Tyxo.bg counter Long distance /съвет
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 21:53:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Long distance /съвет  (Прочетена 5512 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #15 -: Април 10, 2014, 08:53:23 »

мацката му врътне някой номер и му избяга (каквито са 99% от историите тук, тази е малко изключение)

Тогава се казва иронично "еее на вас па все жените са ви виновни, тия лоши жени".

Запомни ли - в 99% от историите и оплакванията тук. Без тази.
Да де, форума ще се пръсне по шевовете от теми "Нося я на ръце, правя какво ли не за нея, ходих къде ли не с нея, но нещо не става, Помощ", обаче сега Пуяшки логики.
    Нали осъзнаваш, че "форумът ще се пръсне от такива теми", защото тези, дето успяват, просто си ебат и не идват да пишат теми по въпроса? Как го виждаш? Някой ебе, и първото нещо което му хрумва - "о сега да намеря къде точно в интернет да се похваля - хммм сайт за сваляне на жени....А, ЕТО! Че даже имат и форум, и раздел с репорти, супер!"

Мда, хубаво, че някой друг го каза, за да не излизам аз лошата, но...това си е фактът, това е форум за мъже, които са неуспешни с жените...тоест, напълно нормално тук да е пълно с проблеми и истории с неуспешен, но в никакъв случай неочакван край...

Айде виж от тези теми, дето някой е пасивен и заради това мацката губи тотален интерес не само към него ами и към живота, само виж наистина в колко от тях момичето НАИСТИНА е извъртяло мръсен, лъжлив, гаден, номер, а не е биело от далече на "ми просто нямам интерес към теб, няма да се получи".

Има една много яка във фитнеса ми - руса косичка, супер спортно тяло, плочки, тя май даже е инструктор по нещо, голям силикон, ама добре направен, че на мен много рядко ми харесва на някоя как изглежда...единствено малко груба изглежда като говори, малко като мъж звучи и се смее като Джанис от "Приятели"...та, вчера я слушам обяснява разочаровано на една друга "Този ми пише незнамсиколко седмици вече смс-и и по чата "Добро утро", "Хубав ден", "Какво прави днес, как ти мина денят", кога ще ми каже нещо по-различно, по-интересно, така да ме разсмее, да има някаква емоция, а не само здрасти, как си"...та, ето на, даже такава яка мацка (и то при положение, че това е тук, а не в Бг, дето всяка втора е готина) не е като да е зарината от мъже, които да й създават емоции и тя да се чуди кой по-напред...обаче този льохман със Здрасти-то сигурно си вика "Защо не ми се получава, сигурно тая е надута кучка и колко ли още мъже й пишат и затова ми се прави на интересна" или нещо друго от сорта, което го успокоява и го кара да екстренализира вътрешните си дефицити и да се чувства все едно нищо не зависи от него...което с нищо не му помага и сигурно и той реве в някой белгийски форум какви кучки са жените...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #16 -: Април 10, 2014, 09:17:23 »

... какви кучки са жените...

Тая теза предимно от жени сме я чували тук. И по-точно от една конкретно Wink
Успокояващо е само, че същата нарича и мъжа мерзавец ако прави секс с жена, а после не я заведе на море, както е обещал. Но така пък излиза че тя жестоко се е минала, иначе нямаше да прави секс ако знаеше че няма да има море. Какво да мисли човек за такава жена, освен да се съмнява в морала и?
Здрач, понякога липсата на логика ти играе много лоши шеги. Премисляй ги нещата по 3 пъти, когато мъдро отсъждаш Smiley
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Април 10, 2014, 09:34:11 »

Така е пуяче...всеки в този форум, като гледам, е съгласен с теб и несъществуващата ти теза, само аз не съм...вече ще премислям по пет, не по три пъти, преди да ти отговарям... Smiley

... какви кучки са жените...

Успокояващо е само, че същата нарича и мъжа мерзавец ако прави секс с жена, а после не я заведе на море, както е обещал. Но така пък излиза че тя жестоко се е минала, иначе нямаше да прави секс ако знаеше че няма да има море.

Това е все едно аз да кажа "...жена, която цяла вечер се оставя да я черпят с обещание за прибиране заедно, и накрая ненадейно я "заболява глава"...че какво лошо има в това? Мъжът не е морален, щом я е черпил, само за да получи секс..."

Ох, остави...живей си в твоята хленчеща неприемаща позитивизъм и хубави истории реалност, ти страдаш от нея, не аз...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Април 10, 2014, 09:56:43 »

Това е все едно аз да кажа "...жена, която цяла вечер се оставя да я черпят с обещание за прибиране заедно, и накрая ненадейно я "заболява глава"...че какво лошо има в това? Мъжът не е морален, щом я е черпил, само за да получи секс..."

Да, този път си права, точно това казвам - че в живота ги има и двете. И номера на Стоун, и това от цитата ти. И изобщо не е въпрос на позитивизъм и негативизъм.
И за пореден път прав е Стоун - всеки прави това, което за него работи. Едни чукат с благородство, други с други пинизи. Едни жени се изхранват спасявайки палестинчета, други жени буквално по описания в цитата ти начин. Отново - всеки прави това, което за него работи.
Аз не ги критикувам, критикуваш ти. Демек дори аз съм позитивен, а ти хейтиш Wink

И понеже искаш всеки път да има теза:
Не ми е и минавало през ум да правя номера с морето за да получавам секс, получавам го по традиционните начини, но адски ме дразни псевдо-морала. Виждаш дори от собствения си цитат, че монетата има две страни.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Април 10, 2014, 10:21:17 »

Я, да видим дали ще успеем да се скараме, дори като сме на едно мнение...

Да, този път си права, точно това казвам - че в живота ги има и двете.

Виждаш дори от собствения си цитат, че монетата има две страни.

Никога не съм твърдяла обратното.

Едни чукат с благородство, други с други пинизи.

Така е. Аз нямам ли право да поощрявам и насърчавам първото и съветите ми в този форум да са в тази насока, както и да се обявявам против второто?

Както в темата за парите и ранга... нямам ли право да се обявявам против живеенето, така че само да гледаме кое е алфа и кое не в очите на чуждите хора и да подкрепям начина на живот, според който е важно какво теб те прави щастлив и кое ти предпочиташ?

Да, има ги и двете в живота, ама първото е против принципите на този сайт и на пикъпа, или греша...и като признаем, че ги има и двете, нали после съветите ни трябва да са в някакъв тон и посока, съответстваща на нашите виждания за отношенията между хората? Аз не мога да насърчавам съвети, които са против разбиранията и усещанията ми... В света и без това има достатъчно лошотия, та и аз да насърчавам допълнително хората да са лоши, използвачи и манипулатори помежду си...защото не вярвам, че това е, което ще направи някого щастлив...пък те после какво ще изберат, си е тяхна работа...
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Април 10, 2014, 10:34:58 »

Да, има ги и двете в живота, ама първото е против принципите на този сайт и на пикъпа...

Принципите на този сайт и на пикапа като такъв според мен леко се различават и от това идват всичките ни противоречия. Но това е лично мнение, има си собственици, модератори и т.н....

А като доказателство е това, че основно коментираме всякакви странични теми като мъже-жени, морал, усъвършенстване и какво ли още не, а не се коментира най-основното - как да идеш аджеба да се заговориш някоя девойка.

То затова и тия дето реално пикапят почти не пишат. А аз стоя разкрачен на двата бряга между философстващите и практикуващите Wink
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Април 10, 2014, 11:08:26 »

Хубаво е, че заговаряш и ти пожелавам искрено да имаш повече успехи и най-вече да се забавляваш и да се учиш, с успехи или без. И ти защо не пишеш твоя опит със заговарянията? Все пак, не може всеки да иска другите да пишат, а той самият да не пише неща от практиката, а само да философстваме... Аз съм писала повече как са ме заговаряли, дето съм жена, от теб, който все пак се предполага, че с това се занимаваш, като си тук...

Няма как да минем без страничните теми, те са неотменна част от свалките - какво ще си говориш с мацките, как ще протекат срещите, къде ще ги заведеш, кой плаща сметката, имаш ли кола, жилище и всякакви такива логистики, имаш ли интересен живот, за който да й разкажеш и с който да я привлечеш, защото все пак жените се интересуват най-вече от тези неща и от това какви качества имаш, как се обличаш, колко си зает и дали не си превърнал жените в центъра на вселената си, което да те направи зависим от тях, как да си качиш енергията и изобщо като цяло как да възприемаш жената и свалката...знаеш... Не си представям само опънъри и рутини да имаше...то тогава всичко щеше да е отдавна изписано и прашасало, няма какво толкова ново да се каже и измисли...

Колкото до философията и ценностите на този сайт и форум - аз нямам съмнение, че те са против социалната програма, как да я разчупим и да сме по-щастливи - и ние, и другарчето, а не само да мислим как да го прецакаме... Ето затова няма да давам съвети насърчаващи мислене тип "еми да, то мъжете/жените са гадняри и трябва да мислим как да ги прецакаме, да им вземем, каквото можем и нищо да не им дадем в замяна"...
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: