Tyxo.bg counter Kiss-close с 10-ка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:01:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Kiss-close с 10-ка  (Прочетена 1544 пъти)
Suffer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« -: Август 11, 2015, 16:52:04 »

Така ще започнем от малко по рано.. Харесвах си една мацка от друг град от около година имам симпатии към нея.. Чиста десятка  sleepy Като я погледнеш може да откачиш.. Нисичка,акробатка,с едно стегнато и оформено дупе с някакви панталонки от които и изпадат половината бузки  Roll Eyes ,зелени очи,святла и леко къдрава коса..плътни устни  sleepy Абе нямам думи.. Дори не мога да си мечтая за такава приятелка.Та дочух от приятелките й че ме харесвала,ревнува ме много и се досетих че трябва да действам.. Излязохме,отделих я от компанията и отидохме на една бесетка. И започна разговора по темата,а тя толкова красива,че ме убиваше с поглед и ми пресъхна устата,главата празна,една реплика я повтарях по няколко пъти и леко заеквах. Се тая след малко се отпуснах и започнах да действам без притеснение и ми излезе с номера "АДСКИ много те харесвам,но сме от различни градове и не искам да има наранени-бла-бла-бла ако не се получи след това няма да сме приятели и бла-бла-бла". Общо взето ме отрязаха.Мислех че е по-кофти да те отрежат ама не е било Cheesy Cheesy Даже напротив вдигна ми духа. И разбрах,че момичетата просто не знаят какво искат и си викам е сега ще забия някоя да си докажа пред себе си,че проблема не е в мен!! Отбих се да хапна една среднощна пица, до магазина за няколко галона с компанията и отидохме при една друга компания.Там беше и едно момиче с което последните дни също излизахме и тя също е от друг град.. Руса,Къдрава,Устни  sleepy ,Сини очи  и страшен пич десятка !! Чаках да се стопят хората и да се изпоприбират и останахме само 5 човека.. Аз вече доволно подпиинал си викам мой ред е.. Целунах я,ръцете за задника,подпрях я на чепа и целуване цяла вечер после.И я бъзнах,че е пияна и тя ми вика " защо си мислиш,че трябва да съм пияна за да съм с теб"  Embarrassed Embarrassed Cool
 И общо взето това е историята.. Нищо особено,но исках да я споделя защото сам се учудих как така не паднах духом и дори ме надъха още повече.. Мерси,че си загубихте времето в темата ми  Embarrassed Embarrassed
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Август 11, 2015, 17:16:38 »

Хихи , ти да не си внук на Хю Хефнър ? Само 10- ки ....ъпсурд. Ай да си измисляш по реални ситуации или ако е реална по реална оценка намали от 10 на 5.
Активен

Никога не се отказвай .
Suffer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #2 -: Август 12, 2015, 09:49:49 »

кажи ми как да ти пратя снимка брат...  Grin Grin нещо скаип искаш ли ?  Grin аре едната може и да е 9 ама повече не свалям..
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #3 -: Август 12, 2015, 10:56:01 »

В крайна сметка всичко е въпрос на критерии.За мен 10ка е нещо наистина уникално и неповторимо такива виждам по 1-2 на месец и то като съм в София и излизам.Тва значи една на около 2000 жени,ако не и повече.Досега съм излизал максимум с 8ца на среща(според моите критерии),което пак означава супер мацка.За някой мацка,която има стегнато дупе и нормално лице може да е 8ца,за мен ще е около 6.Авторе,важното е теб да те кефят,щом за теб са 10ки (тоест много трудно ще се намери момиче,което повече да те кефи),тогава супер!!!Просто гледай да си обективен,защото под влияние на емоции значително може да перфекционизираш момичето  и да й придадеш по-голяма стойност.И на мен ми се е случвало,преполагам и на всеки друг.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: