Tyxo.bg counter Пълен клоуз от подход към непозната девойка.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 22, 2020, 06:51:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пълен клоуз от подход към непозната девойка.  (Прочетена 2786 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Юли 31, 2015, 12:00:42 »

Здравейте, хора!

В последно време работата и сесията ме подгониха и нямах време да развивам своето хоби - пикап. В малкото си свободно време разпусках, а липсата на голям град до мястото, където работя прави ситуацията трудна.

Малко преди да спра да играя активно излизах с 2 момичета, като едната бях клоузил (описал съм го рапорта) и се бях фокусирал върху другата. Исках да я клоузя на всяка цена и изгубих най-ценното за играта - да се забавлявам. Логично нещата с нея не се получиха и се разделихме. Основанията за това са ясни - на последната ни среща ме тества непрекъснато и въпреки, че минавах тестовете пак не бе доволна - е, всичко това значеше само едно - край на връзката, явно не продължих със същите готини емоции от самия подход и първата среща и това беше края.

По пътя за вкъщи, изморен от глупости, тестове и заядни бях със супер ниска енергия и изморен. И все пак нали за това е играта, в такива моменти да ни освежи и разведри. Звъня един телефон на крилото - БекАтак и нападаме отново. В този ден направих само един апроуч и той беше достатъчен - няма такъв ден за мен като се замисля - 1 подход - 1 ф-клоуз.

Скитаме из улиците и като по традиция забравяме за какво сме се събрали. По едното време виждам как отгоре се задава едно сладурче, точно такова каквото обичам и изоставям крилото, нямаше как:
Аз:"Хей, здравей, аз съм ХХХХ"
Тя:"Ъъъ, здравей."
Аз: Има някакво готино излъчване в теб, не знам какво, но ми се ще да разбера.
Тя: Дообреее (изненадана, объркана , чудеща се дали да побегне или да не се отделя от мен)
Аз: Еми хайде да седнем в това кафе, така и така сме до него, че много ожаднях.
Тя: Амии нз, бързам ..
Аз: Споко, и аз бързам  ( и вече сядаме)

Така и минахме на първа среща. Забелязах още в самото начало, че е "хуукнала" и ми се кефи - не отделяше поглед от мен, в неловката тишина се опитваше да каже нещо (създадена умишлено от мен), случайно дори ме докосна 1-2 пъти. На срещичката изградих малко рапорт, основан не толкова на лична информация (Аз: ААа, без такива, това са въпроси за втора среща), ами колкото за неща от живота, различни случки, хората около нас и т.н. Разменихме телефон и се уговорихме за следващия ден пак да се видим.

Междувременно, не мога да си го обясня, но нещата закъсаха и с вече клоузнатата мадама. Нещо не  ми се минаваха постоянно шитки .. - разделихме се. Ако някой ми беше казал само до преди година, че така лесно щях да се разделям с момичета и да си намирам други, е, не бих му повярвал.

Така след около 30-40 дни, в които излизах с по две момичета и паралелно правих срещи с 3-та от време на време останах с една. Естествено не можех да и се доверя и да очаквам със сигурност да дойде на срещата и си пикапих. Това е съвет на Илиян, който приех догматично. Не мога да оставя играта в мен да закърнее и каквото и да става трябва да съхраня този "ловен инстинкт". На срещата на следващия ден закъснява, типично по женски с 5 минути, но все пак дойде. Вкарвам упрек за закъснението и ми обещава да не се повтори (така и става за напред). На втората среща е време за по-сериозно кино и да наложа "мъж към жена" (той си беше наложен де, но още по-явно). Въпреки ясния ми план нещата не се получиха, момичето явно имаше скромен опит с мъжете и се дърпаше, нищо - търпение му е майката, както казва стоун.

Направихме още 1-2 срещи, в които не можах да ескалирам по никакъв начин. Вече бях започнал да губя интерес и да сменям подхода, но пък и аз не бях спрял да пикапя, трябваше да се фокусирам и да си изиграя картите до край. Това и направих. На следващата среща вкарах "яко и естествено кино" - вдигах я, носех я, "тя ме носеше(това си е лично мое кино измислица :Д) и се получи много забавно, в един такъв силен момент я натиснах за целувка - бум получиха се нещата. Точно като си мислех, че ме "френдва" и отново се върнах в играта.

За съжаление тук почнаха проблемите. Остана ми един ден в столицата и трябваше да избирам - да играя дръзко и всичко или нищо или да направя още по-дълга интеракцията - около два месеца. Както казва Рафи - калибровка. На 5-тата среща може би реших да и вкарам оферта за вкъщи. Всичко беше подготвено, за всеки случай, а аз вярвах, че с емоциите, които и предам мога да стигна до желаното място. Така и стана.
Аз: "Хубаво си хапваме китайски глупости, но ела да ми гостуваш тази вечер."
Тя: Не, не ..
Аз: Еее, точно съм сам вкъщи и ще си пусна новото готино филмче, за което си говорихме, с ейч ди качество и ще пием по едно самърсби .. но добре, ти губиш. Сам ще се наслаждавам на прекрасния филм.
Тя: Хмм ..  ( и леко се замисли)

Не потвърди, но и не отрече, езика на тялото и казваше,че го иска и направо пътувахме към нас. Вкъщи не я "натегнах" веднага, а и дадох да свикне с обстановката, с мен, с всичко. След известно време беше нужно да действам - налазих я по всички правила на играта, минавах шитки, докосвах я, дърпах се и натисках когато трябваше, но просто не се получиха нещата. Ако бях натиснал още малко може би да, но мацката беше готина и реших да не губя всичко. Провалих се на ЛМР-а, не не се провалих, всъщност отложих нещата.

Хода ми беше рискован. Девойка дошла вкъщи не можах да клоузя .. изчезвах за 10-тина дни, а емоциите и всичко останало щяха да отминат. За мой късмет срещнах на следващия ден Илиян, беше на уоркшоп, и той ме успокои, че всичко е нормално и на някои жени им трябва повече време.

Изминаха тези десет дни, в които я потърсих 1-2 пъти за "емоцията", знаех, че не е достатъчно, но пък бях създал интерес. В нейните очи бях самоуверен, лидер, доминантен, смел, с добро телосложение и всичко най-добро, не можеше да ме изпусне, не че не се е случвало "да ме изпускат", но някак си знаех, че нещата не стоят по този начин. Поканих я на среща. Видях, че много съм изгубил. За радост за час два се върнах на изходна позиция. След "екшън срещата - боулинг" през деня я поканих да се видим направо в къщи - втори рунд! Сега или никога си казвах. Тук вече се бях запознал със стоун и разменихме няколко телефонни обаждания и "смс-и". В момент на безпомощност вкъщи дори му писах - "братле, не става, какво да правя?", а той просто точно и ясно ми отвърна - "вади апарата". И се получи доста по-добре. Мацката не можах да я клоузя, но пък правехме други хубави неща Smiley.

Решен вече да довърша започнатото направих нова екшън среща, просто с това момиче така създавах най-лесно емоции. След нея направо я поканих да си хвърлим по един душ вкъщи, което отново отказа, но дойде с мен. Говорихме си с БекАтак, че "3 е за щастие и вече работата е сигурна", само му заявих, че се надявам. Третата среща вече беше доста по отпусната. Тук вече летяха истинските шитки: "Виж, ако ме искаш само за секс няма да стане", "не съм такава", "не бързай", "няма да ме имаш", "рано е още" и още и още и още. Първоначално мислех да ги минавам остроумно или в този дух с игнор, но не вървеше. Накрая просто се отпуснах и "бях себе си". Когато си конгруентен и вярваш в себе си, ти си това, което си и вътрешно и външно нещата се получават.

Няколко часа по-късно стигнах до пълен клоуз с тази девойка. Втора мацка от улицата, с която стигам до края, и то в момент, в който почти не пикапя, а съм зает в учене, работа, спорт, почивка и т.н.

Вместо заключение: Имам много неща, които още да изчиствам. Много неща, които ще ме направят по-добър мъж и човек като цяло. Пикапа не е средство за "бройки", той те променя като човек и ставаш нещо повече - лидер. За това към тези, които не ме познават, защото другите знаят колко усилия съм хвърлил - нищо не идва лесно в живота. Дори и да получиш някакви резултати, то те не трябва да те удовлетворяват, развивай себе си и се наслаждавай на всеки един момент от живота, свалката, дори и вдигането на тежести Smiley.

Поздрави, WARZONE!

Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2015, 12:27:26 »

Аз:"Хей, здравей, аз съм ХХХХ"
Тя:"Ъъъ, здравей."
Аз: Има някакво готино излъчване в теб, не знам какво, но ми се ще да разбера.
Тя: Дообреее (изненадана, объркана , чудеща се дали да побегне или да не се отделя от мен)
Аз: Еми хайде да седнем в това кафе, така и така сме до него, че много ожаднях.
Тя: Амии нз, бързам ..
Аз: Споко, и аз бързам  ( и вече сядаме)

Извинявай, не го приемай като заяждане, а като чисто любопитство и интерес - това ли е целия първи сет или спестяваш много от разговора?
Щото ми се струва, че много от важната част в случката липсва и най-трудната част (поне за мен) си я минал с такава лекота, че сякаш мацката досега само теб е чакала. Тоест на втората реплика и вече сте в кафе.
На мен ако първата фаза ми минава с такава лекота и мацките почти сами ми се тропосват в кафето, заклевам се ритуално пред всички, че ще клоузя далеч над 50 % от случаите Wink В смисъл че нататък се чувствам далеч по-уверен и в свои води....
Активен

Fake it 'til you make it!
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #2 -: Юли 31, 2015, 12:38:40 »

Никъде не съм посочил или казал, че съм описал всичко 1:1. Ще стане цял роман, а и не си спомням вече.
имаше около 10-15 мин разговор. Бъзиках я за неща по нея - гривна и пръстен, "скандално си се облякла за да се връщаш  от фитнес и още и още ..
Може би трябва и ти да пуснеш рапорт да видим какво ти куца, а ако не можеш да създадеш привличане уоркшопа ще ти помогне да си решиш проблема Smiley
Поздрави!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #3 -: Юли 31, 2015, 12:50:00 »

Конгречулейшан дженерал, както се вика.
радвам се, че си е струвало защото нали тогава бяхме излезли с берсерка и меноуара да пием и да пикапим и ти затова не можа да дойдеш.
+реп и само успехи!
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #4 -: Юли 31, 2015, 13:04:00 »

Бравo, братле!

Струваше си усилията, oще пoвече мацката е сташна! Сам виждаш, че пoнякoга крачка назад всъщнoст прави чудеса. Чакам oще репoрти oт Съни бийч...  Wink
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #5 -: Юли 31, 2015, 13:05:44 »

Никъде не съм посочил или казал, че съм описал всичко 1:1. Ще стане цял роман, а и не си спомням вече.

Питах, понежа като говорим за пикъп, то кажи-речи това е най-важното да видим - първите минути, първите впечатления и размяна на реплики.
Нататък - втора, трета, пета среща става почти без значение откъде я познаваш мацката - дали от пикъп, дали от другаде.
Т.е. роман така или иначе има, въпроса е че си ни спестил почти изцяло пикъп-частта за сметка на рутинната игра в следващите срещи.

И мисля че подчертах - не е критика и заяждане, а само питане по написаното, т.е. спести и съветите какво аз да правя Smiley
Активен

Fake it 'til you make it!
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #6 -: Август 28, 2015, 13:59:56 »

Не се и съмнявам че си направил пълен клоуз, след като постоянно играеш и даваш всичко от себе си.
Мачкай животно!!!  Wink
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #7 -: Август 28, 2015, 20:04:54 »

Винаги безпощаден и достигащ до целта си! Браво, братле, все така, че и по-добре да върви. Израстваш все повече и повече за толкова кратко време, респект!
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: