Tyxo.bg counter Вчерашната ми дискотека
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 18:47:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вчерашната ми дискотека  (Прочетена 2768 пъти)
LuDia
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« -: Март 10, 2015, 22:33:59 »

Здравейте хора реших да ви споделя 3 апроуча който не завършиха толкова добре.
1 ви опроуч--реших да скачам на сервитиорки-така момичето което обслужваше нашата маса беше красива,прическа тип Поли Генова и много татуси и отивам и викам:
Аз:Нещо в теб ми хареса може ли номера ти
Тя:Не
Аз:аре не ми се прави знам,че сервитиорките сте свикнали да ви обсипват с внимание не ми се играят игри
Тя:сори харесвам си жени
Това май беше шит ама ми приличаше на лезбикка,даже после една приятелка ми вика че найтистина и прилича на лезбиката нищо както и да е

2 ри апроуч-още една сервитиорка минава покрай мен и само се закача с мен.
Аз:Имаш ли си име
Тя:да ани
Аз:100ян приятно ми е
Аз:много се закачаш
Тя: се осмихва
Аз: дай си номера да излезнеме някой път
Тя: имам си приятел
Аз:защо ме лъжеш
тя: показа халката си Sad вече от 4 години си имам приятел

3 ри апроуч-точно преди да си отида -едно момиче ми вика.
Тя хей имаш ли запалка
Аз викнах един фр да й даде
Аз сега е редно да ти знам името
Тя Яна
Аз Къде учиш (това беше тъпо),какво учиш и такива работи
Тя там ми отговаря
Понеже трябваше да си отивам.
Аз дай си номера-давам си телефона
Тя го пише ии ми вика звънни ми преди 12 че съм наработа
Аз бам зех си телефона и избегах че мойте приятели беха тръгнали хаха
После гледам,че липсва едно число а пред 0 сложила звездична-май беше пияна или просто е искала да ме отреже,но събота пак отивам на диско такаче NEXT --------->
Активен
e46fanatics
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2015, 00:43:47 »

Със сервитиорки в дискотека смисъл няма,най-много да си загубиш енергията и да се разочароваш.Те са пробвани та пробвани,повече пъти от колкото теми има във форума.А и дори да искаш да заговориш някоя(ама знаеш ли..всяко момиче си има уникално мислене),няма смисъл от мило държание и искреност.Все пак това си е моето мнение и то е,че повечето от тях като им кажеш нещо като комплимент за започване на разговора просто или те подминават или ти се присмиват и подминават(не важи за хора с 40 и нагоре ръка,татуировки,х5,х6,7ца,с класа и така нататък).Ако имаш непоклатимо собствено мислене се пробвай,все пак нищо не губиш,но според мен почвай разговора с някакъв бъзик.С комплимент на бас мога да се хвана,че реакцията и ще е в най-добрия случай усмивка придружена с "мерсии".Точно за това съм говорил с едно момиче,което е сервитиорка.Както ми го обясни ти правят шит тест,даже по 2 пъти го правила,ама после се размеквала.Така че явно трябва да бъдеш по настоятелен.За 2рия апроуч вместо дай си номера можеше да кажеш например,кефиш ме или харесваш ми,трябва да излезем да си поговорим на дълго и на широко или да се опознаем и т.н.Не се опитвам в никакъв случай да си налагам мнението. Cool
Активен

Временния неуспех не е основателна причина да се откажеш.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #2 -: Март 11, 2015, 06:49:16 »

Не само със сервитьорки, а с каквито и да е момичета този "апроуч" няма да проработи. Баси апроуча, честно - "нещо ми харесва в теб, дай си номера!"
А дали помисли нея кефи ли я нещо в теб? Какъв си ти за нея, освен един подпийнал клиент? И то, както каза колегата по-горе, поредния подпийнал клиент, вероятно 25-я за вечерта. Че тя ако си даваше телефона на всички такива, на другия ден няма да може нищо друго да прави освен да се чуди как да им блокира обажданията.
Ето ти едно правило, не само за сервитьорки, а общо: не искай телефон, преди мацката да ти се е изкефила. Ако видиш и си сигурен, че ти се кефи на външния вид или парите, може и бързо да го искаш. Но в противен случай трябва първо малко да поработиш за него. Ще пускаш майтапчета, ще говориш (за предпочитане умни работи, но дори и глупости пак по-добре отколкото да мълчиш), ще я позабавляваш малко. Ако и на теб ти е забавно по време на този процес, много по-вероятно става да се представиш като типа пич, с който тя би искала да излезе, и тогава вече искай телефон (след поне 10 минути общуване). Иначе дори да вземеш телефон, става като тази последната - или фалшив, или после няма да ти вдигне.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #3 -: Март 11, 2015, 15:34:40 »

Аз:100ян приятно ми е

Ако уважаваш себе си повече не си пиши името с числа.За мен е направо обида. :Д :Д :
И коя ще е тази която ще ти даде номера си след като си се запознал, разчупи разговора,вкарай малко бъзици рапорт кино. :Д Браво, че поне си опитал.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #4 -: Март 11, 2015, 16:22:56 »

Не само със сервитьорки, а с каквито и да е момичета този "апроуч" няма да проработи. Баси апроуча, честно - "нещо ми харесва в теб, дай си номера!"

Стоун не знаеш в кой момент коя на къв акъл е и каква глупост ще сработи. Един път ей тъй за пробата пробвах в бар със "Здравей , много си готина колекционирам фейсбуци и ( не се сещам кво друго казах ) ... ". Оная вика "Имам си приятел" Shocked , отговорих и че няма да и предлагам брак и пак и искам фейса.Оназ вика добре и направо и дадох телефона да се намери във фейса. Общо взето нищо не постигнах , просто ми беше малко скучно и реших да направя нещо импулсивно.
Активен

Никога не се отказвай .
diavolo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #5 -: Март 11, 2015, 22:55:11 »

Номер се взима доста лесно за няколко минути, всеки може да събере на излизане по този начин поне 3-4 номера без проблем. И после какво се случва? Ставаш колекционер на телефони и до там. Ако не си изградил емоционална връзка с момичето, достатъчно стабилна, за да я държи до следващият ден докато и звъннеш, значи този телефон не означава нищо. Момичето или няма да си вдигне телефона или ще те отреже директно. Отделно ако все пак е поохладняла с течение на времето трябва да имаш добра телефонна игра, за да посъбудиш емоциите й и да се съгласи да излезете.
Иначе ме кефиш как не ти пука особено и си отваряш на ред.
Активен
LuDia
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #6 -: Март 12, 2015, 00:02:35 »

Еххх зарадвахте ме,че някой е прочел темата ми и е коментирал и ми е дал градивна (критика)препоръка.Благодаря ви много ще гледам да поработя на вътрешната си игра,да не правя комплименти още в началото на разговора и след като си поговоря с момичето повече от 1 минута тогава да и искам номера.БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: