Tyxo.bg counter KISS-close и тежко кино !!!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:33:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: KISS-close и тежко кино !!!  (Прочетена 3068 пъти)
Indipendunt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Октомври 20, 2014, 21:54:43 »

Отностно мене на 25 години съм добре се обличам давам си между 7 и 8 по десетобалната играя повече импровизирайки, като разбира се съм взаимствал и от темите във форума, но мразя заучените фрази след който забиваш тотално, ако неможеш да импровизираш..... Имам и добър хумор като гледам да не прекалявам, а да е в умерени граници за да не се получава малко като циркаджийство........

ТЕМАТА

Всичко започна една вечер, когато бях с един приятел и му звънна една много навита на него мацка да го води на театър (той нямаше никакви намерения към нея, но не я и отрязваше държеше я за резерва, но до сега не беше правил нищо с нея!!! ) не искаше да излиза сам с нея, защото не искаше да я е...е но и обясни че е с един приятел т.е. с мене и не иска да ходи на театър, а може да се видиме някъде да пиеме по кафе, като да намери още една мацка с нея....

Речено сторено в 21:00 се виждаме в един популярен столичен бар.Оказа се, че нейната приятелка е седмичка дори седем и половина нисичка брюнетка с големи цици и перфектно тяло.С пристигането брюнетката седна до мене, а другата мацка логично до него като държа да отбележа, че бяхме на столове не на диван.От там започнахме да изграждаме  РАПОРТ като същевременно пускахме и доста бъзици и мацките много се смееха.Допаднахме си доста с брюнетката тя ми разказва за нея, аз за мене правех и  леко кино по ръката .....След като ни прилючи срещата ....... Изпратихме брюнетката да си хване такси, а аз с моя приятел и  мацка тръгнахм,е като аз ги оставих той да я изпрати тя горката се надяваше, че ще намаже филийката, но той само я беше изпратил и се прибра /предварително ми беше казал, че няма да я такова мацката/.....

Минават 6 - дена след първата среща и аз се сещам за въпросната брюнетка...Добавям първо навитата мацка на моя приятел от неговите приятели, а след това намирам и брюнетката... След което си разменяме следните кратки съобщения преди да я изведа следващия ден:

АЗ:
minion4eto s krasivata usmivka i nevinniq pogled
.....

ТЯ:
ohooo
priveeet
kak sme dnes

АЗ:
very good Smiley)
utre iskam da ti pokaja edno ot lubimite mi zavedeniq
v 21:00
v (ЗАВЕДЕНИЕ Х)

ТЯ:
tochno do naas
chudesnoo

АЗ:
utre v 21:00
te
4akam
dolu na vhoda
dai si telefonniq nomer

ТЯ:
izvinqvai che se bavq zashtoto govorq   po tel
tyk sum inache

АЗ:
ne te vijdam

kude si

ТЯ:
tuk sum
mn ti blagodarq za pokanata
az sum za
i ytre v 9?
nali taka
kude da se chskame
tocchno

АЗ:
neka go napravime 21:30 pred sgradata na (Zavedenie X)

ТЯ:
ok
za men nqma problem

АЗ:
dai si telefona

ТЯ:
088..........

АЗ:
tova e moq
kudeto ti klipnah

ТЯ:
super, zapisah go
tova znachi ti e liubimoto zavedenie

АЗ:
edno ot
.........
sega
6te ti izpratq
i snimka vse pak trqbva da znae6 s koi 6te izliza6

ТЯ:
hehehe
kakvva snimka
radvam se che me dobavi btw
imash li onazi snimka, selfieto
kogato se snimahme /na purvata sre6ta se ligavihme s edno selfie/

АЗ:
moq snimka za da moje da me razpoznae6
eto q  /tuka i izpra6tam animacionna snimka na 3-te prasenca/

ТЯ:
hahaha
dobreee
shte go imam v predvid

АЗ:
samo moje da ne sum sus su6tite drehi

ТЯ:
ako si sus sushtite shte te vyrna da znaesh

АЗ:
e ne budi stroga s mene de
a ina4e

ТЯ:
shegyvam se

АЗ:
da imam go onova selfi
no utre mislq da si napravime po
dobro

ТЯ:
suuper
uhilena li sum do ushi
na snimkata

АЗ:
ti si si usmivka
na vsi4ki snimki

ТЯ:
hehe
blagodarq ti
ti kak me nameri
ot gergana
ot neiniq profil li

АЗ:
aaaaaa taina

ТЯ:
aaaaaaa

АЗ:
az 6te te ostavqm 4e utre sum na konferenciq
cql den
do skoro
Sladki suni6ta

ТЯ:
sladki i na teb
i az tr da stavam rano
v 7

Както се вижда от горния чат мацката показва доста сериозен интерес .........
Вече сме в заведението вкарвам мацката във филма, разказвам и за мене няколко истории и, и показвам снимки от разни пътувания започвам постепенно с кино след няколко взаимни историт т.е. разбирайте 1 час време започвам да гледам мацката в очите мълчейки АЗ:"имаш много хубави зъби и устни" бам и я награбвам никаква съпротива от нейна страна.Oт там я изведох навън има готина тераса и се награбихме взаймно с мноoooго тежко кино ръцете ми започнаха от горе и се плъзнаха надолу да там долу.Mацката я възбудих много и ме изяде от целувки... след като си влезнахме вътре продължихме с целувките и тежкото кино, като междувременно ме пита какво обичам да ям, че щяла да ми готви и т.н. /викам си боже вече гледането на филм, готвене ли му казвате/ ..... платихме си сметката и си тръгнахме, както разбрахте от чата по горе, не живее далече от заведението и плана ми беше да се кача в тях по пътя майтапи и много смях от нейна страна/по рано ми беше споделила, че има домашен любимец някакъв хамстер логично я измайтапих и и казах, че немога така да я оставя да се прибере без да знам този хамстер, колко добър съквартирант и е/ при което каза НЕ!!! този път, ще го видиш във Фейсбук, а следващия ще дойдеш да ти сготвя стигаме пред нейния блок след което следва пак тежко кино и KISS и пак нахалствам да се кача в тях, но  НЕ ta НЕ!!!При което се отказах и си викам следващия път .... Уговаряме се кога да се видиме пак тя иска Понеделник, но аз съм зает и немога /найстина бях зает/ и, и предлагам за Неделя при което тя приема, но по рано в заведението ми беше казала, че ще има ДВА ТЕСТ-а за някакъв курс по англйски 2 последователни дни и трябва да се готви, но явно и беше неудобно да ми откаже.... Е все пак ми отказа:

АЗ:
Uspeh na izpita dnes!!!

ТЯ:
Blagodarya ti mnogo
Izpitut veche mina i go vzeh i ostana tozi utre
no tui kato ne sum spala i sega trqbva da se gotvq i za nego posledno, shte trqbva, kolkoto i da ne iskam da si otmenim ugovorkata
shte legna da pospq malko
i shte pochna da ucha
nali ne se surdish
?

АЗ:
ne razbira se
uspeh i na utre6niq izpit
da gi razbie6

ТЯ:
Blagodarq ti
kak si ti
kak prekara dneshniq den

АЗ:
super
relaksirammm
na max

АЗ:
www.youtube.com
Al Bano & Romina Power - Felicita

ТЯ:
Dushica

АЗ:
edna pesen za dobro nastroenie

ТЯ:
Hubav vkus imash
za muzika

АЗ:
i za momi4eta
kato tebe

ТЯ:
hehe blagodarya ti
mn si mil

АЗ:
celuvki za tebe i hamstera ti Cheesy

ТЯ:
haha blagodarq, shte go cunkam i ot tebe

АЗ:
celuna li go ve4e Cheesy

ТЯ:
da

АЗ:
kakvo kazva dobre li se celuvam :Д

ТЯ:
Daaa, haresva te

ТЯ:
www.youtube.com
Krisia, Hasan and Ibrahim - Planet Of The Children (Junior Eurovision 2014)

ТЯ:
vij na kakvo video popadnah
mn krasivo dete i talantlivo

АЗ:
leleleeeeeee
predi malko q slu6ah
za
15-ti put

ТЯ:
verno li
?

АЗ:
unikalna e malkata

ТЯ:
heheh

АЗ:
mersi
da
absolutno

ТЯ:
znam i az kakvo haresvash

АЗ:
daaaa

АЗ:
4ao ot mene izlizam
uspeh utre

ТЯ:
mersiii

АЗ:
do skoro ....

ТЯ:
zaduljitelno shte e skoro

АЗ:
i si durja na gotveneto
da znae6
ТЯ:
vsichko shte ti napravq

Минава и Понеделника, минават  още 2 дни и решавам на третия да и се обадя плана ми беше да я изведа на кафе пак да пиеме нещо по-така за разпускане и да я заведа в нас /живея самичък/Обаждам и се:
Аз:Здравей, довечера в 20:00ч.  ще ти покажа другото ми любимо заведение чакам те в /заведение Y/
Тя:Супер добре там съм...
Аз:До довечера чао ...
Тя:Чао ...

Два часа преди срещата получавам следния СМС:Слънце айде да отмениме срещата, че имам женско неразположение и ме боли стомаха много.Съжалявам, но май предпочитам да си остана у нас.

При което реших, че това е някакъв шит тест и и се обаждам по телефона/може би тука малко сгреших/

Аз:Искаш ли да ме видиш пак ?!?!
Тя:Да разбира се ...
Аз:Ами тогава те чакам в 20:00 в заведение Y ...
Tя:Немога хайде да го otложиме имам женски работи, който няма как да ги знаеш и ми е лошо...Хайде да го отложиме за утре или други ден ...
Аз:Ок лека вечер, като се оправиш ми звънни .... /Малко тъпо ми стана, че така се отнесох, но и друг път съм получавал такъв шит тест и съм го минавал по този начин за съжаление това май не беше ШИТ ТЕСТ/...

Следващите 2-3 дена пообикалях бая и се тагвах нарочно от всякъде ..........и мислех да и звънна......
И виждам на стената и много ми е лошо.Пиша и на ЛС какво ти е оправяй се бързо при което след 10 минути поста си го беше изтрила като същевременно не ми отговаря нищо.Вечерта се тагва от едно заведение и пише на партиии.... Да, но и аз бях излезнал и се тагвам  от друго място/верно, че малко като кифлии станахме с тея взаймно дразнещи тагове/ .... при което нощеска в 1:00
 получавам ЛС :

ТЯ:
oh naposleduk vs se sluchva tolkova burzo, bez da usetq, beshe mi losho zashtoto snoshti me iznudiha da izlqza  i se razcepihme estestveno na sledvashtiq den mi beshe losho, tazi vecher pak
izvinqvai oshgte vednuj che trqbvashe da otmenq sreshtata moje da piem kafe sega subota ili nedelya

2 дена ме нямаше и нямаще как да излезнеме така а и реших че щом се прави на интересна с последния отговор нарочно ще го играя далече няколко дена преди да я потърся, така че и аз не и отговорих.............

Приятелят ми с навитата му мацка ми пише днес, че за утре мацката му ни била поканила заедно с него, мене и брюнетката да играеме билярд и се чудя дали да ходя или да не отида, а да и се обадя да излезнеме сами вечерта други ден примерно ?!!?
Другият ми въпрос е дали да се опитам да я баунсна вкъщи или да се опитам да се навлеча в тях ?!По принцип, ако отида на билярда той е по близко до тях ?!Мацката живее на квартира с още една съквартирантка, но си имат отделни стай ?!?!
Може да ми направите и анализ на играта ще съм благодарен Smiley))
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 755

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2014, 22:41:55 »

Здравей Smiley

Твоята ситуация е лесна. Нужно е само да си търпелив. От теб се изисква да бъдеш търпелив и да не я притискаш. Да показваш внимание, но да я оставиш, тя, самата да се самонавие. Жените са много добри в това отношение. Smiley Ако целта ти е да правиш секс, нищо по-лесно от това. Тя те харесва, така че секса е само въпрос на време. Разбирам, защо се терзаеш, но се опитай да разбереш жените. Нещата са станали бързо. Това я кара да се чувства извън контрол. Противоречието, породено от желанието да ти се хареса, от една страна, и да не изглежда лесна, от друга страна, обяснява леко обърканото й поведение. Освен това, тя си има и друга компания, колеги. Нормално е, да си има своите ангажименти, женски притеснения и суета. Ти, като мъж, гледаш на нещата, по-скоро от логичната страна. Опитваш се да разбереш поведението и, от мъжка гледна страна. Но това може само да те обърка. Гледай на знаците, които ти дава. Бързото навиване да излезе, добрия физически контакт са много силни положителни сигнали. И стига с тези предварителни планове. Отпусни се и се настрой за добро изкарване. Не се обременявай, че трябва да баунснеш, да натиснеш, да не отидеш, да пренаредиш нещо.... Просто отиди и се забавлявай, усмихвай се, покажи чувство за хумор...а от там нататък ще получиш много ясни сигнали и за нещо повече, след билярда. Wink

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2014, 09:54:59 »

Браво на тази мацка, че е отложила като ѝ е дошло, а иначе щеше само да развеждаш цяла вечер и да черпиш и накрая опа, в мензис съм, не мога, ще изчакаш 4-5 дена!
Мисля, че вече е време да ѝ минава, така че още малко търпение и ти е в кърпа вързана.
Не се отказвай сега на финалната права. Само че не се занимавай ти да я търсиш, и няма нужда да се тагваш отвсякъде че наистина е кифленско. Просто изчакай на тъч-линията, както каза колегата.
Успех!
Активен
Indipendunt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2014, 10:14:37 »

По принцип с таговете спрях, защото найстина е тъпо, а и по принцип не се тагвам... А иначе билярда отпадна, защото навитата мацка на моя френд неможела, а пък той неможе за дуг ден където тя му предлага бла, бла, бла така, че ще се играе соло и да не искам аз ще я потърся за излизане...
   Другото от което се предпазвам и мразя е да се вкарвам в някакви дълги виртуални кореспонденций именно заради това прекъсвам и двата чата първи и се изнизвам....най-много фейса го ползвам, колкото да се разбереме...ако мацката е на работа и неможе да говори по телефона ....
Активен
Indipendunt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2014, 19:15:26 »

Така, ето го и продължението след като до известна степен действително имаше изпити ала бала и се отложи първата среща и след като минаха 3-4 дена след което ми отказа под претекст, че имала женски работи (виж първия пост) /и аз бях на мненето на колегата СТОУН по-добре да си каже за да се отложи от колкото излизане на бар и после, ама аз имам  .... /, но след още 3-4 дена решавам да действам за нова среща която в крайна сметка е уговорена:
-------------------->
AZ:
ei polqkinqta ot zlatni /тука я бъзикам, че ми беше споменала като си говорехме за морето, че я били правели на полякиня/
tuk li si

TQ:tuk sum veche
chak sega se pribiram i imam vreme malko da pogledna kakvo staa vuv facebook
ti kakk sii

AZ:
i az tukmo si vlizammm
kak e novata rabota

TQ:
ne sum pochnala oshte
imah drugi neshta da urejadam dnes

AZ:
az sega si pravqqq ve4erqqq

TQ:
supeer
kakva
?

AZ:
utre moje da izpratq 4ovek da ni vzeme za /ЕДНО СЪБИТИЕ Х/ v petuk, a posle 6te otideme na nqkoe priqtno mestence

TQ:
iskash li da go ostavim za dr sedmica
zashtoto s momichetata
se ugovorihme
v petuk da hodim na disco

AZ:
neee durja si na petuka Smiley

TQ:
mmmm
ot kolko chasa e

AZ:
mmmm sec. samo da si izvadq tele6koto 4e 6te mi izgoriii

TQ:
dobree

AZ:
trqbva da si na /място X/
az sum na lekcii do 19:30

TQ:
ne moga dati dam vednaga otgovor
zashtoto obeshtah na momichetata
tr da se razbera s tqh
v kolko shte se subirame

AZ:
ok drugiqt variant e subota da se vidime

TQ:
shte ti dam otgovor
ytre

AZ:
i si izlizai s tqh

TQ:
no az sum poveche za subota da

TQ:
no inache i tvoqta oferta e dobra
trqbva mi prosto malko vreme
da se organizirame

AZ:
e moqta e nai-dobra
no 6tom si pada6 i po momi4eta 6te go imam vnapredvid

TQ:
heheee
drujki sa mi nqma kak

AZ:
napravo za subota ve4erta se razbirame

TQ:
ti obache tvurdo otsichash
dobre
subota subota

AZ:
e obi4am tvurdite raboti

TQ:
hahaha

AZ:
kak e moito bqlo priqtel4e
hrani6 li go redovno
TQ:
hranq go
sega go nagushkash
che mi dolipsva dnes

AZ:
a taka samo mene me ostavi gladen 6te me hvane gastrit

TQ:
she te hvanee
hehehe
 Grin
aide dusho
az vlizam da se kupq
che stana kusno7
she se vidim skoro

AZ:
aide meka i vnimatelno se kupi Tatqnka burzata
na koqto i se slu4vat burzo rabotite /тука я бъзикам заради последния чат където ми се правеше на интересна/

TQ:
hahaha

================================================================

В ДЕНЯ НА СРЕЩАТА (След като късно предната вечер съм и пуснал СМС, къде да се чакаме и в колко и не получвам никакъв отговор решавам да и пиша във Фейсбук, тъй като цял ден почти съм на лекций)

AZ:
ot dnes trqva da premine6 na bavni oboroti 4e e mnogo hluzgavooo

TQ:
haha
dobree

AZ:
dai da se razbereme tuka, 4e sum na lekcii
i nemoga da govorq

TQ:
dobre
v kolko mi beshe pisal snoshti
za 9
?

AZ:
piqniceee
moje da pie6 no pomni6
da v 21:00 h

TQ:
ok

AZ:
na /място Х/
TQ:
ok

AZ:
в заведение Х

TQ:
ne e li malko dalech
 Grin

AZ:
super eee
trugvai po rano i po bavno q karai

TQ:
ok

AZ:
doo dove4eraaa

TQ:
see youuu
Wink))

И всичко изглежда ок докато вечерта, пак 2 часа преди срещата като предния път с женските работи получавам SMS:
Zdravei, izvinqvai mnogo no mi iznikna spe6na rabota i nqma da moje da se vidim dove4era, 6te se revan6iram

WTF?! Питам се къде сгреших и най-тъпото което ми стана е, че ако искаше да ме реже да ме беше отрязала, а не да ми приема уговорката за срещата и 2 часа преди това бам !!!
    Другото което видях след СМС-а е, че приятелката на моя приятел /с която той не се вижда както по нагоре съм описал в първия ми пост от темата/ я беше тагнала от едно кафе заедно с още едно момиче и тука вече ми стана супер тъпо .......... тя неможе да ми счупи фрейма по-късно отидох на един рожден ден и там си изкарахме страхотно.Играта беше добре запознах се с много мацки, дори тези дни трябва да излизам с една мацка от въпросни рожден ден.Нарочно качих снимка с момичета от дискотеката където празнувахме и тя взела, че я харесала  Grin

1.Това което ми е ясно, че се е изгубила първоначалната емоция и може би сгреших, че не направих и невъзможното след толкова тежка ескалация на първата среща да се намъкна в тях.Не ми представляваше трудност да я създам тази емоция отново и ми беше ясно, че за да се получат нещата след като е минало толкова време от първата среща е задължително да го наравя, тъй като за тези дни емоцията се е изпарила и може да и се е появила съвеста на "гузния продавач".

2.През това цялото време не подържах редовен контакт.......... което е може би и минус и плюс до някъде.

3.Междувременно ми харесва снимки и пъбликации във фейса WTF?!

3.Как да действам от тук нататака спрямо нея:

А/ ако реши да ми звънне/пише за да ми се реваншира /малко вероятно, но все пак/

Б/моя приятел решава започне да се вижда с нейната приятелка и ме викат на някоя обща        среща на която и тя е там ?!/дали да ходя въобще и как да се държа/

В/моя приятел пита нейната приятелка, ако се видят индирекно, защо постъпва така   

Г/Пиша й и и натривам носа и я изтривам от фейсбук и живота си завинаги

Сега някой може да каже, че много го мисля майната му и NEXT, NEXT-а е NEXT, но си задавам въпроса къде сгреших, защото обичам да си изваждам поука от всичко и да знам къде да не допускам грешки.

Wink

Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2014, 19:33:29 »

Натриването на носа чеше егото, но не е алфа. Имаш вариант да продължиш свалката и да я прекратиш. Натриването на носа няма да имаш позитиви. Е за малко ще ти почеше егото.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2014, 19:47:16 »

- какво правииииш
- правя си вечеряяяяя
- супеееер
- дааааа

Усещаш ли колко изкуствена е цялата работа?
Тоест опитвате се (или може би само ти) да напомпате някаква емоция там, където я няма. Или където ти се иска да я има. Или където я е имало, а е отшумяла:
тъй като за тези дни емоцията се е изпарила и може да и се е появила съвеста на "гузния продавач".
така де, ти го каза. Баш това се е случило и сега се опитваш с приповдигнато настроение да я докараш до онова ниво от оня път, ама както знаеш, това не става.
Тя затова ситуацията е толкова класическа, че даже си има собствено име, щото много пъти правим грешката да стигнем с една жена донякъде и да си мислим, че следващия път ще продължим от същото място. Да, ама не. Нещата се изпаряват ако не довършиш нещата на място. Както виждаш и нейната тръпка е изветряла и сега дори да седи да гледа тъп сериал по телевизия или да си чопли носа ще и е достатъчен повод да я разколебае да излезе с теб...

Да я чакаш тя да ти се обади или да я наругаеш и изтриеш са някакви крайни и необмислени варианти. Да и вървиш по гъза с още и още оферти ми се струва, че повече ще я отблъсне, отколкото да я привлече. Все пак по една или друга причина все не излиза с теб. Ако толкова и се излиза с тебе, току виж те потърси, но засега не те. Така че сякаш най-реалистичен излиза варианта ако пак излезете в тая конфугурация и един вид да започнеш отначало.

Бих заложил лев и петдесе на тоя вариант. Ако други са на друго мнение, да кажат. Дръж ни в течение Wink
Активен

Fake it 'til you make it!
Indipendunt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2014, 12:52:04 »

Така продължението все още предстой ...

Найстина да я направя на нищо нямаше да ми донесе никакви позитиви, освен временно начесване на егото.Прекъснах всякаква комуникация без да я търся и да и пиша, където и да било.
В момента излизам с една МИЛФ-ка на 35, но това е друга тема.

Както заложи колегата Пуяк, моя приятел все пак уреди срещата за БОУЛИНГ-а след като неговата мацка /тази която ме запозна с моя таергет/доста си пада по него и в крайна сметка имаме излизане след 1 ден на боулинг четиримата, очаквах моя таргет да се направи на интересна и да не дойде.

Сега ясно е, че всичко започва от начало, като нов мач все едно с ескалации мескалации и така нататака...

1.Мисля да се държа все едни нищо не е било ... и да си продължа ескалацията и т.н.

2.Сега ще кажете играй си играта и не прави планове.Не, не правя, но няма как да не съм премислил как може да се развият нещата и след играта и вечерята.Има два варианта, моя приятел живее в района и има вариант да ги завлечеме в него и двете на по вино и филм и там всеки в стая да си развива фантазийте  Grin ... /това което си мисля, обаче е дали двете една от друга няма да им е неудобно и да се пре*бе работата, а неговата мацка на моя приятел му е навита и 100% ще му пусне/.Втория вариант е всеки да си изпраща мацката и да си действаме самостоятелно след вечерята той да си влачи неговата в тях, а аз или да изпратя мойта до тях и да се намъкна или да я влача у нас въпреки, че съм сигурен, че няма да успея да я завлека у нас, а тя живее близо до там където ще играеме и вечеряме....

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: