в България, много хора като чуят арабка сигурно си представят циганка, но има много красиви арабки включително и с бяла кожа и светли очи!) Както и да е,  давам ги за пример, не заради красотата, а защото по-принцип са по-труднодостъпни за свалка.

Колкото до канадките, че се чукали на поразия и почти като с поръчка за пица Smiley... много преувеличено ми се струва! Според мен, който го огрява лесно с канадки, го огрява и с българки и австралийки. Пък който не го огрява, няма да го огрее заради национални особености Wink. Все пак има една важна разлика в Северна Америка, социалния натиск към жените относно сексуалните им изяви е много по-малък от колкото в България. Демек тукашните в Канада са по-разкрепостени и не се чустват толкова заклеймени да правите разни прекрасни красоти бързо ако има тръпка. От друга страна пък, канадките са по-интровертни, т.е. по-малко разговорливи от българките в социалните контакти... Така или иначе това са нюанси, важното е да си пич.
Активен
partystarter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #41 -: Декември 03, 2014, 22:04:56 »

Само не забравяйте, че жените са човешки същества пичове.
Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #42 -: Април 22, 2015, 01:29:10 »

Не разбирам защо се дърлите? До колкото разбирам, идеята на Йордан е просто да се огледате да видите колко мацки, ще ви пратят сигнали, че искат да се запознаят с вас или, че ви намират за привлекателни. Това не са неща, които задължително жената да прави съзнателно, всъщност в доста голям преоцент от случаите, обикновено жените си прибират косата, облизват устните или играят с колиетата несъзнателно.
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: