Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:58:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 69
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 101907 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #810 -: Ноември 12, 2018, 19:00:11 »

Ся, пичове.....мен ме нямаше цял ден, гледам писали сте, и като цяло, не мога да кажа, че съм напълно несъгласен с нищо от казаното. Има истина във всичко. На мен целта ми не е да убедя някого в някаква крайност, а по-скоро да се признае, че нещата не са баш толкова крайни, колкото често се пишат (относно фреймовете и тем подобни), и че има и други фактори, извън фреймът, които определят дали ще имаш успех/и или не, и колко точно, и от какво качество, и колко редовно.
Рекошет. Като казвам факт, значи че е факт. Нали знаеш, че басове не мога да губя.

Цялостното излъчване от визията, която получаваш е резултат от вътрешната игра. А това излъчване определя визията ти. Това имах предвид.
От - как ще се облечеш и подстрижеш, до походка, жестове, поведение, спортна форма и т.н.
Най-малкото, щото го определяш ти и начина ти на живот.

Няма да видиш, някой татуиран нацепен, целия в белези изруд да води лекции в университета в Оксфорт.

Ти наистина ли вярваш, че визията определя теб, а не обратното. Това вече звучи абсурдно. На 17 години, ставаш една сутрин

Нито жънат пичките на ред (съмнява ме)..........Иначе са подстригани, напомпани, тренират, често лидери в средите си и тн. Това не ги прави топ ниво. По скоро средно.

(красавците) И са на същото ниво. Средно. Нямат значително повече успехи с мацките. Пак им връзва чат пат някоя.

Визията е фактор, Рекошет. Това не го споря. Но не е определящ, както го извеждаш по-горе.

А от средното ниво, дали ще стане топ играч (да чука постоянно 7-8), или ще си остане на него, това зависи от личните му умения, способността му да се адаптира и да развива социалните си умения. Както и амбицията му да го направи.
Но щом стигне средно ниво, значи има шанс както всички от там.

Не е невъзможно да развиеш нещо в което си закърнял. Просто иска много повече усилие и време, от друг дето го е развил - логично.
Но това не го прави невъзможно.
Друг въпрос е дали си струва. Не всеки е готов да инвестира толкова занимание и време.

ПП: Исках да кажа, че и при мацките е така за визията. Ако полагат усилия, могат да вдигнат нивото с по 3-4 единици. Но повечето ги мързи.
С усилени диети и тренировки, и промяна начина на живот още в по-ранна възраст, почти всяка дебелана може да направи прилично тяло. Или със сигурност много по добро.

ПП: Reese, малко да сравняваш Брад Пит и пича от клипа не върви. Със заключението "ето визията определя всичко"
Тези дето ги даваш за пример са известни. И са известни с това, че са секс символи. Славата ги изпреварва. Това е статус, не на база физиката им, а на успехите им.
Абе не ги и печелиш. Той джъста не показа твърди доказателства. Пусна там една снимка на шоколад само. Ся, ако беше пуснал снимка на това как яде шоколада от гъза на мацката, щях да призная. А иначе е напълно възможно и да се е подготвил, тя да му е вързала тенекия и той да е направил снимката, колкото да не се излага във форума. (ебавам се, се тая)

Аз знам какво имаше предвид, въпросът е, че изпускаш това как визията ти афектира живота ти, от ранна възраст, точно когато реално си оформяш по естествен начин фрейма, езика на тялото, начина на мислене, опита и т.н. Ти като си се родил висок, добре изглеждащ пич, те момичетата още от детската градина ще те харесват, ти докато стигнеш в гимназията вече ще си сменил десетки гаджета, макар и че само сте се целували с тях (да кажем). В гимназията, момичетата съвсем ще почнат да ти налитат, ти ще си ги плющиш, щот вече си уверен и с опит, и ще продължаваш по тази пързалка. Вместо да висиш по форумите да се чудиш как да сваляш пички, ти си гледаш спорта, работата и т.н., и напредваш и в тях (защото е и доказано, че по-привлекателните хора повече ги наемат, повишават, харесват като хора и т.н.). Е тук имаме един много добър, макар и стар пример за това - хуй35см. Даже сам си го каза, на времето носел грозна тениска и правил касетки с песни, и пичките му се кефели, ся им казвал "като си толкова тъпа и не можеш да си свалиш песни на айфона, си вземи уолкмен", и пак му се кефят. Е, на! Обясни как така става?

Значи всичките трябва да сме нацепени, татуирани изроди ли? Според слейъра се видя, че общо взето, да.

Визията не е нещо издълбано в камък. Демек тя просто оказва много силно влияние върху това как ще се стече животът ти, и как хората ще те приемат. Все неща от бая значение. Викаш, като се събудиш на 17......да, АМА ти не се събуждаш на 17, ами на 0! Ти ако си физически привлекателен, като се събудиш на 17, вече си с 17 години валидация и опит, който подкрепя идеята, че си ГОТИН. 17, шибани години! И като отидеш на даскало и се огледаш, и си казваш "бах мааму, аз верно съм много готин бе, е я и Мимето пак ми мята погледи и си показва гащите, Пепа тук нещо ме дърпа да ходя у тях след даскало". Ама няма как да ги няма Мимето и Пепа дето да те дърпат, пък ти да седиш и да си мислиш "баси пичът дето съм! На кво отгоре не знам, ама съм мнооого готин". Смисъл, възможно е, ако страдаш от шизофрения. Иначе колкото и да си го повтаряш, ако няма връзка с реалността, ще го осъзнаваш на някакво ниво.

И смятай значи с какви крайности тези твоите грозни авери трябва да компенсират това, че са просто родени грозни, и то само за да стигнат средно ниво. Лооооол.....никво "лол" всъщност, то хич не е за смях, депресиращо е.

А красавците, седят, нищо не правят, и са на същото ниво, като тези дето се скъсват от трениране и лидерстване. Grin Баси будалите! Баси Обитаците! Много смотани, нали? Балъците им с балъци, седят, нищо не правят, и успехите им са колкото на тези, дето си скъсват гъза. Ти представяш ли си да работиш някаква работа, дето си скъсваш гъза, за средна заплата, а до теб, авера ти да получава същите пари, само докато се изсере? Пък, не дай боже, ако и реши да отиде реалнона работа, направо му удвояват заплатата, само защото се е показал.

Ето че и слейъра, и ти, признавате, че визията ти печели първоначално привличане и интерес. Е как да не е определяща тогава?! Как ще кажеш, че нещото, което определя дали една жена изобщо ще те остави да си отвориш устата, че да можеш да й разкажеш за легендарния си фрейм и наградата си, не е определящо?!?!?! Че то това е най-определящото нещо в цялата игра! Именно дали изобщо ще започне играта, или ще те отсвирят на старта. Все едно на бягане на олимпийските игри, още на старта да дисквалифицират половината участници по някакъв арбитрарен критерий, и ти да кажеш "е ама тва дали ще те спрат още преди да си почнал не е определящо дали ще спечелиш!" . Много по-определящо е, от това просто да не се издъниш хайванската след това. Как ще кажеш, че не е определящо, при положение, че отношението на жената към теб (въпреки, че може да се промени) може да работи ЗА или ПРОТИВ теб. Жената не е някакъв предмет, върху който се въздейства, както пикъпа я изкарва. И именно затова външният вид е толкова определящ. Тя ако те е харесала вече, квото и да говориш и да правиш, и пуншове, и пулове, и фрийз оффове, и фрейм трипъл кросфит, общо взето стига да не направиш/кажеш нещо потресаващо зле, тя ще реагира добре. Единствените неща, които трябва да правиш са - 1. да се държиш нормално, 2. да си леко забавен/игрив, 3. да си действаш в посока секс, полека, лека, възползвайки се от моментите. Ако имаш привличане, и покриеш тези 3 неща, ще ебеш в 99.9999999999% от случаите. Буквално не мога да се сетя какво трябва да се случи, че да ти осере работата. Какво толкова може да стане? Тя да те шит тестне ли? Ау, голям праз, нали си готин, имаш и други на опашката, цял живот получаваш валидейшън, от какво имаш да се жегваш толкова? Има ли примери за такива пичове? Има, да. Аз лично не съм такъв. Проблем с фрейма, хумора, слаб глас, нийдинес и т.н., нямам. Не съм перфектен в нито едно от тези неща, но при положение, че от години не ми се е случвало да изляза на среща с някоя и да не стигна до секс (не задължително същата вечер, но скоро), значи се оправям. Съответно от какво имам нужда? От повече жени да изпитват това първоначално привличане (дето викаш, че не било определящо). Ако имах визия 8+, ти гарантирам, че успехите ми ще се увеличат не х2, ами ще са в пъти повече. Пък който си мънка под носа, не знае къде се намира, забил е, скучен е, и не е барал пичка, да ходи на уъркшоп да го научат как да бъде награда.

Ха, че те и топ играчите тук не ебат редовно 7-8. Ебат 5-6ци. Е, 100% изпадва от време на време и по някоя друга 7чка. Да не говорим пък колко хора от форума са ми пращали снимки на мацки, казвайки че уж са 8-10, пък те видиш ли, някакви 5-6. Пък ти тук ми говориш, че някакъв ощетен от живота щял да ми ебе 7-8 редовно, ако пикапил достатъчно. Той ако може да ебе 7-8, аз тогава кво правя, че не еба всичките 10ки в България? Grin Сигурно щот надушват, че не съм пикапил достатъчно, затова Емануела и Златка не са в момента у нас.

Ъ....да, можеш да развиеш нещо закърняло, но НИКОГА няма да стигнеш нивото на някой, който го е развивал от детство, или по някакъв начин е предразположен да получава по-добри резултати, чисто и просто генетично. Примерно сега ги гледам във фитнеса, голяма мода с това да си тренират вратовете, че да са им по-дебели, че да са по-алфа. Ето снимка на Stone Cold Steve Austin от кеча, на 16 години (лявата. Дясната не я знам ква е):

Колко мислиш, че е тренирал врата си преди това? И колко точно мислиш, някой с тънък врат, дори и на химия да е, ще трябва да тренира за да има такъв врат?
По същия начин, сега да тръгнеш да учиш английски, няма да го научиш толкова добре, колкото знаеш български. НИКОГА. Дори следващите 30 години да го учиш, няма да го усвоиш. Апаратът в мозъка ти, дето работи на високи обороти първите 7 години, точно с цел да придобиеш умения, вече отдавна е спрял.
Айде теб да те мачкат 30 години, и да не си пипвал жена, да те видим как ще станеш големия алфа, който има железен фрейм, вярва си че е наградата, и плямпа и прави каквото си иска.

ПП: Да, ама както гледахме в резултатите от експеримента, драстична разлика в броя обожатели на жена, която е 7 и 8-10, няма. Даже буквално, разликата е в margin of error-а, демек може да се приеме, че са еднакви. Разликата между жена 4-6 и жена 8-10, е също незначителна. Става въпрос за разлика от 300-400 човека, при положение, че говорим за 1600-2000. Тя така и не може да се наебе с 1600 човека, така че няма да усети разликата. Така че това дали ще бъде 6 или 7 или 10, е по-скоро за нейното его, отколкото ще повлияе на опциите за дейтинг. Докато при мъжете има брутална разлика между това дали си 8+ или 7. Всъщност, най-голямата разлика в избора е между мъжете 7ци и жените 7ци. Странно. Мъж 6ца не е много по-зле от мъж 7ца. Докато мъж 8+ е МНОГО (1200%++++) по-добре отмъж 7ца.

ПП: Е как да не е от значение? Те са известни точно с визията си. Даже сега, като е вече на близо 60 ли на колко стана, пак продължаваме да го даваме за пример като еталон за красота. Ти да не мислиш, че на Брад Пит животът му щеше да се стече по същия начин, ако не изглеждаше така както изглежда? Айде, ако ще говорим за успехи само, Ал Пачино, може да кажем. Ама в момента говорим за хора, които са известни главно с това, че са красиви.

>Да, ще ти се лепят, ще те харесват и ще ти обръщат внимание. Основно по-грозните от теб. А ти няма да ги искаш. За да ковеш от 8 нагоре, пак ти трябва игра.

Ми то и без това е така. Както сочи чартът, който пуснах преди 2-3 страници, ти и да си 7ца мъж, пак някакви 4ки ще си мислят, че си им длъжен (потвърдено и подпечатано от слейъра химселф). То нека поне да си 10ка, че да ебеш редовно 7ци. Аз бих бил доволен. И без това жени с визия 8+ са генерално зле като характер и не са добра оферта дългосрочно. Да не говорим, че ААААДСКИ много от жените, смятани за 8-10, са смятани за такива само заради грим+прическа+дрехи. А като махнеш тези неща, с нищо не са повече от някое момиче 7/10 природно дадено.
Ти еби редовно 6-7ци, пък да видим дали ще си нийди, или със слаб фрейм, или с не знам си кво, с някоя 8ца. Мен ме съмнява, някой свикнал да ебе редовно сравнително хубави момичета, изведнъж да си гълта азбуката като види някоя само с 1 единица по-нагоре.

Все едно аз да напиша: 'Квото и да си говорим парите си остават основен фактор на привличането, ако си се родил син на милиардер ще праскаш яко... всичко останало - външен вид, игра, хумор, разказване на истории е компенсация на основното, демек милиардите Smiley'

За 999ти път, осъзнайте, че такъв начин на мислене САМО ВИ ВРЕДИ!
Води до постоянно оплакване, мрънкане, непоемане на отговорност за самите себе си, озлобяване, разочарование и демотивация.

че може да се е*е с игра, а не с външен вид

И Илиян и аз сме с доста готини гаджета и/или фъкбъдита от чист пикап (повечето стрийт).

СБой............ навремето забърса моделка с пикап умения, а в последно време, въпреки, че не-е-активен пикапьор се превърна в парти и травел анимал и последно излизаше с (разбирай ч****е) две съвсем прилични мадами по едно и също време

На всеки уъркшоп виждам една и съща тенденция. Красивите пичове (и то по-скоро тези с яко излъчване) имат по-голям процент шанс сетът да им спре и да не ги отсвири в самото начало, НО СЪВСЕМ НЕ стигат с повече мацки до срещи и с**с.
Ем.....да......и? Ако го кажеш, би бил прав, като цяло. What's your point? Да, ако имаш отвратително много пари, това бие външния вид, и ще можеш да се уредиш с готини мацки. Не видях да го оборваш. Просто го каза, все едно сами трябва да се досетим колко не е вярно, при положение, че е точно така.

Абсолютно съм съгласен. На мен определено ми действа доста депресиращо. Ама на мен бързо ми минава, не седя да го тая в себе си, като съм в бара или където и да е. 100% има хора, които ги виждат тези неща, и едва ли не, се отказват от живота. Това не е добре, определено. На мен не ми пречи да си цъкам тиндъра, фбка, да си лафя с мацките в заведенията. Ддз, явно фреймът ми е достатъчно силен, че да мога да признавам истини, без да рухвам психически. Нали викаш, всичко е до фрейм. Еми ок, тогава какъв е проблемът да си признаваме истините, и това да не ни съсипва? А ти казваш "тези неща са вредни! бягайте от тях!". Е, па ебаси примерът за фрейм, няма що.

Може бе! Може да се ебе с игра. Всичко може! То всякакви крайно малко вероятни, неоптимални, откровено неверни неща могат да се случват. Това какво точно трябва да доказва? "А виж, тва едно нещо, се случи тоя един път!", ноу шит! Всякакви неща се случват постоянно. Защо да е невъзможно? Той и Гришо еба Шерзингер, ама това значи ли, че всеки бг спортист ебе путки на световно ниво?
То като цяло трябва да си доста дебилен за да не можеш да ебеш в София. То аз съм ебал повече от София без даже да съм живял там.

Е готини, готини, колко да са готини? Ако говорим за мацката, която последно преди време видях на корицата на фбка на Илиян, може да е 10ка........ама само на характер. Айде, се тая, да кажем, че е въпрос на лично мнение.

Кво ще рече моделка? Те няколко мис Варна заработват като промотърки по заведенията. Моделки под път и над път. Лятото пък, седим компанията с която бях, в единия бар, и едната, някаква 17 годишна моделка на Визаж, нещо стана въпрос за линии на тена от бански, и тая стана дигна си роклята да си ги показва, съответно всички й гледахме бельото. Така че моделка е доста разтегливо понятие. Те половината тийн пички са моделки. Тя и онази от брадъра е моделка, пък тоя тъпия Супер Жалък я наеба.

"две съвсем прилични мадами" - това кодово за "не плашещо грозни" ли е? Аз пък, без да съм активен пикапьор, преди 3 години чуках 3, откровено ГОТИНИ мацки, паралелно. Сега се разчупвам с тиндъра, ще видим какво ще стане идно време.

А, това вече си е тяхна грешка. Но както и по-горе описах, то това да й приковеш интереса първоначално е половината игра, да не кажа даже, по-важната половина. Останалото е просто да не се осереш.

Колкото и с нахакан фрейм да си, ако си грозен, да, ще ебваш тук таме нещо, но няма да имаш завидните резултати на някой, който е роден висок, красив, трупал е цял живот валидация и заради това има не по-слаб фрейм от теб. И познайте какво, жените не държат да се наебат непременно тази вечер. Повечето са напълно ок, да изчакат до утре, и все някой пак с готин фрейм, само дето и с готин фейс/ръст/тяло, ще цъфне от някъде, предвид, че много добре знаете, как ги заливат с покани, съобщения, и кво ли още не, всеки ден, е общо взето въпрос на време. За кво да сетълва за някой само с фрейм, като може да си хване (ако е достатъчно готина) и някой с визия, фрейм, че евентуално и пари да харчи по нея, дето на всичкото отгоре, няма да я заебе, за да ходи да пикапи, понеже видиш ли, иначе не се чувства мъж.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #811 -: Ноември 12, 2018, 19:47:32 »

kejtarn ... много комплекси брат... и много си личат.

Ти си готин пич. Ето - умен си, философ, теоретизираш добре, пишеш дълго и напоително, най-вероятно щракаш яки снимки. Та с две думи - аз мисля, че си готин и няма нужда от толкова въздухарско самоизтъкване.

Не ти и трябва да си по-красив... Ще вземеш да се раз-е**ш прекалено и кой тогава ще пълни форума с толкова философско, издържано логически, структурирано и самохвалско съдържание Smiley ... ще настане скука ... и мъка... и няма кой да ни пуска видеа с де каквито фрийкове намери и да ни пита силен ли им е фрейма
Активен

I'm a very special kind of monster
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #812 -: Ноември 12, 2018, 20:49:53 »

Е комплекси ще са, кво да е. А това, че си ми цъкнал -70 реп е алфа фрейм и калибрация. Grin
Се тая, аз казах каквото имах да казвам по темата. Който може да извлече нещо полезно, за него си е.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #813 -: Ноември 13, 2018, 16:12:50 »

Благодаря за ценната информация Рекоджект, ясно всички хубави, момчетата над 7 ще имат успехи по надолу пичове откажете се няма смисъл, защо да сваляме мацки, защо да се развиваме ние или се раждаме така или не.  Grin

Схванахме че някои момчета ебат повече, то това ясно като бял ден, ама другите какво да правят да се депресират и  да вземат да хленчат че са смотани и съдбата гие наебала.  Grin 

Тоя от клипа е много краен пример, както каза Джъста, повечето момчета не са грозни, просто ако се подържат малко повече ще придобият един добър външен вид, но за всичко се изисква постоянство.

Естествено че ако оставиш на улицата да играят един до друг мъж 6 и мъж 8, няма да е много добре за мъжа 6, ама целта е мъжа 6 да хване мацка в точното време на точното място и пак може да я наебе, опитът също си казва думата.

Да не мислиш че тея където пикапим по улиците не знаем че има по-хубави от нас, ама пак си продължаваме, да не мислиш че като видя примерно някой по хубав от мен и веднага се отказвам щото се мисля за грозен. Стига глупости човек, то сигурно и по-добри фотографи с по хубав апарат има от теб, ама това да не те е отказало от снимането, нито си хленчил нито си се отказал, сигурно хич не те ебе че някой е с по добра камера или апарат от твоята.  Wink

Външния вид си е фактор, да трябва да се обличаме готино и да се поддържаме, не може да си дебел и да ти личи от километри а пък да имаш претенции за слаба и красива, не може да си неподдържан, а пък да говориш че еди коя си мацка миришела , не става така. Трябва да се поддържа един приличен външен вид. Има ситуации в които с времето, човек се разхубавява, примерно до вчера си бил 50 кила и някои мацки не са се кефели на това, но след време си качил кила и мускулна маса и си станал по хубав, това не пречи пак да се възползваш от това че си наебал някоя с външен вид, защото все пак затова сваляме мацки, а не за да си бъбрим с тях на дълго и широко.  Smiley
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 420

Профил
« Отговор #814 -: Ноември 13, 2018, 16:49:01 »

Аз не знам защо толкова се разпищолиха нещата. Всъщност спори ли се за нещо и ако да, конкретно за какво точно. Спор не може да има, че и не толкоз готините пичове следва да играят, да се развиват, да се подобряват и това неминуемо ще доведе и до по-голям успех с жените. Да, усвояването на пикапа ще им донесе успехи. Не виждам някой да твърди, че не е така и естествено, че трябва да се продължава напред. А дали само с пикап някой по природно не красив ще чука редовно по-хубави мацки от някой не толкова голям играч, но доста по-готин и малко от малко да има приемливо поведение, та дори и почти да не влага усилия, е съвсем друго.
За мен, при равни условия, т.е. еднакво добри пикапьори, по-готиният мъж  процентно ще има по-голям успех с по-готини жени. То няма и как да е иначе. С две думи, външния вид си оказва съществено влияние. Да, не е най-важното, да може и без него да има успехи, но е бая важен фактор.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #815 -: Ноември 13, 2018, 18:15:50 »

Да не мислиш че тея където пикапим по улиците не знаем че има по-хубави от нас, ама пак си продължаваме, да не мислиш че като видя примерно някой по хубав от мен и веднага се отказвам щото се мисля за грозен.
Всичките тук бъркате в това, че приемате нещата, които казвам като "предписателни", а те са просто "описателни". Никъде не казвам, че "трябва" да правиш каквото и да е. Прави си каквото те кефи и мислиш, че си струва. Аз просто посочвам каква е реалността. А реалността е, че резултатите на средностатистически мъж с визия 7/10 са по-близо до тези на мъж който е под 4ка, отколкото до тези на мъж който е 8+. Вече сигурно поне 10 пъти съм подчертавал, че никога не съм казвал "пикъпът е нещо лошо, не го правете". И всеки път, някак си го пропускате.

това неминуемо ще доведе и до по-голям успех с жените.
Да, усвояването на пикапа ще им донесе успехи.

Да, не е най-важното, да може и без него да има успехи, но е бая важен фактор.
"по-голям" е страшно относително. По-голям успех, може да означава и +1 мацка повече на 5 години, и по 1 нова мацка на седмица. И двете са "по-голям" успех, ама има съществена разлика, нали? А най-широко значение има, когато си с нулев успех. Мен ме интересува, кое дава най-голямата и значителна разлика. То ясно, че усвояването на почти всичко може да доведе до някакви успехи, в някакъв момент, някой път.
Не може някой да ми обяснява как се е пробвал на 10 000 пички, и успял да наебе 5, и значи "пикъпа действал" и му вдигнал успехите. Това не са успехи. Това е късмет и игра на цифри. Много ясно, че ако се пробваш на достатъчно много, все ще попаднеш на някоя дето ще ти пусне. И е това така и никой не успя да ми докаже - кога е от фрейм и кога е от късмет. Кога си ебал щот си вдигнал левела реално, и кога просто защото си попаднал на някоя, дето е била available2фък.

Ок, като не е най-важното, кажи кое е най-важното? Кажи ми друго качество, заради което можеш да бъдеш отрязан още преди да си си отворил устата, и не само това, но и ако го имаш в достатъчно висока степен, може да накара жените САМИ да те свалят, а не ти тях. И не ми казвай "пари". Да, ок, пари. Друго?
Активен

Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #816 -: Ноември 13, 2018, 18:49:22 »

Ок, като не е най-важното, кажи кое е най-важното? Кажи ми друго качество, заради което можеш да бъдеш отрязан още преди да си си отворил устата, и не само това, но и ако го имаш в достатъчно висока степен, може да накара жените САМИ да те свалят, а не ти тях. И не ми казвай "пари". Да, ок, пари. Друго?

Мацка може да те отреже по множество причини, глас, неувереност, не си се облякъл както трябва( има бая мъже които правят гафове само като се обличат, примерно закопчал си е грешното копче или пък си е сложил блуза която въобще не е за него) те жените се захващат за много дребни детайли, може да те отрежат за хиляди неща.

Относно това което да ги накара да ти се свалят сами, било то да си някой известен певец, актьор, музикант, боксьор или мма боец. Всякакви примери на които мацките сами се натискат, естествено че и същите тези пичове трябва да си мръднат поне малко пръста за да стане нещо, не става само със седене.  Wink
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #817 -: Ноември 13, 2018, 20:36:45 »

Относно това което да ги накара да ти се свалят сами, било то да си някой известен певец, актьор, музикант, боксьор или мма боец.
Добре, добре, съгласен съм. Значи какво имаме като топ ефективни качества - външен вид, статус, пари. Забелязваш ли как безсмислени, try hard канонади или умението да се надговаряш с околните, примерно, не присъства? Значи ако искаш да си максимално ефективен, кои качества трябва да развиваш?
Абсурдно е да смяташ, че някоя ще те отреже, само защото не си отговорил перфектно по учебника, на някой шит тест. Като за начало, съм се наслушал на истории от момичета, как някакъв ги спира на улицата, и почва да го раздава много алфа, и пак го режат, или му дават грешен номер. Никога никоя не ми е казвала "тоя го отрязах, защото не беше достатъчно уверен и не ми се справи с шит тестовете". Винаги е нещо от рода на "изглеждаше особняк", "беше дърт", "беше грозен" (това най-често btw), беше абсурдно нахален, уж идва да ме сваля, пък ми се дърви и го играе много хай".
За ефективност - LMS (looks, money, status). Ако пък не ти се занимава с тези неща, винаги можеш да играеш играта на цифри, такъв какъвто си и по всяка вероятност, все по някоя ще изпадва. Няма лошо.

примерно закопчал си е грешното копче
Embarrassed Добре. Сега си го представям, някакъв с визията на Джейсън Момоа отива да сваля някоя, ама си е закопчал грешното копче, и тая го реже преди изобщо да си е отворил устата. Да, 100%, така стават нещата в живота.
За толкова пикапене не научи ли поне, че ако жена те отреже/отхвърли по някаква малоумна, очевидно маловажна причина, това означава, че те лъже, и всъщност има друга причина (обикновено, просто не вижда досатъчно стойност в теб, и смята, че може и по-добре)? Както примерно това, че "не си нейн тип", в 99.9999999% от случаите е кодово за "грозен си".
Ако нещо не си съгласен, чети коя беше от последните теми в Проблеми, как му се слагат и му търпят бетащината на пича. Е, да, хора всякакви, ама аз предпочитам да си мисля какво аз бих направил ако имам нещо, а не какво прави еди кой си с това нещо.
Активен

Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #818 -: Ноември 13, 2018, 20:59:37 »

За ефективност - LMS (looks, money, status). Ако пък не ти се занимава с тези неща, винаги можеш да играеш играта на цифри, такъв какъвто си и по всяка вероятност, все по някоя ще изпадва. Няма лошо.

То тея неща се развиват паралелно с пикапа, ти да не мислиш че преди да намеря този форум не съм се запознавал с непознато момиче, че дори и шит тес съм изяждал само че не знаех такива термини.  Grin

Това са неща които всеки мъж трябва да развива, напълно съм съгласен с теб, но пикапа за мен лично е свалки с мацки, не че не ми е променил някои неща и в други сфери, накараме да осъзная че това с мацките няма как мама и татко да ти го осигурят и вероятно е едно от малкото неща които вършех сам с времето, сега разбираш че и аз не съм бил кой знае какво.
Статус, пари, визия, ама има и тъпаци които се хващат на '' Играта е най важна'' те нямат елементарни неща. Нито работят нито имат цели, нито се поддържат , познавам такива хора не е приятно. Неща от живота, и за съжаление колкото и да има даваш съвет и подкрепа те не правят нищо. Това е най непривлекателния мъж за мацките, мъж без грам живот.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 597

Профил
« Отговор #819 -: Ноември 13, 2018, 22:16:56 »

Визия/статус/пари са по-скоро логическата опаковка на успеха. Т.е, хубаво е човек да е упорит, да иска да се издига, бори, подобрява и развива и т.н, но да се прави това непременно с идеята, че - чисто математически - би ти вдигнало success rate-a с жените в някакво обозримо бъдеще, за мен поне,  е меко казано нездравословно и закопаващо.

Представете си как някой, дето не ебе или ебе два пъти в годината примерно, почва да се изгърбва от работа, вдига диоптъра, прецаква си кръст и т.н от прекомерно седене, за да може да се издигне в следващите пет години да кажем, да почне да прибира повече заплата, да може да си позволи по-яка кола,евентуално собствено жилище и тн и всичко това с идеята, че след пет години, евентуално, ще се увеличи броя на мадамите, с които закусва заедно сутрин. Ама в същото време е пуснал шкембе, прекъснал е контакт с повечето си приятели/познати, понеже нон-стоп е бачкал, за да печели и да се издига, тотално закърнели са му всички социални привички и умения, защото той е нон-стоп в офис-колата-вкъщи-колата-офиса и не ходи никъде с никого и най-голямото му развлечение е да зяпа по един час на вечер Фермата/Слави/Брадъра/Черешката.

Т.е един краен резултат или, хайде, постижение, може да бъде доста двояк, в зависимост каква идея влагаш зад него, когато тръгнеш да го правиш и преследваш.

И тук веднага идва другият въпрос - как така все пак има мъже, които без кой знае каква визия и външен вид, без кой знае колко пари в банката, без нулев обществен статут (не са водещи/певци/актьори/манекени/ММА-ци) успяват бая редовно да закачат по нещо? Ама не  били маците деветки или пък не всеки от гореизброените мъже може да го прави? Е, и? Who cares? То и не всеки с LMS непременно ебе всяка вечер различна деветка, нали? А и ти да не даваш снимков отчет пред комисия какви си ударил, сакън някой да не ти каже "бе луд ли си - ква е деветка тази, пълна четворка". Smiley

Т.е винаги е имало и ще има конкретен % мъже, които ще имат подобаващ успех, защото са много напред откъм ЛМС и съответно винаги ще има някакъв % от всички хора с много ЛМС, които пак не се радват на особено голям успех, поради други дефицити.
Винаги е имало и ще има мъже, без никакъв (или много слаб) ЛМС, които ще са достатъчно отракани, смели, нахални, където трябва, упорити до безсъзнание, които ще се радват на приличен успех и съответно такива, които просто биха се отчаяли и вдигнали бялото знаме, задоволявайки се с някоя там, която да си седи при тях и да им роди 1-2 деца, пък ако ще да го одъмват приятелите му,че била неугледна откъм външност.

Аз не виждам особена разлика между едното и това да си много успешен пианист, певец или спортист да кажем. Хиляди блъскат да се развият, подобрят и напреднат. Полагат ежедневен, целогодишен и многогодишен труд, но не всеки може да рита в Барса или Реал, не всеки може да спечели Грами, не всеки може да направи ролите на Ал Пачино и не всеки може да е Джей Лено. Все пак трябва да има такива, които ще пеят по кварталните пиано-барове, които да водят новините по провинциалната кабеларка или да ритат в Райо Валекано. Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #820 -: Ноември 13, 2018, 23:08:42 »

Представете си как някой, дето не ебе или ебе два пъти в годината примерно, почва да се изгърбва от работа, вдига диоптъра, прецаква си кръст и т.н от прекомерно седене, за да може да се издигне в следващите пет години да кажем, да почне да прибира повече заплата, да може да си позволи по-яка кола,евентуално собствено жилище и тн и всичко това с идеята, че след пет години, евентуално, ще се увеличи броя на мадамите, с които закусва заедно сутрин. Ама в същото време е пуснал шкембе, прекъснал е контакт с повечето си приятели/познати, понеже нон-стоп е бачкал, за да печели и да се издига, тотално закърнели са му всички социални привички и умения, защото той е нон-стоп в офис-колата-вкъщи-колата-офиса и не ходи никъде с никого и най-голямото му развлечение е да зяпа по един час на вечер Фермата/Слави/Брадъра/Черешката.

И тук веднага идва другият въпрос - как така все пак има мъже, които без кой знае каква визия и външен вид, без кой знае колко пари в банката, без нулев обществен статут (не са водещи/певци/актьори/манекени/ММА-ци) успяват бая редовно да закачат по нещо? Ама не  били маците деветки или пък не всеки от гореизброените мъже може да го прави? Е, и? Who cares?
Примерът ти се обезсмисля, понеже никой реално не забогатява по този начин. Забогатява се, създавайки система, която да работи за теб, което става с контакти, координиране, общуване и т.н., а не с изолация и цъкане в офиса. Така че пойнтът, който се опита да направиш отива на кино.

Е как who cares? Викаш, да взема да наеба 3те дебелани (даже не са дебели, просто леко пълни, ама аз съм дебелофоб, така че за мен са дебелани), дето ми мачнаха от тиндър, после да дойда тук и да обяснявам как съм якия ебач на високорангови мацки, да им постна снимките и......?? Или айде, не тук, ама като мъже си го знаем, че винаги някой като се похвали, че е ебал, редовно се намира авер дето веднга да му вика "я, я, дай да я видя". И кво? Като я види, че е дебела, аз кво да правя, да му обясня, че е комплексар, да му взема форумна репутация и да държа фрейм ли? Отделно, че не виждам защо да трябва да еба дебели, след като нито съм дебел, нито грозен, нито тъп, нито скучен, нито беден, нито нищо. То точно тва who cares, дет викаш, преебава пазара, понеже явно дори и грозни и дебели жени успяват да се наебат с мъже 6+, които казват who cares. Те мацките могат да търпят да не си смъкват критериите, за да чакат най-доброто, което могат да намерят, защо пък и аз да не го правя? Кво, фантазия ли нямам, ръце ли нямам, порно ли няма? Ооо, пък как се празня последно време, от като спрях цигарите.......пичове, който е пушач...да спира, повярвайте ми, струва си! Направо ще забелвате очите като се празните.

И кои са тея пичове дето "закачат" редовно и как го правят? Аз дето съм по заведенията по 3-4 (минимум) вечери на седмица, не закачам редовно, ти ми говориш някви....ала бала. Ми ддз, родени са с късмет явно. Вземи ги разпитай и кажи кво-що, че и ние да можем като тях.
Активен

bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 420

Профил
« Отговор #821 -: Ноември 13, 2018, 23:24:37 »

Рикошет, въпрос на вкус и желание понякога. С риск да се повторя, аз например кльощави и тънки не харесвам, даже ме отблъскват и то меко казано. Друго си е Бионсе, Дженифър и с подобна структура. Е, някоя със задника на Ники Минаж ми идва в повече, ама пак ще я приема на фона на 50 кг. на 175 см. манекенка.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 597

Профил
« Отговор #822 -: Ноември 14, 2018, 00:13:23 »

Примерът ти се обезсмисля, понеже никой реално не забогатява по този начин. Забогатява се, създавайки система, която да работи за теб, което става с контакти, координиране, общуване и т.н., а не с изолация и цъкане в офиса. Така че пойнтът, който се опита да направиш отива на кино.

Ами не, ти в това понятие LMS не понечи да поясниш, че "money" трябва да е синоним на "millionaire", а и нали да не даваме непременно крайни примери все пак. С работа може и да не можеш да забогатееш, но можеш да се изкачиш на ниво, в което преспокойно ще си над средния стандарт за България, т.е без проблеми ще покриеш "М"-то в LMS, особено на фона на повечето сънародници и най-вече нежната половина, която - нека не се лъжем - е къде-къде по-малко мотивирана да кърти кариерно, спрямо мъжа, особено пък, ако е по-хубавка.

Сега, ако си визирал, че непременно под LMS трябва да се разбира нещо като Дейвид Бекъм, тогава да - моето не вАжи.

Точно това имах предвид под "who cares". Защото мнозина изхождат от това, че ако праснат някоя, трябва да се похвалят/покажат/дадат отчет. Аз това не го разбирам. Дето вика един мой авер "то да се похваля ми е две трети от целия кеф". Ама всеки с разбиранията си.

Цитат
То точно тва who cares, дет викаш, преебава пазара, понеже явно дори и грозни и дебели жени успяват да се наебат с мъже 6+, които казват who cares. Те мацките могат да търпят да не си смъкват критериите, за да чакат най-доброто, което могат да намерят, защо пък и аз да не го правя? Кво, фантазия ли нямам, ръце ли нямам, порно ли няма?

Ами като си майстор на спорта, можеш спокойно да не си ги дроп-ваш критериите. Проблемът е, че не всеки може да си го позволи и това не мисля, че има смисъл да се обсъжда. Когато сме активната страна, а отсреща само (или предимно) се седи, чака, преценява, оценява и филтрира наготово, ще могат да си позволят и да чакат (е, не вечно де). Който не иска да чака - трябва да "се прежали" леко. Абе представи си, че си бил цял ден на излет - обикалял си, катерил си,супер смазан си и съответно зверски гладен. Стигаш до малко селце, където опцията ти към момента е местната кебапчийница. Какво ще направиш? Сядаш директно и е нахвърляш като вълк, за да се заситиш с две питки и пет кебапчета или ще оставиш още 2-3 часа да ти къркори стомаха, докато стигнеш обратно града, та да идеш до магазина или седнеш в ресторант с по-хубава храна. Принципно и двете са възможни.

Цитат
И кои са тея пичове дето "закачат" редовно и как го правят? Аз дето съм по заведенията по 3-4 (минимум) вечери на седмица, не закачам редовно, ти ми говориш някви....ала бала. Ми ддз, родени са с късмет явно. Вземи ги разпитай и кажи кво-що, че и ние да можем като тях.

Нищо особено. Просто не робуват на 10-балната система, нито на някакви мантри "аз съм 8-ца, демек в най-лошия случай трябва да закача добре нагласена 6-чка" и тем подобни. Като им изпадне - товарят и нямат скрупули, че някой ще им се смее после. Te за себе си са преценили, че по-добре да ударят нещо реално, макар и кофти визуално, отколкото да душат змийчето, щото им е под нивото или щото не искат прекомерно да си занижават критерия. Не ми казвай, че не познаваш такива.Smiley
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #823 -: Ноември 14, 2018, 01:54:34 »

Е че много ясно, че под "money" имах предвид толкова богат, че да не знаеш какво да правиш с парите си. То ако си просто над средното, не се водиш богат. Общо взето, и в това отношение, важи същото, доказано от експеримента. Че мъже, които са 8+ обират яко, а ако си дори и една 1ца надолу, разликата в начина по който ви виждат хората се изразява в над 1000%. Демек, ти можеш и по 20 000 на месец да изкарваш, но това не те вкарва в категория "богат". Просто си човек, който не трябва да се ограничава от нищо. Богат е, когато изкарваш по около 100 000 на месец, минимум (примерно). Проблемът там е, че е крайно вероятно да си хванеш пичка/и, която цял живот се е плющяла с някой с Looks, и накрая просто търси някой да опере пешкира. А както става обикновено, след известно време, пак продължава да ходи да си се плющи с Looks-max-нати пичове.......тоест ако слейъра евентуално е зает него ден, иначе първо при него.

Така че, да. Под LMS, визирам каквото визира и експеримента - 8+. И не да си 8+ от цялата Бг популация, а да си 8+ от хората, с които дадената жена комуникира редовно, щот все пак е въпрос на перспектива.

Проблемът е, че не всеки може да си го позволи и това не мисля, че има смисъл да се обсъжда.
Що да не може да си го позволи? Наистина, питам. Защо? Ще умира утре ли? Или смята, че по-добро няма изгледи да намери? Ако е второто, значи хич не си смъква критериите, а просто си намира мацки на неговото ниво.

Не ми казвай, че не познаваш такива.Smiley
Ми.....сигурно познавам.....то като се замисля, тези дето знам, че са такива, ги познавам от форума де. То и на мен ми се е случвало преди години, след дълги периоди суша, да скоча на нещо, дето не бих гаджосвал. Всеки го е правил. Въпросът е, че ако това представляват 90%+ от жените в живота ти.....няма какво да се коментира. Няма как да дойдеш и да тръгнеш да ми обясняваш как си ебаси якия ебач.
Активен

cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 147

Профил
« Отговор #824 -: Ноември 14, 2018, 04:27:10 »

Аве тая десетобална система е много размита. Тука ми сочат разни чалгии, че били 9-10, ми да. Те на социален статус + визия са 10, но само визия и без грим сигурно са 6-7.
И като вадите снимки на жените от нета какви 9-10 били винаги търсете за снимката, на която изглежат най-зле, защото тя винаги ще се доближава най-много до реалността. Същото правило важи и за тиндъра на 100 процента. Винаги гледате най-слабата снимка и тогава плескате оценки.
Аз тия дни попаднах на тая в инстата https://www.instagram.com/teodoradencheva_/ Това по мойте критерии е 10. Баси дорбрия задник и мръснишки фейс, бих я изкъртил.

@Канкун разликата между някой, който не ебе и друг с по две на години в дългосрочен план е доста голяма. От 18 до 30 години това са 24 момичета. И повечете мъже на ~30, които познавам са имали горе-долу около 20-25 момичета. Няколко дългосрочени връзки, няколко фък бъдита в един момент от живота, тук-там от социалния кръг и се събират 20-25. И това са мъжете в средата, които ако решат да се  занимават с пик-ъп или просто решат да апроачват повече, ще чукат повече. Но пък вереятноста мъжете от тази група да тръгнат да се занимават с пик-ъп е много малко, защото повечето мъже са ок с това да си имат приятелка и да не се занимават с други жени.

Цитат
без нулев обществен статут (не са водещи/певци/актьори/манекени/ММА-ци) успяват бая редовно да закачат по нещо?
Много бинарно, обществания или социалния статус, whatever the fuck is called, е широко понятие. По-вероятно е тоя дето не е ебал никога да е с нулев обществен статус. Или пък е на 22, имал е веднъж приятелка за две месеца и тя го отрязала. Точно тия е най-вероятно да се захванат с пик-ъп. Хората с нулев обществен статус сигурно няма и на кой да се обадят да излят да по пият една бира. Или ако има такива те са същите залупеняци като него.
Та ако човек излиза редовно с колеги и приятели извън работата, стреми се да се запознава с нови хора и не го е срам да налазва момичета то той ще чука редовно. Колко редовно пак е относилтено, но дори да са 5 на година, това са едни 50-60-70 момичета докато си станал на 30, зависи кога си почнал де. Виж това май не е обществен статус, но пък е приличен статус в социалния кръг. А диаметъра му зависи от това колко се социализираш.
За сравние с тия горните, дето имат по 20-25, те извън работата не се запознат в с нови хора, движат си в една и съща копамния и като излязат на дискотека не апроачват нищо, но от социалния кръг и работата са събрали някаква бройка.

И за втори път го казвам, добре че тия 8+ не могат физически да наебат всичко, че дори някои от тях даже не се възползват от визията си, защото ако се възползваха другите щяхме да видим 7-8+ки през крив макарон.
И сега си размшлявам как всички дейтинг приложения подбиват дейтинга за мъжете под 8. Шот мацката ще си седи в тиндъра и ще сее със ситото, докато не попадне на някой пичага 8+, той ще я наебе два пъти и ще я заебе. А пък тя от своя страще ще вдигне летвата до небето и ще си търси само 8+ мъже на визия, защото вече е опитала от най-доброто. И така, докато не стане 30 на и не поумнее, че вероятността 8+ мъж да се анагажира във връзка с нея е мега минимален. И ако ги нямаше тези приложения то шанса тя да попадне на 8+ щеше да е много по-малък, защото тогава ще тряя да се излиза, да ходи оп заведения, да знае къде излизат такива мъже, да се конти по два часа пред огледалото всеки път преди да излезе и ти. А сега си цъка с палец и шанса да попадне на нещо топ е много по-голям.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 69
  Изпечатай  

Отиди на: