Tyxo.bg counter Края на сезона
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 10:08:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Края на сезона  (Прочетена 19592 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #15 -: Септември 14, 2014, 14:11:32 »

Момчета, за съжаление моята почивка на "Слънчака" приключи. Със смесени чувства си тръгвам.
Най-добре да разкажа всичко от снощи, пък вие ще видите.
Както бях писал по-нагоре, след силната вечер с клоузене няколко вечери подред се изложих. Почнах да се чудя дали нещо не правя както трябва. Външния вид като се гледам спрямо младежи с 15-20 години по-млади от мене - не бих казал, че съм по-зле като физика, а вече като черти на лицето - това е субективно. Така че тук бях ОК. Мода - стрийт мода, като повечето останали, даже по-добре. Тук никой не ходи със скъпи ризи и панталони, понеже могат по заведнията често могат да те олеят с алкохол, пяна, повръщня, пикня, и какво ли не още. Откъм логистика също бях на 6. Знаете как и най-големия играч едва ли ще ебе, ако дръпне нещо от някое заведение и се окаже, че сега имат половин час път. Моят хотел беше където си трябва - за да не обяснявам, направих една снимка от балкона:

Това дето се вижда вляво е Айсберг, зад него се показва половината надпис на Баунс, а няколкото други бара са веднага зад ъгъла. Както виждате, локация на един хуй (мой) място от ловните полета.

Може би не бях избрал правилния тип игра? По принцип на морето може да се избере една от три стратегии:
- дневна игра: плаж, кафета, по главната...
- вечерна игра: след вечеря докъм 12, предимно по главната, но също и по барчета, магазини, заведения
- нощна игра: след 12 до сутринта - по барове и дискотеки
Аз на моите години физически нямам възможност да играя повече от едната, но и младеж да си, трудно ще можеш без забранени стимуланти, и на втория-третия ден вероятно ще се строполиш. Така че избрах нощната, естествено, защото там е най-голям шанса за ОНС. През деня се занимавах с различни плажни и водни спортове и си вършех разни задачки, след това дремвах от 9-10 докъм 11-12 и излизах. През деня който играе, със сигурност получава само телефон или среща за вечерта, а който играе ранната вечер, вероятно ще попадне на мацки, които искат да си тръгнат и да си легнат рано, за да ходят утре на плажа, и ще е останал без сила докато почне късната нощна игра. Така че разбирате ме защо избрах последната.

Като най-голяма пречка отчитам това, което всъщност е и най-големият плюс на слънчака - изобилието от хора. Както има много таргети и можеш спокойно да отваряш колкото си искаш без да ти се свършат, така има и безброй пичове, всъщност може би двойно повече от пичките. Ето на какви тумби ходят из улиците и заведенията (отново снимка от балкона):

По заведенията всяка мацка вече е отворена по 10, да не са и 20 пъти, от разни изгладнели кълвачи. Даже още преди заведението, по пътя натам, вероятно вече са я дърпали - и свалячи, и разни викачи от заведенията. Аз като вляза с каквото и да е, тя даже не го слуша и директно вика "къш". Мацка, която иначе спокойно би ти дала шанс да си кажеш оупънъра ако е през деня или по-рано вечерта, същата мацка като плъзнат пияните тълпи директно се обръща още докато апроучнеш. Отчитам като късмет единствено ако ти се изкефи много на визията, или ако случиш мацка, която още не са я отваряли толкова. Чак сега разбрах част от причината да дръпна рускините онзи ден - те ми бяха казали, че им е първия ден (баси безподобните курви, между другото - слезнали от самолета в чужда държава, и няколко часа по-късно вече с хуй в уста).

И така, последната вечер обикалях по заведенията, не можех нищо никъде да закача, и почвах вече да си мърморя наум накъде отива този свят, как едно време като влезнах в тоя занаят преди двайсетина години мацките бяха скромни, хубави, и ги сваляхме с разходки под луната, с приказки, танцувахме на песни за любовта... а сега са татуирани, с наполовина обръснати глави, и за да ги сваляш на някоя песен от типа "покажи го как го бараш" (на български или на английски) влизаш с чатала напред в задника ѝ, триеш се и гледаш дали се дърпа като ти се надърви или и тя се трие в тебе.
Даже почнах и аз да си рапирам в рими:
Нацепени бичета
И пияни дебелаци
На всичките пичета
Се хвърлят на рояци.

Обаче съдбата имала изненада за мен.
Реших да сменя малко заведението и към 2 часа влязох в Корнъра. Опа, с периферното зрение мярнах две мацки в ъгъла, които леко си танцуваха сами. Взех нещо за пиене (по тези заведения правиш една бърза обиколка и ако няма какво да дърпаш излизаш без да харчиш пари) и се заприказвах с едната. Каква приятна изненада - интелигентно, възпитано момиче, на хубост средна работа, всъщност над средното, някъде 7, но поне 1-2 точки отгоре можеш да ѝ пишеш заради маниерите. А то пък взехме, че се и харесахме. Тогава настроението ми се обърна на 180 градуса, направо се качих на небето. Знаете го това чувство когато се харесате взаимно с някоя мацка, когато играта тръгне, когато няма шитки и дърпане, а има нежни докосвания от нея, въпроси, зададени с интерес, и срамжеливи погледи изпод клепките. Просто си прекаваш времето с нея и се наслаждаваш, вместо на кроиш на ума си какъв е следващия ход. Появи се и един колега да дръпне другата, та въобще играта просто заспа. Целуването не закъсня, танците един в друг също. Добре ама то не можеше всичко да е перфектно - другата реши, че трябва да си ходи. Гледам колегата извади телефон и си записа номера ѝ, но аз си викам играя с всички чипове на масата и тръгнах да ги изпращам. Като ми казаха кой хотел са, лошо ми стана - дотам беше едно 15 минути път, а пък вече беше 3 часа. Ако ме изгонеха, трябваше да почвам от нулата вече твърде късно. Но реших, че риска си струва. Тръгнахме, като стратетически пропуснах да каня моята в моя хотел на 2 минути оттам, защото се виждаше, че не иска да остави приятелката си да си ходи сама (то не е и за ходене в тоя Слънчак, представям си мацка да тръгне сама, ще я съдерат от дърпане по алеята). Вървяхме, като из пътя ги бъзиках и двете, моята повече, защото по-хубаво говореше английски, а другата по-слабо. Мацките бяха от Полша, но аз бях я преслушал да не е пуританка, като разказах, че веднъж съм имал едно много красиво гадже от Полша - Агниешка, но била католичка и не можела да прави секс преди брака (те доста полякини са така). Та нещата приключили за три дни и така една красива любов не получила шанса да разцъфне. Мацката обаче вика, че тя не била такава, макар че и тя била католичка, ама не строга.

Надеждите ми се вдигнаха, обаче две минути след това спаднаха пак когато разбрах, че другата ѝ била сестра, и то кака. Викам си ебаси късмета, абсурд е каката да я пусне сама с мен, а още по-голям абсурд е да се кача да еба нея докато каката се прави, че спи. Опитах късмета си, разбира се - питах за вода, питах да пикая, питах да пушим по една цигара на балкона да им видя гледката, обаче - ядец. Може би трябва да се премисли тази стратегия с изпращането, когато дома им е далече, а все още имаш шанс да играеш на други места. Положителен знак е когато предложиш да я изпратиш ако каже "ОК, но да не мислиш, че ще правим секс" - тогава е почти сигурно, че ще правите. Не го ли каже, тогава май е по-вероятно да увиснеш сам пред вратата им в 3 през нощта.

Както и да е, тръгнах с бодра крачка пак към стъргалото - по пътя дърпах каквито мацки идваха насреща ми с "момичета, вървите в грешната посока - партито е натам!", но нищо не се закачи (нормално - аз го правех само да поддържам форма, не с надежда наистина да дръпна така). Стигнах и си викам хайде ще влезна пак в Айсберг, вече имах печат за там от един от промоутърите, който ми беше дал безплатно пиене с вход. Излишно е да казвам, че псувах наум и пак бях в настроението от преди. Обаче богът, който бди над пикап-артистите, бил приготвил още една изненада за мен нея вечер.
Направих едно бързо кръгче и що да видя - насред пияните тумби англичанки и германки, танцуват си две мацки сами и едната ме гледа, леко милфееше, може би към 35, но хубаво тяло. Мязаха на българки. Влизам веднага, заприказвах се, и след 3 минути вече танцувахме тяло в тяло и ръка за ръка. След още 5-10 мейкаут. Тази жена беше толкова приятна за говорене и общуване, че отново забравих, че играя игра, а се чувствах все едно се забавлявам и си общувам със стар приятел (може би защото милфееше, даже да не ми беше и наборка, тоест десетина години над таргет-групата на заведението). Нейната приятелка пък направи нещо, заради което  трябваше да ѝ купя едно пиене, ама кога? Сама каза след 15 минути "аз си тръгвам, оставям ви сами, да се грижиш добре за нея!". Е, погрижих се да ѝ покажа къде живея някъде към 4 часа, и то без шитове, без резистанс, и без повече неприятни изненади. Прекрасното го почнахме скоро след това, и го свършихме когато вече се разсъмваше. Аз се бях заредил в хладилничето с алкохол и безалкохолно (алкохол почти не пихме, достатъчно в заведенията) и за погризване, пуснахме си и музика и на почивки здраво ебане докато изгря слънцето. Тая мацка ме разби, като се празнеше така викаше, че ако не беше отсреща Айсберг (което работеше до сутринта, защото беше парти за края на сезона) сигурно щяха да ми извикат охрана или полиция. Аз свърших само един път и то със зор, защото доста бях пил, но за нея пък ефекта от това беше положителен, защото ми седеше надървен и само клатя без да мога да се изпразня, ама накрая успях де. Подрямахме половин час, но нещо не успявахме да заспим - аз от вълнения покрай тази вечер, каквато не бях изживявал отдавна, та мислено си я преповтарях наум, пък мацката не знам защо - и тя нещо си се е вълнувала явно. Та си тръгна към 8 часа, тя работела там и живеела близо, та нямало нужда да я изпращам.
Така и не разбрах името ѝ.
Активен
Dussander
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #16 -: Септември 15, 2014, 00:15:14 »

Аз бих искал да попитам, ако ми позволи, каменистия колега, защо предпочита курорите, а не някои по-големи градове по черноморието - Варна, Бургас и...бе то това са само май. Места като Влас, Слънчев, Златните, Несебър, са направени за ретарднатите чужденци, да се чувстват купонистични, а всъшност просто да хвърлят едни пари за алкохолни питиета, ако могат изобщо така да се нарекат, понеже са толкова разредени, а чашите са с толкова дебели стъкла, че след 2 големи вийскита, спокойно би могъл и извършиш мозъчна хирургия, без образование. От една страна, позитив е, че има една прилична бройка девойчета, които преди да излязат са се намазали отдолу обилно с лубрикант, че по-ефективно да им минават пенисите, вдъхновени от японските системи TQM и JIT, но пък и качеството някак си не е особено високо (забележка, да наблегнат на TQM). Ама то такива ги има навсякъде.
Също така, логистични проблеми като "пътя", в по-голям град биха могли да бъдат избегнати на цената на 2 мин търсене в интернет за прилична фирма за таксита, и 2 лева за превоза. А ако имаш и познати в града, даже и хотел няма да плащаш.

Аз лично не харесвам курортите. Не ме кефят, не ме дървят, и като приятели не ги харесвам. Пиенето е фалшиво, при това и надценено, "мацките" са масово дебели англо-германо-нещо-друго-западно(защо ги наричат запАдняци?!)-ки и плажовете смучат мъжки полови органи за закуска.

Ама айде и аз да не се правя на много възвишен тук, след като и аз всяко лято отделям няколко дена да ги посетя, че да си припомня, защо ги хейтя толкова. Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 17, 2014, 15:05:06 »

Мисля, че е ясно защо ходим по курорти, ама хайде ще отделя време да изброя няколко причини.

1. Къде другаде ще намериш рускини, полякини, чехкини, и какви ли още не? Ти казваш да ходим във Варна или Бургас, но там има предимно българки - то ако ще сваляш българки, защо направо не си останеш в София?
2. Къде другаде ще намериш в разстояние няколкостотин метра достатъчно нощни заведения, че да имаш практически неограничен брой таргети за цяла нощ? В Бургас такова място няма, а във Варна наистина има една алея в Морската, където има 3-4 дискотеки една до друга, но там формата е друг, те са с вход, хостесата те пита искаш ли маса, мацките са с компании, и въобще трудно би могъл да отвориш голям брой мацки за една нощ.
3. Къде другаде мацките на другия ден не трябва да стават на работа, не живеят на половин час път с такси от заведението, не живеят с мама и тате (и въобще липсват голяма част от логистичните причини поради които обикновено не ебеш), а отгоре на това и обикновено са пили алкохол и през деня даже още преди да излязат вечерта?

Пречките, които ти изтъкваш - че алкохола не бил хубав или че трябвало да харчим пари за хотел вместо да спим при някой приятел - за мен не са пречки. Алкохола хич не ме ебе какъв е (стига не ме натровят с някое менте) - аз съм там за ебането, не за пиенето, а пия колкото да се впиша в обстановката, защото всички пият. За хотел пък да дам пари не ме събаря, вместо да спя у приятели и да се търсим по нощите у кого е ключа и кой кого ще кок-блокне

При все това, освен позитивите си има и негативи (изброени в моя репорт по-горе) и хич не е толкова лесно да ебеш. Ако си мислиш, че е пълно с одупени
девойчета, които преди да излязат са се намазали отдолу обилно с лубрикант, че по-ефективно да им минават пенисите
то ела догодина да видиш как е и дай репорт.
Упс, ама ти си бил ходил и тази година и предишни, ама нещо репорти с ебане не виждам?
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 487

Профил
« Отговор #18 -: Септември 17, 2014, 15:31:46 »

Стоун
Относно логистиката-какъв хотел наемаш(в смисъл някой хотели правят проблеми да си водиш компания или искат допълнителна такса.............и това изнервя девойчетата и ги кара да се чувстват като леки).
Наемаш хотели guest free(т.е може да си водиш мацки бе зпроблем),хотелски апартамент или ................?
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #19 -: Септември 17, 2014, 23:57:06 »

Браво стоун, както казваш - Или йеси лав, или ниси!

И дай Боже всеки му такива милфки като от последния ти репорт Wink
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Септември 18, 2014, 08:16:47 »

@hitman - не мога да кажа какъв хотел наемам по принцип, защото на слънчака не бях ходил от години. В смисъл с преспиване, иначе така за по една вечер да вилнея бях отскачал.
Хотела ми го показах къде е. Относно гостите, имаше табела с правилата на хотела и там пишеше "желателно е гости да се посрещат във фоайето" - ама желателно, нали, не задължително! Какво могат да ги кажат ако ти дойде гостенка - хайде в моя случай бях платил за единична стая, а ако дойде да спи още един човек можеше да речем да ми искат да доплатя за двойна, ама тя мацката първо не може да се каже, че преспа там, второ то в 4 часа не се мяркаше никой по рецепцията. Ако видиш от първия ден, че нощем на входа на твоя хотел се върти строга охрана - па спри се, поговори с тях, запознай се, черпи ги по една цигара, дай им по един хай-файв и им намекни, че на следващия ден може да се прибереш с пички и питай дали ще е проблем.
При рускините пък кога влизах, имаше две мацета на рецепцията ама аз въобще не се спирах там. В какви ли не хотели съм влизал, и в БГ и в чужбина, в скъпи и в евтини - номера е да влезеш с походка и маниер все едно не само че спиш там ами и че едва ли не хотела е твой, и да се отправиш направо към асансьорите, без да се моташ и да се озърташ като мишка в трици. Водил съм в мои хотели и мацки, които не са спали там - проблем досега никога. Иначе мога да си представя ако я спрат как би се сговнила работата. Единствено в една държава, където имаха проблем с атентатите, не бих се и опитал водя мацка, защото там в хотела на всички входове си имаше не само охрана, която проверяваше личните карти, ами и металодетектори като на летище! Там въобще не съм се опитал да дърпам мацки за хотела, ами просто обикалях местните вертепи.
Поздрави!
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #21 -: Март 01, 2017, 15:32:43 »

Добре де кои заведения в София са най-добри за соло игра? И въобще има ли такива?!?
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: