Tyxo.bg counter Никога пиян или дрогиран
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 25, 2019, 00:47:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Никога пиян или дрогиран  (Прочетена 4335 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 961

Профил
« -: Юни 30, 2015, 21:20:28 »

Няма да забравя, преди много години. Бяхме млади и красиви. Минаха годините, мамка му страшна, няма го вече оня маноуар, на 4 кани вино ставам и се правя на бойнг на форсажи. Сега изпукам три водки и краката кренвирши на кен. Са търкалям за срамотиите.

Та, стягаме багажите ше ходим да правим кърски алкохолизъм, или дори по-точно бих казал полска пукница. Пристигаме на мястото, опъваме палатките, огъня е готов, хвърлям 2 такъма за едро парче по възможност с малко люспи. Кръстя се протестантската и сядам на поляната да се напивам. Имаше някъв здрав алфа, да го шибат прасетата. Постоянно ме блъскаше в земята, някъв ме забива като брожка в лютеница. Викам тоя, за къв ме мисли, той за къв се мисли, и изобщо замисля ли се, че съм злобен като пинчер. Нали на половин бутилка водка ше стана и ше му дам да ми хапе ластика. Нали ше му направя гръбнака на лего бе. Той защо не знае, че съм нервак и дори може да се каже, че съм бая кибрит.

Изтърпях му простотията, напихме се. Вкарвам някъв лаф оня ме сече. Разправям нещо, оня ми усира историята и това изтърпях. Ама като стана да пикае и ми настъпи любимата въдица. Дето съм избил рибите в 98128648332 язовира с нея. Ми причерня. Върна се, червея.

Погледнах го грозно и викам - Ако направиш още една простотия, ще бъдеш публично изнасилен анално в гъзъ.
Всичко утихна, сигурно щях да чуя и ако пръдне гугутката а гущера се хили като яребица.
Той - Кво каза, педераст?
Аз - Ше го кажа бавно. Ако пак ме засърби заради тебе, ще бъдеш бит, ебан и опозорен.

Погледна мене, после погледна и една от мацките. Аааа, сега ми се изясни тоя хомосексоален педераст се прави на 2 метра висок заради тва противно, проскубано куче. Прецених ситуацията, по висок от мен, по корав, вероятно и по бърз, най-лошото значително по-трезвен. И за капак на всичко има да защитата чест пред мацката.
Викам си, те сега ше ме пребие тоя. Нямам шанс по-добре да се удавя в язовира. Ама, аз да не съм на петела опашката, ше се бия. В общи линии начупи ми феса. Доста грозни прави ми вкара. Разби ми устата. Викам си положението, критично, ще се бия курвенската. Ше хапя и ше плюя. Пробвах да го пукна в слънчевия сплит ама не уцелих и само го изнервих. Разтърваха ни. Нищо не му направих за сметка на това, мен грозно бе болеше фейса.

Седнахме си, помислих си, че тая вечер със сигурност ше спя сам, след тая сцена няма да има мацка която да ми върже.

После ги скивах да си гукат сами с тая на брега. Помислих си, поне потопи ти плувката, удари едно мадо. За тебе го правя бе, сине майчин, за тебе го правя бе, аз не искам нищо, всичко за теб давам.

Легнахме си, аз по принцип не съм злопаметен. С много хора съм се бил, много пъти са ме били и с много от тях станахме приятели след това. Ама тоя път не можех да заспя. Мозъка ми роди план за отмъщение. Само трябва да изтрезнея малко и ше реша проблема с нараненото си достойнство.  Излязох на вън, направих си нескафе изпуших няколко цигари и реших, че сега е момента, вече съм в кондиция. Или ше бъде пълно падение или ше отмъщавам. (сега като се замисля, това май още повече ми е съборило ранга, ама тогава не мислех за това.)

Запалих фаса и пристъпих към изпълнение на противния си план. Отидох при неговата палатка отворих  внимателно ципа. Проврях си пишока вътре и викам, ти си, пръскай нашия. Да ама от стрес не иска. чаках го известно време да се сети кво се иска от него и се започна. Беше прекрасно. Проблем беше, че вече бях привършил а тоя боклук още не се беше събудил за това ритнах палатката. Чу се, изръмжаване след това, най гнусни псувни и ругатни. Когато палатката се размърда неудържимо разбрах, че момента е настъпил. Или аз или той. Някой тази вечер ще плува в кръв. Единственото което ме успокояваше беше, че вече знаех, кой ще се изкъпе много старателно. Хо хо хо. Излезе тоя недоумяващ кво става. Опънах за последно от фиша му казах - Казах ти че ше бъдеш бит ебан и опозорен, сега остава само да те пребия и наеба... Беше груба грешка да му давам време да се разсъни, но и аз вече не бях толкова пиян. Продължаваше да ме превъзхожда физически но сега разчитах, че гнева му ше му попречи. Освен това мацката я нямаше за да му дава енерджи.

Сбихмесе грозно, търкаляхме се. Всички излязоха. Все пак успях да го бия, и да го изтикам в язовира. С цената на доста подута глава и болки в цялото тяло. Но аз бях отгоре.

Беше кофти. Препоръчвам ви никога да не влизате в конфликт в нетрезво състояние или под влияние на силни емоции. Ако бях трезвен нямаше да го препикая. Малко срамно, ама на мене ми хареса...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: