Tyxo.bg counter Македонското девойче :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:29:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Македонското девойче :)  (Прочетена 1253 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Ноември 22, 2014, 15:01:03 »

Здравейте отново. Реших да споделя още някой репорт , тъй като и без това влизам да видя  " какво става" тук . Случката е от преди близо месец , но това мисля ,че няма много голямо значение.
Така ..
Беше един седмичен ден , най- обикновен ден. Един приятел ме офертира да "мръднем" нанякъде да пийнем по нещо. Не ми се излизаше много ,но си викам айде ще ида, дори и 1 вода да пия , ще видя поне за пичоци. Така и стана - отидохме в един нашумял бар. Той там беше се разбирал с някакви негови момичета, бяхме при тях . От 3 момичета само едната ставаше(поне в моите очи) , но той си я запъваше нещо там.. аз стоях като " дърво" и се оглеждах наляво надясно .. по едно викам няма да е тая .. пил , не пил - тръгваме на лов Smiley . Влезнах в тоалетните ( там ми се струва по-добро място за разговори , на фона на музиката вътре). Забелязах някаква девойка се оправя там пред огледалото и се конти и аз влизам с някаква тъпотия:
- Спокойно, добре си Smiley
-Благодаря!
аз:Как върви купона при теб ?
-Ами добре е . При теб?
аз: Ами горе-долу ...
Защо?
-Тази вечер дадох клетва,че няма да пия и ми е скучно .
-Ахам..ами ела при нас тогава (интересно , направо си ми вкара оферта тая девойка - по късно разбрах защо..)
аз:- Ще мина да те видя. Къде си  точно.. - и след това тя ми обясни къде са..

Оставих я да излезне от тоалентните , а аз останах още 5 минути да се заиграя с още някоя , ако не друго то поне - да влезна в стейт.
След това отидох при моя приятел и му викам ,че ще отида да видя тая мома. Той остана там с неговата  (уж ) да прай нещо ...
Отивам аз при тия мацки и гледам  3 -те на бара .. цъкат си и се забавляват. С появяването си , тая ме пита кво ще пия .. (очевидно ми беше хвърлила мерак)  Аз от учтивост казах ,че не искам нищо, едно,че бях с колата , второ ,че ми е някак  адски неудобно да ме черпи момиче.
Но , тая настояваше като луда.. Взех си един редбул , да не я обидя. И тя го плати (дори след моите дърпаници и нежелание) Както и да е...

Тръгнахме с нея да си говорим някакви общи приказки. Разбрах ,че е македонка . Учила и завършила  и сега е с нейните приятелки да се видят. Запознах се с нейните приятелки , добре ме приеха , очевидно личеше ,че бяха излезнали да се забавляват. С напредването на времето това говорене на ухо , и пипане по рамото , прерастна в танци и малко по -стабилно кино. След малко нещеш ли ето го идва моя човек.. Гледам го подкарал се така хаха и го дръпнах и му викам: Аайде сега избери си една от тия 2те и почвай. ( Тои ми се оплакваше, че нещо оная предишната не му връзвала , и я отебал)

А аз продължавах по план с тая девойка . С всяка изминала минута , нещата ставаха по-добре и по- добре . Накрая прекъснах за малко и си седнах на бара. (колко добре е незнам , вие ще кажете - гурута Smiley )  Тя отиде до тоалетните , аз през това време и аз се разходих из бара да видя какво става - гледам бол мацки ,  вкарах един закачлив поглед наляво надясно , но си викам айде - да не стане от 2 стола на земята накрая , и се върнах при "моята компания" . Тази още я нямаше , през това време взех та се заприказвах с нейната приятелка. Поговорихме си малко общи неща, побъзиках я малко. Бреййй ми то кво става - гледам и тая нещо ми мята погледи , после взе да ме кара да танцуваме. През това време поглеждам моя приятел - напъва здраво на третата  , ама шматката не "пуска и бяга" ами напъва толкова силно ,все едно  ще му избяга мацката. Ама кво да му кажа : почна да му влиза в повече алкохола , и почна да прави някакви странни неща. Казах му да не бърза толкова.

Дойде мойта мацка и ме дръпна да танцуваме. Отново кино , почнах да загрубявам , ръцете да ми шарят по тялото и . Харесваше и , но при опит да и пипам дупето , ми измрънка нещо. Мен съответно не ме ебеше... продължавах си както си знам. По едно време тя отиде до тоалетните  , при което ме извика с нея . Помислих си - ей тва е момента - тая знае как стоят нещата - ще я одупя в кенефа и ще си ходя Cheesy .Да ама не .. влезнахме в тоалетната и при моя опит да я целуна - последва доста странна реакция от нея. Вика ми
- Как така си позволяваш да ме целуваш?
-Ами ей така Smiley
-Защо ? Проблем ли е? (мн тъпо от моя страна)
Тя нещо се смути и се оправяше там. След което си викам - заеби , квото е такова. връщам се в бара. Влезнах и я изчаках да дойде. През това време я игнорирах за 3 4 минути . Но нещеш ли тая отново почна да се закача. Личеше си от  километри ,че искаше да се играе по нейните правила . Искаше тя да води . Рекох си айде-щом тя иска -нека да е (може би грешка от моя страна) .. Отново почна здраво кино и почти си търкахме лицата един в друг, но този път аз играех "наградата". При всеки опит тя да се сближи с мен , аз нарушавах това и се дърпах. Усмихвах се , и когато ,тя очакваше да я целуна , точно тогава аз и прошепвах някакви неща в ухото. След около 3 4 такива изпълнения , тя ме награби  и ме разцелува.
Почна едно натискане барабар с танцуване , и аз не знам какво беше ...  Smiley
Отново погледнах моя приятел - като видях картинката   се отчаях. Оня дърпаше буквално другото момиче , а тя от учтивост не искаше да го реже , но му казала ,че си има приятел. Както и да е .. аз викам той няма да направи нищо , поне да видим аз какво ще изкяря.

Тая почна да ми говори някакви простотии (колко сме били женкари , курвари българските мъже ... дрън дрън ) игнорирах я  и си продължавах да правя каквото знам там . НО , по едно време тя така ми скачаше на врата , че мен ме отегчи. Отделно все повече продължаваше да пие , което също не ми хареса. Харесва ми да еба подпийнала девойка и да е по-готино , но пияна ... НЕ .  реших ,че е време да я изолирам. Директно я питах какво мисли да прави след това. Каза ми ,че ще си ходи. Казах и да ходим в нас да допиваме . Не искаше. Вече беше някъде към 5 часа , а на мен не ми се чакаше . Беше с 2те си приятелки и дори да я бях изчакал , нямаше да стане според мен. Направо и казах - пиши си тука фб ,може да се видим някой път пак. Написа си го . Дръпнах моя авер , и си тръгнахме. На излизане видях една друга девойка , която бях  заговорил в тоалетните - избъзиках я нещо , и директно си и вкарах оферта , че ме кефи , да си дава фацебука да пием кафе някой път. Оная си го даде . И така..

се прибрахме 2ма (аз и моят човек) , не знам дали съм сгрешил ,че не съм изчакал. На какво е трябвало да наблегна не знам . Но просто нямах желание да стоя до 6 7 да чакам ония да си допиват там и накрая да ми каже "няма .. ние ще си ходим "  Постнах то нарочно този неуспешен опит . Очаквам критики Wink
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2014, 17:20:40 »

Първо поздравления за добрата игра, щото въпреки, че мацката е била първоначално привлечена към теб (може би още преди да я подходиш), както сам си се убедил след това - игра си трябва.  Smiley
Това тука ти е ключовия момент в който взимаш контрол над нещата
Цитат
Тя нещо се смути и се оправяше там. След което си викам - заеби , квото е такова. връщам се в бара. Влезнах и я изчаках да дойде. През това време я игнорирах за 3 4 минути . Но нещеш ли тая отново почна да се закача. Личеше си от  километри ,че искаше да се играе по нейните правила . Искаше тя да води . Рекох си айде-щом тя иска -нека да е (може би грешка от моя страна) .. Отново почна здраво кино и почти си търкахме лицата един в друг, но този път аз играех "наградата". При всеки опит тя да се сближи с мен , аз нарушавах това и се дърпах. Усмихвах се , и когато ,тя очакваше да я целуна , точно тогава аз и прошепвах някакви неща в ухото. След около 3 4 такива изпълнения , тя ме награби  и ме разцелува.
Само да поясня за тези които не са много наясно с динамиката в междуполовите отношения, че това не е игра на гонене и бягане, рангове, лидерство и дръж ми шапката, а е игра на създаване на очакване, на напрежение и овладяването и къса много гащички.  Wink

Цитат
Казах и да ходим в нас да допиваме . Не искаше. Вече беше някъде към 5 часа , а на мен не ми се чакаше . Беше с 2те си приятелки и дори да я бях изчакал , нямаше да стане според мен.
Изтървал си момента. Трябвало е когато емоциите са били в разгара си да я дръпнеш за ръката навън. Като те пита защо сте излезнали, да и кажеш, че си гладен и искаш да хапнете някъде. От там я водиш на някое тихо и спокойно заведение и вече е изолирана. Другия вариант е като те пита къде искаш да хапнем, казваш - знам едно страхотно място, хващаш едно такси и към вас.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: