Tyxo.bg counter Back on the road.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:48:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Back on the road.  (Прочетена 1487 пъти)
plevenlife
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« -: Февруари 11, 2015, 03:39:17 »

Първо, здравейте отново! Мислех да си направя нов профил, после се замислих, че няма смисъл.. Така, да кажа, близо 2 години не бях влизал в сайта или форума, доста опит натрупах през това време, на моменти доста горчив, но нали човек се учи от грешките си. Много интересни истории се насъбраха, но идеята на поста е друга, в друга тема ще разкажа някои истории.
НО не бях щастлив, това беше грубата истина, която отказвах да приема. Не ми харесваше нито животът, който водех, нито мислите, които имах в главата си. За цялото това състояние помагаше един тежък воденичен камък с женско име, който сам бях вързал на възел около врата си. Всичко което се случваше беше плод по-скоро на случайността, а не на кой знае какви умения от моя страна. Думата, която ме олицетворяваше беше "автопилот". Десетките безсънни нощи в размисли, тоновете изпит алкохол, хилядите цигари, които изпуших (а не съм бил пушач никога) всъщност бяха начин да не поглеждам истината в очите и да отпращам всяка по-трезва мисъл. Затворих се в себе си. Рано или късно всичко това довежда до едно - тежък и звучен ШАМАР!!! Дали буквално или не, няма значение. Понякога е по-добре дори да е истински шамарът...
Беше ноемврийска вечер когато преглеждайки пощата си открих имейл от сайта. Публикувана нова тема от Slayer. Зачетох се. Неусетно вече бях влязъл и във форума, логвайки се отново в акаунта си и четях старите си постове. Тогава ме удари и шамарът. Четях какво съм писал преди 2-3 години, как съм размишлявал, започнах да се присещам за това как съм се чувствал тогава. Изпитвах гняв към себе си, към загубените 700-800-900-1000 дни в тъпчене на едно място, на което само дълбаеш и дълбаеш все по-надолу. Осъзнах че последните ми постове са от края на 12 клас, а сега вече съм трета година студент. Осъзнах че тогава съм се уважавал, а сега се крия от себе си.
Това беше и повратният момент за мен. Седнах на една маса с лист и молив в ръка. Написах черно на бяло какво имам в живота си сега, как се чувствам и какво ТРЯБВА да променя. Залепих го на леглото си. Идеята за тази тема ми дойде още тогава, но си обещах, че ще я напиша след време, когато усетя, че нещо се е променило.
Ноември, декември, януари, вече е февруари. Шамарът бе тъй звучен, че още на следващия ден започнах да изрязвам излишното от ежедневието си. Воденичният камък бе вързан на възел и решението бе едно - режеш въжето! С гръм и трясък му казах "ти не ми трябваш" и със замах направих това, което отлагах 2 години. Чувството беше уникално, почувствах се по-лек и по-уверен в себе си. А ми костваше само 10 минути, помислих си - толкова ли трудно е било да се еба в главата!? Продължих напред: същия ден си купих карта за фитнеса, изхвърлих си кутията с цигари и си обещах да пия само ако има реален повод! Минаха 2-3 месеца оттогава и днес усетих, че е дошло времето да публикувам темата.
Какъв е изводът и посланието ми?? Pick up project ми подаде ръка от нищото, без да съм го заслужил, но ми помогна така както нищо друго не успя. Отвори ми очите, след като сам ги бях затворил. Възгледите за реалността ми се промениха и нуждата от това да се чувстваш в мир със себе си и да се уважаваш стана по-силна от всичко на света. Сега работя здраво и физически и психически, за да съм доволен от себе си. Графикът ми е пълен, върнах се към някои стари хобита, започнах нови. Тренирам, уча, разширявам контактите си всеки ден. Взимам изпити. Канят ме на партита, събития, искат ми приятелства. Усещам, че съм на правилния път. И всичко това благодарение на тласъка, който получих тук. Спирам дотук, че стана много дълго, а и имам още един изпит, за който да чета.
Темата е насочена към всички, които са в труден период и имат нужда от мотивация, за да променят нещо. Момчета и момичета, не се страхувайте от неизвестното, защото често е по-добро в пъти от познатото! Завършвам с нещо, което баща ми ми каза преди време, когато му поисках съвет - "Нещата винаги са по-прости отколкото изглеждат!" Вече го вярвам! Smiley
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #1 -: Март 12, 2015, 01:09:38 »

Евала, пич. И аз така. Дойдоха празниците по Коледа, после рождени дни, аз ям и пия на корем. Изведнъж се усетих, че не правя нищо. Стегнах се, спрях цигари, пиенето ограничих до минимум, тренирам повече, забелязах, че запълвам свободното си време с четене, уча доброволно /което за студент не е лесна задача/. Въобще, почнах да намирам себе си - хубавото е, че тепърва предстои лятото, приятел!

Освен това искам да дам един съвет на хората, които четат темата, за да не им звучи "Надъхващо" като някоя фитнес тема "бях 50 кила, станах 90 кила чист".

Най-странно ми беше, че жените НАИСТИНА харесват мъже, които четат книги. Умните те приемат за умен, тъпите не знаят какво е това книга, но си викат "брех, тоя прави нещо интересно". Четете повече, тренирайте и се развивайте. Отне ми доста време, за да осъзная, че фундаментите на пик-ъпа не се крият в свалките, те са просто резултат на промените на личността и по-точно развитието на индивида. Всеки иска да бъде обграден с позитивни хора, които желаят успеха, стремят се към него и го постигат.

Смело с рогата. Живот и здраве, скоро ще има време за рапорт.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: