Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 15:13:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 93
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 157257 пъти)
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #1320 -: Април 13, 2019, 21:27:07 »

Ами има си имидж, има си достойнство, това са субективни понятия. Една целувка не може да те ощети материално, но нематериално - може - и вече съдът преценява колко е засегнат нейния имидж, чувства и т.н.
Твоя имидж и чувства някой друг ли ги преценя Grin
Представи утре някой може да скочи и да целуне кралицата на Англия - еми естествено тва яко ще я ощети откъм имидж - тя е кралица, пък идва някъв бай хуй и я целува на площада. Така че - съдът нека прецени.
Не мога да си го представя! Huh?
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #1321 -: Април 26, 2019, 20:53:45 »

Абе пичове, имам въпросче и не ми се пуска нова тема...

Накратко - свалих една мацка в един бар на другия край на света (Мексико), целувахме се и имаше супер тежко кино, направо се изкъртихме от атракшън и щяхме да се ебем, но по други причини не се стигна до там (да съкратя разказа)...

На другия ден й писах в уоцап, оказа се че идва след два месеца в моя град, тук в Европата, на почивка, и се разбрахме, че ще се видим тогава.

Та, въпросът ми е: тия два месеца кво да я правя? Не искам да градя рапорт и да си пишем всеки ден, а и тя не изглежда да е заинтересована (иска само да ме изчука). Периодично писане, или дори и това не, а само непосредствено преди да дойде (знам датите)?

Мацката е някъде към 34-35, доста стегната (и оперирана), бих казал 8. Сто процента не чака тия два месеца, още следващата вечер след мен се е наебала с някого.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1229

Профил
« Отговор #1322 -: Април 27, 2019, 00:03:42 »

И аз мисля, като теб. Че не е нужно да и пишеш преди това. Най-много 1-2 пъти, да и пишеш да обърнете някой ред, колкото да не губиш познанството. Но и това не е задължително според мен. Много често, баунсвам по-лесно и с по-малко капризи, когато съм държал отношенията по студени. Като са прекалено топли се отпускат. Като се отпуснат, виждат в това възможност за преговори.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1323 -: Май 19, 2019, 07:15:27 »

Къде са всички бе? Много се опразни форумът нещо.
Активен

Бъди Слънце!
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #1324 -: Май 20, 2019, 10:33:27 »

Къде са всички бе? Много се опразни форумът нещо.

Мисля, че баннаха рикошет и няма кой да буни духовете...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #1325 -: Май 20, 2019, 12:10:26 »

Аз съм си тук, чета.
Пиша по темите които ме интересуват. От типа "практикувам, правя това и това, вие какво мислите"

Не пиша по темите, които не ме интересуват, и които смятам, че не са част от Пикапа. От типа "Влюбен съм в еди кое си момиче, от 12 месеца, но тя още не знае. Дали да ѝ напиша хартиена бележка, или да ѝ пиша във Инстаграм"
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 235

Профил
« Отговор #1326 -: Май 21, 2019, 20:35:22 »

Да бе кво стана с тоя Рекоджект, върнете го че скука  laugh
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #1327 -: Май 21, 2019, 21:27:55 »

Да бе кво стана с тоя Рекоджект, върнете го че скука  laugh

Стартирай подписка  Grin
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 235

Профил
« Отговор #1328 -: Май 21, 2019, 22:00:52 »

Извън кръга на шегата мисля че трябва да му премахнат бана, Рекоджекта има доста интересни мнения които напълно подкрепят реалността, а не просто суха теория както пишат някой хора във форума, а в последно време се трият доста мнения на определени хора във форума включително и мой коментар беше изтрит преди време, все пак сме тука да си казваме нещата каквито са, не може едни да се трият мненията, а на други не.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1329 -: Май 22, 2019, 08:25:24 »

Приносът на кейтарна беше нулев, даже минусов. Дори в единственото, в което е компетентен (фотографията) - не написа една тема, та барем и ние научим нещо от него... Такова е нивото на повечето хора - пиявици, които не желаят да допринасят и си пазят страхливо и ревниво тайните и информцията - да не би да 'земат се минат. Но пък винаги са готови да хейтят, да мрънкат и да се извиняват с околния свят и независещи от тях причини.

Както не веднъж сме писали проблемът на активността във форума е липсата на желание у пикапьорите да се разписват. Доста народ играе, доста народ по**ва редовно, но рядко някой драсва качествен репорт или тема свързана наистина с играта. Виждате, преди да нагоним троловете, основно се коментираше външния вид, социалния статус, клюки... даже в момента има активност в малоумна тема, като - 'каква кола събирала погледите по кръстовищата'  Undecided

Позитивен ефект от изгонването на тролчетата е, че намалихме снимките на полуголи мъже и фрийкове във форума - по едно време беше плашещо - всеки ден се пускаха тела, челюсти, вратове ... все едно бяхме във форума гейфоролл Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #1330 -: Май 22, 2019, 08:46:53 »

Приносът на кейтарна беше нулев, даже минусов....

При всички случай приносът му е по-голям от на десетките хлапетии сляпо копиращи Слеър и Берсерк.
Интерес към това - нулев => празен форум .... Wink
Активен

Fake it 'til you make it!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3799

Профил
« Отговор #1331 -: Май 22, 2019, 16:52:52 »

Абе не е баш така, с него сме излизали няколко пъти из Варна и си има игра момчето, просто не ходи да дърпа из улиците да си закалява фрейма. И е готин пич (ноу хомо).
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #1332 -: Май 22, 2019, 19:11:08 »

Е, много ясно, че КЕйтарна ще е трол, комплексар и всякакъв. В крайна сметка беше един от малцината, които открито опонираше на част от догмите (без да отрича нищо напълно) и се стремеше да отгърне малко от малко "желязната завеса", та да се види, че съществуват и други неща и фактори, освен фрейм-доминация-фрейм-доминация и няколко на брой думи от гръцката азбука.

Аз Слейъра го разбирам, честно казано. Нещо, което е започнал от нулата, като този проект, развивал е две петилетки - форум, сайт, уъркшопи, вкл. и по други градове и т.н, заложил е маса лично време и усилия в това и изведнъж няколко човека, на пръстите на едната ръка, се опитват да "подлеят вода" на нещото, градено толкова време, опитвайки се да придадат някаква добавена стойност, която в крайна сметка е диаметрално противоположна на заложения код на този проект и в някои аспекти го "бие под кръста". Аз си признавам, че от субетивна гледна точка, също бих го баннал, при това доста по-рано, най-малкото, защото ми застрашава не толкова идеите, а някакъв страничен финансов приход от целия проект (без значение в какъв размер)

Само че, господа, комунизмът отдавна си отиде по нашите земи (поне официално де) и живеем във времена, в които всеки има право на мнение, без значение колко е различно или дори грешно от това на околните.
Колкото повече и различни мнения, толкова повече гледни точки и съответно възможности за преценка по даден въпрос.

Сега, ако някой е откровен балък, който не може или го мързи да мисли и чака всичко да му бъде раздробено на точки и подточки и изплюто в устата като на малко гардже, или пък е с промит мозък и не желае дори да се опита да погледне обратно/различно мнение/идея, то такъв най-вероятно ще търси мнения/съвети, които да:

а) не му нараняват егото и
б) да му дават подкрепа (абе ти си пичага, просто го повярвай и ще станеш машина, само трябва да си упорит и да вярваш, че ти си наградата)

За всички останали, които са по-широкоскроени и мислещи, и са готови да чуят десет различни рецепти, за да решат, коя да изберат за себе си и да стане по техния личен вкус после мандждата, а не автоматично да ползват тази на Ути Бъчваров, то нито Кейтарн, нито някой друг ще е особена пречка със стойността (или липсата на такава) в мненията си.

Най-тъпото е, че уж всички (на хартия поне) трябва да са от един отбор и да ги интересува крайния резултат, а вместо това седят и се карат дали да се ритне топката с левия или десния крак и дали с външен или вътрешен фалц. Smiley

П.П Слейър, понеже е изцяло твое право и решение дали или не този форум да се превърне в алтернатива на коя да е хардкор ислямска групировка, защо просто не улесниш (и за двете страни) нещата и не допишеш с големи букви във правилника, че който пише за нещо различно от основната идея, не дай си Боже пък и опонира, ще бъде моментално прогонен, след което да разкараш всички секции без горните две (секция "Проблеми" също да се махне, понеже някой може да напише мнение питащия да се наложи да подобри външния си вид или да почне да изкарва повече пари) и тайния раздел и нещата да са ясни за всинца. Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1921

Профил WWW
« Отговор #1333 -: Май 23, 2019, 09:27:09 »

Мислех си да не се включвам в тази интересно заформена дискусия, защото ние с Кейтарана стара история имаме и малко реваншистко изглежда, ама много ми стана интересно на Канкун мнението.

Канкун няма лошо от алтернативните мнения, така е. Тъпо е и да влизаме в сферата на тоталитаризма и цензурата.

Значи кейтаран дава ценност с алтернативните си мнения, но на кого?

На хора, които вече са стигнали нивото да ги осъзнаят.

А какъв е приносът му към реално тепърва започващите.

Да си представим, че Слеъра е един дърводелец майстор, при който идват някви много неспокосани чирачета да се учат да "зачукват" дръвцетата едно в друго и след време да правят нещо стойностно. Какво прави Кейтарана - тъкмо чиракът е почнал да сглобява първото си грозно столче и да се мъчи и идва батко ви Кейтаран и му казва - абе недей чукай тея чамови дървенца, първо трябва да си вземеш качествен бук от Австрия за 1000 долара и след това изобщо да почваш. И кво става - чирачето се тригърва и sad-ва. Така ли влиза той в ролята си на супер полезен обучител?

Другото, което е - изтрещя накрая с тея ред пилове и тем подобни. Айде разбрахме, че ако си грозен като маймуна няма автоматически да ти скочи Клаудия Шифър, каква е стойността последните месеци всеки ден да имаме пост с видео от Ютуба, което ни разказва колко трябва да ни е носът в милиметри, какъв нюанс на кожата е най-предпочитан и тем подобни.

Освен това той открито провокираше и обиждаше съвсем ама съвсем тънко, нещо което ако го правиш в истинският живот рано или късно ще ти разбият устата.

Така че ....
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #1334 -: Май 23, 2019, 11:02:42 »

Мненията на Рикошета СА с нетна отрицателна стойност.

Аз започнах преди година и нещо да се занимавам. В темата, в която пиша, имаше ЕДНО полезно мнение (за което му благодаря). Всичките му останали постове, в нея и извън нея, само са ме демотивирали, отчайвали и общо взето вкарвали в губеща спирала от мисли. За мое щастие съм упорито копеле, което не се отказва, ама колко хора са така? Малко.

Затова един призив:
Хора, по ВСИЧКИ параграфи можете да си поставите РЕАЛНИ цели и да ги гоните.
- Нямате брадичка като на Зевс? Почвайте с mewing (имам резултати преди/след, а и не само аз)
- Лой се стича от вас? Тренирайте. Не ви се тренира? Отлично, ще градите дисциплина, като тренирате, когато не искате
- Изглеждате като девствени осмокласници? Купете си дрехи, сменете си прическата, обръснете се
- Тъпи сте като гьон? Четете.
- Нямате пари? Четете, учете и си сменете работата.
- Приятелите ви дърпат надолу? Зарежете ги.
- Нямате приятели? Идете на курс, започнете хоби, излизайте по-често нощем.
- Нямате жени в живота си? Разширете социалния си кръг, правете интересни неща, заговаряйте денем/нощем, играйте онлайн.
- Страх ви е/смотани сте/мачкат ви? Правете неща, които ви плашат. Като имате цели, нещата, които не ви движат към тях, автоматично отпадат. Това поставя граници. И ставате не-смотани и не ви мачкат.

Да, не всички ще станем топ-мега-гига-хипер-гигер-трипер играчи/предприемачи, но колко хора дори се ПРОБВАТ да стигнат потенциала си и да оперират в границите на възможностите си? Нюню.
И всичко се корени в ДЕЙСТВИЕТО. Затова по-горе не пише "скролирайте във фейса и си бийте чикии, докато майка ви ви прави пица", а пише да действате. Щото няма за кога, а и всяко друго съществуване бледнее, защото е несъществено, посредствено и апатично.

/rant
Активен
Страници: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 93
  Изпечатай  

Отиди на: