Tyxo.bg counter Как да се развивам??
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 22, 2020, 05:03:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се развивам??  (Прочетена 9959 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 06, 2014, 13:01:18 »

Стискаме си ръцете, тук говорим за едно и също вече (по-горния пост). Не съм твърдял никога, че някой трябва да се гръмне ако не го забелязват жените. Просто повече блъскане е и усилия докато достигне стартовата точка на друг, който го забелязват, но пък ги няма уменията.

А гледай сега иронията каква е
За жените е най-важно да поддържат външността, а някой се носят в развлечени дрехи и кубинки казваш. Обаче на мъжете толкова ни се ебе, че сме готови да я изпраскаме и без да я виждаме направо (например в сайт за запознанства). Някои излизат по срещи и без снимка даже. Демек уж е много важна визията, ама не съвсем...
За мъж пък външността се казва, че уж не е най-важното, но при колд апроуч си стиснахме ръцете, че ще го отсвириш баш само на база външни черти първо. Ако го опознаеш мъжа може да видиш и страхотни мъжки черти в него, но късно е, разкара го вече. Не спря дори и да поговориш. Демек уж не беше важна визията, ама не съвсем....

Айде стига толкова втая тема, изчерпих се Smiley
От автора ще чакаме обзор за следващите 80 арпроуча. Успех
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2014, 17:10:27 »

Така е, има ирония, затова не трябва да сме крайни, няма абсолютна общовалидна истина, но ние си говорим за нещата, които масово работят в най-общия случай. Все пак говорим как се свалят и какви са готините мъже и жени, а разбира се, че винаги ще има отчаяни мъже, които са готови да си уредят среща за секс без дори да са видели момичето и на снимка, както и размъкнати жени...

Авторът на темата самоинициативно ми изпрати снимки. Изглежа много добре и в лице и като физика. Попита ме какво може да подобри, но като го гледам, всичко си му е наред - в лицето е много симпатично момче, много е висок, добре е облечен, прическата му си е наред, кожата му е ок, да не говорим какви хубави ръце има, което както знаете аз лично намирам за доста привлекателно у един мъж, така че не съм безпристрастна. Но определено външният вид му е последният проблем. Така че предполагам, че трябва да работи над енергията, излъчването, езика на тялото - неща, които ми е трудно да преценя от снимка - както и над самите неща, които говори на момичетата и на начина, по който ги казва...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #47 -: Ноември 07, 2014, 00:46:25 »

Слеър, знаеш,е страшно много ме научи, и като цяло на теб дължа много в развитието.

НО, този път ще ти задам малко неудобния въпрос. Значи чел съм от теб много мнения, статии и така.

Мненията ти отпреди три-четири години звучат нещо такова (даже имаше едно мнение почти такова, ако трябва ще го изнамеря):

- тия гъзенца лигльовци контета дето си слагат модната дрежка, не разбират че най-важното е фрейма, фрейма, това да си готин и пич

- последните ти мнения са в стил всичко е важно. Ама мнението ти в тази тема слага като най важно (пише в тази подредба) външния вид, след него слагаш глас и език на тялото. Фрейм аз не срещам в твоя списък?Huh?

Сега аз като един виден представител на не супер привлекателните хора, мога ли да ти задам следния въпрос - някаква коренна промяна в пикапа ли е настъпила като тенденция?

Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1577

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2014, 07:25:03 »

Дамз... извинявам се Краб. За това не обичам да пиша по форума, пред това да обяснявам на живо вече... защото пропускам неща и то само защото пиша от своя гледна точка (аз изобщо не мога да си представя как някой ще прави колд апроуч ефективно, без енергия, увереност, лидерство, НО ти си прав, че има много такива ученици)... Естествено, че фрейм е супер важен, нека разбием какво включва/издава фрейм (какви части от мъжа разкрива):
увереност, енергичност, непукизъм, спокойствие, опит, смелост, лидерство, умения за доминиране(отчасти), сексуалност, забавност... (може би пак пропускам нещо - но да речем тези стигат за сега)...

И сега златният момент - голяма част от тези неща се забелязват в езика на тялото - тоест в (2). Малка част от тях се забелязват и във външния вид (1) - например колко си опитен и уверен, и обръщаш внимание на детайлите (а не си мърляч) може да се види отчасти в облеклото... Друга част от тях са свързани с гласа (3) (примерно енергия, доминиране, сексуалност). Изобщо нещата са толкова свързани и за това аз казвам ВСИЧКО Е ВАЖНО! ? тоест цялостното излъчване е важно... А по-горе съм разделил нещата специално за колд апроуч на 3 точки - защото за новаците съветът - 'всичко е важно' - никак не им помага. НО иначе си абсолютно прав ? Фреймът ? и от него може би най-вече: увереността, енергичността и сексуалността (до някъде и по различен начин ? тук е опасно ? ?щото всеки простак, който подвиква на мацките си показва сексуалността) са абсолютно важни да се предадат/покажат при самото подхождане.

За финал ? трите точки си остават като приоритет и най-важни при колд-апроучите. Лошата новина (за новаците) е, че те включват в себе си и много важните неща, за които пиша сега и показват фрейма... за това: ВСИЧКО Е ВАЖНО!

- SL

p.s. ще ъпдейтна и другия пост - нека и тези, които търсят мнения през търсачката - да имат на едно място всичко.

п.с.2 - бтв тия гъзлювци - облечени по последна мода със слаб фрейм - най-вероятно ще спрат повече сетове първоначално и после ще изпускат всеки сет без нищо да се случва - имали сме доста такива ученици... (идвали са високи, добре облечени красавци - които са спирали 8/10 сетове примерно... но после без добра игра и фрейм = нищо).
За съжаление фреймът не е така силно видим - подчертан, когато например отваряш в гръб или от страни и мацката баш има 1-2сек. да те прецени... Така, че пък тайминг и логистика изобщо не сме ги коментирали - а те също са важни Smiley) - да не пита сега някой по-надолу и за тях... да - мега-важни са!

Но темата е най-вече за първоначалното отсвирване - без изобщо да се стига до някакво говорене - за съжаление фрейм - се показва най-вече тогава (когато мацката е спряла и си говорите). (това не означва, че част от него не е ясна и веднага - в първите 1-2-3 сек.).
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2014, 09:34:17 »

Абе знаех си, че не трябваше снощи да давам половината заплата за тоя костюм на Армани, ама ти ме обърка с тва първото си мнение.  Wink

Като цяло истината е, че фрейма е много важен. Смятам, че направих няколко кис-клоуза на улицата точно заради фрейма, а не толкоз заради това, че съм манекенче.  Grin

Но втората истина е, че според мен има голям процент отсвирвания заради външния вид още след първото здрасти. Колкото повече го подобрявам, повече спират. И другото е - едно време ме режеха 99,999999999 % от жените без да кажа нещо повече от здрасти. А сега не е точно така.

Така че - фрейм и външен вид е най-добре.

ПС : но все пак да не се превръщаме в кокони и да се гласим пет часа пред огледалото.  Wink
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Coconut Kiss
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 07, 2014, 22:54:58 »

Така е, има ирония, затова не трябва да сме крайни, няма абсолютна общовалидна истина, но ние си говорим за нещата, които масово работят в най-общия случай. Все пак говорим как се свалят и какви са готините мъже и жени, а разбира се, че винаги ще има отчаяни мъже, които са готови да си уредят среща за секс без дори да са видели момичето и на снимка, както и размъкнати жени...

Авторът на темата самоинициативно ми изпрати снимки. Изглежа много добре и в лице и като физика. Попита ме какво може да подобри, но като го гледам, всичко си му е наред - в лицето е много симпатично момче, много е висок, добре е облечен, прическата му си е наред, кожата му е ок, да не говорим какви хубави ръце има, което както знаете аз лично намирам за доста привлекателно у един мъж, така че не съм безпристрастна. Но определено външният вид му е последният проблем. Така че предполагам, че трябва да работи над енергията, излъчването, езика на тялото - неща, които ми е трудно да преценя от снимка - както и над самите неща, които говори на момичетата и на начина, по който ги казва...

Много често за неуспехите мъжете хвърлят цялата вина върху себе си. А това според мен не е реална оценка на обстоятелствата. Въпросният човек вероятно наистина е страхотен мъж по това, което си написала, ПризДрачна. Обаче възможно е проблемът изобщо да не е в него. Поне не изцяло в него... В България, както и във всяка една страна пикапът е различен. В голям процент нещата се припокриват, но тук и самите жени са доста резервирани и предубедени. Говорил съм и с жени и с мъже и всичките споделят едно мнение - трудно се получават нещата в България. Цялата социална обстановка е прецакана. От това, че все по-малко млади хора има в страната до това, че всички са толкова бедни, че все по-малко мислят за емоции и чувства.

Така че, въпросният човек може би ще сгреши, ако си създаде комплекс, че има нещо нередно в него и то трябва да се подобри. Разбира се всичко подлежи на подобрение, но ако въпросният "проблемен" елемент е съвършен на 87% за какво подобрение можем да говорим? Необходимо ли е то? Не е ли по-добре да бъдем себе си, да се държим нормално, а не да се пренавиваме с пресилена демонстрация на мъжественост и привлекателност, надхвърляща нашето естествено и натурално излъчване?

Активен

"Once we go on stage... and when they like you... of course that's a beautiful feeling" Freddie Mercury
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 08, 2014, 12:59:56 »

Аз не казах, че е страхотен мъж, а че изглежда много добре. Не знам дали е страхотен мъж, тъй като не го познавам. А за пълноценно общуване с жените и хората като цяло е нужно повече от физика.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: