Tyxo.bg counter Ф close, 2 за 3 часа.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:29:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ф close, 2 за 3 часа.  (Прочетена 1844 пъти)
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 163

Профил
« -: Септември 18, 2014, 20:36:38 »

Може и да звучи като хвалене, тъй като няма какво толкова да анализирам и няма да пиша разбор тъй като такъв просто няма, не съм се замислял и грам как става и защо става. Просто факти. Приемайте го както искате.

Писах си в Tinder с 2. Общо около 20 мин чат. Видях се с първата, третата реплика ми беше, ела да минем през хотелската ми стая да пием нещо и отиваме някъде, съгласи се и това беше, як секс, и двамата бяхме доволни, по живо по здраво. Уговрих си срещата с втората, докато първата беше до мен, изпратих я като й казах, че имам да свърша малко работа. С втората се виждам след 1 час,по абсолютно същият начин, вече ми се излизаше някъде навън, казах и ела да отидем там да ядем(junk food ресторантче). Сядаме там, гледам менюто, някви боклуци, викам и, ела по-добре да ядем хубава храна в стаята ми, има супер рум сървиз. Съгласи се, даже не ядохме. Е да, това става в Манила - Филипините, но мацките си бяха солидно 6-7 като цяло, в тяло 8.

Дубай - чат в Tinder , общо около 30 мин чат в рамките на 4-5 дена , супер повърхностен чат. Здрасти как си, добре съм, аа ок, хубав ден. Поканих я да се видим да ходим някъде. Виждаме се, аа много жега, аз  предлагам две три места, тя не та не, не ми се ходи. Викам й предложи ти какво искаш? Тя мълчи, викам , добре, ела в нас да пиеме и после ще решим. Най-якия секс и чао. Мацката беше 8, спортна, яки цици, устни, задник.

Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #1 -: Септември 19, 2014, 22:18:34 »

В тоя Tinder има далавера само ако си в някоя "по-така" държава, в България впечатленията са ми, че мацките го използват, за да си вдигат самочувствието, нищо повече.
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: