Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2018, 17:14:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 77127 пъти)
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #645 -: Януари 10, 2018, 18:06:23 »

Това ми звучи като следното:
-Аз не ходя на барове
-що бе
-Ми не ме кефи
 Стане студент, съответно техните му дават повече пари  или поне на куп всичко. Гледаш го всяка седмица се тагва в някакъв бар. Ай моля ви се на всеки му харесва лъскавото. Ако го отрича има някаква причина, но тя не е пряко свързана с паравана ,който декларира.

Ако това се отнася за мен!
Израсъл съм в гетото както се нарича и всичко съм постигал сам и знам какво ценя и какво не, нищо не ми е дошло от небето или подарък и мразя подаянията. Студент не съм станал и на тоя етап няма смисъл поне в България и си викаш гледай го тоя със средното ми е шеф баси сигурно е на някой човек, а той просто е показал мъжкарство,качества и може да се разчита на него! После гледаш във фейса такъв като мен няма отбелязвания по заведения с 10 снимки пък мацки има покрай него постоянно как става, а аз с телефона за 2000 лева естествено лизингов няма да се излагаш и колата на тате и тя лизингова пък само голдърки ми се натягат даже и не спя с тях.  Grin Гледаш ме и си викаш гледай го тоя нещастника без образование има мадами без да кой знае в какви инвестиции да е направил за го постигне. Да ама точно тук не разбираш основата това е така наречения фрейм на който държиш и който те прави необичаен,интересен и привлекателен за тях.Тогава този със скъпия телефон и колата почват да го подиграват глей го кво се хвали пълен въздух под налягане даже го показват и му се смеят пред мен и казват "Пълен нещастник хвали ми се с парите и заведенията от мама и тате и си мисли, че ще ме свали с това".
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #646 -: Януари 10, 2018, 20:24:23 »

Ако описваш мен като  този с парите далеч не съм. Разбира се си прав даже ако всеки месец от заплатата ти остават да речем някакви си 1200 лева  и ти вече си си се уредил на всяко ниво, и тея пари просто си остават. Ти ще кажеш защо ми е да си купя як телефон,
или пък нови дрехи, пък камоли скъп часовник . Аз не искам да изглеждам на богат успял човек, по яко е да мясам на клошар. Искам да печеля хората само с фреим, статуса не е важен. Да ама не, колкото по на високо си в иерархията толкова по-умни и успели хора срещаш. А не може във висшите кръгове да се появиш с тениска за 5 лева, къси гащи и джапанки. Е може, но ще те изхвърлят бързо Cheesy
А с парадирането на това което притежаваш  вече е друга бира, тогава съм  съгласен.
Сигурен съм и че ако всичко ти е наред ще ти е приятно да се поглезиш. В това няма нищо лошо. Проблема е при хората, които нямат, а имат за цел да речем да си купят една яка  кола. И за какво им е като после почнат да правят сметки как да я заредят. За хубавите неща трябва да си решиш други проблеми първо. Не да прескачаш по 3/4 стъпала Cheesy
И ако някой каже "ми ние това го знаем какви са тези клишета". Клишета, клишета ама пълно с такива примери.
Активен
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #647 -: Януари 11, 2018, 00:07:56 »

Ако описваш мен като  този с парите далеч не съм. Разбира се си прав даже ако всеки месец от заплатата ти остават да речем някакви си 1200 лева  и ти вече си си се уредил на всяко ниво, и тея пари просто си остават. Ти ще кажеш защо ми е да си купя як телефон,
или пък нови дрехи, пък камоли скъп часовник . Аз не искам да изглеждам на богат успял човек, по яко е да мясам на клошар. Искам да печеля хората само с фреим, статуса не е важен. Да ама не, колкото по на високо си в иерархията толкова по-умни и успели хора срещаш. А не може във висшите кръгове да се появиш с тениска за 5 лева, къси гащи и джапанки. Е може, но ще те изхвърлят бързо Cheesy
А с парадирането на това което притежаваш  вече е друга бира, тогава съм  съгласен.
Сигурен съм и че ако всичко ти е наред ще ти е приятно да се поглезиш. В това няма нищо лошо. Проблема е при хората, които нямат, а имат за цел да речем да си купят една яка  кола. И за какво им е като после почнат да правят сметки как да я заредят. За хубавите неща трябва да си решиш други проблеми първо. Не да прескачаш по 3/4 стъпала Cheesy
И ако някой каже "ми ние това го знаем какви са тези клишета". Клишета, клишета ама пълно с такива примери.
Опа май те ръчнах с нещо ? За пари недей да говориш далеч съм от средната заплата за София ама в горно положение. За дрехи просто никъде не съм написал! В тия среди където ти твърдиш съм ходил нищо особено от към мадами търсещи поредния, където ще налива по тях  Grin По добре 8 натурално готини вместо една която е 80 процента доктор Енчев и пак на нищо не прилича, а инвестицията ще е една и съща. Относно образованието от страна на женското съсловие там да не говорим, ако си бил щеше да го знаеш това нещо Grin
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #648 -: Януари 11, 2018, 14:14:09 »

Аз говоря за статус ти ми завършваш все на тема жени. Може и да си прав зелен съм още.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1216

Профил
« Отговор #649 -: Април 02, 2018, 17:02:43 »

Пикъп.
https://youtu.be/6hD6zDLkohc?t=401
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #650 -: Април 03, 2018, 14:16:05 »

Тоя съм го гледал на доста клипове-само се ерчи и показва плочки. Сигурно ако го вкарат в залата, на базови движения и един норматив няма да покрие...............но е харесван, няма спор.
Иначе, все се чудя на тези младежи, дето са се навъдили да обясняват неща по различни теми в тубата. Дали за пикап, дали за нещо друго. Едни жестове, едно ръкомахане с ръце, сочене натам и насам, та към гърдите, та напред, та нагоре, ляво, дясно  Smiley Много въздухарска ми изглежда тая работа. Създават впечатление за големи разбирковци! Имаше един брадат-RSDMax, с едно като чоко /лимба, фунтан/ на главата. Готин пич и с хубави клипове. Имаше един клип с една руса страхотно сладка мацка /не водещия лектор, друг актьор участва/, дето уж едно момче я свали .............. и накрая му вика, хей, събуди се. Т.е. идеше реч за момента, какво и как да направи и ако изпусне.....духа. Поне това разбрах с некадърния ми английски. Хе, колко и давате на мацката по скалите тук. По моя вкус, аз такава я предпочитам 10000000 пъти пред някоя като Николетка, Златка и т.н., пък ако ще и с 5 да я оценяват някои, щото примерно не била много слаба, надути джуки и т.н.  Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HE-2E8G9f3c
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1755

Профил WWW
« Отговор #651 -: Април 20, 2018, 13:59:59 »

Как го правят животните:

https://www.facebook.com/TEDEducation/videos/1981187185227811/
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1418

The Queen's Code

Профил
« Отговор #652 -: Април 20, 2018, 16:08:37 »

....
 Хе, колко и давате на мацката по скалите тук. По моя вкус, аз такава я предпочитам 10000000 пъти пред някоя като Николетка, Златка и т.н., пък ако ще и с 5 да я оценяват някои, щото примерно не била много слаба, надути джуки и т.н.  Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HE-2E8G9f3c

И аз бих я предпочела, за мен е поне 8-8.5, красива е!
Но както излиза вкусът няма приятели. Вие на колко бихте оценили бисквитената торта по 10-балната?
https://t.co/fmnppvCoB3
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 333

Профил
« Отговор #653 -: Април 20, 2018, 17:57:12 »

Offtopic от:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8829.msg101926#msg101926

---
Окей де, никъде не казвам, че такъв подход не работи с други жени. Беше единствено моето лично мнение в отговор на темата. Реално ако трябва да предполагам, и аз ще кажа, че вероятно има ефект в задоволително много ситуации.
Няма нищо възвишено-смислено. Отбелязах, че ми приписват абсурди, които не съм казала. Нямам и грамче желание да правя дисекция на думи.
"Когато си с точният мъж, няма и грам да си помислиш дали това, което ти казва (като логика и контент) ти е интересно или нихт... Ще ти дрънка всякакви глупости и ти просто ще гледаш замечтано и ще чувстваш влага... навсякъде" - правилно. Само че за целта преди това ще съм видяла, че може и така, и иначе. Тоест, че мога да си говоря с него както за щуротиите на Джорджано, така и за каквото друго си поискаме. И за да се опитам да доближа още повече истинския свят - дори не става дума толкова за разговори и как протичат, в края на краищата общуването включва и други неща. По-скоро коментирах цялостното поведение.

Да, смятам, че хванах т.нар. придърпване. И понеже обещах (без претенции за изчерпателност, не ми се скролваше абсолютно цялата тема) - първият пример е със заведенията, тоест как направлява нещата към това тя да се съгласи да не влизат в кафе, той си го е и написал де - че момичето следва. После имаме сядането на пейката, което пак е по негова инициатива и е малка крачка към това тя да свикне с предпочитанията му и с това, че знае накъде води всичко... Следва че отказва да й държи чантата, скастрянето, че говори за бивши (един вид заявление "Не си мисли, че ще си бъдем приятелКИ и ще ти подавам кърпички в някой особено сополив момент!")... Има и сексуализиране, естествено - закачката с това, че косата й е вдигната, "скандалния поглед", "мирише ми на секс" и пр.

Предполагам, че вече съм си взела изпита по наблюдателност с поне 4.  Smiley
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #654 -: Април 20, 2018, 19:05:22 »

Съгласен съм с мнението на Слейер и на Берсерка където ,се включиха в темата ми и най вече,ще го напиша с големи букви където пак ще вкарам част от фрейма си който налагам на жените.

ПС:НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ЗАРАДИ НЯКАКВИ ТЕМАТА МИ ДА СТАНЕ ОФ-ТОПИК !

Поздрави:IWIN-Мисля че бях ясен Wink
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3577

Профил
« Отговор #655 -: Април 20, 2018, 19:29:37 »

Е много ясно, че иВин няма да свали ирашънъл с тази игра, но какво от това, от мен респект, нали е свалил яка мацка, която му е пуснала. И която пък аз с моята игра нямаше да сваля.
Което не води непременно до извода, че бих свалил ирашънъл - това би било остроумен аргумент или ко беше.
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #656 -: Април 20, 2018, 20:13:49 »

Е много ясно, че иВин няма да свали ирашънъл с тази игра, но какво от това, от мен респект, нали е свалил яка мацка, която му е пуснала. И която пък аз с моята игра нямаше да сваля.
Което не води непременно до извода, че бих свалил ирашънъл - това би било остроумен аргумент или ко беше.
Ок, просто ще приема, че съм си заслужила иронията, защото аз самата тръгнах рязко. Толкова от мен, казах каквото имах по-рано в темата.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 93

Профил
« Отговор #657 -: Април 20, 2018, 20:14:20 »

абсолютно ежедневни глупости чисто като разговор, аз щях да умра от скука, буквално... не казвам да си говорите за интеграли, черни дупки, стандартно отклонение и т.н., обаче това просто е изключително постно и някак тийнейджърско като стил (а си писал, че си на над 20)
каране като идиот и псувни - кофти култура, да не говорим, че ако сте спрели или по някаква причина има шанс да те чуят, като нищо ще си изпросиш сбиване
уникален речик - "на Пловдив"?!, "разкарваме се", "брат"... и като цяло талантливо неграмотно писане// догадката е, че не четеш почти изобщо, не се интересуваш от широк спектър теми и ежедневието ти се върти предимно около университет (евентуално), може би фитнес и заговаряне на момичета

много слабо, да не говорим, че аз кой знае каква "игра" не видях
извод - девойката няма стабилен критерий и може би би си легнала с кое да е момче, което просто не изглежда като клошар и има 3-4 смешки в джоба

Горката тя с нейния снобизъм, трябва да и говорят интелигентни теми, нещо смислено, нещо което има значение, за нещата от живота, да ама не, ако аз тръгна да разправям сериозни неща на мацките и то без да съм създал грам привличане(щото не върви само да си клоун) ще ме погледнат с ония поглед '' Оф тоя кога ще си тръгне'', или както вика Слеъра когато някой те привлече едва ли ще ти пука какви ги дрънка, ще го гледаш захласнато ученичка пред голям батко.  Cool
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #658 -: Април 20, 2018, 20:19:24 »

не казвам да си говорите за интеграли, черни дупки, стандартно отклонение и т.н., обаче това просто е изключително постно и някак тийнейджърско като стил
Хммммм, някой май не чете (камоли с разбиране)? После даже съм написала, че разговорите сами по себе си далеч не са сууупер определящи. И да, естествено, че ако тръгнеш да решаваш на девойката задачите от университета или си говорите за кризата в Сирия, примерно, без да си създал привличане, ще бъдеш възприет или като сухар, или като момче само за компания. Пак успяхте да ми припишете неща, които не съм казала. Между другото още веднъж ще спомена, че далеч не съм дала някакви предписания какво да се говори. Нито как да се държите изобщо с момичетата. Единствено изразих лично впечатление от общия стил на свалката, за която четем. ; ))
Иначе мерси, не за пръв път ме наричат сноб, свиква се.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1755

Профил WWW
« Отговор #659 -: Април 20, 2018, 23:47:31 »

Като прочетох репорта и аз си помислих същото като Ирашънъл - баси плоските разговори. Викам обаче - пак ще кажат тролче съм и си млъкнах. Ама нещо яко се набива на очи, как всички възвеличават тези разговори, щото ебането ни било по-сигурно с тях, а мастурбацията не. Еми нали не правим нещата заради самия секс, а за да ни харесват на нас. Може малко да се вдигне нивото на комуникацията, просто за удоволствие и кеф на самия комуникиращ.

А че Меноур комуникира така - той вкарва свежи лафове, които някак стоят на място - изградил си е този образ. То и Краси Радков е смешен като говори по врачански и се прави на селянин... това не значи, че всеки селянин е забавен. Най-добронамерено го казвам към теб IWIN, да не се обидиш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46
  Изпечатай  

Отиди на: