Tyxo.bg counter Бутай на пред, бутай, бутай на пред.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:28:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бутай на пред, бутай, бутай на пред.  (Прочетена 2476 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 971

Профил
« -: Януари 24, 2015, 20:24:35 »

Имах един прител, Николай Сефтака(умря в адски мъки). Той казваше...
- Хакай мама ти мръсна, аре пукай, Три две едно, напомпи, дай дай дай.
Други години бяха, света беше да се напием, леки стимоланти и ако се случи да обучим нещо. Без значение, чия жена е(ако се рабере колко умъжени жени съм тръшнал, ще ме тупат като персийски килим, пролетно време), на колко години е, толеранса на телесната маса беше почти неограничен. Тройките бяха обичайни теми.
Бай дъ уей скоро правих тройка, двама мъже и една жена. Трнденцията е, жените да се увеличават. Следващата ми тема може да бъде рапорт за тройката. Всъщност по рано през деня убичих само една а вечерта още една с един пич с когото се бях запознал предната вечер. Станах му първи приятел за дето съм го извикал.

Та беше съвсем друго, имахме големи планове какво ще правим с животите си, не се получи точно така. Ако моя план се беше усъществил дословно сега щях да пиша от яхтата си докато пукам китайка(само да отбележа, не е верно, че са много нацепени, поне тия които съм "Упознал" бяха нормални).

Сега нещата седят по друг начин, много от моите момчета вече ги няма, някой умряха други по-лошо ужениха се. Мисля, че не изпитвам носталгия по оня живот, но някак си продължавам да съм със същото мислене. Вече нямам много приятели, всъщност май имам само един с когото се виждам. Няма много жени покрай мен, подозирам, че е заради дългата ми връзка с една жена на която много държах, това си е истина. Имах случая да бъде покорен от една жена, това звучи глупаво. Но в един момент, макар всички пречки които преодолявах и всичката горичилка която изпих, тя беше светът ми нямах търпение да свърша работа за да ида при нея. Тва момчета беше жена извън закона. Жена за която си заслужава да си отрежеш пръст... Винаги съм го казвал, и пак ще го кажа, рядко жена може да ме очарова на такова ниво. Невероятно сладка, безумно красива, крайно женствена и безкрайно секси, особенно умна и интелигентна. Секса беше номер едно, просто скандал. Тва отделно, баси алкохола.

Проблема както казах а може и да не съм е, че нещата вече не са такива, но аз продължавам така. Тва е все едно да дъниш ракия и да мачкаш еклери, става но не е същото.
Вече не ми се и пие, тая сутрин преди работа ударих 300 вино, но не защото ми се пиеше а по навик. Сега пак къркам вино, не ми харесва, остро влиза и се изтърсвам но пак си къркам. Като, чели подсъзнателно се опитвам да се върна в здравото парти. Хе, напивам се правя секс и после търкам меча, щото съм пич, е заради тва. Влизам в кенефа и звъня на моя човек да тупаме буриите в сървър. Анайсим.

Стари хора ми казваха - В един момент, ще пораснеш, ще улегнешм ще те интересуват други неща. Последното готино нещо беше, да извадя желязото на единия комшия. Заплаших го че ше му напълня червото с куршуми. После се почувствах зле, заради това. Помислих си, че може би не съм постъпил правилно. Улових се, че никога нямаше да си помисля това преди 3 години, щях да платя на Иво хитлера да се изсере пред вратата му. Тва е.

Още си нося обеците, макар, че вече май не са модерни, псувам и се зверя, ям и пия още го раздавам тежък случай. Още разбазиквам мацки. Но предполагам не съм много сигурен какво да правя от сега на татък. Имам възможност да изплатя апартамент за няколко години, но не знам дали ще остана тук. Мога да започна частен бизнес но не знам дали наистина го искам. Мога да изпукам една мацка с която си намигаме от извесно време но, май ме мързи.

Някой от моите момчета бих посъветвал да си направи ношка. Пробвах не помага. Бих ги посъветвал да потопят шамандурата на някоя люта мацка. Не помага...

Говорих с един приятел(много близък) каза да си бръкна в задника и ако ми хареса да му се обадя, хах... След това реши, че ми трябва здраво парти, с много алкохол и много наркотици, дебели задници и големи цици. Хах. Да със сигурност, би ме оправило за ден два.

Ето как стоят нещата, на времето един приятел, се зажени. Опитах се да го предпазя. Казах му като на бял човем. Ей - Кирка, ше та изнасиля като прасе, е*бавам ти трите г*за майни, ше ти скъсам далака, боклук, защо искаш само да се пречукаш. Пукницата ли не ти хареса, партито ли беше гадно, кво ти стана бе маймуно лилава...
Той - И до кога така, бе бате.
Аз - Ше пия, ше е*а и ше се бия докат има като няма ше емигрирам във чужбина...

Демек, господа. Аз ше бутам на пред вие, се оправяйте. Живота е парти момчета. Живота си го търси, лева иска да играе, партито иска да се скъса, мацките ше гърмят, аз обещавам, обещавам мада фака. Ше бъде както казвам... Кауза финита.

Господ е казал. Фортуна инцепто сигнатур.
Активен

Fortuna incepto signatur!
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2015, 23:27:36 »

Бро, обръщай внимание на по-сладките и невинни мацки и няма да останеш разочарован.

Щото мега яката бургия ще се изчука с най-добрият ти приятел и ще те зареже.

Друго си е да имаш готвачка вкъщи, която да ти прави салатата за ракията.
Активен

Бъди Слънце!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: