Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:59:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 69
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 101916 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #795 -: Ноември 11, 2018, 18:08:22 »

btw, всичко, което казваш, е вярно, само ако си някакъв, който по принцип, обективно, си е добре, и целият му проблем е, че сам си е набил някакви филми. Това е поправимо, повече от ясно е, никой не го коментира.
Виж, фактите са си факти. В тази ли, в другата ли беше тема, пуснахме резултатите от експеримента в Бадуу. Не можеш да спориш с цифрите, когато разликата в потенциалните опции между някой мъж с визия 8+ и такъв с визия 7, се изразява в 1200%++++. Даже и слейъра отбеляза, как жените, независимо от собственото си ниво, масово се целят в мъже 8+. И понеже са жени, са готови да седят и да чакат, докато мъжете сме по-готови да ебем квото има, докато си чакаме. И именно тази разлика срива тотално баланса на сексуалния пазар. Това, че мъж с външен вид 6-7 може да ебе чат-пат, благодарение на достатъчно пробване, експериментиране, пикъп техники, изучаване, уъркшопове, коучинг, стайлинг, и квото друго се сетиш, докато една жена 6-7 ги пъди с пръчка, не ти ли говори нещо?
От самият факт, че има мъже, които са 6-8 на външност, и имат нужда от години коучинг, за да могат изобщо да ебат нещо, би трябвало да можеш да се досетиш, какво би било положението за някой с визия 1-2-3-4, който н всичкото отгоре има здравословни проблеми, и на когото цял живот, всеки му е казвал, че е грозен, седял е 2 часа да чака на гарата момиче, с което са си говорили в интернет, и тя после му казала, че като го видяла колко е грозен си тръгнала. И ти ще кажеш, че знаеш по-добре от него? Ар ю фъкинг киддинг ми? Затова казвам, че беше важно да се изгледа не само този клип, но и следващия, защото там точно адресира коментарите от типа "абе просто трябва да си вземеш хубави дрехи, да се подстрижеш, да не знам си кво". Пичът е пробвал всичко, казва си, има хубави дрехи, и стойката си гледа да оправи с някаква шина, и си се подстригва. Явно не е от това, щом е решил вече и на пластична хирургия да се подлага. Също си казва, че никога няма да се откаже, дори и да смята, че няма да намери това, което търси. Така че в никакъв случай не е вдигнал ръце от себе си.

Честно казано, дебатът може да приключи много бързо като постна по 1 снимка на 3ма различни пича, и ви питам, според вас, кой от тях не ебе, ама не искам да ги пльосвам тук. Пък и резултатът е ясен. И именно това е достатъчен факт, че само поглеждайки ги (и тримата поддържани, добре подстригани и т.н.), може да ви стане ясно, аджеба за кво иде реч, приблизително. Е що си мислите, че вие като можете да го видите и усетите, жените пък да не могат?
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #796 -: Ноември 11, 2018, 19:40:47 »

На тоя пич проблемът не му е в грозотата. А в липсата на тестостерон. Може да промени МНОГО стига да го поиска. Да, няма да стане бързо. Да, няма да е лесно. Но трябва да се започне отнякъде. Нещата не стават с магически хапчета..

Никой не му е виновен, че не се е подстригал, че не носи лещи или някакви по-готини очила, че няма почти никакви вторични полови белези. Не изгледах целия клип обаче какви са му здравословните проблеми и спират ли го те от възможността да спортува активно ? Ако отговорът е "да", тогава има единственото възможно оправдание - здравословна невъзможност.

Понеже от години тренирам бойни спортове съм видял не една и две грозни муцуни. Има страшни мъже с глас, бради, физически здрави, които просто са грозни - криви черти, счупени уши, носове и т.н. Е мога да се обзаложа, че повечето от тях ебат много повече от средностатистическото. Те защо не са си казали навремето "абе аз съм грозник, дай и да не тренирам и характер да не градя, аз съм просто грозен" ?

Тоест за едни може, за други не. На едни комплексите са им оправдание, за други са мотивация. И пак - не съдя прибързано - има хора, които физически нямат възможност да правят едно или друго нещо. Но защо ми се струва, че масата просто търсят оправдания. Даден проблем може да се използва както като оправдание, така и като фактор за нахъсване.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #797 -: Ноември 11, 2018, 20:31:25 »

Рекошет. Разбирам те напълно кво имаш предвид. И окей така е. Ама факта е, че дори начина по който изглеждаш, и това което излъчваш се определя от вътрешната ти игра.
Това имах предвид с предия си пост.
Тоя пич (не знам кво е говорил), ако е физически здрав. На практика всичко друго е поправимо. Дали ще виси по лостове и зали 2 години, дали друго.
Хубави статистики ама...
Визията е една част от цялата картинка. И то малка.
Както беше писал и слейър, има един минимум който трябва да покрие, за да не се явява лимитер (и ако не 100%, то 99% от форума го покриват).
Всичко над тоя минимум ти е бонус атракшън.
Обаче има шибана уловка. Бонуса не ебе. Бонуса си е бонус, ама не ти обръща играта, ако ще и 4 ранга разлика да ти прави във визията, спрямо тея на минимума.
Ти просто си ударил друг лимитер.
И познай, като отметнеш външните кво остава. И кво остава, на момчетата с нулев опит. Кое ги спъва.
Точно уменията. Да комуникират. Да се адаптират в най различни ситуации. И да влиаят на средата около тях, така както желаят.

Пича, че търси начини да си вдигне нивото - евала. Ама тепърва му предстои да се блъска в стени. И едва когато постигнеш нещо, което смяташ, че те е спъвало, осъзнаваш, че още 5 неща са те спъвали в тоя момент.

ПП: напълно съм съгласен с Джъст а бой. Точно това имах предвид. Познавам всякакви грозници. И определено не им е спирачка с мацките това.
Само че излъчването им и начина по който дори ти ще ги възприемеш (не говоря за мацките), нямат нищо общо с това на пича от клипа. А заложените им по ген черти са същите.

ПП: Това което се попитах. След като е пробвал, да се подстриже. И дрехите да смени. Защо се е отказал и си е върнал тая визия.
Също смятам и че с дрешки и прическа не става. Цялостното излъчване и поведение трябва да се промени.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #798 -: Ноември 11, 2018, 21:09:11 »

По принцип всеки може да се промени, но работата е там че не всеки е готов да премине през тези глупости. Пичът е имал малко засечки и се е отказал( като се сетя какви глупости аз съм писал  в скрития раздел, чак ми става неудобно).

ПП: Това което се попитах. След като е пробвал, да се подстриже. И дрехите да смени. Защо се е отказал и си е върнал тая визия.
Също смятам и че с дрешки и прическа не става. Цялостното излъчване и поведение трябва да се промени.

Аз ще ти кажа защо се е отказал, защото резултатите при него не са дошли бързо като при други. В днешно време не знам може би поколението е такова, виждам как млади момчета все още живеят тоя затънтен живот все едно са ученици. Живеят още с техните, майка им прибира прането, готви им, баща им носи кинти. Единствената разлика е че сега работят, а не учат.
Имам няколко приятели които на пръв поглед им няма нищо, даже единия е висок, рус със сини очи(както мацките се кефят на такива) ама греда, нещо не му върви хич с жените. Единствения проблем на всички нас( и аз влизам в това число) е бездействието.

Имам един такъв приятел, който иска да се промени който осъзнава нещата, ама изобщо не иска да премине през трудностите. Толкова комфортен живот живеем че сме спрели и нищо не правим. Естествено има хора които се развива и евала им правя, ама останалите просто са трагедия. Знам го от опит, не че съм нямал опции или съм бил грозен, просто съм бездействал и затова късно се усетих че трябва да се направи нещо. А тоя от клипа според мен нищо не е направил, защо ли защото и аз такива съм ги приказвал преди, като ме питат дали играя и аз им казвам че играя, да ама аз не бях толкова постоянен и когато ме викаше крилото да играем аз се скатавах и по рядко играех . Да ама има значение колко пъти в седмицата, дали си постоянен, дали променяш някои неща, ако си нисък и дебел, поне килограмите можеш да свалиш, а не да се оплакват хората колко е несправедлив света. Светът е такъв има пичове дето всичко им е наред и си ебат с лекота, докато други за един клоуз им трябват месеци, но това не е оправдание. Не мисля че тоя от клипа е дал максимума от себе си.

Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #799 -: Ноември 12, 2018, 00:29:26 »

На тоя пич проблемът не му е в грозотата. А в липсата на тестостерон.

Никой не му е виновен, че не се е подстригал, че не носи лещи или някакви по-готини очила, че няма почти никакви вторични полови белези. Не изгледах целия клип обаче какви са му здравословните проблеми и спират ли го те от възможността да спортува активно ?

криви черти, счупени уши, носове
Има и втори клип, където споделя още - https://www.youtube.com/watch?v=JnZauc_13s0&t=2s
Да, има проблем с тестостерона, защото вика, че в някои от коментарите му казват да си пуснел брада, ама не можел, и обясни за проблема.

btw, смешното е, че точно адресира това за лещите и за вида очила, и във втория клип се изсмява, и вика "вие сериозно ли си мислите, че това са единствените очила, които някога съм носил?!", и повтаря, че е пробвал всичко.
Относно дали му пречат да спортува, ами....да, доколкото разбрах, нещо с костите и мускулатурата също има проблем. Иначе казва, че е тренирал редовно, чат пат на периоди, но явно не може да постигне същите резултати, както някой без тези проблеми. Така че и това го има, определено. Въпросът е, че дето вика в едното видео, значи сакати (disabled) мацки, нямат никакви проблеми с дейтинга, пък някой по-непривлекателен мъж struggle-ва.

Човек.....чуваш ли се изобщо? Счупен нос? Тва да ти е проблема. Айде пробвай брадичката ти да е 1-2см назад или като този от клипа да имаш някаква висяща, излишна кожа около врата, независимо колко си слаб, да видим кое ще те направи по-непривлекателен. За сведение:

Айде, който е толкова отворен да спори по темата, да погледне снимката по-горе и да залага пари, коя от трите визии би ебала най-много. Както казах, лесно можем да решим въпроса. Щот е повече от очевидно, че единият изглежда като главен герой от Здрач филмите, а другия мяза на настъпано лайно.

Ама факта е, че дори начина по който изглеждаш, и това което излъчваш се определя от вътрешната ти игра.

Хубави статистики ама...

Визията е една част от цялата картинка. И то малка.

Обаче има шибана уловка. Бонуса не ебе. Бонуса си е бонус, ама не ти обръща играта, ако ще и 4 ранга разлика да ти прави във визията

Точно уменията. Да комуникират. Да се адаптират в най различни ситуации. И да влиаят на средата около тях, така както желаят.

А заложените им по ген черти са същите.
Не. Това, че слагаш пред изречението "факта е", не го прави факт. ФАКТЪТ е, че външният ти вид, главно се определя от гените. Говоря за костна структура основно, защото именно това, главно, определя лицето и ръста ти, двете неща, които са най-важни в привличането, и които не можеш да промениш, освен с операции.

Хубави, статистики, ама?? Само не видях да ги оборваш или коментираш изобщо.

Не, не е малка. Просто си научен да мислиш, че е малка. Явно си развил умението да изолираш от съзнанието си случаите, когато висок и красив мъж влезе в стаята, и как всичките путки почват да точат лиги по възможно най-очевидния начин, и да му се слагат, така както на теб никога няма да ти се слагат, отгоре на всичкия труд дето си метнал. Говори ми колко "малка" част е.

Точно в предния пост ти описах, как разликата между мъж 8+ и мъж 7, е 1200%++++, откъм избор на потенциални партньорки, и ти ми казваш, че "бонусът не ебе"........разликата, според проучването между мъж, който е 7 и мъж, който е 4-6, е - на първият, опциите са му 9, на вторите 3.75. Разликата незначителна. Също както е за жени които са 8-10 и жени които са 7ци. Незначителна разлика. Едните имат избор от 2025 човека, другите от 1994.5, демек грубо, разликата е 30 човека, при положение, че говорим за 2000....при това разликата е в margin of error, така че се тая. Ама......"бонусът не ебе!"..............Как ще няма значение?! Е виж в съседния раздел, пичът, явно е симпатяга, даже слейъра му го признава, пичките го търпят да е ебаси дебилния и пасивен. Да, пак не ебе, ама там поне вече със сигурност може да се каже, че е защото е пасивен. А ти съдиш него, някой роден с една камара привилегии, по същия начин, по който и някой, роден на дъното......сериозно.......

Знаеш ли как се влияе на средата? По-горе ти дадох пример, за някой, който влияе на средата. btw, цялата тази тъпотия със "да влияеш на средата" е абсурдна. Не става така. Ти се представяш, и средата те оценява/реагира по начина по който реагира. Ти не можеш да промениш средата. Все едно да кажеш "абе не е важно колко е голям океанът, то е въпрос на техника как да се метнеш в него, че да създадеш цунами". Абсурдно.

Къде са същите чертите им дето идват от гена?!?!?!?!? МОЛЯ?!?!?! Айде дай ми някой от тези твои познати, дето са супер вървежни и мязат на пича от клипа. Еби му майката! Аз утре си продавам мерцедеса и ти давам парите. Дай да ги видим. Put up or shut up. Аре давай. И нали, говорим за фрейм, не за пари. Дай да видя някой с фрейм, дето изглежда като пича от клипа, и ебе яко. Нали, все пак, ако ти е достатъчно силен фрейма, би трябвало да може да пребори всякаква визия.

btw (не човекът, просто казвам "между другото"), kk, нали преди време му давахме съвети как да ебе, а у. Кво стана? Нещо темата изчезна, и сега само се явява да ми прави контра, от време на време. Еба ли в крайна сметка или какво?

Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 420

Профил
« Отговор #800 -: Ноември 12, 2018, 12:17:34 »

И именно тази разлика срива тотално баланса на сексуалния пазар. Това, че мъж с външен вид 6-7 може да ебе чат-пат, благодарение на достатъчно пробване, експериментиране, пикъп техники, изучаване, уъркшопове, коучинг, стайлинг, и квото друго се сетиш, докато една жена 6-7 ги пъди с пръчка, не ти ли говори нещо?
Е чакайте малко, ся  Cool Нали уж жената гледа да я чука по-високорангов. Нормално е 6-7 жена да не иска да е с 6-7 мъж. Следователно, 6 мъж ще е по-високорангов спрямо 4-5 жена, 7 мъж спрямо 4-5-6 жена и т.н. Друг е въпросът, че и грозотиите искат от 8 нагоре и дори и 6-7 нормален средностатистически мъж /не пикапьор/ пак има трудност да отпере някоя 5-ца. Т.е. нищо ново не казваме. Да, мъжете това не ги устройва, ама какво да се прави.
В крайна сметка, вината не е у жените а обратно - мъжкото поведение е довело до такава развръзка. Ако мъже с ранг 8 например, въобще игнорират жени с рангове 5, 6 и т.н., последните леко полеко ще осъзнаят, че просто там не може да се случи. Обаче като и готини мъже обръщат внимание на по-неврзачни мацки и ги и чукат, нормално е такива жени да придобият самочуствие. И то си е така! След като се получава с такива мъже, защо ѝ е да пуска на такива с по-долни рангове. Та нещата идват от това, че мъжете си пердашат наред. И не стига, че ебат готините путки, ами ебат или обръщат внимание на такива, дето са доста по-зле, като по този начин преебават готините пичове с рангове 6 и 7  Wink
Обобщено: сърдете се на мъжете с ранг 8 и нагоре  Grin

Е как красотата у мъжа да не играе роля, играе не ами. Една супер готина колежка много се кефи например на Йън Сомерхолдър от филма Дневниците на вампира. Викам й, какво толкова пък харесва у тоя  Wink .....демек не става разбираш ли, може да не го вдига. Отговори ми, че въобще не ѝ дремевдигал ли го е или не, достатъчно е да е до него, да се прегръщат и целуват, да му се наслаждава до пръсване.
Аз лично съм го ял това като младеж. Бях от лидерите на групата, по-силен /тогава тренирах доста/, по-умен, китарист даже. Имахме едно момче, 2 години по-малък от мен, несретник и несериозник даже беше, ама добре сложен, русоляв, с едни левскарско сини големи очи. Направо му се мятаха яко жените и обираше всичко по-готино без да полага почти никакви усилия.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #801 -: Ноември 12, 2018, 13:02:43 »

Айде, който е толкова отворен да спори по темата, да погледне снимката по-горе и да залага пари, коя от трите визии би ебала най-много.

Е ти сега какво се опитваш да ни убедиш ? "Абе не е вярно, има хора дето нищо не могат да направят, не сте прави" ? Знаем, че има такива хора. Има хора много по-зле от момчето на клипа. Такива, които не могат да мръднат от леглото/стола. Или такива, които не виждат(после ходи се развивай като дори не виждаш за какво става въпрос и какъв е светът около теб...)

И дори измежду тях има хора, които са постигнали немалко неща. Прекрасен пример могат да са Бетовен, който е глух или Стивън Хокинг, който беше инвалидизиран от години и не можеше да мръдне от стола. Последният аз не го харесвах по други причини, но не му омаловажавам борбата. Та, виждаме дори сред тези хора, които са не повече от 0.5%(обзалагам се за процента) има хора, постигнали много в техните си сфери. И двамата са имали жени и деца, така че ако не много добре, то поне не са били на нулево ниво с жените. А Стиви Уондър дори ти го раздава женкар! Хайде сега ми кажи дали момчето от клипа е в по-лоша позиция от Стиви Уондър.

А тук дори не става въпрос за тях. За този минимален процент. Говорим за останалите 99.5%, сред които има немалко, които просто се оправдават. С всичко, което намерят подръка. С ръст, очила, с "бе то всичко е кинти брат", със зъби, носове, уши, малки патки и каквото още се сетиш. То перфектни хора няма, това е ясно. Само, че някои си казват: "абе ебали го, имам този и този недостатък, но имам и силни страни, мога да се развивам още много", а други просто мрънкат. Като цяло е много по-лесно и подвеждащо да се фокусираш върху недостатъците си и да забравиш това, което имаш. Само че успешните хора правят обратното - пренебрегват недостатъците и се фокусират върху силните си страни.

То ако всеки се фокусираше само върху недостатъците си(примерно, Роналдиньо върху кривите му зъби), много хора никога нямаше да си разкрият талантите и щяха да са си някъде там затворени и комплексирани. Така че дайте да не правим мъченици този и онзи, повечето хора изобщо не започват от лошо начално ниво.

И сега само да обясня - високите(нормално-високи) нива на тестостерон влияят пряко не само на мускулната маса, но и на окосмяване, глас, костна структура, зъби. Тоест снимката, която си плеснал отпада като аргумент(абе откъде ги намираш тия снимки - 1 лице направено с фотошоп по 3 различни начина, това някакво научно доказателство ли трябва да е ?!). При високи нива на тестостерон и добра мускулна/костна маса е абсурд брадичката да ти изглежда като на 1. За хората, които имат такъв недостатък - кой както може. Ако искат да взимат тестостерон на инжекции.

Ето и един от фитнес-идолите на много хора, който е почнал от под 0та: https://www.youtube.com/watch?v=MgGoex5KwdU (специално за rekojeht - виж му брадичката и скулите на 12 и 18 секунда и след това). Та въпросният от момченце в розови гащи става мъж визуална 10ка. Вярно е, че е зобил и това е една от причините да си отиде много млад, но е пример, че има ли желание се намира и начин.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 147

Профил
« Отговор #802 -: Ноември 12, 2018, 14:03:38 »

(някой да ми изтрие предния кометар #802 :Д, thx)

Пича от видеото да не е  бялата версия на Lil wayne? Embarrassed Като ги гледам едни и същи са, само че единия бял, а другия черен. Което затвърждава заключение, което съм правил много пъти, че единственото нещо, което може да пребори късата клечка с кофти външния вид е мнооого висок социал статус. Rap star пример.

Аз пък познавам много малко такива грозни пичове, или пък такива 160 с много детинско излъчване и нито един от тях не ебе. Даже се съмнявам някога да са били с момиче. И не е като да не с е опитват. Даже единия го познавам доста добре и знам как го режат мацките. Аз като сравня как мен ме режат и как него го режат сигурно щях тотално да се откажа и от жените лол. Примерно на мен никога не са ми казвали "Разкарай се" още преди да съм си отворил устата. Него са го рязали по бях ти грубите начини. Но пък и той подхожда доста малко сдухано, но как да не подхождаш сдухано, като цял живот те режат. Кое идва първо? Колкошката или яйцето? Нещо което много хора тук отричат, но валидацията от решаващо значение каква увереност ще имаш с жените. Ако не ти връзват то изпадаш в едно безкрайно самонаниване и опити да влезеш във фрейм, премисляния, анализи, тактики, философии. А когато ти връзват всичко е точно, защото няма нищо по силно от валидацията, че си ставащ - тогава не ти трябват самонавивания и философии, просто си обладан от спокойствие.

И от мъжка гледна точка е трудно да се определи кой грозен и хубав. Примерно Хавиер Бардем ми е вижда грозен, но пък жените му се кефят. Примерите на Слеяра от преди 2-3 страници не ми се виждат правили, защото той сравнява брадясали дядки с някакви момчета на по 20-30 години и ги маркира като гейове. Но идеята не е брадясали vs гейове. Целия тоя lookism идва от запада и когато се каще, че си грозен или инцел се има предвид, че ти липсват изразени мъжчки черти - ръст, широки рамене, изразена челюст и т.н.)

И като говорите за тестостерен, той е горе-долу фиксиран около някаква стойност и прези всеки тязи стойност е различна(зависи от гените) Т.е. при идеални условия (т.е. ако не си стресиран, храниш се добре, спиш, чувстваш се добре като цяло) ако тестостерона ти е нисък означава, че си преебан и няма какво друго да направиш освен да минеш на тестостерон терапия, ако искаш да имаш високи нива. Което е логичната следваща стъпка за пича от видеото.

https://www.boredpanda.com/social-experiment-guy-created-fake-tinder-profile-hot-model-pictures-germanlifter/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic
същия експеримент правих и аз, но с един друг модел
Затова по-по-предния ми пост написах, че ако изглеждах като някоя от тия щах да наеба 100 за един месец, ако се целя в шестички и над. В нета сигурно има поне още 20 подробно описани експерименти като този. Не ми се занимава вече, но ако някой иска може да го направи и да репортне резултатите.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #803 -: Ноември 12, 2018, 14:26:13 »

Абе аз освен в малко изпъкналите зъби /които при рапъра имат и интервенция/, не намирам никаква прилика с белия пич от видеото. Тоя негъра си е брутален.
И понеже по-назад /даже не помня дали в тая тема бе или оная за алфа, бета, гама, делта и т.н....не ми се рови/ казаха, че жените си падали по по-брутални мъже, дадоха се примери с излязъл от затвора и какво ли не, ще ви дам един пример от преди дни. Имам регистрация в един сайт, дето нямам снимка, мацката с която се залафихме също няма-омъжена е. Ей така си лафим за живота - хора на средна възраст, ко да праиш. А сме наясно, че жените по тези сайтове, колкото и да са уж ей така за губене на време, повечето си търсят нещо. Тя е на 39, аз на 45 г. Не съм тръгнал да я свалям, влизам наистина за забавление, ама тя не го знае. Както и да е. Та накрая викаме да си разменим снимки-мен ми е все тая как изглежда. Пращам аз, тя също ми върна почти веднага, но само след тази размяна, мадамата рязко спря инвестициите в разговора. Занимавам се с бодибилдинг, не съм нещо особено като културистична визия-нЕма плочки и шкембе обаче нЕма, ама ръце, гърди и рамене ок, но за възрастта си нито съм побелял, нито имам грам окапала коса, т.е. определям се по визия и излъчване доста над големия процент, както изглеждат мъжете на тази върраст, а и не само. На две от снимките бях гол до кръста, т.е. снимано така и със златни ланци по врата - общо около 250- 300 грама - като единият е бая по-дебел и с голям кръст. На друга снимка съм с костюм. Не знам в очите на мадамата как съм изглеждал, може да не ме е харесала физически /което едва ли е така, на фона на пазара на мъжете на тази възраст/, ама определено не всяка мацка си пада по лоши момчета. Не, че съм такъв в момента, ама хора с подобно кичене са именно такива. То аз принципно не ходя така по улиците де, ама все пак. Жената е пианист и художник, хубава е. Все пак съм адвокат, тя го знае. В моите си очи съм хем със статус, хем имам излъчване, поведение и изразяване на мъж, който ще я върти яко. Та не всяка харесва подобни мъже.
Хо, няколко млади колежки, разбирайте 25-30 годишни ми се въртят постоянно. Все да ходим заедно да пушим, заедно да обядваме, на кафе и т.н. Режат младите колеги ергени и някои от тях чак уж на майтап ми викат, че от мен не можело да се доредят  Wink А аз нямам и намерение да чукам която и да е.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #804 -: Ноември 12, 2018, 15:08:42 »

И да споделя, днев се сетих за един от най-добрите пик-ъп постове, които някога съм чел:
https://strengthbysonny.com/2014/02/12/how-to-get-girls-part-i/
https://strengthbysonny.com/2014/02/24/how-to-get-girls-part-ii/

Първите пет точки са доста добри:
1: Master people before your master women
2: A strong masculine man is (and always will be) the GOLDEN STANDARD
3: Your Looks Matter… A Lot (това е точно по темата)
4: Getting Girls is a BUSINESS
5: Available (Down) vs. Not Available (Not Down)
Активен

Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #805 -: Ноември 12, 2018, 15:23:40 »

Квото и да си говорим външния вид си остава първия и основен фактор на привличането.  Да се разбира от 8 нагоре, демек топ 5% от мъжете. Всички останали трябва да компенсират с нещо липсата му. Например  пари, статус, игра, чувство за хумор, глас, интересен лайфстайл, увлекателно разказване на истории и т.н. Кой с повече, кой с по-малко, ама както и да го въртим си е компенсация на основното.

И от мъжка гледна точка е трудно да се определи кой грозен и хубав.
Правени са доста изследвания и показват точно обратното. Тоя от видеото всички ще се съгласим, че е грозен. То и масовите резачки дето е получавал през целия си живот показат това. А пък Chris Hemsworth, Jake Pavelka, Ian Somerhalder, Brad Pitt, Nick Bateman са хубави и надали някой ще го оспори. Дъното и топа лесно се определят.

Относно тестостерона. Високите му нива водят до спиране на растежа. То иначе всеки втори тинейджър ще си бие инжекции и ще ми стават ебати мъжагите.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #806 -: Ноември 12, 2018, 15:57:01 »

Рекошет. Като казвам факт, значи че е факт. Нали знаеш, че басове не мога да губя.
Цитат
Ама факта е, че дори начина по който изглеждаш, и това което излъчваш се определя от вътрешната ти игра.
Цялостното излъчване от визията, която получаваш е резултат от вътрешната игра. А това излъчване определя визията ти. Това имах предвид.
От - как ще се облечеш и подстрижеш, до походка, жестове, поведение, спортна форма и т.н.
Най-малкото, щото го определяш ти и начина ти на живот.
Няма да видиш, някой татуиран нацепен, целия в белези изруд да води лекции в университета в Оксфорт. Нито пък някви като онези от Теория на големия взрив, ще ги видиш да правят див селски бой в Хасковска дискотека.
Ти наистина ли вярваш, че визията определя теб, а не обратното. Това вече звучи абсурдно. На 17 години, ставаш една сутрин, поглеждаш се в огледалото и "аха, да, не ставам за отворено копеле. Брадичката ми е от снимка 1 в чатарската тема, кльощав съм и нося очила. Ако стигна до конфликт, някой може да ми ги счупи. Ще уча в англия с пълна стипендия и ще играя wow". Или гледаш, че целия си нашарен. Напомпал си се, и имаш няколко белега по лицето. Единия като падна с колелото на 9 заради оня бас. Другия дето те биха миналата година. Третия когато разбихте оня склад като деца и патрулките ви подгониха и ти падна. Не, не, ще отида охрана в слънчака. А така исках да уча в Кембридж. По-дяволите."

Тея познати няма да ти ги показвам. Не мисля, че е някво чудо. Ти сам можеш да си представиш за кви хора иде реч.
Не са някво топ ниво. Напротив. Според мен са абсолютни смотаняци и злетаци. Нито жънат пичките на ред (съмнява ме). Казвам ти просто, че съвсем спокойно си държат едно средно ниво. И нямат нищо общо с пича от клипа. Освен, че са грозни като него. Че и по грозни. Конкретно лицевите вродени черти които посочи. Иначе са подстригани, напомпани, тренират, често лидери в средите си и тн. Това не ги прави топ ниво. По скоро средно.

В същото време, познавам и доста хубавци. С природно правилни черти на лицата. Както ти казваш.
И са на същото ниво. Средно. Нямат значително повече успехи с мацките. Пак им връзва чат пат някоя.

Рекошет. Това от личен опит дори мога да ти го потвърдя. Имал съм периоди с визуални спирачки и в последствие съм ги премахвал. И противно и на моите очаквания тогава, нищо не се промени. От снимка 1, в снимка 2. Ти си мислиш "край, убих ги", и х*й. Всичко същото. Дори отношението на новите мацки които срещаш. Колкото са те харесвали преди това, толкова и след това. И така си продължи няколко години. Докато аз не започнах да променям неща в себе си. Начин на мислене, начин на действие и т.н.

Визията е фактор, Рекошет. Това не го споря. Но не е определящ, както го извеждаш по-горе.
Едната причина е, че се променя и е зависим (от вътрешна игра/среда/обстоятелства). Другата е, че ранга на мъжа не се определя от визията, а комплексно. За това ти казах, че тя трябва да държи поне някакво средно ниво, и тогава други неща стават по-важни, и напълно определящи всяко едно развитие. Тъй като лимита и става висок.

Пича от клипа. Какво се опитваш да кажеш с него. Че и 1000 сета да спре, всичките ще го подминат. Това ми е ясно. На всички им е ясно.

Но ако е физически здрав, е напълно способен да я промени до едно средно ниво 5-6. Да 8, няма да е. Но ще има шанс за резултати на всеки от това ниво. И със сигурност, ще са различни от сегашните - 0.
Смятам, че това е голям напредък - да. И е за предпочитане. И да, ще му отнеме няколко години.

А от средното ниво, дали ще стане топ играч (да чука постоянно 7-8), или ще си остане на него, това зависи от личните му умения, способността му да се адаптира и да развива социалните си умения. Както и амбицията му да го направи.
Но щом стигне средно ниво, значи има шанс както всички от там.

Рекошет. На мен ми е напълно ясно, че половината неща са ген и заложби. Просто не е визията определяща, и чисто физическите черти.
Нали се сещаш, че горното което написах, ще се случи веднъж от 1000. Черти имат и уменията ни. Един развива по лесно едно, друг друго. Още по-важно е, какво си развивал в ранните години/или до сега.
Не е невъзможно да развиеш нещо в което си закърнял. Просто иска много повече усилие и време, от друг дето го е развил - логично.
Но това не го прави невъзможно.
Друг въпрос е дали си струва. Не всеки е готов да инвестира толкова занимание и време.

ПП: Исках да кажа, че и при мацките е така за визията. Ако полагат усилия, могат да вдигнат нивото с по 3-4 единици. Но повечето ги мързи.
С усилени диети и тренировки, и промяна начина на живот още в по-ранна възраст, почти всяка дебелана може да направи прилично тяло. Или със сигурност много по добро.
Гримове и прически също съм забелязал, че са способни на много. Та една 3-4, да стане 7 за няколко години, няма да ме изненада. Както и една 7, да стане 3-4

ПП: Reese, малко да сравняваш Брад Пит и пича от клипа не върви. Със заключението "ето визията определя всичко"
Тези дето ги даваш за пример са известни. И са известни с това, че са секс символи. Славата ги изпреварва. Това е статус, не на база физиката им, а на успехите им. Има и по-красиви от тях. Нали се сещаш. Обаче никой не ги знае.

Ако си мъж с външност 10, да, ще имаш по-добри шансове и успехи. Това не означава, че не ти трябва вътрешна игра, с която си мислиш, че компенсираш сега. Пълен булшит. Да, ще ти се лепят, ще те харесват и ще ти обръщат внимание. Основно по-грозните от теб. А ти няма да ги искаш. За да ковеш от 8 нагоре, пак ти трябва игра. И то стабилна.
Иначе ще се радваш на много ухажорко. Основно 5чки и 6чки.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #807 -: Ноември 12, 2018, 16:04:42 »

Квото и да си говорим външния вид си остава първия и основен фактор на привличането.  Да се разбира от 8 нагоре, демек топ 5% от мъжете. Всички останали трябва да компенсират с нещо липсата му. Например  пари, статус, игра, чувство за хумор, глас, интересен лайфстайл, увлекателно разказване на истории и т.н. Кой с повече, кой с по-малко, ама както и да го въртим си е компенсация на основното.

И от мъжка гледна точка е трудно да се определи кой грозен и хубав.
Правени са доста изследвания и показват точно обратното. Тоя от видеото всички ще се съгласим, че е грозен. То и масовите резачки дето е получавал през целия си живот показат това. А пък Chris Hemsworth, Jake Pavelka, Ian Somerhalder, Brad Pitt, Nick Bateman са хубави и надали някой ще го оспори. Дъното и топа лесно се определят.

Относно тестостерона. Високите му нива водят до спиране на растежа. То иначе всеки втори тинейджър ще си бие инжекции и ще ми стават ебати мъжагите.

За тия думи ще получиш 25 минуса в този форум  Embarrassed police
Дам, тези в дъното и на върха се определят лесно. На пръстите на едната ми ръка се броят тотално неуспешни мъже, които познавам и обраното - в другия край на дистрибуцията са само няколко, на които им върви безобразно много с жените. Под безобразно всъщност имам предвид жените сами идват при тях. Картинката е ясна - 180+, приличат на някакви актьори, мускулести. И това не се случва един или два пъти, че да не го забележа, аз ги познавам от 10 години поне. Но такова нещо не съм виждал при другите мъже. И не е като да правят нещо кой знае какво или пък да имат нечовешкия фрейм. Единия ходи на работа, фитнес и си цъка лигата. Тоя същия преди досат години бяхме неразделни, ходиме в един магазин да купуваме бира и аз зарибявам всеки път продавачката, а той седи отстрани и си мълчи, така сме се разбрали. Е накрая тая иска неговия телефон. Вечерта отиваме в тях и тая му пише смс-и, аз му викам "еми хубаво брат, действай" същата вечер излязоха и след няколко дни се чукаха. Друг път седиме на жп гарата и идва някаква да го заговаря, тогава бяхме на по 20, а тая 5 години по-голяма от нас.
И най-интересно е, че тоя пич не се възползва от възможностите си Cheesy имаше един период от около две години чукаше ги доста и после му писна.
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #808 -: Ноември 12, 2018, 16:11:59 »

Едно не ми е ясно -> как такава информация ви помага?!?! Дори и някак си да убедите всички, че е така?

Вие сред тези 5% на най-красивите ли сте?!?! Ако сте, що си губите времето да пишете, ами не 'е***е тия бленувани 100 п***и на месец'??
Ако не сте, как точно ви помага това инфо? По-красиви ли ставате, пластична операция ли ще си правите Smiley

Все едно аз да напиша: 'Квото и да си говорим парите си остават основен фактор на привличането, ако си се родил син на милиардер ще праскаш яко... всичко останало - външен вид, игра, хумор, разказване на истории е компенсация на основното, демек милиардите Smiley'

---

За 999ти път, осъзнайте, че такъв начин на мислене САМО ВИ ВРЕДИ!
Води до постоянно оплакване, мрънкане, непоемане на отговорност за самите себе си, озлобяване, разочарование и демотивация.

За инфо, нито аз, нито Илиян, нито СБой сме в бленуваните от вас 5 процента на красавците, да не кажа направо, че сме някъде към средняшка работа по красота, даже надолу. Едно време, когато събирахме хора за проекта имаше две важни неща: 'пичът да е активен пикапьор - да играе... и да не е красавец (все пак учениците трябва да повярват, че може да се е*е с игра, а не с външен вид)'. И някак си остана само - да е активен, 'щото 'красавците се оказа, че са основно мързеливци - хващат си гадженце и до там' Smiley. И Илиян и аз сме с доста готини гаджета и/или фъкбъдита от чист пикап (повечето стрийт). СБой, който по вашите критерии е нисък, грозноват и с излъчване изцяло на добро момче, даже нърд - навремето забърса моделка с пикап умения, а в последно време, въпреки, че не-е-активен пикапьор се превърна в парти и травел анимал и последно излизаше с (разбирай ч****е) две съвсем прилични мадами по едно и също време, без изобщо това да му е приоритет... последно, когато го виждах - по-красив не беше станал Smiley))))

На всеки уъркшоп виждам една и съща тенденция. Красивите пичове (и то по-скоро тези с яко излъчване) имат по-голям процент шанс сетът да им спре и да не ги отсвири в самото начало, НО СЪВСЕМ НЕ стигат с повече мацки до срещи и с**с. Даже напротив - свикнали да защитават егото и валидацията, която им се е дава (и им се е давала цял живот) - повечето не смеят, и не смеят да рискуват, да водят, да ескалират, да доминират - САМО И САМО ДА НЕ ГИ ОТСВИРЯТ.

---

Сори пичове, каквито и статистики да извадите ние ги виждаме на всяко обучение 'реалните статистики'. Успяват тези, които се развиват цялостно, активни са и не се отказват, въпреки всичко и всички... другите, точно като вас си намират вечните оправдания ... и не само с жените, с всичко в живота им е така.
Активен

I'm a very special kind of monster
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #809 -: Ноември 12, 2018, 16:36:38 »

Само за инфо нито аз, нито Илиян, нито СБой сме в бленуваните от вас 5 процента на красавците, да не кажа направо, че сме някъде към средняшка работа по красота, даже надолу.
Е хайде сега, чак пък средняшка, та и надолу  Wink Вие в най-добрия случай 5-ци та и надолу се изкарахте. Аз теб и другите не ги знам, ама поне Илиян съм го виждал на клипове и в галерията на сайта. Нямам погледа на жена, ама мога да преценя, че си е симпатяга и добре/нормално сложен мъж. Освен ако не е супер нисък, което от фотосите може да не се установи, но гледайки жените и останалите хора около него, и нисък не е.
Иначе ясно е, че когато полагаш усилия и се развиваш в правилната посока, може да имаш повече успехи и да си в изобилие на жени, сравнено с някой природно по-красив, който не се развива и не играе. Но ако и той играе на същото ниво като вас и има вашия опит, със сигурност ще чука още по-красиви жени. А, че си е седнал на задника и не се занимава, това е друго.
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 69
  Изпечатай  

Отиди на: