Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 15:06:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 89 90 [91] 92 93
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 157255 пъти)
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #1350 -: Май 31, 2019, 15:57:58 »

Принципно, Формалдехидена, говорих за онлайн общуването, просто пропуснах да уточня. Та там основно е по-характерно това. На живо вече може да вкараш много неща, които при онлайн свалката не можеш.
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1351 -: Май 31, 2019, 17:41:48 »

Ем, естествено. Когато всичко което имаш е картинки и букви по екрана, спрямо какво да измериш? По-добре ли е да те отрежат, примерно, щот не си сложил запетайка където трябва? Grin

Райът, ако говориш с някого служебно - длъжен е да ти отговори. От там нататък - дали ти се цупел, тръшкал, въртял cи очите, въздишал, това не би следвало да те вълнува. Не е яко да се отнасят с теб неуважително, но това е положението.
Активен
Imanqra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1352 -: Юни 23, 2019, 22:11:08 »

Някой колега да ме джойне за улични свалки из София
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 235

Профил
« Отговор #1353 -: Юни 25, 2019, 15:46:42 »

Споделете за някой фрапантен случай на девственост(примерно30 и нагоре), било то на някой ваш приятел или познат, айде ще започна аз, един от моите приятели е на 26 и още е девствен, друг познат е на 28 и той е девствен и се чудя тея хора така ли са обречени и какво да направят в случая.
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #1354 -: Юни 25, 2019, 16:39:29 »

Девствен идва от "девица". Няма "девствен" мъж! Wink Позакъснелият първи секс е от задръстеност и комплексираност...
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #1355 -: Юни 25, 2019, 20:11:19 »

Чак пък за такива случаи девствени над 30 май не знам.
Познавам добре един на 31-32, който изгуби девствеността на 26, ходиха с мацката 5-6 месеца, след което имаше 4-5 връзки с други  момичета  по няколко месеца и една около 2-3 години. Между 18 и 26 беше изкарал някъде към 10 моичета среща и то от разните скайпове дето са си писали, питал я, те се съгласила и така. На живо беше прекалено плашив да покани която и да е. Излизат, лафят си, въпросчета, ала-бала едно друго и тоя накрая вземе, че каже "никога не съм имал приятелка, девствен съм" и те после всички бегат от него с триста. А иначе сте ги чули жените да казват "ама няма проблем, че мъжа над 20 е дествен, това много сладко, аз бих спала с такъв, бих се чустава уникална, ако съм му първата". Да бе да. Та на тоя младеж трябваше да му обаснявам като на ретард по 100 пъти никога да не казва, че е девствен, по-добре да каже, че е бил с 10-на жени, имал е няколко дълги връзки и ако не знае кво да отговри просто да отбива въпросите или да сменя темата. На края на 26 успя да вкара една в леглото, станаха гаджета, 6 месеца след като скъсаха той и каза каза, че тя му била първата, тя така и не повярва. Иначе тоя пич е за пример как, ако родителите ти са смотани могат да ти преебат първите 26 години от живота. Спомням си едно време като бяхме малки как майка му го шамареше пред другите момчета и момичета да се прибира в 8 часа, че на другия ден трябва да става за даскало.

Познавам и още двама на горе-долу същата възсат, който също са топнали чушката доста късно, но като цяло и до ден днешен са си зле с жените.
Единия е обяснимо - 165, skinny fat, оплешивяващ, като цяло не много симпатичен.
Другия на 30 някъде, спал е по един път с 2-3 и след това те са си били камшика. При него инресното е, че въобще не се притеснява да заговаря жени, но пък няма никакъв social awareness, все едно е живал джунглата.

Иначе след някаква възраст, да кажем 25, ако си зле с жените не мисля, че е въобще е възможно да станеш изпечен женкар. В най-добрия случай като тоя първия да успееш да си намериш приятелка, което като цяло не е лошо.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1356 -: Юни 26, 2019, 00:36:01 »

Чак пък за такива случаи девствени над 30 май не знам.
Познавам добре един на 31-32, който изгуби девствеността на 26, ходиха с мацката 5-6 месеца, след което имаше 4-5 връзки с други  момичета  по няколко месеца и една около 2-3 години. Между 18 и 26 беше изкарал някъде към 10 моичета среща и то от разните скайпове дето са си писали, питал я, те се съгласила и така. На живо беше прекалено плашив да покани която и да е. Излизат, лафят си, въпросчета, ала-бала едно друго и тоя накрая вземе, че каже "никога не съм имал приятелка, девствен съм" и те после всички бегат от него с триста. А иначе сте ги чули жените да казват "ама няма проблем, че мъжа над 20 е дествен, това много сладко, аз бих спала с такъв, бих се чустава уникална, ако съм му първата". Да бе да. Та на тоя младеж трябваше да му обаснявам като на ретард по 100 пъти никога да не казва, че е девствен, по-добре да каже, че е бил с 10-на жени, имал е няколко дълги връзки и ако не знае кво да отговри просто да отбива въпросите или да сменя темата. На края на 26 успя да вкара една в леглото, станаха гаджета, 6 месеца след като скъсаха той и каза каза, че тя му била първата, тя така и не повярва. Иначе тоя пич е за пример как, ако родителите ти са смотани могат да ти преебат първите 26 години от живота. Спомням си едно време като бяхме малки как майка му го шамареше пред другите момчета и момичета да се прибира в 8 часа, че на другия ден трябва да става за даскало.

Познавам и още двама на горе-долу същата възсат, който също са топнали чушката доста късно, но като цяло и до ден днешен са си зле с жените.
Единия е обяснимо - 165, skinny fat, оплешивяващ, като цяло не много симпатичен.
Другия на 30 някъде, спал е по един път с 2-3 и след това те са си били камшика. При него инресното е, че въобще не се притеснява да заговаря жени, но пък няма никакъв social awareness, все едно е живал джунглата.

Иначе след някаква възраст, да кажем 25, ако си зле с жените не мисля, че е въобще е възможно да станеш изпечен женкар. В най-добрия случай като тоя първия да успееш да си намериш приятелка, което като цяло не е лошо.

Не че искам да намесвам админите ама, май и те не са почнали чак толкова рано(няма да казвам на колко), по скоро дали имаш високо либидо би определяло дали си женкар и както се казва да ти е в кръвта, то не всеки му се занимава.  Wink

То и последно време на повечето пичове съм забелязал че не им се занимава с мацки, всмисъл дори само ей така да имат нещо, ама грам не се занимават, седят си и така, дали от мързел или някаква фрустрация незнам, все си мисля че до някое време сексът ще се превърне в рядко удоволствие като гледам накъде вървят нещата, може и да греша.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #1357 -: Юни 27, 2019, 13:48:24 »

По неясни за мен причини хората понякога споделят с мен, та познавам 2ма такива, които си признаха.
Единия беше изтеглил късата клечка откъм външен вид, беше и доста озлобен, което хич не помага. Беше на 28, не знам какво става с него.
Другият беше на 26 и не беше толкова зле, но просто беше цъкал видеоигри последните 10 години и чак на 25 му дошъл акъла.
Доколкото знам си има вече приятелка.

Не вярвам в безнадеждните случаи. Вярвам, че положените усилия, с малка щипка късмет все ще дадат резултат в един момент.
Но като казвам положени усилия нямам предвид да пробваш нещо 100 пъти, а да развиваш подхода си на базата на опита си, да анализираш грешките си и да работиш върху слабите си страни.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1358 -: Юни 27, 2019, 14:45:37 »

По неясни за мен причини хората понякога споделят с мен, та познавам 2ма такива, които си признаха.
Единия беше изтеглил късата клечка откъм външен вид, беше и доста озлобен, което хич не помага. Беше на 28, не знам какво става с него.
Другият беше на 26 и не беше толкова зле, но просто беше цъкал видеоигри последните 10 години и чак на 25 му дошъл акъла.
Доколкото знам си има вече приятелка.

Не вярвам в безнадеждните случаи. Вярвам, че положените усилия, с малка щипка късмет все ще дадат резултат в един момент.
Но като казвам положени усилия нямам предвид да пробваш нещо 100 пъти, а да развиваш подхода си на базата на опита си, да анализираш грешките си и да работиш върху слабите си страни.

Да права си идеята е да развива подхода си и да анализира грешките си, но същевременно и живота си понеже без лайфстайл няма как, също така и външния си вид да поддържа няма да сваля мацки мърляв и неподдържан.

Аз пък вярвам в безнадеждните случаи, познавам и много успешни хора с мацките и такива които просто не мисля че някога ще успеят да свалят мацка, освен ако тя не ги свали. Всякакви хора има на тоя свят. Това за акъла не е вярно, всяко момче иска да си намери мацка, проблемът е средата в която расте и проблемите с които се е сблъсквал. Ако непрекъснато мисли, че някоя е заета или че той не заслужава мацки, или че ще го бият някъде ако заговори еди коя си, няма как да успее.  Wink
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #1359 -: Юни 27, 2019, 19:33:38 »

То и последно време на повечето пичове съм забелязал че не им се занимава с мацки, всмисъл дори само ей така да имат нещо, ама грам не се занимават, седят си и така, дали от мързел или някаква фрустрация незнам..

Aми аз мисля, че можем да ги разделим в две групи тия момчета.
Едната са навярно по-затворени, плахи, неопитни, неуверени, с крехко его, което на третата резачка ще се прекърши и може би предпочитат да го карат на принципа „ако не играеш играта, няма как да загубиш“ + порнхъб.ком

Другата група, по мое мнение, са тези, на които вече нещата в главата им са се поизяснили, мозайката се е наместила и понаредила и навярно не си мърдат пръста, защото просто знаят в каква посока ще заминат нещата, още преди да са почнали, което обаче считам, че е просто временен период.

Предполагам тези, които  визираш,  са по-близко до първата група или поне повечето от тях.
Аз от два месеца някъде съм категорично във втората група и в момента съм на етап с това да се преборя и да си trick-на мозъка да приеме нещата като даденост, без да позволя в мен самия да се натрупва някаква горчилка или (както на няколко пъти се хванах сам себе си) откровено женомразки емоции. Смятам, че още малко ми остава, ама не бързам и не съм си поставил краен срок.

Опитвам се да го приема като това, че примерно нямаме право да негодуваме от това, че кравата сере големи лайна, а просто трябва да го приемем като факт и да не ни смущава. Това е голямо животно, нон-стоп яде, т.е повече от нормално е да пуска големи бомби и нямаме право да очакваме и да искаме от половин тон добиче да пуска малки и компактни изпражнения, защото не е кокер-шпаньол. И тук вече всеки си преценява: или приемаш, че ако искаш да имаш крава и да пиеш всеки ден мляко, трябва да ринеш огромни лайна, или ако не те устройва, си вземаш един сладък малък кокер, когото обаче трябва да се ангажираш всеки ден да разхождаш, да пускаш да тича, да сресваш, къпеш и чистиш космарляци, без да получаваш насреща нито мляко, нито яйца или месо, а само платонична любов.

Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #1360 -: Юни 27, 2019, 19:59:02 »

Преди малко, както си седя на бара, в Самурай (на Витошка), забелязах в далечината че някакъв пич играеше някакво момиче... Колега, кой си? Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1229

Профил
« Отговор #1361 -: Юни 27, 2019, 22:50:33 »

...
Cancun, и аз го карам на периоди. И това е нормално. Когато си активен и подхождаш - има. Като си в застой - няма. И това е вътрешна нагласа.
Ако прочетеш горните коментари, ще видиш някакви хора дето бистрят нещо, и сравняват други хора. Сравняват резултати. И що така се получавало при един и еди как си при друг.
И ще забележиш, че нещо липсва в картинката за което Riot загатна. Това на което се дължи резултата в дългосрочен план. - Мерака. Желанието. Онова дето те води от вътре.
Няма как да е постоянно. Щото имаш желание и към други неща. И варира.
При някои варира в едната крайност. При други в другата.
Едни го подтискат. Други му дават свобода.
Ще се извърти време, и желанието само ще те подпали от вътре.
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #1362 -: Юни 28, 2019, 10:00:35 »

А да попитам аз модераторите - тая новата кака с готините крачета от снимката горе има ли си име? Много е яка.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1363 -: Юни 28, 2019, 13:29:03 »

А да попитам аз модераторите - тая новата кака с готините крачета от снимката горе има ли си име? Много е яка.

Няма смисъл да питаш за името й, няма да ти пусне  laugh  Wink
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #1364 -: Юни 28, 2019, 15:38:18 »

Няма смисъл да питаш за името й, няма да ти пусне  laugh  Wink

Аз съм длъжен да опитам  Cool
Активен
Страници: 1 ... 89 90 [91] 92 93
  Изпечатай  

Отиди на: