Tyxo.bg counter BJ клоуз.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2020, 10:54:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: BJ клоуз.  (Прочетена 1724 пъти)
nexus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« -: Ноември 10, 2014, 16:35:32 »

Ситуацията е следната.. В друга държава съм, в един хотел, тъкмо излизам от басейна и се качвам в стаята да се изкъпя. На връщане сядам във фоайето и си гледам нещо на телефона, когато две жени (1-та на 25, давам и 7.5-8, черна коса, сини очи, другата на 42 - на нея и давам 6-7, ниска, с руса коса) ме заговарят и ме питат дали не играя футбол, защото походката, стойката ми, прическата ми, всичко издавало, че се занимавам с футбол, а и на всичкото отгоре съм приличал на Коноплянка (футболист). И от там започнахме разговор като говорих предимно с чернокосата на английски, тъй като другата не знаеше, с нея само някоя друга дума, ако се дублира с българския.
   По време на разговора ги питах общи неща свързани с футбола, дали харесват курорта, морето, колко е красиво, за колко време са тук и т.н. Малко по-късно ги питах какво ще правят довечера, а те ми отговориха, че имат планове да ходят по дискотеки, както и да видят едни фонтани... Казах им да се чакаме след вечеря на същото място, за да видим дали и аз ще мога да отида с тях и си тръгнах.
   След вечерята нещо не ги видях и тръгнах да се разхождам по морето. След като се прибрах към 10 и нещо ги видях там, нещо си говориха и пиеха някакво питие. Аз, разбира се, поздравявам ги, сядам до тях, отпивам си от тяхното питие и започвам разговор с тях.. Негове, бъзици, казвах им думи на български да ги повтарят, както и те на мен. Общо взето си се забавлявахме.
    Към 11 и нещо им вкарах оферта да ходим да пушим наргиле наблизо преди да отидат към дискотеките и те не отказаха.. Кафето с наргилетата беше на 2 минути от хотела. Стояхме там към 20 мин. , като аз бях седнал точно до 25-годишната, докосвах я по ръката, за да ми я стопли и т.н., кино имаше! Малко по-късно се направих, че трябва да се прибирам като казах чао на по-възрастната, а на по-младата и казах да дойде с мен навън, за да и кажа нещо. Като излязохме я целунах и директно към хотела, където ми след като се натискахме ми направи свирка. До секс не се стигна, тъй като наистина трябваше да се прибирам.

Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2014, 18:27:38 »

Ми браво на мацките ,  те са те играли май ;-)
Активен

Никога не се отказвай .
nexus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2014, 18:39:02 »

Може и така да е, кой знае.. Важното е, че не бях нийди, не бях нуждаещ се, инициирах нещата да се случат, ДЕЙСТВАХ. За мен това е най-важното.

"Пропускаш 100% от възможностите, които не предприемаш." - Уейн Грецки (още в началото на форума си го пише)  Smiley
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2014, 21:51:26 »

Браво. Даже по-добре. Мен свирките по ме кефят и от ебането.  sleepy
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: