Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 00:35:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 90 91 [92] 93 94
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 174512 пъти)
lilu
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #1365 -: Юни 29, 2019, 10:17:51 »

https://www.facebook.com/LADbible/videos/1983416908373040/?v=1983416908373040 - видеото е много добро, заради компилацията от АФЦ-изпълнения. Дори пияните, пълните и танцуващите в дискотеки жени имат цедки. Гледайте.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 306

Профил
« Отговор #1366 -: Юни 29, 2019, 13:28:03 »

https://www.facebook.com/LADbible/videos/1983416908373040/?v=1983416908373040 - видеото е много добро, заради компилацията от АФЦ-изпълнения. Дори пияните, пълните и танцуващите в дискотеки жени имат цедки. Гледайте.

Гледах клипа, наистина повечето са си АФЦ изпълнения отколкото в стил "Не ме привличаш", някои от тях бяха откровено неадекватни, пияни и ей така налитат на всяка, други си ги режеха и какво толкова нормално е. То си е до късмет до известна степен, ама съм сигурен че поне правят повече от тея само дето седят пред компютрите и хленчат че са сами. Wink
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #1367 -: Юни 29, 2019, 18:42:00 »

А да попитам аз модераторите - тая новата кака с готините крачета от снимката горе има ли си име? Много е яка.
Drag and Drop снимката във Google Images и ще покаже къде е оригналният й пост.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #1368 -: Юли 01, 2019, 18:55:34 »

Shocked Shocked Shocked Huh? Huh? Huh?
https://www.youtube.com/watch?v=RosC9a7kaxM
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1369 -: Юли 01, 2019, 19:56:12 »

Няма прошка за такива като тоя пич  Sad сори ама и пазара с мацките си е кофти, дано успее, ама едва ли. Като го гледам и слушам какъв е животът му, доста е депресиращ, пича има нужда от много голяма промяна.  Wink
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #1370 -: Юли 02, 2019, 08:23:14 »

Цитат

По-назад се коментираше има ли девствени мъже над 30 год. Ами ето ви го примера... И тоя съвсем не е единичен случай, а дори и не е от най-изпадналите типове.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1371 -: Юли 02, 2019, 11:09:13 »

Мен не ме интересува девстен ли е не е ли, но много се чудя как може човек дето парадира с интелигентност и ум да изплющи подобна олигофрения Huh? написал "свестен съм.програмист съм" и вече чака мацките сами да се свалят, как въобще може да ти мине през акъла че това работи Lips Sealed не ги разбирам такива хора.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #1372 -: Юли 02, 2019, 11:57:39 »

написал "свестен съм, програмист съм" и вече чака мацките сами да се свалят, как въобще може да ти мине през акъла, че това работи Lips Sealed не ги разбирам такива хора.

Никак не е сложно за разбиране. Когато от най-ранна детска възраст са ти набивали у канчето родители, баби, даскалици, Холивудски филми, че като станеш голям и си хванеш хубава работа/кариера и си мил, добър и възпитан джентълмен, то това ще ти донесе най-добрата жена на света, с която ще живеете заедно и ще се обичате до гроб, като в Колумбийска сапунка и всичко това си го вярвал 25-30 години, после никак не е лесно да се сблъскаш с реалността и да си смениш настройката.

Отделно, ако ей тоя пич от клипа, а и много като него, чисто хипотетично, му/им сложим на масата или се опитаме да му представим тази материя, с която всеки един от нас в даден момент се е запознал, много вероятно е мозъкът му, чисто органически, да я отблъсне и откаже да асимилира като информация и/или алтернативна гледна точка най-малкото и да реши, че това са пълни глупости, тези хора са хейтъри и женомразци и съответно да продължи да вярва на това, което майка му и баба му са му набивали години наред.

P.S Оставяме настрани факта колко е коректно национална медия да експлоатира нечие друго лично нещастие по подобен начин. Сега, след като този си каза мъката в национален ефир, хептен ще се дозакопае, ама предполагам, че няма как да те пуснат по ТВ, освен ако сам не се съгласиш.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1373 -: Юли 02, 2019, 13:49:14 »

Майка му нали също е жена, баща му едва ли е пускал обяви във вестник работническо дело. Моя баща си беше простак, жалко че умря като бях малък, имам мъгляви спомени че им пишеше неграмотно в чатовете и аз викам абе човек ти не можеш да пишеш, не те ли е срам, ама като ми показа снимки на мацката с която си чати в скайпа млъкнах Grin
Не мисля че телевизията го е експлоатирала, даже е възможно той сам да е пожелал участие, не чу ли кво каза в клипчето - оная го пита кажи нещо интересно за себе си, и той "давали са ме по телевизията". Представяш ли си - отива на среща и казва на мацката с гордост и самочувствие, убеден че ше я разбие - "Аз съм участвал в предаване по телевизията, чакай да ти покажа". Вади телефона и пуска тва клипче Embarrassed как може наистина да не осъзнава че се запокава тотално.
Не мога да разбера как може човек програмист, иска се ум за тая работа, отделно член на Менса, като погледнах сайта им - гордо написали, че са 2% от най-умните хора. Буквално пише "ние сме 2 процента от 100те". Та такъв човек да е тотално неадекватен Huh? Ебем ти акъла! Много лоша реклама им направи тоя пич. После ще викат че нямало лоша реклама, дали няма Grin
Изпростяла била нацията, ако тва е алтернативата.....
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1374 -: Юли 02, 2019, 15:54:25 »

Това че е програмист не значи че има акъл и за жени, то тоя ако го хванеш да прави някакви други работи, нищо не може да свърши, иначе за компютрите може и да е спец, ама с жените е гола вода. Да проблемът е и в скапаното ни общество че ни набива глупости в главата с години, но всички знаем самата истина, ако си смотаняк и това го потвърждават 20 човека и отгоре, значи е така. Действията на хората говорят достатъчно, няма нужда от толкова анализи, то само като го видиш едва ли е мъжкаря на групата, а още по малко едва ли и ''членува'' в някаква група. Може и да е свестен пича, ама с това поведение и ценности е обречен само на подигравки от нашето общество. Но не бива все да обвиняваме че баба му, майка му или сапунките носят вина. Той все пак е голям човек и има глава на раменете си и трябва да се научи да разсъждава, не може все някой да му казва какво да прави, още малко ще искат и да му светят в първата брачна нощ. Съвети, насоки нека си има, но в крайна сметка пича сам си взима решенията и действа.

Проблемът обаче не е само той, понеже такива като него има много, решават че са били такива и онакива, вкарват си глупости в главата и въобще ги няма с мацките, то затова доста са на това положение. Може би го повтарям за пореден път ама има млади момчета които чакат някой да им свърши работата вместо тях, еми няма. С чакане не става, чули от тоя и от ония че еди кой си хванал някаква, да де ама са положили труд за тая работа и те вече чакат някакво съжаление от съдбата. От ден на ден положението става все по-зле в отношение с жените. Не знам какво трябва да стане за да се сетят, за съжаление май ще стане така че на 40-50 ще се осъзнаят ама ще е вече късно и ще изпаднат в дълбока депресия, щото без книжка за кола може и да минеш ама без женско не става.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #1375 -: Юли 02, 2019, 17:01:37 »

Точно така, това е също фактор. Няма абсолютна никаква зависимост м/у това да си грамотен/ерудиран, да имаш хубава професия и да си едновременно адекватен и успешен И с жените. И обратното е вярно - такива, които имат успехи с тях, честно пъти са пълни тъпаци, ако искаш да водиш с тях интелектуален разговор.

Аз се сещам едно изказване на съпругата на великия латвийски шахматист Михаил Тал, шампион от  60-те години на миналия век, която казваше: "Миша беше гений зад шахматната дъска, но когато станеше време да тръгва за поредния си турнир и бързаше за влака сутрин, не бе способен да си нареди куфара и да си направи едно кафе на газовия котлон".

Сиреч, ако махнем жените от уравнението (и без да го знам този от клипа колко е на ниво в това, което прави) е силно вероятно, ако си страхотен и топ в твоята си област, да си гола вода в почти всичко останало.

Това, което исках да кажа обаче е, че ние масово сме възпитани по този начин. Надали има тук един баща, който да е учил сина си - "моето дете, като тръгнеш по фусти, дръж се арогантно, негвай ги, игнорвай ги и т.н". Обратното е къде-къде по-нормално. "Изпрати я до у тях да не ходи сама по тъмното, купи й цвете като имате среща, дръж се мило, изслушвай я, не я пришпорвай за секс" и т.н.

Аз не казвам, че родителите са виновни в истинския смисъл на думата, все едно съзнателно и планирано са искали да ни прецакат цялостния майндсет, но просто те самите така са го разбирали, особено тези, които са се заженили по бай Тошово време, където цялостната социална динамика и обществени нагласи/норми са били съвсем по-различни и където е нямало молове, десетки видове заведения, барове, а да не говорим за социални мрежи, тиндъри-миндъри и всичкото останало изобилие от опции, което сегашната епоха предлага, включително и цял куп коучове и ментори по връзки, свалки и междуполови отношения.

С две думи - това момче от видеото, поне за мен, далеч не е някаква крайна социална аномалия.

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #1376 -: Юли 02, 2019, 17:06:26 »

Е, ако майка му и баща му не носят вина то тогава кой да носи вина? Междудругото тоя, ако живееше по времето на комунизма някъде 1980 щеше да си намери жена заради социалния натиск, имало е ергенски данък и т.н. Той колкото и да не може да се оправи сам родителите му са щели да го уредят с някоя залухава, колкото и него. И тоя щеше да има деца.... и представете си, ако имаше син, какъв син щеше да излезе от цялата работа. Бас ловя, че и неговите родители са били горе-долу същата работа, все пак крушата не пада по далеч от дървото в голям % от случайте. Най-вероятно и те са се лутали така 40 години, майките и бащите им са ги запознали, подбутнали са ги малко и накрая от цялата работя е излязал тоя от видеото.
Тоя като малък като са му се подигравали къде е бил баща или майка му да го научат на едно-две да по устат?
Но да кажем, че родителите имат решаващо значение до към 18, след това сам трябва да се оправя. Но как да се оправи сам като той никога не е бил научен на това. А като се има предвид, че преди 20-25 години е имало форуми, книфи и въобще никакво инфо за пък-ъп то не е имало и от къде да се научни, дори да има желание.
За тоя единсвения начин да се оправи е да се намери някой да го води за ръка и не му показва като на малко дете кое и как е, докато не се научки, но и тогава не е гарация, че ще може да се възприеме и да се промени.
В един по-ранен пост писах, че колкото повече напредваш с годините, толкова по прудна е промяната и ако си изпуснат ранните влакове и възможности в живота след това горко ти.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #1377 -: Юли 02, 2019, 17:14:46 »

/
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #1378 -: Юли 03, 2019, 06:15:14 »

Надали има тук един баща, който да е учил сина си - "моето дете, като тръгнеш по фусти, дръж се арогантно, негвай ги, игнорвай ги и т.н". Обратното е къде-къде по-нормално. "Изпрати я до у тях да не ходи сама по тъмното, купи й цвете като имате среща, дръж се мило, изслушвай я, не я пришпорвай за секс" и т.н.
И моят старец така ми викаше, обаче аз на синковеца ще му кажа как стоят нещата. Но нека първо да порастне. Засега си има 2-3 гаджета в детската, които го прегръщат сутрин като го заведа, та имам известни надежди, че ще излезе нещо от него.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #1379 -: Юли 03, 2019, 09:15:38 »

Не мога да разбера как може човек програмист, иска се ум за тая работа, отделно член на Менса, като погледнах сайта им - гордо написали, че са 2% от най-умните хора. Буквално пише "ние сме 2 процента от 100те". Та такъв човек да е тотално неадекватен Huh? Ебем ти акъла! Много лоша реклама им направи тоя пич. После ще викат че нямало лоша реклама, дали няма Grin
Изпростяла била нацията, ако тва е алтернативата.....

Просто му липсва емоционална интелигентност и комуникативни умения.
Още Дарвин го е казал - не оцеляват най-силните, нито най-умните, а най-приспособимите.
В този смисъл интелигентност е умението ти да решаваш житейски проблеми, а не логически задачи.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: 1 ... 90 91 [92] 93 94
  Изпечатай  

Отиди на: