Tyxo.bg counter Първи пик-ъп
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 19:43:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи пик-ъп  (Прочетена 1484 пъти)
onzitam
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 27, 2014, 11:40:49 »

Здравейте на всички. Радвам се, че някак си намерих тоя форум, почетох доста, но все се страхувах да пробвам нещо от прочетеното, тъй като доста от дадените опънъри ми се струват адски дебилни и никога не бих ги ползвал, но няма да се впускам в много дълбоки размисли относно това, тъй като смятам, че опънъра си е индивидуален за всеки артист, а и зависи много от ситуацията.

Преди 3-4-5 дена ми се отвори възможност да пробвам наученото от тук за пръв път. Искам да отбележа също, че преди това не съм имал особенно тежки затруднения с дамите, но доста от вас ми помогнаха да погледна на нещата по малко по-различен ъгъл.

Та.. към историята. Преди няколко дена пред един магазин (не съм привърженик на интернет запознаствата), видях едно много готино момиче, точно по моя вкус. Влязох в магазина купих си цигари и като излязох от магазина поисках от мацката запалка. Тука се включи за първи път нещо, което научих от форума и смятам, че наистина е подействало на подсъзнателно ниво. Преди да бях чел форума сигурно щях да кажа нещо от рода на "Извинявай, може ли огънче?", но сега беше по-различно, не си спомням точно кво казах, не използвах "извинявай". Една дума, ама явно и това има значение. След като получих запалка реших да я бъзикна, понеже тя е ниска и не изглеждаше по-голяма от мен (на 20 съм), я питах дали не е прекалено малка, за да пуши, след това се запознахме и си поприказвахме 20на минути пред магазина, пред който има изнесени масичка и столчета, така че беше доста удобно. Поразбрах някой неща за нея, с какво се занимава, какво учи, спортува ли, по-общи работи. Аз имах работа малко по-късно, както и тя и беше в моята посока, така че я закарах с колата до дестинацията й, на слизане и взех телефона. Нокия, тухла, с фенерче, страшната работа. Smiley

Не исках да и звъня още на същия ден да излезем. Исках де, но не го направих. На следващия ден пак много исках да и звънна, но усещах, че трябваше да изчакам още. На по-следващия ден вече й се обадих, питах я дали има планове за вечерта, каза че имала, но можело да се видим и по-рано. Отказах й. Все пак за пръв път щях да излизам с нея, исках аз да определя кога и къде, а не да е по нейната свирка. Мина още ден, обадих й се отново, този път малко по-спонтанно, без уговорки за среща, а направо да я взема и да я заведа някъде. Така и стана де Smiley И ето че вече съм на среща, очаквах да има някакви шит тестове, които и не закъсняха особено много, отговарях с чувство за хумор и не ме притесняваха особено шитките. И това също благодарение на форума, преди да знам какво представлява шит теста сигурно щях да се чувствам неудобно и да се чудя какво да кажа, но сега ми беше ясно за какво иде реч. Всичко мина супер, лаф, бъзици, поприказвахме малко за секс. Естествено мацката не пропусна да спомене няколко неща за бившия си приятел, с който в момента уж пак се зарибявала, което също приемам като шит тест. И така, за сега това е всичко. Чакам тези дни времето да се пооправи и пак да я водя някъде. Също така искам да вметна, че дори не съм я питал за фейсбук или скайп, мисля да контактувам с нея единствено по телефона и на живо.

Искам да благодаря още веднъж на всеки писал мнение във форума, който следя от няколко месеца междудругото, защото във всяко мнение което съм прочел, намирам някаква поука. Много сте свежи момчета, продължавайте така, когато понатрупам повечко опит и аз, ще се опитвам да помагам с каквото мога. Smiley
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 27, 2014, 17:30:40 »

Браво пич, много добре. Бих ти казал, че това с имаш ли огънче е като извинение и не е много пикап, но пък е станало готино и натурално. Супер.

Само един съвет - не си ни казал нищо за докосвания, целувки.
Ако е имало - супер. Ако не - почвай още на следващата среща малко по малко, защото ако не го направиш, ще си ядеш задника накрая - тя ще поиска да сте само приятели.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
onzitam
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2014, 18:53:38 »

Хаха, мерси за отговора, братле, много яко ми стаа, необяснимо  Embarrassed Докосвания имаше, целувка не, евентуално утре, ако е свободна мацката, а пък вторник се надявам вече да ми е дошла на гости, да си направим един купон двамата  Smiley

edit; аууууу напрао ши я скъсам
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: