Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2018, 01:08:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 56579 пъти)
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #645 -: Януари 10, 2018, 18:06:23 »

Това ми звучи като следното:
-Аз не ходя на барове
-що бе
-Ми не ме кефи
 Стане студент, съответно техните му дават повече пари  или поне на куп всичко. Гледаш го всяка седмица се тагва в някакъв бар. Ай моля ви се на всеки му харесва лъскавото. Ако го отрича има някаква причина, но тя не е пряко свързана с паравана ,който декларира.

Ако това се отнася за мен!
Израсъл съм в гетото както се нарича и всичко съм постигал сам и знам какво ценя и какво не, нищо не ми е дошло от небето или подарък и мразя подаянията. Студент не съм станал и на тоя етап няма смисъл поне в България и си викаш гледай го тоя със средното ми е шеф баси сигурно е на някой човек, а той просто е показал мъжкарство,качества и може да се разчита на него! После гледаш във фейса такъв като мен няма отбелязвания по заведения с 10 снимки пък мацки има покрай него постоянно как става, а аз с телефона за 2000 лева естествено лизингов няма да се излагаш и колата на тате и тя лизингова пък само голдърки ми се натягат даже и не спя с тях.  Grin Гледаш ме и си викаш гледай го тоя нещастника без образование има мадами без да кой знае в какви инвестиции да е направил за го постигне. Да ама точно тук не разбираш основата това е така наречения фрейм на който държиш и който те прави необичаен,интересен и привлекателен за тях.Тогава този със скъпия телефон и колата почват да го подиграват глей го кво се хвали пълен въздух под налягане даже го показват и му се смеят пред мен и казват "Пълен нещастник хвали ми се с парите и заведенията от мама и тате и си мисли, че ще ме свали с това".
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #646 -: Януари 10, 2018, 20:24:23 »

Ако описваш мен като  този с парите далеч не съм. Разбира се си прав даже ако всеки месец от заплатата ти остават да речем някакви си 1200 лева  и ти вече си си се уредил на всяко ниво, и тея пари просто си остават. Ти ще кажеш защо ми е да си купя як телефон,
или пък нови дрехи, пък камоли скъп часовник . Аз не искам да изглеждам на богат успял човек, по яко е да мясам на клошар. Искам да печеля хората само с фреим, статуса не е важен. Да ама не, колкото по на високо си в иерархията толкова по-умни и успели хора срещаш. А не може във висшите кръгове да се появиш с тениска за 5 лева, къси гащи и джапанки. Е може, но ще те изхвърлят бързо Cheesy
А с парадирането на това което притежаваш  вече е друга бира, тогава съм  съгласен.
Сигурен съм и че ако всичко ти е наред ще ти е приятно да се поглезиш. В това няма нищо лошо. Проблема е при хората, които нямат, а имат за цел да речем да си купят една яка  кола. И за какво им е като после почнат да правят сметки как да я заредят. За хубавите неща трябва да си решиш други проблеми първо. Не да прескачаш по 3/4 стъпала Cheesy
И ако някой каже "ми ние това го знаем какви са тези клишета". Клишета, клишета ама пълно с такива примери.
Активен
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #647 -: Януари 11, 2018, 00:07:56 »

Ако описваш мен като  този с парите далеч не съм. Разбира се си прав даже ако всеки месец от заплатата ти остават да речем някакви си 1200 лева  и ти вече си си се уредил на всяко ниво, и тея пари просто си остават. Ти ще кажеш защо ми е да си купя як телефон,
или пък нови дрехи, пък камоли скъп часовник . Аз не искам да изглеждам на богат успял човек, по яко е да мясам на клошар. Искам да печеля хората само с фреим, статуса не е важен. Да ама не, колкото по на високо си в иерархията толкова по-умни и успели хора срещаш. А не може във висшите кръгове да се появиш с тениска за 5 лева, къси гащи и джапанки. Е може, но ще те изхвърлят бързо Cheesy
А с парадирането на това което притежаваш  вече е друга бира, тогава съм  съгласен.
Сигурен съм и че ако всичко ти е наред ще ти е приятно да се поглезиш. В това няма нищо лошо. Проблема е при хората, които нямат, а имат за цел да речем да си купят една яка  кола. И за какво им е като после почнат да правят сметки как да я заредят. За хубавите неща трябва да си решиш други проблеми първо. Не да прескачаш по 3/4 стъпала Cheesy
И ако някой каже "ми ние това го знаем какви са тези клишета". Клишета, клишета ама пълно с такива примери.
Опа май те ръчнах с нещо ? За пари недей да говориш далеч съм от средната заплата за София ама в горно положение. За дрехи просто никъде не съм написал! В тия среди където ти твърдиш съм ходил нищо особено от към мадами търсещи поредния, където ще налива по тях  Grin По добре 8 натурално готини вместо една която е 80 процента доктор Енчев и пак на нищо не прилича, а инвестицията ще е една и съща. Относно образованието от страна на женското съсловие там да не говорим, ако си бил щеше да го знаеш това нещо Grin
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #648 -: Януари 11, 2018, 14:14:09 »

Аз говоря за статус ти ми завършваш все на тема жени. Може и да си прав зелен съм още.
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44]
  Изпечатай  

Отиди на: