Tyxo.bg counter Едно ново начало.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:31:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 32299 пъти)
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« Отговор #75 -: Февруари 21, 2016, 23:46:04 »

Браво, братле.Мисля , че ще имаш много плюсове от престоя си там, по мое мнение някои от тях са следните:
-ще попаднеш в много различни ситуации и щом се върнеш в БГ ще ти се струва фасулска работа отварянето тук
-много скоро няма да имаш никакви проблеми да цъкаш мацките изцяло на английски
-ще имаш много ДХВ истории от преживяванията там ,които ще вдигат ранга ти до небесата/макар че не знам дали може да е по-висок от това Cool /
И още много, много...
Много ме радва да те прочета, че играеш и там.Мисля, че с русата мацка от срещата ще имаш продължение , но това е само началото на срещите ти там. Хе-хе...Грешките ще ти ги посочат по-опитните.
Репорта е полезен и има какво да се научи от него определено.На мен лично ми хареса как си минавал шитките й.
Поздравления , че за първи ден активна игра не си се отказал , напънал си се и си спечелил.
Мисля, че те очакват много приятни моменти там като цяло и според мен трябва да бъдеш още по-активен за в бъдеще.

Супер е, че си се мотивирал сутринта.Чак и мен ме мотивира допълнително сега и... ще видя как са нощните пеперудки на София Smiley
Радвам се, че действаш и кефиш много.Пожелавам ти да буташ все напред по същия начин... Smiley
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #76 -: Февруари 22, 2016, 03:54:43 »

Емо, имаш яки  качества! Само бързай, по-бавно! В няколко поста виждам, че болести са те налегнали... това сигурно е от преумора! Да си калибрираш усилията е една от най-важните калибрации в пикапа и живота!

П.с. Пичове, батко ви си ожени от... улицата Wink!
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #77 -: Февруари 22, 2016, 14:15:27 »

Ето за това говорим. Като си в тежка ситуация можеш да се свиеш и да си стоиш в комфортната зона, или да покажеш непримиримост и да блъскаш докато се получат нещата. Това избухване е резултат на усилията, които влагаш и на волята да продължаваш там където повечето биха се отказали.

Виждаш как стават нещата - първите сетове са мъка - нова обстановка, нова ситуация, различни препиятствия. Но когато не се предаваш е само въпрос на време да стигнеш до успех. Това е същността на играта - да наложиш волята си над обстоятелствата, да играеш там където съзнанието ти крещи, че е невъзможно и те сковава страха от новата и непозна среда. Без да броиш колко сета, колко усилия и колко време е необходимо за да се получи нещо - колкото трябва толкова. В крайна сметка успехът винаги е въпрос на избор - да се откажеш и да спреш някъде по пътя, или да се пушваш докато стигнеш до този сет , в който всичко си идва на мястото.

Виждам, че си намерил своята ниша в новата обстановка, наблягайки на дей гейма. И това е другото важно нещо. Когато нещата не се получават - например по клубовете и дискотеките има много кочове, обстановката не е подходяща и тн, можеш да седиш и да се оплакваш, търсейки утеха в негативизма, или да се адаптираш и да действаш. Искаш ли да го направиш го правиш - упорстваш , играеш по улици, по молове ако трябва , но не се предаваш и в крайна сметка намираш това, което работи. Нямаш ли воля и желание се затваряш във вас и почваш да ръсиш рефреми за това колко скапана е играта тук и как нищо не става заради обстановката/кочовете/глобалното затопляне. Отбелязвам голям напредък в начина ти на мислене и осъзнаване на играта. Виждаш колко е лесно човек да се отдаде на негативизъм и да измисля оправдания за това, че не постига напредък. А всъщност всичко става с достатъчно упорство и адаптивност. В крайна сметка, където има мацки има и игра - просто трябва да намериш, това което работи за теб в новата обстановка.

Отностно сетовете - наистина ми хареса играта , осоебно във втория. За сет 1 - бил е добър сет, продължил е достатъчно за да разгърнеш играта си. Единствената забележка е, че уговаряш срещата за след седмица. До тогава тя ще е доста изтинала. Опитай да я изкараш по-скоро тези дни.

Сет 2 е бил супер. Ето на това му казвам инвестиция - момичето те следва из целия мол, после дори сменяте мола заедно. Тя следва във всичко - ходи с теб по магазините, до ресторанта, че даже и до тоалетната. Ти от своя страна не се напрягаш и гледаш да се забавляваш вместо да я впечатляваш, вършиш си своите неща, обстановката е лежерна - доминираш напълно , без дори да се напрягаш. Държиш стабилен фрейм и тя изцяло влиза в твоя свят. Изградили сте и рапорт - при това много естествено и непринудено, имали сте достатъчно време да се опознаете и да преминете през различни ситуации и различни емоции. Просто перфектно. Запомни вътрешния си стейт, докато си играл тази мацка и си го припомняй и в бъдеще - зашото това е правилния начин на мислене, който я кара да инвестира в теб.
 Единствената ми забележка за този сет е, че си можел да усилиш повече сексуалността. Тя е била готова за това.Докато си говорите ставаш по-сериозен, правиш по-дълбоки паузи между думите, задържаш поглед в очите и по-продължително. Усилваш енергията мъж-жена, намаляваш фъна и шегите, като даваш воля на привличането помежду ви. Докато я гледаш си мислиш какво искаш да и направиш и си го представяш детайлно. Когато и тя намали темпото и почне да следва твоя ритъм (предвид склонността и да те следва няма да е трудно), просто я придърпваш към теб, нагласяш си я и я целуваш. Но трябва да създадеш интимната обстановка, в която двамата усещате, че се желаете - няма как да стане между шегите и общите приказки Wink

Като цяло отлична игра и голям напредък. Дори аз се надъхах от този репорт. Продължавай все така. И гледай да изведеш мацките възможно по-скоро.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #78 -: Февруари 22, 2016, 17:20:10 »

Браво братле, това ти е играта , непоклатим като скала. Продължавай  в същия дух.
А като си дойдеш,  Cotton  ще ни запомни ....
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #79 -: Май 18, 2016, 23:11:11 »

ДРУГАРИ!!!ДА НЕ ОСТАНЕ НЕОДРУСАНА СЛИВА В НАШЕТО СЕЛО!

Днес се получи много приятна разходка из утъпканото, унищоженото, преебаното, шибаното и изнасилено мило родно поле ;]

За втори път излизах с едно на ум да геймя българки, от както се завърнах в бащината къща и малко бях гипсиран, но с невероятно крило като Helloween, Мануел Ферейра и Доктора, бързо човек влиза в ритъм и започва да действа.

Много ме хвана днес, когато изпуснах една мацка в метрото.. срамота.. миньонче баш като за мен и аз я изгледах само жален и тъжен, но като няма топки човек, никой не му е крив..

Първи сет за деня - все едно заговарям динозавър - плахо и неуверено, последвано от закономерна резачка.. де поне този път тези нещастни пикап мантри да се окажат грешни.. заеби..

Втори сет една много добра девойка, облечена цялата в маркови дрехи.. Спирам я с простичкото
 "Здравей, аз съм WARZONE."
-Хе-хе, бързам.
Аз: Чакааай ( и я хващам за ръката). Абе как се казваш?
Тя: Цвети.
Аз: Ааа - честит имен ден на патерици тогава.
Аз: Поглеждам и часовника, който е от едновремешните и я бъзикам, че дядо ми едно време имаше същия, ама бързо се развалят и да си има едно на ум.
Тя: ООоо, моя е оригинален.. бла, бла..
Аз: Усмихвам се недоверчиво.
Аз: От кое село каза, че си?
Тя: Аз съм си коренна софиянка.
Аз: Пфф да бе, добре.
Тя: Да ти покажа ли личната си карта, а, а? (взе да се пали)
Аз: Хайде нема нужда..
Тя: Ето гледай (крие си адреса на апартамента).
Аз: Хааа видях ти блока, ейся идвам и ще те крийпвам цяла вечер Wink
Тя: Даа бее, видял си го.. стига..
Тя: Нещо замира разговора и изтърсва - може ли да си ходя?
Аз: Еми първо трябва да ти сваля белезниците и да ти махна гюлето от крака, иначе как ще си тръгнеш?
Тя: Смее се и и звъни телефона.
Аз: (стоя малко и съм на кръстопът да си тръгвам ли или да я гледам) "Даа, едно кило трева, моля, да, да за пушене" (ебавам и разговора и след 30-40 секунди си затваря телефона.
Аз: Абе, мясаш ми на тревоман, така като те гледам, няма начин да не си дърпала..
Тя: Пфф.., че кой не е?
Аз: Аз не съм Wink
Тя: Да бее?
Аз: Така и не ми каза на къде си тръгнала.. ?
Тя: Ами оправям багаж (сета вече тече 5-8минута) и утре ще ходя при приятеля ми в Холандия.
Аз: (малко се сдухах, мацката си беше 7+) и я побъзиках нещо за тва да не се надрусва много много в дрогерията.
Аз: Как ще оцениш нашия разговор: А) Загуба на време; Б) Оползотворено време; В) Смесица? (искаше ми се да и видя реално мнението за самата интеракция, пък и леко сдухах след като разбрах, че си има тъпкач.. )
Аз: Дообре, хайде да се видим някой друг път организирано..
Тя: Прекъсва ме и тръгва.. не успях да я клоузя, а имаше емоции и ми се кефеше, определено.

Слаби моменти в този сет: Това, че като разбрах, че си има приятел и се сдухах за миг и от там стана лек фал..
Тук чакам съвети и критики. ;]

В чужбината дигнах ниво на калибровката, което ме радва. Вървим с Мануел Ферейра (водопроводчика) и Доктора и ги бъзикам - ако тия двамата са двойка (момче и момиче на 20 метра един от друг, без дори да се гледат) си признавам калибровката за много добра. Те гледат и - мба едва ли се познават, мба най-много да са приятели.. след 10 секунди се натискаха.. даже аз се  изненадах как го усетих, но останах приятно изненадан. Правя тази вметка за Кейтарна, където ме питаше за какво помагат многото сетове.

Последваха някакви резачки, които не могат да устоят на високия ми ранг и величието ми   Cheesy

Сет в аптека.
Стоим си с Хелуин в аптеката и аз заговарям една девойка.
Аз: Хей, не отговаряш на дрес кода в аптеката.
Тя: И какъв е той?
Аз: Официално бла бла бла (заплете ми се езика).
Тя: А?
Аз: Ами адидас батка си..
Тя: Ами с найк съм..
И трагедия след това.. нищо не излезе, уви..

Пак няколко резачки, не можаха да издържат на високия ми ранг. Cheesy

Сет с Македонско девойче.
Излизам, хапнал и убил ловеца, виждам страшна мацка.. перфектно дупе, голям балкон, симпатяга в лице без грим и влизам.
Аз: Абе, я ми кажи от къде те познавам?
Тя: Ами не знам, бъркаш се ( усмихва ми се и се кефи)
Аз: По Слънчев бряг това лято и и разказвам как пихме с едни македонци - излъгах.
Тя: Амии, македонка съм, но не съм била на СБ.
Аз: Тук съм, няма нужда вече да ги държиш тези бонбони.
Тя: Ами аз спечелих съзтезание по плуване и сега ще почерпя.
Аз: Верно? Ти ли (закачливо и недоверчиво).
Тя: Ха, ами аз даже тренирам и волейбол.. (докосвам я по ръката и и заявявам, че не и личи)
Тя: Ако искаш вярвай.
Тя: Бързам, ще почерпя приятелите си и решава да си тръгне.
Аз: Хващам я за ръката и я питам, наистина ли е от Македония.
Тя: Ти знаеш ли изобщо къде е?
Аз: На запад Wink Пък и може да си мерим пишките, обиколих (изброявам и 12 държави ) последните 12 месеца Wink
Тя: Аз да си питам къде е, защото моята съквартирантка не знаеше..
Аз: Абе.. (малко да и разкажа играта, кви макаронци са тия и да агресирам, ама се усмирявам).
Аз: Кой набор си бе, заек?
Тя: Как позна? 96 съм..
Аз: Личи ти Wink
Тя: Абе ти какво учиш?
Аз: Познай.
Тя: Амии как да позная..
Аз: Така като ме гледаш..
Тя: Еми.. ХХХ
Аз: Уча...
Тя: аа на македонски това е .. бла , бла, бла ..
Тя: Спортуваш ли нещо?
Аз: Така като ме гледаш (кефеше се, че я карам да познава)
Тя: Ами само фитнес.
Аз: Не само, и тенис на маса Wink
Тя: Пфф.. аз не го признавам за спор.
Аз: Пфф обиждаш цял Китай и Япония и ми разваляш мнението за теб Wink
Тя: Ти имаш ли брат, нещо?
Аз: Мдам.. познай на колко е.
Тя: Ами ти си 92, а той е 96?
Аз: Ни пузна. Аз съм 94, а той е 96.
Тя: Добре, но аз трябва да тръгвам.
Аз: Добре, и аз. Дай си телефона да се видим някой друг път, като се върна в софия,че сега ще си бягам за почивните дни.
Тя: Бъзика ме, че съм си формулирал грешно въпроса :Д
Aз: Давам и телефона да ме набере.
Тя: Ами ти така ли правиш винаги? Заговаряш си някакви момичета?
Аз: Само тези, които ме кефят.
Тя: И какво хареса в мен?
Аз: Имаш сладки бузки и я щипа по бузата и много яко дупе.
Тя: Е кога ми видя задника бе?!
Аз: Гледам бързо и се навеждам и хубаво го оглеждам - мдам, не съм се объркал, секси е.
Тя: Много си директен.
Аз: По-добре жестока истина, от колкото красива лъжа, нали Wink
Тя: Аз никога не лъжа!
Аз: И мен ми е принцип.
Тя: оо,да и аз много държа на това, а у..

В общи линии това беше разговора, пропускам някой друг момент. Сета беше около 15-тина минути.

Ключови моменти тук бяха шитките:
1. Ти знаеш ли къде е Македония?
2. Ти си спираш така мацки на улицата, така ли?
3. Какво хареса в мен?
4. Бързам.

Приемам критики, съвети, забележки и всичко.

Всяко яйце - бомба, всяка кокошка - летяща крепост срещу империализма

Поздрави, WARZONE!

//Въпрос към по-опитните: Когато гледам някой сет и в много от случаите я гледам и "знам какво ще стане".. знам го, защото се е случвало десетки пъти и като се насиля да го отворя сета и пак се случва това, което предполагам, че ще стане.. един вид - виждам я , че бърза и знам, че е почти сигурна резачка, защото бяга по задачи, отварям я и е така.. До тук добре, но как да разбера дали, аджеба това не е трик на съзнанието ми, което се страхува от резачка.. ?
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #80 -: Май 18, 2016, 23:43:57 »

Супер, харесват ми рапортите.Няма много за критика, сякаш вече си си напипал някакъв твой стил и ниша и нещата ти се получават, когато влезеш в стейт.Личи си, че успяваш да вкараш емоция и да им привлечеш интереса, което е супер.Може би на моменти го раздаваш прекалено шегаджийски и леко - в края на запознанството или на първа среща може да ги приземяваш с по-сериозно и твърдо държание, за да си спестиш правенето на номера и несериозността Smiley

С "Цвети" е нямало кой знае какво да направиш - тя си ти е казала най-директно и пряко, че си отива при гаджето в Холандия утре, а преди това е искала и да си "ходи" = "няма да станат нещата между нас".Аз по принцип не се занимавам с обвързани, но пък бих пробвал разни неща преди да я разкарам, колкото да си продължа сета.Примерно като ти каже за гаджето - "супер, между нас ще излезе едно чудесно приятелство.. така или иначе не искам нищо повече от теб Wink " Бих изнаглял още повече - "щом ти си обвързана ще запаля една цигара, а като я изпуша гледай да си ми намерила мацка, с която да отида на кафе.. надявам се, че имаш готина сестра или братовчедка Wink "

Вторият сет добре е минал, може би ще има и среща.Наистина мисля, че на срещата трябва да й вкараш малко фрейм, за да не те вземе за мезе и да се отнася сериозно.Иначе всичко е окей.. Там дето сте се питали кой какво учи с това "ХХХ" се сетих - можеше да я бъзикнеш дали това ще учи - за ХХХ филми за възрастни или е нещо друго и ти не си разбрал и т.н.  Huh? Но това естествено трябва да ти дойде на момента.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #81 -: Май 19, 2016, 10:17:24 »

Здрасти и от мен. Понеже изрично подчерта , че искаш критика запретвам ръкави Smiley

Като цяло сетовете са добре. Разбира се винаги може и по-добре. Да започнем анализа с положителните неща:

+ Играеш с положителна нагласа. Това е много важно и жените го усещат. Има голяма разлика, когато играеш за да спечелиш и когато играеш за да не загубиш. Ти си в първата категория. Не си набиваш ограничения, шаблони и бариери. В резултат на това разгъваш смело играта, не те е страх да изгубиш мацката, не си сдухан и създаваш привличане.

+ Естествен си. Да си естествен и отпуснат в сет е в основата на натуралната игра. В резултат на това не се гипсираш , не търсиш реплики и шаблони. Мисълта ти тече гладко, лесно импровизираш. Мацката усеща, че това е нещо нормално за теб, не си в непривична ситуация, не се напъваш и тя също се отпуска.

+ Дързък си. Играеш дръзко , не те е страх да предизвикваш момичето и да рискуваш в сета. На моменти чушиш рапорта. Това създава привличане и я кара да те следва.

+ Ескалираш. Сетовете не са на едно ниво, нблюдава се постепенна ескалация, която завършва с клоуз/опит за клоуз. Ескалацията тече гладко, изглежда калибрираш добре. Кино ескалацията също върви добре.

Сега и малко критика, за да не се главозамаеш Smiley

- На моменти усещам, че опитваш да си прекалено оригинален и да я надцакваш на всяка цена. Пази се от фрейма , в който се получава надцакване ти срещу нея. По скоро изграждай играта си около идеята вие двамата срещу света. Това не осначава да не чупиш рапорта и да не си дързък. Просто от репортите ми се струва, че прекалено много я режеш и зачукваш, като така изпускаш моменти, в които да я приближиш и да скъсиш дистанцията между вас. Прекалено много пуш и малко пул. Нито едната крайност не е добра, идеята е да има баланс.

- В някои моменти сякаш опитваш прекалено много да забавляваш момичето. Има разлика между това да правиш нещо, защото ти е забавно и да го правиш за да я забавляваш нея. Първото е правилното. Мисля, че ако си една идея по центриран , спокоен и уверен ще доминираш повече в сета. Наблегни на мисълта, че ти си ценен, не е нужно да я забавляваш за да те хареса - тя те харесва защото си готин. След като влезеш ударно и я омаеш - което ти се отдава много добре, можеш да се отпуснеш малко, да намалиш темпото. Остави я и тя да говори повече да се помъчи да те опознае и спечели. Няма да я изгубиш ако намалиш темпото. Можеш и да покажеш , че я харесваш, да засилиш малко общуването мъж-жена, но с по-ниска енергия и по-бавно темпо. Това ще отключи химията между вас. Първите минути на сета ги правиш перфектно и не трябва да променяш нищо. Идята е, когато вече усещаш, че те харесва и започва да те следва, да намалиш темпото и да и дадеш възможност и тя да бъде по-активна.

-
Цитат
Когато гледам някой сет и в много от случаите я гледам и "знам какво ще стане".. знам го, защото се е случвало десетки пъти и като се насиля да го отворя сета и пак се случва това, което предполагам, че ще стане.. един вид - виждам я , че бърза и знам, че е почти сигурна резачка, защото бяга по задачи, отварям я и е така.. До тук добре, но как да разбера дали, аджеба това не е трик на съзнанието ми, което се страхува от резачка.. ?

Влизаш в коловоз, защото следваш стандартен за теб самия начин да водиш сета. Опитай нещо напълно различно за да се разчупиш, без да мислиш за резултат. Например отвори индиректно и играй търсейки рапорт за един два сета. След това смени сценария и ги спукай от негове на следващите два сета. После опитай два сета да  отваряш ситуационно. Нямаш право на директен и индиректен, трябва да я заговориш с нещо , което виждаш на момента. Това би трябвало да те разтърси и да те изкара от стандартния коловоз.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 304

Профил
« Отговор #82 -: Май 19, 2016, 16:50:37 »

Браво WARZONE, и споко знам че бързо ще си възвърнеш формата с нашите български пички  Wink
Колкото до сетовете:

Сета със високоранговата мацка(7+), според мен доста си я забавлявал, а тя грам не е инвестирала в разговора ви, от друга страна явно е бързала, що си е тръгнала и не си могъл да я клозиш, но ти самият го каза мацката си има тъпкач.

Сета с Македонското девойче се е получил доста добре, но е трябвало малко повече рапорт да изградиш с нея  Wink иначе готин сет с ефективна емоционална игра.  Smiley

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #83 -: Май 20, 2016, 22:48:43 »

Вървим с Мануел Ферейра (водопроводчика) и Доктора
Браво лъвове, липсвате ми - айде малко остана, другия месец на слънчака вече трябва да откриваме сезона. Хайде да се стопля времето вече. Тряя си намеря картата за Оксижена.
Поздрави!
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #84 -: Май 22, 2016, 15:30:36 »

Браво...Емо готин сет си направил кефиш яко  sleepy sleepy sleepy sleepy sleepy
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #85 -: Май 23, 2016, 13:52:27 »

Браво лъвове, липсвате ми - айде малко остана, другия месец на слънчака вече трябва да откриваме сезона. Хайде да се стопля времето вече. Тряя си намеря картата за Оксижена.
Поздрави!

То още другата седмица откриват сезона на слънчака, ама на мен ми е малко раничко... за разлика от теб предпочитам навалицата. Иначе до тогава по София сме си редовни, тъй че успееш ли да се освободиш от семейните задължения звънкай.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1280

Профил
« Отговор #86 -: Май 23, 2016, 21:30:04 »

Поздрави!

То още другата седмица откриват сезона на слънчака, ама на мен ми е малко раничко... за разлика от теб предпочитам навалицата. Иначе до тогава по София сме си редовни, тъй че успееш ли да се освободиш от семейните задължения звънкай.

Тихо, тихо, че Здрач чете  laugh
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #87 -: Юни 07, 2016, 19:13:35 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=7668.0 <--- Oтносно това
Ще се опитам да се абстрахирам от глупостите.. те дори не заслужават коментар.

Първо, много ми допада идеята за "цензура" и да се пише и работи само върху пикап, а не да се пеним.

Второ, изключително съм благодарен на Берсерк за помощта, която винаги ми оказва, също и на Рафи и на Илиян и на парадокс и на МиткоЗ и като цяло хората, които споделяме сходни виждания.

Трето, аз от пуяка заплаха не съм усетил.. нито ме е заплашвал, нито и да го направи ще трепна.. явно краба, поради липсата на секс последните години вече не знае какво се случва.. еми няма как.. жалко. Един "безплатен съвет": вместо да плюеш по берсерк (защото това си е плюене) и то не от днес, ами от сума ти време си спомни колко много ти е помогнал.. колко енергия е вложил в това да дръпнеш напред, а ти за благодарност сега.. както и да е. Няма да говорим за принципи  и себеуважение, че ти е доста непонятно.. дано откриеш правилния път някой ден.

Четвърто, тъй като приемам, че от днес нататък вече всяко мнение тип "тролене" и "спам" ще се трие и наказва искам да споделя на кратко от вчера какво се случи на дневната с Берсерк и ако някой преоткрие себе си в тези редове да се чувства спокоен да взаимства.. не се притеснявам, че някой ще използва лафовете ми, защото разчитам на мъжкото си присъствие в сета, а не на ланеца, колата, брадата и т.н..

Като цяло последните седмици правя доста добри сетове, но не мога да изкарам мацките на среща.. помолих Берсерк като има време да се видим и да го обсъдим това.

Според него проблема беше в това, че разчитам прекалено много на това да забавлявам мацката в сет и изпускам прозореца. За това ми възложи една задача - "без никакъв фън" и без никакви опити да я забавлявам, аз може да се забавлявам, но не ми е целта да го правя заради мацката, а заради себе си. Без усмивки, които да търсят шегата и т.н.. Признавам, върза ми ръцете.. но си струваше.

Направих няколко сета, в които открих нещо важно за себе си,а  именно, че и без да я забавлявам може да стои в сет и да ни е весело. Проблема вчера беше това, че (а и като цяло) създавам привличане и 3 от 5 мацки ми се кефят, стоят в сета и ме слушат, но изпускам момента за промяна на енергията, да и дам думата да говори повече, да създам тази така финна емоционална връзка, да пусна тези кукички и т.н.. Звучи просто, нали? Да, ама не..

Мацката на подсъзнателно ниво ми дава прозорец, в който да действам, но аз го изпускам и се провалям.. дори и да успея на база атракшън да взема телефон, то след това няма разумна причина да ми вдигне.. Звучи просто, а?

Липсва ми и вярата, че точно тези мацки, които аз съм си харесал, ми се кефят.. 3 от 5 спрях и ги заковах и ми се радват и ми опулват очичките.. весели  и засмяни.. нямам скъпа кола, нямам джакузи на Драгалевци, имам си пъпки по лицето и коремчето малко ми стърчи, но те ми се кефят.. та тук е момента да направя следващата стъпка.. да повярвам, че само аз и единствено аз съм достатъчен.. Пикап мантра, а ? Звучи толкова просто, а в същото време не е никак лесно..

Пуяка попита, защо съветите на Берсерк не действат за Крапа.., защото не всеки е готов да се метне в огъня и да се бори.. пак ще се изчетат и напишат 1000 глупости и най-смелите ще нанесат съкрушителен удар.. ще цъкат минуси на реп докато потънат в екстаз Cheesy ..

Хайде, живи и здрави да са всички, а аз отново благодаря на хората, които ми помагат.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1577

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #88 -: Юни 07, 2016, 20:12:15 »

Хубав поуст Уарзон,
с изключение на хейта по Краба... не разбирам - ти светиш ли му, че знаеш кога прави и е правил секс или не?!? (не, че нещо се явявам защитник - и мен ме дразни понякога как залита в една или друга посока, но тази част от поуста ти е... грозна)

---

За теб братле, много е яко, че Берсерк и другите пичове са ти помогнали... те наистина са качествени пикапьори и може да се научи много от тях.

Ако позволиш (да се направя на културен) ще ти дам и аз съвет... всъщност два, защото съм щедър (разбира се ако искаш ги вземай - или просто си кажи, че Слеаър е идиот и забрави Smiley). Забелязвам, че предимно си тренирал и си се концентрирал върху техниките, в което няма лошо... но има и по-силни, а и доста по фундаментални неща от техниките:

1. Това, което осезаемо ти пречи на теб е липсата на идентичност... Забавно или не - това е горе/долу (или беше) проблемът и на Краба (а и на много други)... Разбира се да имаш идея за силна идентичност е трудно на твоите години (на много хора и до края на живота) - за това е и безценно... Да знаеш, че ти си еди кой, си еди какъв си и правиш нещата еди как си - ето такъв ти е стилът и от него произтича цялото ти същество, енергия, мислене, желания, фрейм, техники и всичко, което правиш. Когато имаш идентичност - всичко, което правиш е твое - техниките, историите, усмивките, неговете, амозите - всичко преминава през призмата на това кой си ти, за какво се бориш и какво излъчваш към околните. Тогава няма страх, няма дребнавост, дали сега си я разсмял или не, или пък си негнал тук или там, няма страх от това дали си изтървал прозорец или не - защото ти създаваш и разрушаваш прозорците, защото ти знаеш кой си, напълно ок си с това и се кефиш, забавляваш и завладяваш... За да съм по-конкретен - избери си една идентичност, която ти пасва (примерно: пича, който пътува и опознава света) - повярвай, че това си ти - и прави нещата през тази призма, ще видиш, че дори привидно афц неща ще носят доста 'интересни' резултати.

2. Второто нещо, което забелязах, от както си се върнал е липсата на енергия... Сякаш ми изглеждаш по-сломен, по-тих, по-скромен, по-незаинтересован, по-неенергичен, от онзи пич, който видях за пръв път - преди може би около година... Енергията е основа на всичко - мотивацията, желанието, страстта, доминантността, сексуалността, ако щеш и сексът - всичко се прави и произтича от енергията. Пасивността, мирът, комфортът - са смърт... Не се задоволявай с комфорт братле - енергизирай се и прави велики дела (чаленджвай се всеки ден) - ако не си вярваш, че това което правиш има смисъл и е нещо страхотно - то няма и как да имаш енергия... Ако просто си излязъл защото Бекатак те е викнал, то няма да имаш енергия, ако просто отваряш сетове, защото искаш Берсерк или аз да те харесваме и да си част от комюнити - то няма да имаш енергия (пиша хипотетично - а не, че това е задължително твоят случай). Нека всеки сет е шедьовър, всяка комуникация, всяка дума... всяко нещо което правиш взема твоето ценно време и твоята ценна енергия - за това нека е шедьовър - тогава и нещата ще се получават по-добре.

Сори, моите точки не са конкретни техники - не могат да се помиришат и изпълнят от раз... но ако откриеш истина в тях - ще си говорим пак.

Успех,
- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #89 -: Юни 07, 2016, 20:17:07 »

Първо браво за играта, за желанието да се развиваш и да търсиш грешките си.Според мен ще пожънеш не един или два успеха и това ще е плод, както на собствената ти упоритост и желание, така и на безвъзмездната и безплатна помощ на всички, които те подкрепят, учат и насърчават(трябва да си им доста благодарен - виждам, че си, ама винаги може и още) Wink Много ще се радвам, ако следващия ти пост в тази тема е малко по-изчерпателен откъм описание, та барем научим нещо и бъдат избегнати десетте реда свръхреактивен увод с лични нападки и недвусмислени намеци.Намеците ги остави на мацките и без това ни тровят живота с тях - ако имаш да кажеш нещо може да говориш по същество.Самият ти пръв вдигна глас против спаменето, личните нападки и разводняването, а в момента какво правиш ? Каква цензура, първият цензуриран пост трябва да е твоя... ? Мисълта ми е - отстоявай си принципите и позициите(защото в момента ти показваш, че нямаш принципи), недей да се въртиш на 180 градуса за има-няма няколко дни... Иначе просто е неконгурентно, а това много цака в свалките... особено с високоранговите Wink
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Изпечатай  

Отиди на: