Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2019, 21:45:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 111259 пъти)
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #1125 -: Януари 01, 2019, 21:19:46 »

ЧНГ, пичове. Бъдете здрави, много късмет и само положителни емоции в живота ви.......ааааа, и под 7-ци да не падате  Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #1126 -: Януари 02, 2019, 17:59:04 »

Честита 2019та, пичове. Пожелавам ви през новата година да се счупи те от софри
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #1127 -: Януари 11, 2019, 12:57:51 »

Абе това не е ли ония лалугер с афро прическата дето се подвизаваше при Гала ? Явно човекът се е преквалифицирал и от "пикъп гуру" е станал "маркетинг експерт и предприемач". Ще им еба номерата ще им еба  Grin Embarrassed
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1407

Профил
« Отговор #1128 -: Януари 11, 2019, 16:53:21 »

пхахахахахаххахахахха ще падна. И логото на "клошари".... Grin При тоя дори на уъркшоп за това как да ми стърчат ушите и да съм пудел (въпреки че и двете дисциплини му се отдават) не бих отишъл.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1849

Профил
« Отговор #1129 -: Януари 12, 2019, 12:08:25 »

Тоя е прекрасно олицетворение какви бизнесмени има тук Smiley с техните топ идеи. Просто това е потенциала на хора с ниско и средно IQ, и които толкова ги мързи, че идеята им е да наредят 5 човека там да им бачкат, а те само по курви, купони и тн. Ех мечти Smiley
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 164

Профил
« Отговор #1130 -: Януари 12, 2019, 12:54:41 »

Инс, като толкова си специалист сподели колко IQ e ниско и колко средно. И за кой тип IQ говорим. Да не говорим за онзи тип от IQ тестчетата на Месна, където се решаваш задачки със завъртулки, кръгчета и квадратчета? Ти колко IQ имаш?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1826

Профил WWW
« Отговор #1131 -: Януари 12, 2019, 19:38:45 »

Джъст, тва малко като теоретиците - абе ние не сме предприемачи, ама дай да се присмеем на Боян, че прави нещо. Ок, може посланието на рекламата да е тъпо - хем им плаща на фейса, хем искате ли да не плащате. А може пък изобщо да не им е платил и да има няква тайна дето ще я разкрие. Както и да е, дори и да е грешка на неговата стратегия, пичът прави нещо и е тъпо некви кибици да му дават наклон.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #1132 -: Януари 12, 2019, 20:02:56 »

За теб може да е тъпо. На мене ми е смешник. Защото такива пеперудки дето скачат от бизнес на бизнес в зависимост накъде бие пазара и които не могат да си хванат последователна линия в живота, пък на всичкото отгоре лъжат и се изкарват експерти, не заслужават уважение за мен.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1826

Профил WWW
« Отговор #1133 -: Януари 13, 2019, 14:57:55 »

Ти откъде знаеш първо, че скача от едно в друго - пикапът повечето го движат като бонус на останалия си професионален живот. Така че той може да си е бил в маркетинга още от началото, когато движеше и пикап кариера. Второ - понякога човек трябва да си диверсифицира бизнеса за да оцелее. Като цяло според мен правиш някви предположения без реални факти, което правят всички хора, коментиращи някого, когото не познават в дълбочина.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 615

Профил
« Отговор #1134 -: Януари 14, 2019, 00:31:03 »

Минавам да се "пОфала", че снощи ми се получи мейджър засечка с Ерик (така се казва пишката ми). Не ми се беше случвало от бая време насам. Значи, бях погълнал леко над бутилка вино, което си мисля, че е около 1 литър и в бавно темпо няма как да обърка 83кг чиляк, който има тренинг на пийнье. Всичко беше м/у ушите ми си мисля.

Интересното беше, че - за разлика от други пъти, когато е имало цялостен саботаж - вчера си се дървех като животно и тооочно момента, в който трябваше да го пъхна в хралупата, тоя боклук Ерик увисваше много злокобно. В един момент се ядосах толкова много, че почнах да бия с юмрук по матрака, а тя беше супер разбрана и мила и ми казваше, че няма проблем и че се случва на всеки. "Шитна" ме преди това с "аз привличам ли те", на което, разбира се, казах "да, много ясно, иначе нямаше да ти бъда в чаршафите!".

Начи, повтарям - дървя се на кокъл и тъкмо да й го забия и оня тъпанар пада. След това лежиме и се мачкаме и точно две минути по-късно оня пак ми е до брадата. Пробвам да го нанижа отново - кОр - пак ме саботира и мекичее. Отново се поддадох, или по-точно казано, паднах в емоционалния капан, че неминуемо трябва да задоволиш момичето, което те е пуснало в чаршафите си. Мен това и друг  път ми е правило проблеми и имам един много грешен attitude, че става, квото става, тя (която и да е)  трябва да е поне полузадоволена и да не заспива само раздразнена.

Така стана и снощи. Свърших я няколко пъти с пръсти (те поне не омекват, нали), след което проявих леко бета поведение и й казах, че съжалявам за "засечката". Tя отново излезе много разбрана, даже стана преди мен на сутринта и ми направи най-якото кафе и сандвич. Мен тия малките неща много ме обезоръжават. Как ще да е. За следващото виждане с нея съм планирал (нямам сърдечно-съдови или проблеми с кръвното) предварително да се снабдя с бонбонки и да я изкъртя, както заслужава, колкото да счупя бариерата, защото ако фейлна втори път, трети няма да има, а тя - мое, бате, да е 4-5ца, ама се държи уникално с мене и ме гледа като принц. Освен това -  решила е да отслабва, че е леко хеви, купи си ел.везна, почна да брои калории, няма как да не го оценя, сеш' се?!Две седмици преди да я видя за пръв път, си бях викнал платена гургулица и там нямаше засечка. Демек, аз съм убеден, че нямам физически или психологически проблем, а е по-скоро performance anxiety (което май се води психологически такъв....'се тая).

Как ще да е, пичаги. Да знаете само, че ние си имаме там нещо, което се води като крайник и което трябва да се напълни с кръв в един момент, за да свършиме работата. Е, понякога не става схемата, колкото и да си мотивиран. Съветът ми е да не се сдухвате(ме) и ако е нужно да ползвате(ме) помощни средства (ако някой ползва химия, за да извади мега бицепс, значи и аз мога да ползвам такава, за да вкарам Ерик във форма) , колкото да счупим каръка, пък вече по-нататък е ясно, че ще караме на собствени усилия.

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1135 -: Януари 14, 2019, 00:39:17 »

Не, че няма лесно решение на проблема ти, ама да попитам все пак. Тя харесваше ли ти? Имаше ли нещо в нея което те е отблъснало? Направила или в самата нея. Някакви сложни отношения с друго момиче скоро да си имал?
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1136 -: Януари 14, 2019, 00:53:31 »

Ами да, брат. Смея да кажа, че да - харесва ми! Най-малкото, първият път, в който само се мачкахме с нея, имах петна по боксерките. Демек - без проблеми ме надървя на копеле. Да, леко е пълна, но аз имам толеранс към голям тезгях и не ми е проблем. Grin
Просто аз съм малко перфекционист в това отношение и супер се сдухвам, ако на момичето не й стане кеф (поне малко). Нямал съм наскоро други драми с други момичета.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1137 -: Януари 14, 2019, 01:10:47 »

Окей. Това е добре. В такъв случай решението ти е много лесно. Не бързай с хапченцата.
Но преди това, за всеки случай ще се подготвиш с още няколко стъпки.
1во - никакъв алкохол.
2ро - през деня в който ще се виждате, вода. Не да се наливаш, като изпаднал оцеляващ, но нормалните количества за деня, може и малко отгоре. Това го споменавам, в случай, че нямаш навика да пиеш вода. Аз съм такъв.

След това към действията. Като дойде - НЕ Я БЪРЗАЙ. Седнете, поговорете, ако ще вечеряте - вечеряйте. Отпусни се, да полафите, докосвай я с леко кино, да усетиш близостта и.
В мига в който започнат да ти се въртят мръсотии в главата системно, и започнат да ти превземат съзнанието - СПРИ. Погледни я. Не бързай да я почваш. Имате цяла нощ. Наслади се на тоя момент. Не спирай да я гледаш. Концентрирай се в/у нещата които харесваш в нея. Тея детайли. Гледай в тях. Ако са очи - очи, ако е дупе - дупе, да се изправи огледай го. Ако е цици - цици. Тея неща с които те е спечелила. Гледай ги и се замисли, колко те кефят и кво ще правиш след малко с нея. Но много важно - НЕ БЪРЗАЙ, БЪДИ СПОКОЕН. Помисли си как ще я изкъртиш само.

Това е само подготовката. Основното лесно решение е следното

След като почнете да се натискате. И вече си доста възбуден от предното. И се съблечете голи. Легни на леглото. Кажи и да ти се качи. Като се качи, я завърти с ръце подканващо, да се завърти на обратно за 69. И започнете така. Отпусни се и просто се наслаждавай на позата, недей да я претупваш. След няколко минути ще се почувсташ готов. И ще я убиеш от ебане. Не ти трябват хапчета.

ПП: Погрижи се за топла температура в стаята, включително като сте голи.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1138 -: Януари 14, 2019, 01:27:52 »

Мерси много за съвета. Температурата в стаята беше 24С. Даже се потяхме. Карах я да правим 69, да ми сяда на лицето, аз към тия неща съм отворен и ме кефят, но тя е малко консервативна (малко опит, може би?) и само иска да spoon-ваме и да ѝ го нанижа странично, което на мен даже ми е неудобно и се мъча така... Embarrassed

Не желаеше да ме язди. Пробвах я. Най-мръсното, с което се отчете, беше някакъв половинчат hand-job, който ми го (б)лъскаше така бързо, че чак ме заболя в един момент. Embarrassed Никакво уважение към институцията! Пия 5-7 литра вода зимата и 8-10л. лятото. Не ми е водата проблемът! Neverмind, ще пробвам (еднкратно) някакъв шорткът и ще видим дали ще проработи.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3669

Профил
« Отговор #1139 -: Януари 14, 2019, 01:38:37 »

Абе според мен Ерик е искал да ти каже нещо. Доверявай му се и го слушай. Уважавай го!
Respect the cock! От кой филм беше тази реплика, на Том Круз мисля беше?
Не го насилвай с химии, ако и следващия път с тази стане така явно наистина иска да ти каже, че няма да я бъде.
А за това със свършването на мацките не знам какво толкова се впрягате, ти си изиграл просто ролята на вибратор, да се мъчиш да я лижеш и да правиш възвратно-постъпателни движения с пръсти 2 часа, абе има си уреди с батерии за тази работа - ти вибратор ли желаеш да си?
Тя ако се кефи да е с теб щото си мъж и си пич, няма да има значение с пръстите колко си сръчен, и без това всеки вибратор е 100 пъти по-сръчен от теб.
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79
  Изпечатай  

Отиди на: