Tyxo.bg counter Една разходка по центъра
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 22, 2020, 05:53:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една разходка по центъра  (Прочетена 2213 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Септември 06, 2015, 14:33:13 »

Здравейте, артисти!

Доста се чудех, дали да пусна този рапорт и какво точно да пиша в него, но предвид това, че имам малко свободно време везната се наклони към това да "драскам".

На първо място Играта е нещото, което ми е като хоби последните месеци. Едни играят футбол, други пият всяка вечер в кръчмата, трети гледат Баш бай биг младър,  а други "геймват". И  така аз съм от последните. Предпочитам да прекарам 2 часа от деня си в разговори с непознати девойки, от колкото да гледам "водещите новини" и клането и т.н, не че не ги гледам де, но в ограничен формат.

Та, Събота (05.09.15) си беше един маратон, буквално. През деня излязохме с доста добри играчи (умишлено ще пропусна да ги изброя този път) и направихме силен ден - забавлявахме се на първо време, поотворихме доста сетове, взехме някое друго телефонче и научих още нещо, което ми убягваше:
 С крилото отваряме сет, който се държи хладно и с език на тялото ни "отебава", за мен целия сет беше пълна трагедия - не създадохме интерес, гледаха си телефоните и отговаряха с да и с не и т.н, нещата бяха по-дълбоки .. в последствие след като изкоментирахме сета, крилото (по-опитен е доста от мен) ми обясни, че това са просто шитки, те ни тестваха с "имам си приятел" - преминато с игнориране, "гледането на телефона" - преминато отново с непукизъм и "еей обществото на роботите, алоу" Cheesy и т.н .. в крайна сметка моя човек взе телефон от неговия таргет, а аз научих важен урок, който ми се губеше.

По-късно вечерта, вече готов да си лягам и едва ли не "сложил пижамата" ми звъни крилото - vodoprovod4ika(ВП). Кани ме най-официално на нощна по центъра, така де "разходка". В 12.15 едва гледах, докато слезем от колата очите ми се затваряха и изведнъж, явно като "незабравено от играта през деня" рефлексче в мен проговори - буум в зоната. Още слизам от колата и влизам в сет. Малко кисели девойки, но за загрявка стават. ОТ там още 4-5 сета на улицата, много яко, до сега по центъра не бях излизал вечерта, а си имаше прилични таргети.

С  ВП отваряме един приличен двоен сет до един фонтан и стабилно си го заиграхме, докато обстакъла не се разкрещя - "момчета, какво искате? Не виждате ли, че сме излезли като майка и дъщеря"? Обикновено в такава ситуация спичам, но в този случай  изобщо не ми дремеше и се обърнах изцяло към майката - "виж, разбирам, искам да се оженя за дъщеря ти, сега?" (и супер смях). Те не могат да повярват какви простотии им говорим и докато не ни изгониха почти на сила Cheesy .. уникално забавен сет се получи.

От там "летим" нагоре и спирам буквално чиста 8ца - висока, руса, стройна фигура, червено червило, бяло личице, изчистена, без пъпки, косми и каквито дефекти се сетите Cheesy, уникална. Директно я заиграх, оказа се италианка, която едва говори английски. Аз и казвам едно, тя разбира друго. Опитах се да създам емоции, тя "What? What did you said?  I don;t get it?" и от там викам .. няма да я бъде. Пробвах да ескалирам физически - прегръдка, че и е харесала София и се спече, а и утре се прибирала в Италия, а гаджето и я чакало и пак викам - нощта е млада, некст сет.

От там по пътя с ВП срещаме едни милфки - много добри, и го играят "зрели". Така ли ..
Те: Момчета, не знаем какво целите, но сте малки за нас.
Аз: Ееей, много мразя хора, комплексирани на теми възраст.
Тук крилото изпусна нещата и почна да ги храни колко стари са, и ни изхвърли от сега, но после отново той успя да се върне в играта и ги разцъка, като цял сет за "експириънса", не толкова за нещо по-сериозно и стабилно.

От там едни мацки седнали на пейка и пият бира. Едната беше уникално шитната, тя се падна на ВП, а моя таргет беше симпатяга и супер емоциите и вкарах, но шитнатата само ни тормозеше и ни гонеше:
"момчета, махайте се", "не искам да ви виждам", "от къде се взехте". С ВП обръщахме всичко на бъзик и се получи много ефективно и забавно. Тя се дразнеше, а моя таргет ни се радваше, имаше емоции, но накрая тази съвсем припатка и взехме да се дразним и изчезнахме доброволно :Д

Тръгваме към една дискотечка и там голям сет англичани. Стоим с ВП и още 2 момчета, те не играеха и се чудим дали да ги отворим или не, викам аре да влизаме, за какво сме излезли? И ги отворихме, имаше един мъж, който много се изкефи на ВП, а с мацките се получи готино разиграване. После се появи още един мъж от тяхната група, който почна рязко да ни амогва, но ние минахме АМОГ-а му с мир и бъзик, не се успокои и мацките се напрегнаха и си тръгнаха, нищо важен е отново опита.

Влизам в една дискотека и там слаба работа. Отваряме с ВП един самотен двоен сет на бара, а мацката тъпа .. много тъпа .. горката ... Реших да не се мъчим взаимно и я оставих. На излизане видях голяма компания - петорен смесен сет, от който 2 мъже и 3 мацки. Единия мъж беше свит в ъгъла и пиеше сокче, а другия си ровеше в телефона, двете мацки си говореха, а красавицата стоеше сама и си хапваше фъстъчета. Отивам директно и сам, просто нямаше кой да го стори вместо мен, топката в стомаха си я сритах и и влязох:
Аз: Хей, сладур, здравей.
Тя: Здрасти.
Аз: Нямаше как да не те заговоря, особено като те гледам колко си самотна.
Тя: Хмм ..
Аз: Да се плаша ли от гаджето ти до мен или няма проблеми? (казано със супер спокойствие, на шега и гледайки я в очите)
Тя: Хаха, този не го познавам.
имаше разговор от около 5-6 минути - кой какъв е, с какво се занимава, ала бала, като важното беше очния контакт, лекото кино и самоувереността, която лъхаше от мен.
Аз: Хайде малко навън, че ми се наду главата.
Тя: Само секунда да си взема нещата.

Излизаме и започва "вайба" така де. Кой какъв е и що е.

Тя: Какво работиш?
Аз: Е, това са неща за първа среща, не мога да ти кажа.
Тя: Кажи деЕ, моля те (гласа и накрая се повишава).
Аз: Работя като ХХХХ.
Тя: Даа бее - докажи го.
Аз: Добре, ще го докажа, но първо ти направи това ХХХХХ
Тя: Ето, направих го сега го докажи.
Аз: Доказвам и какво работя и тя се кефи.

Разговора беше забавен, лек и приятен. Време беше да я квалифицирам и да взема номер, поне на този етап на вечерта.

Аз: Ей, голяма си сладурана, дай да се видим по-късно, а ако не можем по-късно утре, че имам работа сега?
Тя: Ами добре..
Аз: Пиши - ХХХХ.

И така се разделихме в общи линии. Плана беше да се хвърля на 2-3 сета, че темите на разговора малко се изчерпаха, а и беше рано, не беше готова за ескалация. По пътя за следващата дискотека отваряхме с ВП още сетове, но нищо специално. Целта там беше "борба до края". Реших вече, че дори и мацките да не са това, което търся в сет ще се боря до край! Защото ако един ден срещна "перфектната" и стигна до "дърпане в къщи", а имам нулев опит в този етап, какво правим? Отваряме сет от 8 души. Бяха 4-5 младежи на по 18-20 ( то и аз съм на 20 де, ама айде) и 2 мацки с тях, а след тях още 2 мацки на 5 метра назад. Заговаряме двете, а те се опитват да бягат от нас, но ние ги държим до последния възможен момент.  Следва ме ги малко, спираме ги, шегуваме се, забавляваме се, губим ги, но поне създадохме готини емоции.

Влизаме в последната дискотека за вечерта. Чудехме се с ВП дали да платим вход, понеже като студент аз, а той ученик всеки лев ни е от значение и изобщо нощната ни игра е толкова икономична, че не е истина просто. Влизам и виждам мой приятел и много силен играч (отново ще спестя името). Още като го видях и мигновено стейта ми се вдигна, този на ВП също. Оказа се, че и друг път са се засичали на нощна, но не са знаели кой кой е. От там братлето ме посъветва да остана, защото имаше игра. И така и беше. С ВП започнахме да се усещаме и да си допълваме действията. Влизаме на две прилични сестрички. Оказаха се пички и умни момичета. Разделихме ги - ВП излезе пред дискотеката с неговата и нека той се вкл. под поста с това какво правил, а аз с моята се усамотих в дискотеката:
Аз: Хей, изглеждаш ми симпатяга и трябваше да те заговоря.
Тя: Хихихихи, вярно ли?
Аз: (само кимам с глава и я гледам в очите).
Тя: От къде се появи?
Аз: Паднах от марс вчера.
Аз: Тва сестра ти, да не би да отвлече брат ми? (малко рол-плеинг вкарахме, че сме братя, после им казахме, че не сме де.)
Тя: А защо пък брат ти да не е отвлякъл сестра ми?
Аз: Той е добро и мило дете, не би го сторил, виж на теб и на нея доверие нямам, не ви познавам достатъчно.
Тя: Ха ха ха .. ти да видиш.
(лекото кино в последствие се засили. Тя започна да ме прегръща и да ме докосва)
Аз: Виж, изглеждаш пичка, но я ми изброй 3 качества, заради които да си те взема за женичка ако реша?
Тя: Ами не знам .. ддз.
Аз: Еее, страшно много ме разочароваш така .. не харесвам безцелни жени ..
Тя: Ами добра съм, мила съм, "мога да готвя лютеница" (тва се бъзикахме преди малко на тази тема)
Аз: Хмм .. слабичко.
Тя: ъъъъ ама как така ъъ .. ти кажи.
Аз: Аз съм готин, спокоен, отпуснат, уверен, лидер, скромен, най-важното (всичко казано на як майтап и се получава супер емоционалното).
Аз: Абе добре разбрахме се, я ми кажи сега от 1 до 10 колко добре се целуваш?
Тя: Ами не знам ..
Аз: Хващам я за лицето и започваме да се целуваме, хоп прекъсвам първи целувката, хапя я за врата и продължавам играта.
Тя: Леко с хапането бе.
Аз: Да, да добре и пак си я хапя и щипя и т.н.

Изведох я навън пред клуба  и там я налазих още по-мощно и ескалацията взе да става все по-тежка и по-тежка. Оказа се много свястна мадама, която няма да поддаде. Понеже си имам "нещо сигурно" реших да я играя до край, пък нека флейкне на другия ден. Така и стана. Ескалация след ескалация. Вкарах я отново в дискотеката, после пак навън, после до ВП и сестра и, после пак в дискотеката, и после пак навън. Около 2 часа продължи цялата интеракция. Накрая разменихме контакти, обадих и се днес, но флейкна, очакваше се. Знае, че я исках само за секс, не за нещо повече. На този етап не ми се инвестира повече с нея.

Дойде време да се прибираме, отново скромни с метрото, изпращаме си мацките, и ги водим като Джулиън и тайлър от РСД към метрото, е не ги ф-клоузихме, но имаше много готини емоции. Мацките ще ни помнят цял живот, това е сигурно. Разтресохме ги здравата, разбира се с готини и положителни емоции.

Качваме се в метрото и едва се сдържаме - "ВП, спокойно, спокойно", потегля метрото и избухваме в смях Cheesy голям кеф, много силна вечер и супер забавна. Забавна заради самите нас. Изкарахме си супер, това беше важното!

Какво научих днес. Нищо не е голяма работа. Всичко си е за нас. Беше весело, беше готино и това е. Научих 1-2 шитки, които не ми бяха познати, благодарение на уинга от дей гейм - тази с телефона и имаме си гадже, но по извъртян начин не се сещам точно как беше. Играта с постоянното ми крило водопроводчика стигна доста високо ниво и т.н.

Ами това е в общи линии. Има и още 4-5 готини сета, но не ми се описват. Описаното по горе е малка част от самата интеракция, сами се досещате, че няма как всеки лаф и бъзик да ги вметна.

Поздрави, WARZONE!
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #1 -: Септември 06, 2015, 14:53:14 »

Toва се казва игра , да станеш от сън да играеш.
Браво много-добре се е получило с 2те сестри.
 Някой ден трябва да мина през софия .
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #2 -: Септември 06, 2015, 15:12:05 »

Еее, най-сетне да се напише нещо реално и смислено.  Wink
Активен

fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #3 -: Септември 06, 2015, 15:12:58 »

Aз ще изпoлзвам темата на сина ми, за да дoпълня картинката с мoйте скрoмни преживявания снoщи.

Всичкo запoчна oт едни пoстoянни задявки с инструктoрката ми във фитнес залата, кoитo успях да ескалирам дo излизане. Макар да хoди със сoбственика на залата мoмичетo явнo има усет за качествените неща, щoтo се нави да се присъедини към мен пoчти без бoй. Бяхме петима чoвека - три кoча и две мацки, кoгатo се засилихме да пием кoктейли в еднo нашумялo местнo (дoбре, че не е пoстнo) барче. Дoбре ама те женичките си имат еднo 6-тo, 7-мo чувствo, та скoрo към нас се присъединиха oще трички - приятелката на единия пич с oще две, кoитo всъщнoст същo ставаха...

Скoрo след катo си засмукахме кoктейлите кинoтo между мен и тренерката се засили, запoчнахме да се целуваме и натискаме стабилнo. Нещo червенo ми светна в главата, че другата мацка мoже да ме издаде на нейния, ама не ми пукаше...

Стана пoчти 12 и се засилихме към една дискoтека, в кoятo музиката гoре-дoлу си я бива. Там ситуацията се разви пo следния начин - единия oт мoйте хoра се целуваше с негoвата в сепаретo, аз танцувах с другите четири мацки, сред кoитo и таргета ми. Другият пич вместo да пoмoгне взе че се сдуха и си тръгна...

Насред танците си бъркахме мoщнo пo дупките с тая палавница, нo реших да дам малкo внимание и на другите мoмичета, еднoтo oт кoитo ме гледаше с един влажен пoглед през цялoтo време. И така пoстепеннo ги вкарах и тях в играта - пoчнах да ги барам и да се натискам и с тях. Пo еднo време целунах тая с влажния пoглед, кoетo веднага накара таргета ми да се нацупи. Вместo да се върна към нея и да вляза в oбяснителен режим прoдължих да танцувам с другите две. Питах ги кoя oт тях се целува пo дoбре. Не знаеха... Е, аз ли да знам - накарах ги да се целунат и да ми кажат кoя е пo-дoбрата. Рискувах с тoя хoд, защoтo местната фауна си е пo-сдухана пo принцип, нo в случая към уникалния ми чар се присъедини и гoлямoтo кoличествo алкoхoл, кoетo бяха сръбнали, та някак си успявах да ги вкарам в мoя фрейм. Все пак oтказаха да се целунат и тoгава не ми oставаше нищo другo oсвен сам да прoверя... След тoва се върнах при таргета и я дръпнах към себе си - устните ми пoчти дoкoсваха oснoвата на сладкoтo и ушенце така, че гoрещият ми дъх си играеше с вратлетo й... Беше решила да гo играе oбидена, нo така настръхна в тoя миг, че май ми прoсти!

На два метра oт нас беше кибитката на диджейчетo, кoетo така внимателнo следеше ситуацията пoкрай негo, че oстанах с усещанетo, че скoрo музиката ще замлъкне...

Не ескалирах нещата пoвече oт тoва, защoтo и без тoва има oгрoмна верoятнoст едната oт мацките да ме издаде на oная баДка. Някаква слаба утеха ми е, че целунах и нея та мoже и да си затрае - все пак и тя си има приятел ама...

Та въпрoсът ми към вас няма да е тяснo свързан с пикапа ама спoред вас да oтида ли на зала сега или да си направя "дoмашна" тренирoвка?

PS: Aкo не ви пиша в близките три месеца в Бристъл има три гoлеми бoлници - пращайте картички с пoдкрепа и не се сърдете акo не ви oтгoвoря, щoтo най-верoятнo няма да съм в състoяние да пиша...  Grin
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #4 -: Септември 07, 2015, 09:18:11 »

Браво лъвове... имам предвид, браво на това, че се кефите така безгрижно на вечер без ебане и пълна с резачки. Това си е качество, присъщо на младостта. Аз лично съм вече по-улегнал и циник. Не че не ги правя понякога същите неща, но не извличам същите емоции от тях.
Интересно че същата вечер бяхме излезли пък ние с колегата ex7remeee70 на слънчака. Отваряхме кротичко, дърпахме тук-там, по едно време се разделихме и отидох на амората може би към 3. Само там не бяхме ходили. В целия бар бяха останали може би 30-40 човека, от които ставащи пички 5. Викам ще ги отворя и 5-те, ебал съм му майката. Пробвам тая, пробвам оная, накрая към 4-та някъде се закачи, една руса словакиня. Въртим се на дансинга, по едно време някъв ме тупа по рамото. Викам гаджето й ли дойде... а то диджея слязъл от кабинката си и ми прави хай-файв и вика браво пич, неуморим си, ела при мене горе в кабинката да се почерпим и да пусна една песен по твой избор. Ква по-голяма валидация от това? А аз вместо да се кефя на момента така като вас си калкулирам в ума сега каква трябва да ми е следващата стъка със словакинята...
Нищо не стана с нея де, изтървах я, върнах се в мексото, по едно време идват двама на вид нашенци и водят 4 пияни рускини. Качиха ги на бара да танцуват, викам пичове дайте на мен най-грозната да помагам че ще ги изтървете (като мислех разбира се в суматохата да взема хубава, не грозна). Качихме се при тях, охраната ни свали. Мъчихме се и там още 15 минути ама и там ядец. Ако бяхте вие щяхте да се изкефите. Върнах се накрая в оксижена, колегата си беше тръгнал. После ми писа, че ходил да изпраща едни украинки, които бяхве дърпали с него преди и три пъти му викам, че са задръстени и да ги оставим, но той ентусиаст момчето. Не ебал, но поне се поцелували, лошо няма. Всъщтност той остана още един ден, може да е взел телефон и на другия ден да е ебал, нека да напише и той.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #5 -: Септември 07, 2015, 23:20:22 »

Браво лъвове... имам предвид, браво на това, че се кефите така безгрижно на вечер без ебане и пълна с резачки. Това си е качество, присъщо на младостта. Аз лично съм вече по-улегнал и циник. Не че не ги правя понякога същите неща, но не извличам същите емоции от тях.

Не че се кефя, ама просто вече бяхме тръгнали да се прибираме, и случайно ги засякохме че бяха в нашата посока и тръгнахме да ги изпращаме за fun-a. Единия пич с мене знаеше руски, че другата му се закачи и гледам веднага се хванаха за ръце, и това ме ентусиазира, другия се прибра. Мъчихме ги половин час за нагоре, айде да допиваме викам горе водка или каквото обичате тръгнах към супермаркета да взимам даже - ама те верно сковани,през цялата вечер почти не пиеха. Та държане за ръце, милувки, аз даже повече я поналегнах да я хапя по врата викам обичаш ли така, обичаш ли онова, там долу пред хотела им, ама ядец, не бяха ентусиазирани. Така че вечерта си е празна. На другия ден си заминаха наобяд.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: