Tyxo.bg counter Adventure, now, sunny beach
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:47:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Adventure, now, sunny beach  (Прочетена 1441 пъти)
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Август 21, 2014, 04:33:25 »

Здрасти хора,

бях се разбрал с Живко да излезнем да разцъкаме из слънчевия бряг. Появих се малко по-рано и отворих тук там няколко сета за загрявка. Нищо интересно, кратки интеракции в най-добрия случай. После се появи и той, като разцъкахме малко двамата. Още 1-2 сета има няма, след което той се включи да помага на някакъв негов приятел, който беше с две дами. Продължих сам. Влизам на следващото място и някаква пълна дама ме придърпва да се снимам с нея и приятелките и, всяка от тях тръгва да се снима с мен. Били от беларус, не говорели много английски. Бяха три, като другите две бяха готини. Говоря на двете готини, а пълната ме държи за ръка и се снима с мен. Лошо. Прекалено много ми е. Все ми е тая, че никой няма да разбере и правя една обиколка из заведението и се чупя. Така или иначе не говореха английски и щеше да е огромна магия да направя нещо с някоя от по-готините. Да не кажа, че нямаше как да стане сигурно. Продължавам напред, още няколко си подминаха без да се спрат. Влезнах в друго място, където имаше 5 момичета, всяко от което си говореше поне с 2ма пича и още 3ма чакаха на опашка. Поскачах минута-две докато огледам всичко и излезнах. Гледам три от петте мацки вървят малко по-напред. Аз и аз натам отивах, за да видя каква е ситуацията по пътя. Подминах ги леко и им казах някаква простотия. Те взеха да ми обясняват, че били от украйна, че били от италия. Казах им, че няма как да ме излъжат, тъй като са рускини и го виждам в очите им. Естествено ги бях чул да си говорят на руски. Викат не и се подсмихват, като пак всяка маже, че е от различно място. Както и да е смених темата с нещо друго и признаха, че са рускини. Тъкмо се заприказвахме и едната ме пита къде отивам. Натам, не виждаш ли, и соча общата посока. Другите се смеят, тая пак се напряга. Ама към кво място, ние търсим някъде да има забавление. Не ми се искаше да им кажа "Ми аз отивам тук до ей тая точка, щото тук има движещи се момичета, които мога да заприказвам" и им викам, че отивам до един бар, който е горе долу там и приятелите ми можело да са там. Тва скалъпих. Взеха да ме разпитват някакви неща и то взехме, че стигнахме до тоя бар. Спрете викам им. Трябва да се запознаете с приятелите ми. Елате с мен да видим дали са вътре. И изненада. Нямаше ги. То имаше 10 човека на кръст и музиката беше почти спряла. Айде на обратно викам им, ся ще отидем при приятелите ми. Тъкмо излизаме и някъв викач ги привика, отказах му, но вече отвън успя да грабне две от тях и да им намила. Аз си бях харесал третата и се запознах с нея и малко си поприказвахме, като и виках да дръпне приятелките си. Те пък дръпнаха нея, щото им обещаха безплатни неща. Усетих, че едва ли ще успея да ги уговоря да откажат сделката и им викам, ае за по едно  бързо и да ходим при мойте хора, тъкмо щях да имам време да скалъпя нещо. Все едно всичко е част от плана.

Седнахме много зле стратегически, като тая мацка, която си бях харесал седна срещу мен. И ме почнаха. На колко си, какво правиш, от къде точно си, как така ни заговори, къде са приятелите ти, имаш ли приятелка, защо, бил ли си в русия, дрън дрън, като гледах хич да не им се връзвам, да ги ангажирам да гадаят. Нещо си говореха на руски и едната ми вика, ти трябва да се ожениш за тая която си бях харесал. Взимаш ли я за жена. Усещам как ми пускат граната или ми правят много добро предложение. "Я си сменете местата с нея, за да я видя що за човек е, не съм толкова лесен, че да взимам всяко симпатично момиче с влажен поглед". Смеят се. Аре уе, сменете се. Нещо взе да вика тая която беше от мое ляво, която беше най-малко готината. Тая от дясно, която беше еднакво готина с тая която си бях харесал нещо ми човърка крака с крак. Интересно. И пак въпроси, коя зодия си, мислил лиси за семейства, а-у, като само гледах да им режа темите и да вкарвам някакви мой неща. Да го карам лежерно и ако много се напрегнат да отговарям или с няква шега, а в краен случай да си кажа нещо легитимно. Поспряха малко да ме нападат и аз се хванах да ги поощря с малко инфо за мен. Пак някакви въпроси, вече с доста по-любопитен тон. Като през тва време съм ръчкал доста тази дама от мое дясно / грабвах и ръката, натисках я по носа, оставях я да ми пуска крак /. Още от началото бях звъннал на съквартиранта, но телефона му беше изключен - т.е. е легнал да спи. Живко щеше да се обади, ако е приключил с неговата работа. Ииииииииии за секунди ми хрумна идеята. Приключение. Афтърпарти. Питаха ме доста къде са приятелите ми. Казах им, че най-готиния от тях спи в момента и си е изключил телефона. Описах им го какъвто си е, а той е много готин пич и те взеха да ме юркат да му звъня пак. Приключение. Вижте каква идея ми дойде - им казвам. Може да му направим шега. Представете си както си спи, лягате и трите на леглото му и някоя го сръчква по рамото докато спи. Той се събужда и гледа 3 готини мацки до него на леглото му. Смяха се и малко се сепнаха. Нямам представа дали им дойде множко или нещо плана ми да ги прибера им е задействал някаква аларма и шитват пак. Смених темата на нещо друго, като периодично си казвах. Афтърпарти. дъра бъра дъра бъра. Приключение. И някакви такива неща, че гледах Джулиан и ми се искаше да пробвам, като през цялото време вътрешно се пръскам от смях и се надъхвам, че тва няма как да не стане. Почнаха някакви възражения. Колко е далече, ама кво ще правим там, не е ли опасно, някакви такива. На няма и 5 минути е. Афтърпарти, приключение. Тва е най-безопасното място. Айде. Допиха си и тръгваме. Искам да танцувам вика тая, която ми беше в ляво. Да уе ще танцуваме, все пак е афтърпарти. Не. Искам да танцувам в клуб. Другите и те си смениха намеренията. Фак. Няма проблем. Така или иначе колелото ми е в тяхната посока. Директно си тръгнах с тях. Викам им, да уе аз съм и аз в тая посока. За утре ми вмятаха доста пъти да се видим и да взема приятелите си. Все лежерно им отговарях. И тръгваме. Всяка искаше да ме пита някакви неща и тая, която си бях харесал не можеше да вземе думата и само се гледахме. Много опасен поглед имаш ми каза първо тая, която беше в мое дясно още като седяхме, а после по път и таргета.

Както вървяхме обаче тая от мое дясно не ги оставяше да се вредят и другите се бяха отдалечили пред нас. Завъртях я един два пъти. Прегърнах я на няколко пъти. Никаква съпротива. Те се обръщаха от време на време. В следващия момент минаха зад някаква тъпня на пътя и я дръпнах да я целуна. "Ама не, нали ще се жениш за еди си коя си" ми казва едвам едвам и след 2 секунди вече си я целувам. Нещо взе да ми вика за тва. "Тя не трябвало да разбира, дрън дрън". Все едно няма да и каже. И продължаваме напред. Те се бяха спряли точно зад тъпнята, ама няма как да са видяли. И да са видяли все тая. Мацката вече ме прегръща и ми грабва ръката такава. Гууд. Приключение. Сигурно поне 300 пъти им казах приключение. И всеки път ми ставаше супер весело. Спряха се пред амигото и почнаха да си говорят на руски. Фак ит. Няма да стоя да ги чакам. Нахлувам вътре все едно ги няма никакви и си правя една обиколка. На излизане виждам тая от мое ляво да влиза, а другите две седят отпред, като леко тръгват като ме виждат. Настигам ги и се мушкам между тях. Прегръщам ги и двете и си мисля кви ще ги дробя тук. Приключение. Офертирам ги пак за афтърпарти в нас. Не. Спряха се на бъргър кинг да ядат. Отидох да си взема колелото и се върнах. Седнахме и пак се застояхме. Приключение. Тоя път първоначалния ми таргет беше седнала до мен, а другата искаше да седне до мен супер много. Първата като седна и тая седеше зад нея и по физиономията и ми се стори, че и прави черна магия.

Поприказвахме си, ръчках ги и двете, като гледах да съм по-отбран на моменти, на други се отплесвах и мажех яко. За пореден път им вкарах идеята да направим шега на съквартиранта. Не. Утре сме щели да се видим всички. Глупости. Приключение. Обадиха се на приятелката им, тя се била прибрала в хотела. Шматка. Така или иначе сме в една посока.Обясних им го, че живея на няколко минути след тях. Тръгваме, аз си бутам колелото и до колкото мога закачам тая мацка, която бях целунал. Вървим мега бавно, щото гледам да мажа възможно най-много и да опитам кви ли не неща, за да ги прибера или да се прибера с тях у тях. Не та не. И тази другата дама първоначален таргет реши, че и се ходи до тоалетна и забърза крачка. Другата тръгна с нея. Аз поизостанах. Фак ит. Повървях малко така и си викам, грабвам си колелото и квото стане. Качих се и го подкарах, тъкмо ги настигнах и новия таргет ми вика - чакай, мрън мрън, като аз пак забавих и тя изостана от приятелката си. Приятелката тръгна да хваща някакъв пряк път и пак си дръпнах тази дама нов таргет. Целунах я и тя пак взе да ми обяснява, как не трябвало да го правим, но като се дръпна ме натяга тя за целувки. Приключение. Аре вкъщи. Не, трябва да се прибирам. Глупости, аре вкъщи. Пиши им, че ще се прибереш след 10 минути. Не не не. И тръгва да ме дърпа. Викам ся ще ме води у тях. Вързах си колелото и си викам фак ит. Ще нападам и квото стане ще мажа. Ама вика, че сме били до тук. Вдигнах я такъв и нещо и говоря не помня кво и приключение. "Не не ще си тръгвам". Не е нужно да стойш, ако не искаш. Тръгвай си, като не искаш да седиш. Май трябваше по-рано да го пусна тва. Искам вика, ама приятелките ми ме чакат. Няма да разберат. Не не не. Запиши си номера ми и утре ще се видим ми вика. Приключение. Искаш ли да се видим утре я питам? Да. Аре утре вечерта. Да. Записах и номера. Нямам никва идея как се казва. Презвънях и. Караше ме да и целуна ръката. Нямаше как да стане. Още малко се позаиграхме, пак ми вика, аре целуни ми ръката и да си ходя. Не. Ами чао тогава, ама още седи. Телефона и беше звъннал два пъти през тва време, приятелките и. Аре в нас. Не. Още малко заигравка. Целуни ми ръката и да си ходя. И си викам, ае чао и се чупих.

Сигурно е много разхвърляно и съм изпуснал доста неща, но това е. Нямам идея дали е постно или повърхностно, но мисля да лягам, че стана късно
Активен
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2014, 16:17:51 »

Браво, поне си се позабавлявал Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай