Tyxo.bg counter Една година пикап - моята история
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 10:09:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една година пикап - моята история  (Прочетена 12454 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« -: Октомври 11, 2014, 20:51:41 »

Чета напоследък форума и не забелязвам нищо супер интересно, затова мисля малко да отегча хората с моята история в пикапа досега. Знам, че повечето до болка знаят моите неволи  Grin Grin Grin и успехи в пикапа, но понеже виждам много нови хора, които въпреки проблемите си ги мързи или не искат да се променят, реших да разкажа какво се случи с мен.

Бях си начертал перфектно живота. Бях си намерил Единствената приятелка, обичах си я, купувах й подаръци, правех всичко за нея, давах мило и драго за нея. И така си мислех, че ще го карам цял живот. Направо живеех в няква нереална измислена приказка за принца и принцесата. Изобщо не следях динамиката на връзката, не виждах как аз нямам контрола, как не отстоявам принципите си заради друг човек, как нямам живот освен нея. И бях наистина много щастлив. Но не преценявах риска, който поемаш ако се въртиш около един човек. И тогава за мое нещастие (а в момента си мисля, че може би за мой късмет), тя ме заряза. Бях в тотален шок, направо не можех да си намеря място от мъка, но въпреки всички съвети, Единствената не се върна, защото аз не бях мъж с принципи и нямаше как да я привлека отново.

След като пострадах половин година, реших, че няма да си пропилявам живота и искам да еба нещо. Точно това си помислих - искам да еба. Изобщо не мислех как и как се променя човек, чисто инстинктивно поисках да еба. И както в момента влизат разни хора във форума и искат бързо решение, така и аз реших, че ще намеря бързо и супер лесно решение. Ще стана пикапьор и скоро скоро ще еба като невиждал.

Най-доброто решение беше да се запиша на уъркшоп. Просто наистина няма такова събитие като уъркшопа. Бях супер ентусиазиран, горях от желание и енергия. Илиян, Митко и Парадокса бяха толкова заразителни, че във моите очи тогава изглеждаха наистина невероятно.

ИЛИЯН, МИТКО И ПАРАДОКСА СА ХОРАТА, КОИТО МЕ ИЗМЪКНАХА ОТ БЛАТОТО. ПРОСТО СЪМ ИМ БЛАГОДАРЕН.

Помня още някои сетове от уъркшопа. И си го спомням като някакъв готин, почти романтичен спомен - нещо като :Ех като бяхме млади и незряли как се учехме на пикап.  Cheesy Бях супер супер запален. Просто тогава толкова ми хареса пикапа, общуването с нови жени, че нищо не можеше да ме спре. Тогава на уъркшопа се запознах и с Берсерк. Истината е, че това е най-готиния пич от всички. Не го оценявам по-колко бройки е натрупал, а по характер. Просто уникално готин, позитивен, силен и винаги пич.  Wink И след уъркшопът си мислех, че това е. Открил съм златното руно и скоро скоро ще имам жени безброй.

Тук дойдоха и няколкото много силни срива при мен. Първите 3-4 месеца пуснах няколко теми и се чудех, защо не постигам това, което искам. Защо не става. Та нали бях отишъл на уъркшоп. Започнах да се карам с някои участници. Но реално разбирам, че те просто си обичат да дразнят. Отворих днес темите с проблемите как да си върна бившата от преди година и половина и тези същите хора ми предричаха, че ще остана ненормална лепка до края на живота си. В темите за проблемите ми с пикапа те ми предричаха, че пък ще си обикалям улиците цял живот без успех. И точно тук започнах да разбирам какво е пикапа. Започнах да разбирам, че пикапът не е шматкане по улиците, а начин да се превърнеш в мъж. Да придобиеш амбиция, да си намериш цели, готини хобита, да общуваш с готини хора по готин начин. Разбрах, че да привлечеш жените, трябва да си по-готин от тях, да имаш идентичност, която да им разказваш по заразяващ начин, да не се връзваш на шитки, на амози, на бъзици как си дебел, беден или пък прекалено нисък да речем.

ЗАПОЗНАХ СЕ СЪС СЛЕЪРА.
Ето това беше нещо, което наистина промени всичко. Просто ако някой иска да се научи да е пич, Слеърът е човека. Той ме научи на няколко много важни неща - амог, идентичност, дрехи, глас и пикап (разбира се). Най-ценното от Магически думи е амогването и говоренето. Това ми даде страхотно оръжие в пикапа. Просто дотогава разчитах на каквото бях чел и беше зле. Особено АМОГА. За да си пикапьор, трябва да се научиш на амог. В момента смятам, че почти нищо не може да ме жегне. И дебел да ми казват, и да ме бъзикат, сигурно пак ще ми е неприятно, но се научих да имам собствена реалност, фрейм, сила. От Слеърът видях доста и в езика на тялото. Просто той е наистина мега алфа и този човек ми повлия много в положителен аспект.

ЗА УСПЕХИТЕ С ЖЕНИТЕ
Аз съм доволен. В началото си мислех, че ще изръшкам 20 мацки за година, но реалностите не са такива. Поне не за мен. Но съм много доволен от това, което постигнах. Имах едно гадже за няколко месеца, целунах 3-4 девойки, имах двайсетина срещи с различни мацки. Да, не съм пикапьорът от приказките  Cheesy Cheesy Cheesy, който всяка седмица забива някоя мацка в БИАД и някоя на Витошка, но аз съм доволен. Най-важното, което постигнах в общуването си с жените са няколко неща:
 1) Не съм зависим от една жена.
 2) Опитвам се да давам много повече ценност от човека, с който общувам. Имам какво да кажа на жените, научих се как да се забавлявам с тях, как да ги контролирам, как да ги държа в моя фрейм, как да си държа на ранга, как да съм мил с тях без да съм нийди, как да правя готини неща за тях без да си купувам секс и внимание.
 3) Научих се да губя жени. Това беше трудно. Но се научих. Целунах няколко жени и вече очаквах секса и тогава ги загубих. Още се чудя понякога защо стигам до целувки, а не и до секс. Но важното е, че се научих да губя жените. Научих се да съм независим и въпреки това да създава готини емоционални връзки с жените.
Тази година имах връзка с една жена. Няколко месеца. И съм доволен, че не се получи като миналата година с първата ми любима. С тази мацка и сега сме си приятели и се чуваме и виждаме. Ако не беше пикапа сигурно и тук щях да направя драма с нея.
А мацките, с които само се целувах, наистина имам много готини спомени. Особено една полякиня на Слънчев бряг това лято. Помня я, защото беше толкова забавна - беше й първата целувка с мен, и беше толкова смешна как се целуваше. Абе направо зле се целуваше.  Grin Grin Grin Надявам се догодина пак да я срещна и да я довърша като й бъда първия и в други неща.  Grin Grin Grin

А нещата, които ми се случиха покрай пикапа са много, но смятам, че и той има вина за това. Записах се на кикбокс, спазвам диета от близо десет месеца, спортувам много, отслабнах, обличам се по-добре, поемам лидерство и в доста групи и като цяло много по-лесно и свободно общувам със всякакви хора и ги амогвам като си го просят.  Wink

Та написах тази тема с цел да покажа на новите пичове, че пикапът е нещо много готино. Забелязал съм, че на уъркшопи ходят два типа мъже общо взето. Готини пичове, които имат мацки, но се пускат ей така да направят нещо готино, и тотални пациенти като мен в началото. И странното е, че в последната година съм забелязал, че почти никой не се хваща с пикап. Тук може и да греша (Слеъра и Илиян знаят най-добре), но като цяло хората се оплакват във форума, ходят на уъркшоп, а после нямат волята да пикапят в лед, дъжд, пек и студ. А за да станеш пикапьор трябва едно качество. Това научих аз - трябва воля, трябва воля да се променяш, трябва воля да не се отказваш. И нещата стават малко по-малко.

Успех на всички пикапьори.  Smiley
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2014, 21:34:11 »

Браво!Много мотивиращо!Личният пример винаги е най-мотивиращ!Радвам ти се от сърце!И ти пожелавам успехи занапред!
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2014, 19:05:10 »

Кокосов, най-сладкия момент е когато от дистанцията на времето погледнеш назад и видиш къде си бил и къде си сега, нали?
Напълно рилейтвам към публикацията ти, понеже и аз тръгнах от нулата.

И точно тук започнах да разбирам какво е пикапа. Започнах да разбирам, че пикапът не е шматкане по улиците, а начин да се превърнеш в мъж. Да придобиеш амбиция, да си намериш цели, готини хобита, да общуваш с готини хора по готин начин. Разбрах, че да привлечеш жените, трябва да си по-готин от тях, да имаш идентичност, която да им разказваш по заразяващ начин.

Това е виждането ти за пикапа в момента. То се променя в зависимост от развитието ти. Пожелавам ти да продължаваш да се самоосъвършенстваш и когато гледаш на живота и жените като МЪЖ С ИЗБОР, т.е. от гледна точка на ИЗОБИЛИЕ, а не недоимък, ще гледаш на пикапа през различна призма.

Какво беше и е за мен пикапа:
ЕТАП 1) Когато научих за него, но още не излизах - за мене пикапа беше.... КЛОУНщина. Някакви идиоти обикалят и се правят на дебили.
ЕТАП 2) Когато започнах да излизам - пикапа за мен беше....процес на заговаряне на момичета. Средство, с което да си набавя гадже, секс.
ЕТАП 3) След около 6 месеца опит - на тоя етап ебях, но рядко и никога не съм имал повече от 1 момиче, т.е. не бях мъж с избор и изобилие. Започнах да виждам как "процеса" и "средството" (както го виждах в ЕТАП 2) развива страшно много мои качества, как ставам по-успешен мъж в отношенията си с всички. Имах най-сбърканите АФЦ представи за света и жените, и започнах да ги заменям с правилните. Как имах мисленето на пълен ЛУЗЪР, а започнах да мисля като УСПЕШНИТЕ мъже - тогава гледах на пикапа като процес на САМООСЪВЪРШЕНСТВАНЕ.
ЕТАП 4) В момента гледам на жените като мъж с избор, идвам от позиция на изобилие, защото правя редовно секс с няколко мацки които ми харесват; вдигам телефона и късам някоя без да се замисля даже какво ще кажа; не обръщам внимание на такива, които имат интерес към мен, но са по-грознички и т.н. Какво е за мен пикапа сега? Дейност, която ме държи PRESENT TO THE MOMENT. Вече играя доста рядко и го правя единствено по тази причина, а и други може би, но сега не ми се мисли. Не го правя, за да си набавя мацки и секс, защото вече идват лесно и натурално в живота ми и нямам нужда да обикалям улиците. Аз съм интроверт и често зациклям и не мога да излезна от главата си. Тогава излизам 1 ден да пикапя и отново съм в прекрасен стейт и съм на 6. Занимавам се с продажби, така че стейта е ключов в работата ми. Получава се, че пикапа ми помага в работата и професионалното развитие. П.С. Сега се нахъсвам да усвоя нощната и мисля да почна да излизам сам на студентски партита през седмицата в Ст. град. Ако има някой навит, пишете.

Как стигнах до ЕТАП 4? Ето така:
А нещата, които ми се случиха покрай пикапа са много, но смятам, че и той има вина за това. Записах се на кикбокс, спазвам диета от близо десет месеца, спортувам много, отслабнах, обличам се по-добре, поемам лидерство и в доста групи и като цяло много по-лесно и свободно общувам със всякакви хора и ги амогвам като си го просят.  Wink

Това (самоосъвършенстването) се случи и при мен, докато бях в ЕТАП 3! Тези неща не са ти се случили покрай пикапа! ТОВА Е ПИКАПА!!!
Представи си сега, че идва Томи Лий Джоунс и те светва с онова от Мъже в черно и си губиш цялата памет от опита на улицата. Забравяш теорията в пикапа, всичките сетове, които си имал и си пак АФЦ-то от преди 1 година. Да, но тренираш кикбокс, спазваш диета, спортуваш, отслабнал си, обличаш се добре, развил си лидерски качества.
Ако сега тепърва ти предстои да направиш 1вия си оупънър, то ти ще си много успешен още от началото. А мацките, които са в социалния ти кръг ще ти се кефят много повече.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2014, 15:44:47 »

Браво Коконат за мотивиращия пост, от мен имаш +реп.

Ама ей за това кой е виновен:
Чета напоследък форума и не забелязвам нищо супер интересно

Аз също го забелязвам и това е една от причините, поради които не съм много активен във форума от известно време.
Но все пак гледам каквото мога да дам - аз тази година два пъти съм излизал да дърпам, и двата пъти съм написал подробен репорт във форума. Вие, които редовно дърпате, какво чакате? Берсерка се сещам на прима виста, има и други добри плейъри във форума... Ето и АлфаСтар по-горе е написал, че ебе няколко мацки редовно, ама как и кога ги е дръпнал, ни дума. От юли месец не е писал репорт.
Ами то така представете си, че някой нов колега иска да се запише във форума - като влезе и види, че последния пост е от преди два дни и е от някой нюби, който сваля по фейсбук... а последния преди него е пак два дни преди това е от някой, дето не бил правил секс от 5 години и бил развил комплекси... Нещо май само такива неща напоследък има.
Поздрави на всички!
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2014, 10:29:43 »

Спомням си онзи уъркшоп, на който видях Коконът Краб за първи път.
  Беше неуверен. Това е първото, което ми се наби в очите. Освен това беше реактивен и се влияеше прекалено много от външни фактори. Липсваше му твърдост, изграден фрейм, мъжество. Беше прекалено мекушав и сякаш предишните неуспехи го обременяваха и му тежаха доста. Но виждах в него хъс да се развива. А това е най-важното нещо, когато човек иска да отлепи в пикъпа.
 Образът, който изплува в съзнанието ми за онова неуверено момче, което срещнах на уъркшопа преди година няма нищо общо с усмихнатия млад мъж, който виждам сега. Да това е Коконът Краб, но разликата от преди година е осезаема. Променил се е много - и физически (отслабнал, добре облечен), но най-вече като поведение и характер. Усещам, че е доста по обигран и калибриран, дава повече ценност в общуването с останалите, изглежда по-силен и центриран в сет. Ако някой го види сега, надали ще може да си представи от колко ниско ниво е тръгнал и докъде е успял да стигне с цената на много труд и блъскане. Тази една година пикъп се усеща в него. Когато имаш волята да минеш през толкова сетове и отрязвания ставаш по-силен. Изграждаш  мъжество, което се усеща и което не може да бъде изградено от седене вкъщи и безопасни проби с мацки по сайтчетата. Коконът Краб е доказателство, че с достатъчно воля човек, може да постигне много. Това е добър пример за момчетата,  които оправдават мързела и страха си.
 Мога само да му пожелая да продължи развитието си и догодина отново да пише за нещата, които е постигнал през изминалото време.
 Относно поста на АлфаСтар:
 За мен пикъпа е начин на живот. Фазите през, които съм преминал при мен не са точно такива, защото започнах с найт гейма преди изобщо да съм чел някаква теория.
 В началото излизах с компании и пръскахме много пари за заведения, лъскави коли, сепарета, бутилки и тн. Но постепенно започнах да осъзнавам, че това само ме връзва, а не ми помага. Защо да сядам на ВИП-а и да чакам мацката да ме забележи, ами не отида директно да я заговоря? Защо да я чакам тя да забележи колко съм готин, вместо да отида при нея.? И най-вече - много често се получаваше така, че точно тази мацка, която съм си харесал не ми даваше сигнали. Защо трябваше да се примирявам с тези, които идваха при нас, а не можех да имам тези, които аз искам.
 След това открих силата на колд апроуча и разбрах , че всички тези неща със сепаретата, лъскавите компании и напомпания изкуствен лайфстайл са една голяма глупост. За мен  това беше преломен момент. От тогава пикъпа ме заплени и нямаше връщане назад. Това е моето хоби, това ми доставя тръпка и удоволствие.
 В момента се виждам редовно с няколко момичета, но практикувам и дей и найт гейм.
 Иначе Стоун е прав - позанамерихме малко форума. От последните седмици имам някой доста интересни сетове, които ще гледам да опиша, когато намеря време.

Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2014, 11:12:18 »

Wink Поздравления за положителното развитие Краб! Сам виждаш какво става,когато си инат и не се отказваш и не се срамуваш да се изложиш в името на развитието! Самият аз бях подобен преди четири години (срамежлив,страхлив,лесно се връзвах,не понасях загубата на жена,зависим от чуждото,женското мнение) Сега тези емоции са едно минало незабравимо.Както се е изразил Алфа стар като се върнеш назад и видиш какво си постигнал пускаш една голяма усмивка.Към днешна дата се чувствам като героите от екшъните и фантастичните филми,които имат свръх-естествени сили и само с един поглед разбират кой какъв е! Grin Да и аз напоследък не играя много,но не пропускам възможностите,които ми се появяват! Може би ми липсва повечко общуване с други играчи и ще се радвам да се запозная с такива.А тук във форума има такива! Wink Като заключение Краб,каквото и да става не се отклонявай от поетия път,това е единствения успешен път,другото са само химери.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #6 -: Юли 08, 2015, 01:01:54 »

Евала брато - страхотна тема ! Заслужил си всичко, което имаш!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: