Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:27:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 91 92 [93]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 163511 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #1380 -: Юли 03, 2019, 11:12:04 »

Не мога да разбера как може човек програмист, иска се ум за тая работа, отделно член на Менса, като погледнах сайта им - гордо написали, че са 2% от най-умните хора. Буквално пише "ние сме 2 процента от 100те". Та такъв човек да е тотално неадекватен Huh? Ебем ти акъла! Много лоша реклама им направи тоя пич. После ще викат че нямало лоша реклама, дали няма Grin
Изпростяла била нацията, ако тва е алтернативата.....

Просто му липсва емоционална интелигентност и комуникативни умения.
Още Дарвин го е казал - не оцеляват най-силните, нито най-умните, а най-приспособимите.
В този смисъл интелигентност е умението ти да решаваш житейски проблеми, а не логически задачи.

Сега вече вярваш ли в безнадежните случаи  laugh
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #1381 -: Юли 03, 2019, 14:10:28 »

Не, не вярвам.
Социалните умения са просто умения, които могат да бъдат усвоени, просто се иска този индивид малко да се понапъне, защото е закъснял с 20 години.
И много се дразня, като обвиняват родителите - родителите са длъжни да се грижат да си облечен и нахранен до 18 годишна възраст.
Родителите не са отговорни за твоето щастие, нито на 18, нито на 50.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1382 -: Юли 03, 2019, 14:11:41 »

Нещо по темата:
https://www.youtube.com/watch?v=JoQEY2sIMTg&t=130s
Активен

bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #1383 -: Юли 03, 2019, 14:34:45 »

Казвате бил успешен с жените, ама пълен тъпак, ако ще се води интелигентен разговор с него. Въпросът е, с кои жени и за какво става въпрос-само за секс ли. Ама разбира се, че някой тъпак може да изчука готина мадама, не говорим за това. Иначе аз не познавам в обкръжението си, било то професионално, било в приятелска обстановка или пък там където живея, готина и интелигентна жена да се е хванала с подобен тъпак за гадже, съпруг и т.н. Изключвам случаите на златотърсачките, там е друго. Обратното обаче го има доста по-често, т.е. умник с някоя простакеса. Общо взето до красивите и интелигентни жени стои и интелигентен мъж, който естествено има и други качества, за да бъде с такава мацка. И нямам предвид образованието на двамата. Начетените жени си търсят за партньор човек с подобно интелектуално ниво като тяхното, плюс другите мъжки качества.
Примерно аз работя в сферата на правосъдието - образно казано. Познавам и съм имал контакти с много мадами там през годините. Не знам случай с дори една съдийка, адвокатка, прокурорка, нотариус и т.н. /на много от които съм познавал и мъжете/ да се е хванала или омъжила за някой тъпанар. Като цяло все мъже на тяхното интелектуално ниво.
Ама тука нали се говори за пикъп, няма да се женят или омъжват я  Wink
Иначе да - ако развиваш само качествата, дето бабите и мамите са те учили, много ясно какъв ще е изхода. Което пък поражда един много съществен въпрос. След като бабите и особено мамите са жени /а мамите понастоящем на един 20-25 годишен хубостник/ са живели в що годе развити времена, не знаят ли те какво усеща една жена и какво я привлича у мъжа, та да възпитават младежа да се развива там, където ще има успех с жените. Дори само за секса.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1384 -: Юли 03, 2019, 15:28:23 »

Не, не вярвам.
Социалните умения са просто умения, които могат да бъдат усвоени, просто се иска този индивид малко да се понапъне, защото е закъснял с 20 години.
И много се дразня, като обвиняват родителите - родителите са длъжни да се грижат да си облечен и нахранен до 18 годишна възраст.
Родителите не са отговорни за твоето щастие, нито на 18, нито на 50.

Тук отчасти си права, че родителите нямат вина за това децата им да са щастливи, но отчасти имат. Примерно ако майката на едно момче е поддържана, стройна и красива жена, да не мислиш че приятелката му ще е някоя грозна, съмнявам се, обратното ако това момче  е израснало в атмосфера където родителите са обикновени и не толкова привлекателни и най-вече майка му, познай. Това афектира върху подсъзнанието му. Замисли се над това, и не го казвам ей така, виждам го на практика. Защо според теб някои бащи водят синовете си на мъжки занимания, за да ги направят мъже. Естествено това не е гаранция, може и да има обратен ефект и момчето да стане още по-зле и притеснително. Но каквито и да са родителите ти, след приключване на 18 или ако се отделиш от тях, започваш да мислиш сам и там няма кого да се обвинява, но старта от страна на родителите е важен до известна степен.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1385 -: Юли 03, 2019, 15:36:13 »

но старта от страна на родителите е важен до известна степен.

Да, стартът е винаги важен.
Ние не се раждаме равни, не израстваме с равни блага, не получаваме един и същ старт.
Също така обаче стартът не зависи от теб, затова и да обвиняваш родителите си - все тая.
20 години обвинения и тръшкане няма да имат ефектът, който ще има една година старание и стремеж към подобрение.
Или какво - всички, които не сме се родили високи и руси шведи да ходим на бесилото, а?
Активен

StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #1386 -: Юли 16, 2019, 11:05:15 »

Не можах да се стърпя. Не бъдете като Безос! Най-богатия човек в историята, вижте само езика на тялото. "Аз съм ши**н послушко. Имам нужда от тебе, любима". Да не забравяме, че "любимата" му е 50 годишна, женена няколко пъти и със 17 различни деца от незнам-си-колко мъже. Всичките пари на земята не могат да те изабвят от мухленското ти поведение с жените.

https://www.businessinsider.in/jeff-bezos-and-lauren-sanchez-made-their-public-debut-at-wimbledon-just-days-after-bezos-record-setting-divorce-was-finalized/articleshow/70220438.cms

P.S някой да ми помогне с изображението да се вижда?
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1387 -: Юли 16, 2019, 12:32:26 »

Не можах да се стърпя. Не бъдете като Безос! Най-богатия човек в историята, вижте само езика на тялото. "Аз съм ши**н послушко. Имам нужда от тебе, любима". Да не забравяме, че "любимата" му е 50 годишна, женена няколко пъти и със 17 различни деца от незнам-си-колко мъже. Всичките пари на земята не могат да те изабвят от мухленското ти поведение с жените.

Но и да се правиш на отворен а пък да нямаш и една стотинка в джоба си пак не е добре, най-хубавото нещо е да си балансиран, да изглеждаш добре и да имаш пари, поне на средно ниво оттам нататък каквото дойде. Вярно че мухленското поведение не се маха с пари, ама пича пак има нещо за разлика от някои хора които са само мухльовци ама без пари.  laugh
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 196

Профил
« Отговор #1388 -: Юли 18, 2019, 12:40:24 »

Търсиш под вола теле малко с тая снимка.
Всъщност Безос има 3 деца и тая има 3 деца, но от 2-ма мъже.
Вярно, че е алфа да висиш цял ден по яхти с по 25 пички като Леонардо Дикаприо, но пък тогава няма да имаш време да направиш 160 милярда.
Но може и да си прав. Елон Мъск примерно някакви фръцли го въртят на малия си пръст, след това прибират милиони от него.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1389 -: Ноември 07, 2019, 23:21:24 »

толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Smiley Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Tongue
Само забрави да кажеш и че му е 21 сантиметра.
Пу-пу, да не му е уроки на момчето, от толкоз похвали да не земе нещо да спре да му става.

стоне, ти май скоро не си минавал през стария път за София ми се струва Grin
Какво да правиш, лятото е само 1 от цели 4 сезона... стискай зъби, пак ще дойде Smiley
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 481

Профил
« Отговор #1390 -: Ноември 08, 2019, 13:03:10 »

толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Smiley Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Tongue
Само забрави да кажеш и че му е 21 сантиметра.
Пу-пу, да не му е уроки на момчето, от толкоз похвали да не земе нещо да спре да му става.

стоне, ти май скоро не си минавал през стария път за София ми се струва Grin
Какво да правиш, лятото е само 1 от цели 4 сезона... стискай зъби, пак ще дойде Smiley
Като гледам, май някой наближава четвъртия ден Grin
Я бягай да намериш момчето  Wink
Активен
Страници: 1 ... 91 92 [93]
  Изпечатай  

Отиди на: