Tyxo.bg counter Нещо прясно прясно + нужда от съвет за нещо по отлежало :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:18:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо прясно прясно + нужда от съвет за нещо по отлежало :)  (Прочетена 1237 пъти)
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Ноември 03, 2014, 15:42:00 »

И така здравейте отново.От няколко дни се кажа да пусна тема за една мацка с която реших да си направя експеримент.А сега искам да оправя нещата но не знам как.Преди това ще ви разкажа нещо което ми се случи преди няколко часа.
Излизам от офиса защото трябва да ида до старото ми училище да свърша някои работи.Решавам че метрото ми е далече пък спирката на тролея е по близо пък и тролея спира на има няма 100 метра от училището.Качвам се сядам слушам готина музика и зяпам в небето.Минаваме покрай мола на Стамболийски поглеждам към пресичащите и гледам момиче ухилено до уши.Не знам защо но като видя така усмихнат човек на фона на всички сериозни и намръщени хора ми става много гот.Веднага лепнах и аз едно усмивка тя ме видя гледаме си 3-4 секунди и се хилим.Станах и почнах ръкомахам и да права знаци с ръце да стои там и да не мърда взе че ме послуша.Едва дочаках да се отворят вратите за да сляза и да си поговоря с момичето.Слизам и почвам:
Аз:Здравей страхотно е да видиш така хубаво усмихнат човек нямаше как да пропусна шанса да се запозная и да си поговоря с теб.
Тя:Еха поласкана съм слезе от тролея заради мен.
Аз:Не заради теб а заради усмивката ти.На фона на всички сериозни лица се откроява доста добре.
Тя:Благодаря.Нали щеше да се запознаеш с мен аз съм Лиляна а ти си ?
Аз:О да вярно че приятно ми е Яна (прекъсва ме)
Тя:Не Яна не ми харесва.
Аз:Добре тогава приятно ми е Лили няма да ти казвам  Лиляна много е дълго пък и звучи прекалено сериозно а не ми се струваш много сериозна.
Тя:Добре тогава Лили става.И как реши че не съм сериозна?
Аз:Да видим имаш лъчезарна усмивка не си облечена в тъмни цветове.Жълтите панталони и отровно зеленото яке говорят достатъчно.
Тя:Хили се нещо.Тиии се изкара егати психолога.
Аз:Лепнах най сериозната физиономия и казвам.Дядо Фройд пасти да яде пред мен.
Тя:хили се като репа.Ти така и не ми каза как се казваш
Аз:Ха така си е аз съм Благо.
Тя:Усмихва се.Аааа не искам цялото име едва ли е само благо.
Аз:Добре тогава цялото ми име е Благовест от сега на татък искам така да ми казваш.Наречеш ли ме по друг начин за мен вече ще си Яна.(това го казах почти хилейки се)
В тоя момент гледам че следващия тролеи се задава.Казах и че ми е приятно да си говорим така но трябва да тръгвам да си даде номера и ще продължим разговора в някое топло кафе тия дни.Дадох и телефона набра се и заминах да си върша работата.Малко по късно получавам смс че съм не сериозен и не съм се обадил.Резултата беше няколко разменени смс-а и довечера ще пием бира. Embarrassed  Приемам всякакви критики и съвети по играта ми.
Искам да благодаря на всички които са споделяли мнение и опит в Pick-Up Project на всеки направил си труда да напише статия или нещо друго което би било полезно на някои.Само като си спомня как преди няколко месеца не можех да заговоря момиче ми идва да си фърла няма такъв бои.Радвам се че тоя човек вече го няма.Отново едно огромно Благодаря към всички.
Сега ще опитам на кратко да опиша ситуацията с мацката за която споменавам в началото.Ако има нещо не ясно ще опиша работата по подробно но сега нямам време за това.Та значи запознавам се с момичето в зоо магазин там сме се засичали 3 пъти и сме си говорили по 10-15 мин като на третия път пи пуска оферта да се ходели на кафе.Отказах и и казах че на следващия ден съм свободен.Веднага си каза номера и се разделихме с уговорка за кафе.На срещата закъснявам не нарочно като цяло обичам точността и много мраза да чакам някои и като знам как ми е на мен като чакам гледам винаги да съм там на време.Звани се къде съм бил защо ме нямало да не би да съм и вързал тенекия.Казах и че пътувам и до 10 минути най много съм там.Седнахме в кафето в началото ми се стори притеснена играеше си с пръстена си.(поне аз така интерпретирам играта с пръстен може и да бъркам). Веднага поисках да го разгледам.След това усетих как се отпусна.Кафето продължи 3 часаи нещо имаше много смях закачки бъзици.Втората среща беше в нейния квартал в които съм бил 1-2 пъти и него познавам имах работа на там и реших че след като я свърша тя ще ме води на кафе.И това кафе продължи няколко часа пак същото смях закачки по едно време аз бях почти легнал да диванчето и сме се гушнали тя също лежи все едно сме двойка от една камара време.Искам да кажа че предварително бях решил да си направя експеримент да не ескалирам към целувки.И на двете срещи можех да го направя спокойно имаше доста подходящи моменти.Заминехме си от там и я накарах да ме развежда из квартала и да ми покаже месните забележителности.Минахме покрай едни люлки и реших че не съм се качвал на люлка от децките ми години и искам да си полюшкам.Което си беше долна лъжа това ми е нещо като рутина вида ли люлки като съм с момиче трябва да се люшкаме.Забелязал съм че им е доста приятно повечето не са се качвали на люлка от години.От там я накарах да ме упъти към метрото че се бяхме забили в някакви улички.Бъзиках я че са ще ме цапне с винкел по главата и ще ме заведе в някое мазе да ме измъчва.И така си заминах.Забравих да спомена че доста ли говорихме за филми и кино като цяло и се разбрахме да гледаме Дракула.Там бях решил че е време да спра да я държа в напрежение и ще я налазя още преди прожекцията.Да ама греда закъсня ми.Говорихме се малко предимно за това колко ще е скучен филма тя се опитва да ми убеждава в противното.Ха нормална ли си бе момиче щом залата е празна няколко дни след премиерата филма няма да струва (това си е така от опит знам че залата ако е почти празна филма не става). След филма побърза да замине 18:30 имала час за козметик и закъснявала.Погледнах си часовника то 18:20.Почвах я аз че точността не и е от силните страни и без това ще закъснее с много по добре да го пропусне.Не се нави и така се разделихме.Аз след това трябваше пак да заминавам командировка за 3-4 дена.През това време имаше няколко кратки чата.Върнах се от командировката и поисках да се видим отказа ми първи път под претекст че била с температура.След два дена пак и звана тя не ми дига и веднага почва да ми пише не могла да говори в момента да съм и писал. Ок бутам офертата за бира в 7ч не могла до 7 и 30 имала работа.Ок тогава да го направим за 8 няма отговор пиша и пак след 10-15 мин пак не отговоря.След половин час пак пиша да ми даде отговор да знам какво да правия от рано и ако не иска да си търся друго другарче.Бързо ми връща отговор да не я чакам.Ок казвам и до там.Реших че ще и сложа игнор за известно време.Преди 4-5 дена съм на кафе в студентски с един авер и 3 мацки.Говорим си там глупости и ме потупват по рамото и какво да вида тя с усмивка до уши с още някакви 2 момичета.Разменихме няколко изречения поканих да седнат при нас отказаха ми и седнаха на съседната маса точно срещу мен.Реших да не и обръщам внимание и да обърна нещата на смях.Разказвам си забавните истории а мацките се заливат от смях.Когато и да погледнех обаче моето момиче с приятелките и погледите бяха насочени към нас.Приключихме с кафето минавайки покрай тях им пожелах приятна вечер и това е.Сега искам съвет как да вкарам нещата в ред с това момиче.Определено има интерес към мен но не мога да разбера защо така изведнъж реши да се дърпа.Като цяло единствената грешка която си откривам е че не я налазих когато имах 6878789 шанса но това не мисля че е причина да се дърпа толкова.Ако имам и други грешки ще ми е интересно да ги чуя.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2014, 16:05:03 »

Напоследък забелязвам една тенденция в темите които се появяват във форума и това, е че е пълно с разводачи на момичета.
Тоя социален експеримент можеше да не го правиш, като протакаш секса с момиче с което има сексуално привличане губиш момента и вече си вън от играта.
Да си забавен само не е достатъчно, трябва много добре да калибрираш момента и да ти е наред логистиката да има къде да заведеш момичето.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: