Tyxo.bg counter Края на сезона
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:20:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Края на сезона  (Прочетена 15830 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3616

Профил
« -: Септември 09, 2014, 19:26:53 »

Здравейте лъвове,
Не съм писал отдавна, че нещо напоследък никак нямам време. Но ето че намерих няколко дни да ида и аз на "слънчака", макар и в края на сезона.
Трябва да ви кажа, че все още има сериозна игра, и вероятно ще има поне докъм 15 Септември. Е, не е като в пика на сезона, но който търси, може да намери.
Първо разгледах дето имаше една тема за уингове за Слънчев Бряг и там имаше телефона на колегата pet choveka; звъннах му, но на него нещо не му се излизаше. Затова тръгнах да врътна едно кръгче из чаршията сам. На дискотеки хич не съм ходил, предни години съм влизал в Лазур през септември и то половината е затворено. Какао пък направо цялото вече е затворено.
Тръгнах през златния четириъгълник Корнър-Оксижен-Баунс-Игуана (то по принцип е петоъгълник, но Валхала беше вече затворен). Единствено на тези места видях да има игра. Хора имаше и в Амигото, но много коч-кафалии и само погледнах и си излязох. На Игуаната също нямаше много хора, де. Затова пих по едно на Корнъра, едно на Оксижен и едно на Баунс. Отворих доста малко сетове, нещо съм загубил форма, тъй като отдавна не играя активно. Нормално не закачиха, тъй като вероятно ги отварях с ниска енергия докато загрея. Накрая на Баунс успях да влезна успешно в сет, може би от петия-шестия опит за вечерта. Отворих с "you girls look like you know how to have fun", което си ми е стандартния оупънър за всички сетове на морето, и после вече продължавам с българките на български, с рускините на руски, и с всички останали - на английски. Тези излезнаха рускини (то се виждаше и преди да ги отворя, де). Тъй като показаха интерес, задаваха ми те въпроси, и не се дърпаха на киното, им отвърнах и аз с интерес като след 10 минути им купих по едно пиене. За рускини и украинки от практика съм видял, че това трябва да си ми е модус операнди. Естествено, повече свалях едната, но обръщах малко внимание и на другата, защото нямаше уинг да я отвлича и можеше да ме кок-блокне. Разговорът вървеше весело, дърдорехме за стандарните неща от типа "е тука май много хип-хоп пускат, вие обичате ли хип-хоп? - да, обичаме - е, сега ще пуснат сигурно и някоя българска хип-хоп песен, да видим ще я отличите от американските - защо, за какво се пее? - па за мадафака'с, както във всеки хип-хоп - аха, е то и ние имаме руски хип-хоп - и за какво се пее в него - ми за мадафака'с - хахаха - хохохо".
Танцувахме си на бара, до столчетата, отвреме-навреме сядахме да починем, после малко пак, като аз може би половината време си денсех сам, а половината време се врях у едната, но малко и у другата - без кой знае какъв дърти денсинг, но все пак да покажа какво имам наум да правя с тях. Отбелязвам, че макар и да свалях едната по-активно, продължавах и с двете да говоря, защото не се знае от кой храст ще изскочи заека, можеше пък другата да ме хареса и сам да се прецакам ако свалям само тази, дето няма да се ебе.
По едно време едната отиде до тоалетната и си викам хайде, сега е момента. Хванах тая, дето остана (дето я бях свалял повече) отзад за косата и си наврях езика в ухото ѝ, после опитах да я целуна, но тя се врътна и вика "не мога, имам си приятел". Аха, викам си, това колко пъти съм го чувал аз, то вие всичките си имате приятели, знаеме ги тия - това значи просто "опитай след малко пак", стига мацката да не се дръпне физически от тебе. След една минута викам хайде, че другата ще вземе да се върне от тоалетната (мене не че ми е неудобно да ги налазвам една пред друга, но понякога на самите момичета им е неудобно) и хванах лицето ѝ в шепи да не мърда и я целунах. Тя, естествено след няколко секундно колебание, отвърна с език. Викам си, приятеля ѝ сега в Москва ако я знае какви ги върши и ако има връзки в армията направо ще ни пратят танковете и на нас като на украинците...
Купувах за пиене още 2 пъти, те и без това дават две като платиш едно, та да има хем за мен, хем за мацките. По едно време взе да оредява в заведението и викаме хайде да си ходим. Аз, естествено като джентълмен им казах, че ще ги изпратя до хотела им та да не ги закачат разни навлеци по улиците. Тръгнахме, пък те да живеели на 20 минути от Баунс, а освен това и не го помнеха точно къде е, та доста се мотахме докато го намерим. По едно време излезнахме на плажа и викаме хайде да си натопим краката. То пък едно хубаво време се беше случило, една красива нощ, една луна, едни звезди, вълните тихичко плискат (абе нощ само за ебане, демек романтична) и аз викам айде да се къпем. Тия викат - искаме, ама нямаме хавлии, но ти се къпи. Викам и аз нямам, ще замръзна - а те "ние ще те стоплим". Е, добре викам тогава и взех да се събличам, ама направо събух и гащите с панталона. Тея ахнаха, викат що не се къпеш с гащите? Аха, да не съм луд, после да си ходя с мокри гащи. Бай ви Стоун да не го прави това нощно къпане сефте. Поокъпах се, поизвиках малко "ооооооууууу, ауууууу" както си му е ред от водата за да изразя удоволствие белким влезнат и те, ама не пожелаха. Нищо, викам си, сега няма начин да не ме поканят горе да се изсуша - преди това имах план да моля за една чаша вода или да ползвам тоалетната, ама то това е малко плоско тука, защото във всеки хотел си има тоалетна в лобито, пък за вода има денонощни магазини навсякъде. Това работи най-добре в София или в който там град си живее момичето, но и на Слънчев Бряг минава. Както и да е - стигнахме след още 5-10 минути до хотела, то аз почти бях изсъхнал вече. По пътя си слагах дрехите една по една, все пак да мога да влезна нормално в хотела. Купихме от едно денонощно една бутилка коняк (Слънчев Бряг, разбира се) и сок и чипс и се качваме горе - въобще не го направиха на въпрос. Забелязал съм от опит, че момичетата като са на курорт им е много по-комфортно ако ти влезеш в тяхната стая. Все пак знаят пътя, а не ги е шубе сега къде ще ме води тоя, а и в тях си винаги могат да позвънят на охраната да те изгони ако правиш проблеми. Много малко пъти съм успявал да дръпна мацка при мен; говорим за веднага след заведение - иначе ако излизаш по срещи и сте се опознали вече, няма проблем, но за случайни мацки най-сигурното е да ги изпратиш ти до тях и да опиташ да се качиш горе. Или да ебеш на плажа или под някое тъмно дърво, разбира се.
Така, качихме се горе, взехме да пием и да пушим на балкона и да си лафим, и нататък няма какво да разказвам. Прекрасното се случи към 7 сутринта, вече на изгряло слънце, на балкона, защото другата мацка беше легнала вече да спи вътре в стаята.

Активен
Lannister
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2014, 20:09:35 »

Браво!Много ме изкефи това,направо ми се реве,че съм на 15 и няма как да се разкарам до морето ;(.
+ Реп от мен.
Активен
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2014, 20:45:47 »

Браво, stone! Старият вълк си знае играта! Само ти се чудя, как след толкова алкохол си успял да вдигнеш самолета Smiley
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 587

Профил
« Отговор #3 -: Септември 09, 2014, 20:51:01 »

Хахаха, евала Стоун. След няколкомесечно отсъствие-направо влезе с касата. Grin

И понеже това все пак е "по темата", нека видим сега колко мнения ще има тук или до петък този репорт вече няма да се вижда като се логнеш.

И за да не съм напълно оффтопик, два са били за мен ключовите фактори или хайде-не ключови, щото играта си е игра, но да речем, че са улеснили максимално нещата:

1) таргетите са били рускини
2) Стоун е бил повече от търпелив и в нито един момент не е пришпорвал излишно нещата.

Най-трудният момент от друга страна>>Стоун е трябвало да разцъква сам с две мацки, без уинг, които са били и приятелки явно и на всичко отгоре са спали заедно в една стая, т.е опит за изолация само на едната би бил твърде рисков подход.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2014, 07:52:27 »

Stone,

Къде се губиш бе играч, ние си мислехме, че си се предал и караш само на мисионерска вкъщи.
Та по темата сета много добре обаче ако паметта не ме лъже, на времето на морето за рускиня не само нямаше точки, а който клоузне губеше по две. Embarrassed police

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2145

Профил
« Отговор #5 -: Септември 10, 2014, 09:08:42 »

Прекрасното се случи към 7 сутринта, вече на изгряло слънце, на балкона.....

Стоун, разбор на играта няма да ти правим, щото не сме дорасли - обаче абсолютни поздравления за упорството. Не знам кой би имал енергия и нерви да гони плячката до 7 сутринта. Повечето бихме се оказали или окапали още в 3-4 през нощта ако нещата не стават бързо. Разкажи каква е тайната на тая енергия - семейния живот и редовно топлата вечеря ли допринасят ? Smiley

И още нещо.....какво е усещането да чукаш труп, тя в 7 сутринта имаше ли сили да мърда още Tongue
Активен

Fake it 'til you make it!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 10, 2014, 09:39:05 »

Само ти се чудя, как след толкова алкохол си успял да вдигнеш самолета Smiley

Ти колко алкохол мислиш слагат в чашите тези барове по морето? Е, то се събира и ако го изпиеш наведнъж всичкото това, вероятно ще те събори, но аз съм ги изпил в интервала от 12 до 7 сутринта, и то с едно междинно къпане в морето към 4-5 часа, за освежаване.

Относно рускините: не знам защо битува това мнение, не са толкова лесни момичетата. Най-големите курви са бих казал англичанките. Е, след американките, но то на Слънчев Бряг американки няма. След тях са вероятно българките. Рускините хич не са толкова лесни - обикновено тези митове ги разправят пичове, дето нито една рускиня не са наебали през живота си, ама са чували че ставало лесно. Може би през соца, там са живеели по-бедно и българите сме им се виждали добра партия, има от него време доста рускини, омъжени за българи. Но сега нещата са други, те са доста по-напред от нас и даже гледат на нас с известно пренебрежение.

2) Стоун е бил повече от търпелив и в нито един момент не е пришпорвал излишно нещата.
Не знам кой би имал енергия и нерви да гони плячката до 7 сутринта. Повечето бихме се оказали или окапали още в 3-4 през нощта ако нещата не стават бързо. Разкажи каква е тайната на тая енергия

Така е момчета, този занаят изисква упорство и търпение. Е, който иска просто да се появи, да ебе, и да си тръгне - има си и такива места. Ама струва 50 лева.
То това дето го правиме ние в крайна сметка струва много повече де, но нали тръпката е важна.

какво е усещането да чукаш труп, тя в 7 сутринта имаше ли сили да мърда още Tongue

Имаше, даже издаваше и звуци.
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #7 -: Септември 10, 2014, 09:56:38 »

Евала, Стоун. И аз те бях отписал вече.

Опита си е опит, братче. За първи път бях на Слънчака - и аз играех по същия начин, но много бързах да ги завличам в хотела. Имах упорство, но нямах търпение.
Докато четях, блъсках по масата и скандирах за 3ка, усещах я как се пече, ама ме разочарова...  Cheesy

Та по темата сета много добре обаче ако паметта не ме лъже, на времето на морето за рускиня не само нямаше точки, а който клоузне губеше по две. Embarrassed police
Аре стига глупости...
Или както казва Стоун, нямаш практически опит с рускини....или пък си алфичка дето е ебал сносни мацки още преди да научи за пикап, и си дошъл във форума, за да ебеш още повече мацки.
Ако идваш от Путьо-ландия, АФЦ-ландия, откъдето аз идвам, и преди пикапа съм ебал само дебелани на високосна.....никога няма да кажеш такова нещо.

П.С.
Пробвах номера с тоалетната на Слънчака, ето защо не се е получило  Cheesy Казвай ги по-рано тия работи...къде върви и къде не върви  Cheesy
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #8 -: Септември 10, 2014, 10:21:28 »

Поздрави и от мен за добрия сет.
 Впечатляваща игра за обвързан човек, който вече не се занимава активно. Никак не е лесно да държиш двоен сет толкова време. Много важен момент е, че си тръгнал и с двете към хотела. При двоен сет е невъзможно да ги разделиш и едната да остави другата с теб. А пък да искаш телефон не е имало смисъл. Играл си докрай и си спечелил.
 Рускините никак не са лесни, не знам от къде идва този мит. Аз основно тая година играх украйнки де, но и с рускините е подобно.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #9 -: Септември 10, 2014, 11:11:15 »

Явно някой вече няма причини да се крие...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 10, 2014, 13:16:59 »

При двоен сет е невъзможно да ги разделиш и едната да остави другата с теб.

Като си сам най-добре е да срещнеш самотна мацка, но това е като да срещнеш марсианец. Е, случвало ми се е де, но много рядко.
Ако са две става, стига и двете горе-долу да те харесат. Ебал съм така няколко пъти преди години, в хотела и едната заспива. Но често пък прецаква нещата, вероятно от злоба че тя няма да се ебе и затова и другата да не го направи. Но понякога се случва докато сваляш двете да се покаже някой колега и да влезе в сета.
Ако са три, тогава най-добре да опиташ да отделиш едната - на нея няма да ѝ е гузно да ги остави сами другите две. Но пък се почва сега в коя е ключа, коя какво ще прави и кога ще си ходи, и обикновено не можеш да идеш у тях заради другите.
Ако ли пък са четири и повече, избягвам да влизам в такъв сет. Винаги се намира някоя кучка, която почва да се прави на важна, да командва, да те гони, и въобще да те кокблоква по всякакъв начин.
Абе принципа е - за да наебеш една, трябва цялата ѝ групичка да те одобри. А това очевидно е толкова по-лесно, колкото по-малка е групичката.

А пък да искаш телефон не е имало смисъл. Играл си докрай и си спечелил.
Телефоните ги оставям на младежите да ги вземат. Аз съм на принципа, както казваше един приятел от Русе, "йбъ - йбъ, ни йбъ - ни йбъ", преведено на български "ако еба - добре, ако не еба - голяма работа".
Вземе да ми звънне после някоя рускиня докато съм в къщи и има да се чудя какво да обяснявам каква е и откъде ми има телефона.
Активен
paradox
PuP Team
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #11 -: Септември 10, 2014, 20:19:54 »

Браво, stone. Ти не си лъв, ти си цял динозавър. Поздравления за добрата Игра! +реп
Как така домашното ръководство те е пуснало сам в Слънчака?

Рускини или не, сета си е сет, и успеха си е успех. Репорта ти ми даде добра представа за стила ти на Игра, и ми беше интересно да го прочета. Търпението си е нужно за всеки сет, където и когато и да е, и ти си го имал в изобилие. Браво!

Виж, пъхането на език в ухото й, и къпането гол-голеничък пред тях докато те си седят облечени, са неща които никога не бих се сетил да направя. Твоите методи са много странни, забавни, но и явно ефективни.  Cool
Добре завърнал се във форума, и продължавай да ни радваш с присъствието си!

Цитат на: stone
Вземе да ми звънне после някоя рускиня докато съм в къщи и има да се чудя какво да обяснявам каква е и откъде ми има телефона.
Мда, много боли когато чехъла е тежък.  Wink
Активен

Natural style.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 11, 2014, 09:33:05 »

Момчета, вие ме похвалихте, но нещо след онзи успех се изложих - два дни след това 0 (нула) реализации.
Иначе обикалях по оста Корнър-Оксижен-Баунс, дърпах, танцувах, целувах, изпращах, обаче - кур тате баница.
Най ме е яд на едни българки, които ми загубиха златното време от 1 до 3 с уж голям интерес, с едната танцувахме доста дърти, сама се натискаше, бърборехме си весели глупости, целувахме се, а на другата ѝ помагах като гонех навлеците, които я сваляха (пияни германци и англичани) а тя да ми се отблагодари като в 3 хвана за ръката "моята" и вика тръгваме. Като рече и отсече. Дърпах ги за ръцете, на гръб ги мятах, но не - тръгнаха си и това е. Другата "моята" вика хайде утре да се видим, да идем на плажа и т.н. но аз казах - тази игра не я играя, ако ти е приятно с мен - остани с мен сега, а не утре.
Имаше и други весели моменти, имаше едни белгийки, които тръгнах да ги изпращам, но още на средата се върнах сам, защото ми се видя, че не върви на ебане работата, а и бяха 4, имаше една друга българка, която ми каза, че е от София, пък се казваше... чакайте малко... отгатнахте ли... Вильи! Имаше и една друга, голяма симпатяга, която много искаше да ме пробута на приятелката си, защото нея я сваляше някакъв пич и тя почна да се целува с него, пък оная я задърпа да си ходят и тя сама пое инициатива, хвана ме и ме набута в другата, кара ме да я прегръщам, да танцувам, аз и други работи опитах, ама ядец - онази нещо не ме хареса. Дърпах и рускини, дърпах англичанки, дърпах общо взето както викаше Берсерка, всичко над 5 което минаваше покрай мен. Но без резултат. Карай - то ако имаше всяка вечер ебане с нови пички, нямаше да е интересно.

@Парадокс - нещо си с неправилни впечатления за отношенията в моето семейство. Мен никой не ме пуска и никой не ме командва - аз правя каквото намисля по простата причина, че съм мъж и смятам, че имам акъл сам да вземам решения. Това, че в София почти не излизам, го правя не защото не ме пуска жена ми, а пак защото смятам, че така е редно. Децата ми имат нужда от мен вечер да ги слагам да спят, и сутрин да ги оправям за градина. Това, дето не си давам телефона за да не ми звънне някоя в къщи, не е защото ме е страх от жена ми, а защото я уважавам и не искам да я поставям в такова положение да ми слуша глупостите. Пак защото сам съм решил, че така е правилно, се държа като примерен баща когато съм си в къщи, но когато съм в друг град командировка или почивка ако децата са при баба си, правя каквото си зная. Какво има да ме е страх от жена ми - с какво ще ме уплаши тя? Да ми спре секса - аз мога да си намеря и от друго място. Да спре да си върши женската работа в къщи - че то и аз мога да спра да върша мъжката работа (да нося тежки неща и пари). Единствено може да ме уплаши ако рече да ме напусне и да ми вземе децата, но аз първо не съм ѝ давал повод за такова нещо, и второ не мисля, че би го направила, защото знае колко ги обичам и едва ли иска да им причини да живеят без баща или с чужд баща.
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #13 -: Септември 11, 2014, 18:26:39 »

Wink Старата школата избухва! Браво Стоун! Интересни и полезни съвети даваш!
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2145

Профил
« Отговор #14 -: Септември 11, 2014, 19:57:40 »

Какво има да ме е страх от жена ми - с какво ще ме уплаши тя? Да ми спре секса - аз мога да си намеря и от друго място.

Стоун, не че е по темата, ама понеже тука сме си свои..... колко често правиш секс с жена си в брачния живот сега ако не е тайна?
Съвсем в страни от темата, само за протокола питам
Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: