Tyxo.bg counter Свободата да бъдеш себе си
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:52:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свободата да бъдеш себе си  (Прочетена 1158 пъти)
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« -: Март 23, 2015, 15:36:18 »

Здравейте, пичове!
Отдавна не съм писал тук и реших да ви споделя малко мисли и случки, които ми се случиха в последно време. Това не е тема за успешен или неуспешен клоуз, така че който очаква нещо подобно, може да натисне "x" от горния десен ъгъл на браузъра си.  Wink
"Повторението на дадено твърдение не след дълго се превръща в вяра. След като вярата се превърне в дълбоко убеждение...тогава нещата започват да се случват" - Мохамед Али. Колко много мъдрост има в тези думи.
Искам да ви кажа, че такива хора като нас са рядкост и в това се убеждавам всеки ден. Имам чувството, че в днешно време всеки залага на сигурното, полезрението му стига до някакви социални рамки и не иска да излезе от комфортната си зона нито за миг. А няма нищо по-хубаво от това всеки удобен случай да се разчупваш и да правиш това, което те прави щастлив.
За съжаление за няколко месеца се оставих по течението и за миг забравих какво е да се чувстваш "жив". Хванах се с една готина мацка, наистина готина - давам й 8. Казах си "Готина е, има добро чувство за хумор, може пък и да излезе нещо.". Тези думи се приеха много скептично от най-близките ми приятели, защото отлично ме познават. Но аз опитах нещо различно. Опитах да видя дали мога да имам сериозна връзка. Е, очевидно не се получи... Като почти всяка жена тя се опита да ме превъзпита и "опитоми". Беше и много ревнива, а аз обичам свободно да общувам с всички хора от 2-та пола, което беше и решаващо. Като цяло банална история, но може би само вие ще разберете колко тегаво ми беше да се опитвам да направя нещо, което не ми е по вкуса. Защото ние пикап артистите сме свободни и не обичаме да ни определят граници и да ни спират някакви социални рамки. Но това тя не го разбра, както не разбра и думите "Навлизаш в опасна зона", когато се опита нещо да се направи на властна.
Та, идеята ми е - живейте свободно хора! Тази събота, когато излязох сам за пръв път от много време изпитах тази свобода да правя, каквото си искам. Имах супер енергия вечерта, дърпах мацки на танци, заговарях ги, снимах ги. Нещата се получаваха много добре, защото бях изпълнен със супер позитивна енергия и разбира се не ми пукаше какво ще се случи.
Това е и идеята на пикапа - да преоткриеш себе си и да бъдеш себе си пред всички, не само пред мацките. Направиш ли го ти ще бъдеш атрактивен за всички и хората ще искат да бъдат с теб! Не се оставяйте на течението и на сивотата!

Поздрави,
genuine
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Sick
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2015, 20:28:35 »

Много надъхващ пост лично за мен. Аз имам същите проблеми. Решавам че трябва да тръгна с някоя, която се обеждавам че е човека за мен и ми писва след 1 месец и пак се връщам към старите си приципи.Правилният човек ще дойде рано или късно, но ние трябва да се постараем да го намерим из сивата тълпа.В това,според мен, ни помага пикапа.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: