Tyxo.bg counter От играчка закачка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:45:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: От играчка закачка  (Прочетена 1539 пъти)
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Октомври 02, 2014, 21:01:37 »

И така ето какво се случва преди години с един приятел почнахме да играем една игра.Там създадохме един доста силен клан.С времето обаче играта ми ставаше все по безинтересна и сега влизам там от време на време да си по приказвам глупости с момчетата там и да направя някое друго ПВП (player vs player). Та в последно време влизанията ми зачестиха там и ето какво се случва при едно от влизанията ми преди около 2 седмици.Влизам си аз в игра има към 15 човека.Поздравявам ги и веднага почвам да ги командора че имат 10 минути да се подготвят за бои и да са на съответната карта.Да ама някаква нова звезда се появила и почва да ми опонира къв съм бил на къв съм се правел и такива ми ти работи.Преди да мога да го поставя на место се чува женски глас.Тихо бе знаеш ли кои е тоя недей му говори така.Ония бързо отговаря че го боляла оназ му работа кои съм.Тука почвам да му разяснявам как стоят нещата че аз съм основателя и лидера на клана и когато влезна в игра се случва това което аз кажа.Ако някои не го устройва това веднага може да си понесе последствията.Момчето почна нещо там да се оправдава мислело си че еди кои си бил шефа.Казах му да млъкне и да не ми се обяснява.(забравих да спомена действието се развива в team speak ако има геймъри тук може би знаете въпросната програма) След което почвам да разпитвам мацката дали не се познаваме от къде ме знае.Тя ми каза че едно момче и е разправяло за мен къв съм бил ненормален.Спретнахме си много хубаво ПВП където просто бях в свои води.Смисъл аз вода хората изпълняват каквото им кажа.По едно време на хората им се приспа и един по заминаха към креватите оставаме само аз и Тони в тс.Плямпаме си разни глупости давам и съвети как да си развие акаунта по бързо разказвам и разни истории свързани с играта.И така след няколко дни пак влезнах да разцъкам и пак същото скастрих някакво друго ново момче.Пак едни пвп-та бъдици по едно време се усещам че говорим само аз и тя другите си траят и ни слушат простотите.Последваха още две мои влизания при които почнах да я закачам и на сексуални теми.И така днес последва един чат породен от моите закачки и които ще доведе до утрешната ни среща.Искам да кажа че разни други пичове са я зарибявали да излезе с тях но момичето ги е рязало даже фб не им дава а на мен ми го подари още при първото ми влизане.А пък на мен не ми е било цел да я зарибявам да излиза с мен камо ли да я свалям но щом така се стекоха обстоятелствата ще се възползвам.Та днес нещо се чудеше къв аватар да си сложи в тс слага тя някаква снимка на която и се вижда половината лице и изпъчила едни цици.Почнах я аз как не я е срам да слага тая снимка и да развращава децата в стаята.Са сигурно половината са си бръкнали в гащите и си правят кефа а другата половина точат лиги.Тогава имаше над 15 човека в стаята някои от тях почнаха нещо да мрънкат там а Тони ме пита и ти ли си като децата.Моя отговор беше че съм тотално развратен и повреден няма на къде повече.Сменя снимката и аз пак.Въииии егати кифленската снимка пред огледалото каква изненада само.Тука нещо се направи на обидена и се премести в друга стая аз веднага след нея там ми се сопна нещо така и не я дослушах.Казах и ооо така ли стои си сама и смених стаята.И така последва този чат.

<16:45:18> "Toni" pokes you: КИФЛААААААААААА
<16:45:55> You poked "Toni" with message: Cheesy:D si ti ;Р
<16:46:01> "Toni" pokes you: си тииииии ;д
<16:46:31> You poked "Toni" with message: ама с мармалад или шоколад
<16:46:53> "Toni" pokes you: с мармалад ;д аз съм с шоколад ;д
<16:47:51> You poked "Toni" with message: мармлад от ?
<16:48:00> "Toni" pokes you: еее сега - избери си ти ;д
<16:49:06> You poked "Toni" with message: от сливи прави ли се мармалад
<16:49:24> "Toni" pokes you: нем. прави се сладко
<16:49:54> You poked "Toni" with message: тогава значи от сливи :Р
<16:50:21> "Toni" pokes you: хахахахаха тогава далече от мене ;д
<16:50:31> "Toni" pokes you: не обичам сливи ;д
<16:53:00> You poked "Toni" with message: супер аз пък ги обужавам особено докато са зелени и леко кисели :Р
<16:53:21> "Toni" pokes you: блях. мразя сливи ;д
<16:55:49> You poked "Toni" with message: ми мрази си ги де :д да те карам да ги харесваш
<16:56:17> "Toni" pokes you: хахахахахаха начи нема да те ям ;д
<16:56:24> "Toni" pokes you: ше бягам далече ;д
<16:57:28> You poked "Toni" with message: ти губиш
<16:57:37> "Toni" pokes you: хахахахаха мислиш ли
<16:58:35> You poked "Toni" with message: да
<16:58:56> "Toni" pokes you: хахаха ела да те видя и ще видим
<17:04:14> You poked "Toni" with message: утре след 2 съм свободен
<17:04:21> You poked "Toni" with message: може да нагъдем някоя бира пред ндк
<17:55:11> "Toni" pokes you: оки токи
<17:55:16> "Toni" pokes you: 088******* ;д
<18:27:22> You poked "Toni" with message: аз утре 2 пред пилоните ?
<18:29:48> "Toni" pokes you: хубаво - гледай да ме познаеш ;д
<18:33:43> You poked "Toni" with message: ако се барнеш подобаващо няма ядове :Р
<18:34:36> "Toni" pokes you: ей ей ей. ся кво искаш токчета ли?
<18:34:55> "Toni" pokes you: начи ако си нося токчетата и ги обуя ше ме черпиш
<18:37:57> You poked "Toni" with message: ааа само с токчета няма да минеш тря и готина рокличка да си сложиш
<18:38:10> "Toni" pokes you: ааа да да и да умра от студ. няма да стане
<18:42:53> You poked "Toni" with message: споко южния парк е близо ще те заведа да потичаш за да се згрееш
<18:43:31> "Toni" pokes you: абе я у лево бе. няма да дойда с рокля. начи и токчетата не са сигурни щото тежат
<18:48:09> You poked "Toni" with message: ахахаха много си докачлива
<18:48:36> "Toni" pokes you: ми мн ясно бе. знаеш ли как се ходи с токчета по павета, а?
<18:49:34> You poked "Toni" with message: ела с токчета и ти обещавам че ще разбера :Д
<18:52:20> "Toni" pokes you: мене краката не ме държат - ти искаш на токчета да идвам
<18:56:31> You poked "Toni" with message: добре тогава може и с кубинки като нещеш токчета

Пускам тази тема защото това ми е сефтето не бях свалял мацка по този начин.Даже като цяло не знам защо иска да излезе с мен след като на моменти доби бях доста груб.Но пък каквото съдбата покаже.Утре ще пиша как са се развили нещата.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2014, 18:46:05 »

Ето го и продължението.Та отивам на там вече закъснявам няколко минути (не нарочно) звани се.Де съм бил що ме нямало.Пристигам и от далече я почвам.Ооо кофлооо де са токчетата и роклята.Оправдава се нещо не я разбрах.Маи малко спече.Отидохме в заведението поръчах бира питам дали там предлагат нещо за ядене (бях прегладнял).Таз нещо вика че не била гладна.Аз споко бе ако исках аз съм много гладен само да не се уплашиш като видиш колко ям.Хили ми се като репа и ми вика така като те гледам колко много па да изядеш.След като си поръчах 3тата пица ме гледаше с невярващо изражение  Shocked пък като за десерт хапнах две парчета бисквитена торта получих въпрос.Ама ти къде го побра всичко това ? На което дадох отговор лесно бях много гладен.След като хапнах подобаващо се хванах за забавната част.Разказва ми за колегите си и за тяхното прекарване в котън (първа година студентка е) с един много готин ентусиазъм. От там и аз и разказах за някои забавни напивания попика се да се хили.Гледам я как премята пръстена си от пръст на пръст.Веднага я дай да разгледам тоз пръстен дето само премяташ.Дава ми го аууу змия колко подобаващо.Направи ми някаква физиономия за тоз мои коментар.На което реагирах с ах колко си сладка като си намръщена продължавай все така.След това се отдадохме на разговор свързан с играта.Незнайно как преминахме към разговори за пътувания.Накараха я да ми каже ако има възможност кои три места би посетила.Рим Париж и един храм в Камбоджа не мога да се сета за името му в момента.На което и казвам че от тия трите бих посетил само храма и другите не ми представляват интерес.Е как така ама не искаш ли да видиш айфеловата кула.Моя отговор направо я разби а именно че там би би било интересно да вида за колко време ако пуснем няколко черни нинджи ще я разглобят и предадат за скрап. Embarrassed Питаме аз кои места бих посетил.Пак остана шашната от отговора ми като чу че искам да посетя чернобил и не само че бих но и при първа възможност ще ида там.И се почнаха въпроси ама защо искаш да идеш там какво толкова интересно има ? Обърнах го на майтап че искам да ме удари радиацията за да придобия свърхчовешки способности.После дадох и сериозен отговор.След което започнах да си играя и да я закачам с ципа на чантата и.На него имаше нещо което ми заприлича на садо-мазо камшик и почнах да я удрям с него закачливо.И да я бъзикам че с него сигурно изтезава хората.Последва малко боричкате започнато от нея под формата на гъделичкане (тук имам въпрос това проява на интерес ли ? или е нещо друго все още ми е трудно да различавам проявата на интерес не че и следа за нея де но това е друга тема). Реших че е време за ставане и предложих да се разходим.Е разходихме се доста чак до южния парк.Там на една пейка налазихме по още една бира.Нямам спомени за какво си лафихме пак се зборичкахме при което ме ухапа по ръката.Накарах я да ме цунка за да ми мине ама нежно тя ми целуна ръката и аз е на това ли му викаш нежно дай пак.Пек ме целува и аз и това не е нежно чакай да ти покажа какво е нежна целувка и бам последва стабилно мляскане.Допихме си бирата мляскахме се и те така.Утре пак трябва да се видя с нея и дано да се стигне до заветното. Smiley
А за малко да забравя получих и комплимент за ризата.Това мога ли да го считам за проява на интерес или се опита да си изпроси комплимент тъй като аз през цялото време не и направих и един.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: