Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:37:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 69
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 102605 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1378

Профил
« Отговор #720 -: Август 04, 2018, 18:35:58 »

3) обучението е сравнително редовно 2-3 пъти на седмица
То ясно, че по-добър резултат ще даде коучинг, който е всеки ден, в продължение на някоя друга година, ама не е нито времево, нито cost ефективно. То ако ще е 2-3 пъти на седмица, примерно в продължение на месец, цените ще скочат а поне 1000лв, и съответно 99% от потенциалните клиенти, няма да могат/искат да си го позволят. И на всичкото отгоре, пак не може да се гарантира някакъв страхотен резултат, заради естеството на материята.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #721 -: Август 04, 2018, 19:39:36 »

Краб, тоя Орлин ми е колега, но не го познавам. Все пак, това интервю е наистина неадекватно и вредно!

Най-големия проблем е, че представя като едно към едно връзката: трябва да си психопат или луд за да успееш в бизнеса и живота!

Ей на даже и Слей пише “ясно е че трябва да си луд за да успяваш”. 

Така или иначе съм съгласен, че тоя доктор е излишно емоционален . дори наивен според мен.

Та Орлин, влиза с двата крака в капана на Милен и предаването. Забележете кадъра с изписани: “пручване показва, че успехите в бизнеса се дължат на психични разстройства”.

Ами не, не ползва това проучването!

От проучването само се вижда, че непропорционално висок процент психопати успяват в топ бизнес. Т.е. 30% от топ бизнесмените са психопати, докато в общото население психопатите са 1 до 3%.

Значи един добър психолог в тая ситуация трябваше да наблегне на следните основни точки:

1) не трябва да се внушава, че психопати и успехи в бизнеса са едно към едно. да 30% са психопати, но 70% сред топ бизнесмените не са психопати
2) контрапункт: друго известно проучване сред зтворниците, както и наркоманските клиники над 70% са психопати! Тоест публиката да види и обратната страна на медала психопатия
3) става въпрос за психопатия (анти-социално личностно разстройство). Това е само много малка част от психическите разстройства. Т.е. Милен и предаването не трябва да слагат знак за равенство между психопатия и психични разстройства (така както примерно волейбол не е равен на всички спортове).
4) в това проучване няма причинно следствени връзки за да се твърди че Еди кво си води до Еди кво си. Това е просто корелационно проучване.
5) можеше да се наблегне че определени качества водят до успех в бизнеса и живота и някои от тези качества присъщи за психопатията помагат. Например високата склонност за поемане на риск на психопатите. Поемане на риск и действие е основната причина за успеха и в бизнеса и пикапа и живота... и въобще не е необходимо да си психопат за да развиваш поемането на риск като черта от характера си.

А Орлин вместо аргументи, дава наивни и пожелателни алабализми и неверни за човешката природа. До прди 8000 години било тъй пък преди туй иначе. Баси глупостите, човека от как свят светува в основата си е същия.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #722 -: Август 05, 2018, 12:38:51 »

Орлинката е един път ..  Smiley

Ето нещо за добрите  и лошите момчета:
https://www.youtube.com/watch?v=QQ5oqgJWJyw
https://www.youtube.com/watch?v=bWYrAU5mmXE

Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 149

Профил
« Отговор #723 -: Август 05, 2018, 13:14:59 »

Йордан, много хубав анализ на интервюто!
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #724 -: Август 27, 2018, 10:12:47 »

Интересно видео за харизмата и дали зависи от нас :

https://www.youtube.com/watch?v=SEDvD1IICfE
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 445

Профил WWW
« Отговор #725 -: Септември 06, 2018, 13:59:21 »

Готини сте. Не го мислете.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #726 -: Септември 26, 2018, 22:19:32 »

Накратко, смятам че ще има повече полза от обученията ви ако:
1) се съобразяеате с изходното ниво на всеки ученик
2) подходите са по-ситуационни и естествени

А вие си водете обученията, както искате Smiley.
Според мен също е важно да е редовно обучението, но тогава ще е скъпо ако се запази цената,а ако има много хора ще падне,като е възможно следното:
3) да се изградят бързо нови учители, може да станат някои и по-добри, да надрастнат нещо,което на други им е трябвало 12 години-ама това след много сесии,а всеки си пази хляба и занаята-едва ли ще им се иска да излагат абсолютно всичко-пък и не се знае в чии ръце ще попадне-дали ще е за добро или за лошо начинаниие с този имащ умения,затова цената и тайната на някои неща си остава ключова за запазване на основите;
2) ако са много хората на едно занятие едва ли ще е качествено обучението, ама ако са макс 3-4-ма на сеанс е супер, а конкренцията помежду им ще избива;
1) може гурутата да нямат много време - един вид живота им ще е само това;
0) според мен е по-добре да се обучават на нещата,които като малки е трябвало,а именно УМЕНИЯ: за чистене,за бачкане, за мъжки качества и избори, насърчавани от големите-например:какво ще се яде ,както и трениране сред природата; както и да се подходи с разговори по мъжки,после с жени-обучени - защо не и те да помагат с нещо в работата и някакви неща,които наистина искат време, за да може като излязат на Арената на Улицата да са готови устойчиви гладиатори - щото много е лесно много време да си трупал твърдост,ама тези които са меки и да ги втвърдяваш,без да знаеш кво са изживели по свой модел е някак срещу природата,хем е въздействащо,хем на кантар-или /или резултата.
За да се съобразяваме с изходното ниво,трябва да има входно ниво-тест ,за да има категоризация и тогава към определена група всеки човек и за всяка група да отговаря определен ГУРУ, който е изучил подхода с такива типове! Smiley Звучи смешно и забавно,като го пиша и като си помисля кви ги бръщолевя.
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #727 -: Септември 27, 2018, 00:51:04 »

Накратко, смятам че ще има повече полза от обученията ви ако:
1) се съобразяеате с изходното ниво на всеки ученик
2) подходите са по-ситуационни и естествени

А вие си водете обученията, както искате Smiley.
Според мен също е важно да е редовно обучението, но тогава ще е скъпо ако се запази цената,а ако има много хора ще падне,като е възможно следното:
3) да се изградят бързо нови учители, може да станат някои и по-добри, да надрастнат нещо,което на други им е трябвало 12 години-ама това след много сесии,а всеки си пази хляба и занаята-едва ли ще им се иска да излагат абсолютно всичко-пък и не се знае в чии ръце ще попадне-дали ще е за добро или за лошо начинаниие с този имащ умения,затова цената и тайната на някои неща си остава ключова за запазване на основите;
2) ако са много хората на едно занятие едва ли ще е качествено обучението, ама ако са макс 3-4-ма на сеанс е супер, а конкренцията помежду им ще избива;
1) може гурутата да нямат много време - един вид живота им ще е само това;
0) според мен е по-добре да се обучават на нещата,които като малки е трябвало,а именно УМЕНИЯ: за чистене,за бачкане, за мъжки качества и избори, насърчавани от големите-например:какво ще се яде ,както и трениране сред природата; както и да се подходи с разговори по мъжки,после с жени-обучени - защо не и те да помагат с нещо в работата и някакви неща,които наистина искат време, за да може като излязат на Арената на Улицата да са готови устойчиви гладиатори - щото много е лесно много време да си трупал твърдост,ама тези които са меки и да ги втвърдяваш,без да знаеш кво са изживели по свой модел е някак срещу природата,хем е въздействащо,хем на кантар-или /или резултата.
За да се съобразяваме с изходното ниво,трябва да има входно ниво-тест ,за да има категоризация и тогава към определена група всеки човек и за всяка група да отговаря определен ГУРУ, който е изучил подхода с такива типове! Smiley Звучи смешно и забавно,като го пиша и като си помисля кви ги бръщолевя.

За тези мъжки качества както викаш ти да си се обучават те, пък и това да ги учат паралелно с пикапа не пречи нищо, вярно нивото ще им е по ниско, ама все от някъде се почва.  Wink Освен това  не е детска градина, а уоркшоп по сваляне на мацки, а не курс по оцеляване в живота, макар че много качества придобити в пикапа помагат и в живота, но това си е до човек.  Smiley

Засега знам че обучават само Слеъра и Илиян, те имат различни стилове но и от двамата има какво да се научи. Пък и ако се иде на уоркшоп трябва да отидеш с ясната цел че ще отваряш сетове, а не да се скатаваш, все пак хората хвърлят време и усилие в теб и е супер тъпо да не правиш нищо.  Wink
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #728 -: Септември 27, 2018, 08:39:03 »

Орлинката е един път ..  Smiley

Ето нещо за добрите  и лошите момчета:
https://www.youtube.com/watch?v=QQ5oqgJWJyw
https://www.youtube.com/watch?v=bWYrAU5mmXE

Видеата са гениални. С две думи - за да имаш ценности, първо трябва да си силен.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #729 -: Октомври 13, 2018, 20:27:17 »

Последните дни случайно попаднах на този канал. Има серия от интервюта на различни теми свързани с дейтинг и жени. Много интересно е, че даже не прави никакъв коментар в самите клипове на интервютата, и абсолютно всеки в коментарите достига до едни и същи изводи.
https://www.youtube.com/watch?v=fLKMNq5EwXg
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #730 -: Октомври 13, 2018, 20:56:13 »

https://www.youtube.com/watch?v=EFnJMPQow7A

малко harsh reality
Активен

Every man dies, not every man really lives.
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #731 -: Октомври 15, 2018, 14:43:07 »

Това полседното е вярно донякъде. В някъв предишен пост преди доста време май го бях написал, че ако си висок и изглеждаш добре(фейс и атлетичен), то ще ти върви с жените, ако ще и да си най-големия бастун. И ако си нисичък с уредяла коса... you gonna have a hard time boyo. Но тоя от клипчето и въобще всички тия черни и червени пилци го раздават много бинарно - хубав/грозен, висок/нисък, добре де, а всички отанали по средата? Също така има значение къде се опитваш да се пласираш, примерно аз едва ли ще имам същия успех, както в БГ, ако отида на Muscle Beach LA, където всички са по 1.90 и напомпани на макс. Не че и аз не съм напомпан, но конкуренцията е много по-голяма и съответно моя шанс ще е много по-малък. Ако пък отида в малкия град за седмица-две ... lol so fucking ez. Там почти всички мъже ми се струват ламери, а жените супер леснички и заблудени.

И това на жокера е добро :Д това видео, ако беше качено в тубата преди 10 години коментари с такива изводи въобще нямаше да има. И то кво излиза? Че мъжете напоследък започват да разбират жените по-добре, отколкото те самите се разбират.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #732 -: Октомври 15, 2018, 17:07:16 »

Но тоя от клипчето и въобще всички тия черни и червени пилци го раздават много бинарно - хубав/грозен, висок/нисък, добре де, а всички отанали по средата?
Е черните, мани ги. Те 99% от incel-овете на форума им са диагностицирани аутисти. Четох преди месец една тема там, дето някакъв направил 1000 апроуча с това да иска да ги рисува мацките и докато ги рисува да им лафи (даже беше показал едната си рисунка, тотален шит беше), без грам успех. Някакъв дебел, беден, не можел да работи, плешив, с аутизъм, и съквартирантът му го бил наръгал и сега живеел в лудница и седи и се чуди "ама защо никоя не ме иска?!"

А къде са другите дето са по средата....ами точно там, по средата. Друг е въпросът, че аз лично смятам, че масово "средата" е едновременно много ниска летва, но в същото време и с много широк диапазон и неясни критерии. То и някой дето е правил секс с 2 момичета за 25-30те си години е по средата, както и някой който е правил с 10, 15, дори и 20 да са, и 30. Ако не можеш да ебеш редовно, по желание, 8+ жени, си по средата. Ако щеш да си пикъп гуру, ако ще да си ебал 150 мацки, без да подбираш.
Друго е, че за да си считан за еди какъв си, примерно богат/висок/красив, летвата пък е много висока. Демек ако си примерно 182, няма да седят да казват "а да, той е висок мъж". Само 190+ за това. Ако изкарваш по 4000-5000 лева на месец, няма да кажат "ау, той е богат". Трябва да си поне близо до милионер.
Сега се сетих, преди време имаше един Paint it Black тук, и той беше казал, че е 185, и че му се е случвало някакви миниони да му кажат, че не бил достатъчно висок за тях. Сега, можеш да кажеш "ама тя може да се е майтапила, може тва, може онова". Може. Но и на мен ми се е случвало неколкократно някакви 155-160 да ми кажат, че не съм бил достатъчно висок за тях, при положение, че имаме едно +-20см разлика. На мен ръстът ми е любим пример, защото е уникален феномен. Няма друг критерий, относно който мъжете или жените да са толкова на едно мнение. Няма жена, която да си пада конкретно по по-ниски от нея мъже. Може да се примири, ако мъжът компенсира с достатъчно други качества, но няма жена, която да търси конкретно по-ниски от нея мъже. Докато при мъжете примерно е от човек до човек.
Се тая, отплеснах се. Идеята ми беше, че нещата се разделят грубо изобразено така: Някакъв малък (ама не съвсем малък) процент от населението са incel-ове, масата са по средата (което само по себе си, не е кой знае какво и е много широко понятие), и вече малкият процент топ пък ебат повече отколкото всичките дето са по средата, взети заедно. Та от това идва и бинарният поглед за света, от тези пичове. Има изключения, ама са толкова малко, и не винаги удобни, че не можеш да разчиташ на тях.

А това, че хората в коментарите достигат до едни и същи изводи, първоначално се учудих, но после пък се замислих, че си има обяснение. Огромна част от хората, които са  му зрители на този, са red piller-и по дефолт, така че произлизат от една и съща предварителна позиция, много от тях не случайно са попаднали на клиповете и т.н.

btw, едно нещо се повтаря абсолютно на 100% в тези интервюта. Независимо дали става въпрос за това как мацките използват orbiters, или за това че си падат по бед бойс, или дали вярват, че има preselection фактор при привличането, или каквото и да е качество/действие, което се приема за негативно и не желаят да бъде асоциирано с тях, винаги поне няколко са "Ами, може да има такива жени, но аз не съм такава". Е как пък никога никоя не е "такава", а иначе имало. Значи или винаги попада на изключенията, или някои лъжат. Smiley
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #733 -: Октомври 15, 2018, 18:37:46 »

Ще го преразкаже ли някой накратко, понеже не ми се гледа в момента. До какъв извод стигнаха ? Кое е най-важното при свалките, самочувствието ?
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #734 -: Октомври 16, 2018, 11:59:11 »

Преразказ :

атрактивните мъже и съответно успешните са високите, с европейски черти, с коса, с чиста кожа, мъжествени и правилни черти на лицето.

1,95 м, 85 кг, бял, рус, с коса, мъжествени черти.

Другите - не са добра стока. Wink
Активен

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 69
  Изпечатай  

Отиди на: