Tyxo.bg counter blowjob close
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:18:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: blowjob close  (Прочетена 2278 пъти)
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« -: Ноември 02, 2015, 23:22:20 »

Не съм сигурен дали темата трябва да е тук, защото не е свързана с момиче,дръпнато от улицата , но все пак става дума за свалки на жени и предполагам все някой ще успее да извлече някаква полза от нея.Преди няколко дни се чух с един познат, който ми каза , че ще ходи на дискотека с няколко момичета и ме покани да отида с тях.Общо взето не познавах никого от компанията и отидох.Заиграх се с едно от момичетата , което ми направи впечетление , че е излязло за да се забавлява. Smiley
Като цяло пусках някакви по-груби бъзици, от които се виждаше , че имам самочувствие , а по-късно не се вързах на шитките , които ми бяха пускани.И два часа след като се запознахме вече танцувахме заедно и имаше по-тежко кино, целувки и т.н.Попринцип съм ходил само няколко пъти на нощна игра и не успявам много добре да разчитам някои ситуации в дискотеките все още.Като цяло се стараех да обръщам внимание на момичето и да показвам сексуалност, но и по някое време се обръщах към другите от компанията и танцувах или си говорех с тях.Също от време на време правех по някоя обиколка в дискотеката за да се разбъзикам с околните и да се поддържам в стейт и оставях таргета след по-тежко кино, а не бях лепка.Имаше една по-възрастна от мен жена, която видях при една от обиколките , но така и не разбрах каква е.Обясни ми, че е на работа в момента , но не разбрах какво точно изпълнява, просто стоеше и не се забавляваше Grin Разбъзиках я , че тук не е място за скучни хора и дали не и плащат да бъде скучна , по едно време ми отговори и стана да танцуваме , но се получи нещо съвсем леко.Вече , когато и да ме видеше грейваше една голяма усмивка на лицето й.Може би тук нямаше атракшън, а по-скоро се развесели.Но нямаше смисъл да я закачам повече.Едно момиче пък се бутна в мен, докато танцуваше и й казах, че не се познаваме още и трябва да спазва дистанция, извини се и я накарах да ме целуне по бузата за да приема.Ех, алкохола какво ли не прави с момичетата - съгласи се Smiley Като цяло целта ми беше да съм по-социален и да си изкарам добре , но и да не се задържам при таргета прекалено.Не знам дали това е правилен начин за дискотека, нека по-опитните кажат.Поведох я през дискотеката за ръка няколко пъти и ме слушаше, по-късно обаче ми каза, да я чакам отвън докато отиде до тоалетна - това беше един момент, в който усетих , че я губя вече.После страстите охладняха и реших, че тотално съм оплескал нещата и я оставих и се занимавах с други хора.По едно време виждам, че някакъв пич танцува зад нея, отивам пред нея и я дърпам към себе си, а онзи просто се врътна към масата си, не предполагах , че може да е толкова лесно.После започна да ме шитва като и ми обяснява как се казвал онзи, как я почерпил и ала бала.На тези неща отговорих с това да не ме занимава и "дай му шанс на момичето, де" :)Както и да е, след като емоцията намаля , реших , че съм пропуснал възможността с това момиче и съм се издънил, но бях доволен , че съм стигнал изобщо до нещо по-сериозно от телефонен номер най-после.Накрая на вечерта ми отказа телефонен номер , но си тръгнах доволен все пак.Изненадах се , когато ме потърси на следващата сутрин.Чатихме си няколко дни и след това се видяхме в нас и се случи прекрасното.Оказа се добра в гореспоменатото, но едва ли ще има някакво развитие в бъдещето.Предполагам, че в играта ми попринцип има много пробойни все още, не че не ги знам , но ще се радвам ако разбера за някоя по-конкретна в случая.
Случва ми се интересно нещо напоследък - излизам един ден, минавам по центъра и правя по над десет сета - и нищо, задържам два от тях , но не се получава нищо повече от любезен разговор.Друг ден отварям 3 момичета директно , като и трите ги задържам и вземам телефони на две от тях примерно.Е, да от телефон секс не се прави и телефон е лесно да се вземе , но все пак разликата още ми се струва голяма от единия ден до другия.Явно пак става въпрос за стейт.
Другото нещо , което ме накара да напиша тази тема е , че след като премислих цялата ситуация се убедих , че ако не бях направил тези апроучи през краткото време от което се занимавам с пикап и ако не бях получавал толкова съвети от по-опитните , то аз преди два месеца изобщо нямаше да мога да отиграя и тази "лесна" ситуация.Обучението на Pick-up Project също се оказа ключово за разбиранията ми за жените и като цяло за живота.Този успех е малък, но все пак го има и ако не бяха гореизброените фактори, нямаше да има и това. Smiley Все пак моята главна цел е да свалям успешно момичета от улицата и още не съм много близо до нея, но ще работя в тази посока и се надявам да успея.
Ще се радвам ако темата е полезна с нещо на някого от хората, които пишат тук -виждам, че все повече са темите от рода на "даде ми фейсбук - дали ще я чукам?".Също и ще се радвам на забележки и критики. Smiley
Успех!
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2015, 00:15:25 »

Братле, искам тук от теб пълен клоуз с тази мадама! Сигурен съм, че ще го постигнеш. Smiley
Мачкаш наред за отрицателно време, така се прави.
Не си намираш оправдания и действаш, на твое място 8 от 10 да са се отказали - ти си 9-тия, познай кой е 10-тия Wink
С тази игра и отдаденост в най-скоро време ще се късаш от правене на клоузове Wink
Играта ти в клуба е била 10/10 точки. Така както си го описал за мен си направил всичко перфектно.
Успех за напред!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2015, 06:58:57 »

Чакай сега, аз не разбрах - защо блоуджоб, не я ли еба:
Накрая на вечерта ми отказа телефонен номер , но си тръгнах доволен все пак.Изненадах се , когато ме потърси на следващата сутрин.Чатихме си няколко дни и след това се видяхме в нас и се случи прекрасното.
То въобще цялото не се разбира - нали уж не беше взел телефон, как така тя те потърси?

Иначе браво - играта ти в дискотеката е била добра - разбира се, няма как да си представим неща като езика на тялото и други подобни, но това дето описваш си е ОК. Ту при нея, ту далеч е много по-добре отколкото да подпираш стената или да си постоянно залепен за нея докато ѝ омръзнеш. Добре си амог-нал другия кълвач. Понякога ако още не си много напреднал с мацката е по-добре не да я дърпаш нея, а просто да се навреш физически между нея и него, с гръб към него. Така той остава с пръст в уста. Ако нещо дерзае, просто с ръце на кръста го поглеждаш строго, с физиономия "Кво има?" и 90% сам ще се откаже. Все пак не го пробвай това на някакви селски батки де, че може и бой да стане понякога, но нормални момчета спокойно можеш да ги амог-ваш ако се опитват да ти свалят пичката.
За пиене нищо не казваш, тя не пиеше ли, колко изпи, в какво състояние си тръгна, с кого, в колко часа и т.н. Не знам дали не е можело да мъчиш за същия ден.
Иначе голяма работа, че не е от улицата. Аз от улицата мацки почти не съм дърпал, и какво от това? Пичката си е пичка, и играта си е игра, независимо от къде дръпнеш момичето.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2015, 09:59:04 »

Като цяло добре  Smiley Струва ми се обаче,че малко повечко премисляш нещата,това малко напряга и пречи да се отпуснеш бързо,сдухва те ако усетиш,че не става така както си мислиш,че трябва и  това ти разваля играта.
  Другия път може да пробваш да я изолираш някъде от компанията,така ще ти е по-комфортно да я налазиш и ще можеш да изградиш някакъв рапорт,така намаляваш шанса да те флейкне на следващата сутрин.Постепенно се опитвай да се нагаждаш според ситуацията,без да се ограничаваш до целувка или номер.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

.

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2015, 10:12:07 »

Стоун - пропуснал съм да спомена някои детайли, които също имат значение.В края на вечерта поисках телефон за да й се обадя по-нататък, но не ми го даде нарочно и ме добави в фейсбук и там ме потърси после.(стори ми се тъпо това да не иска размяна на телефон , а да е навита). За алкохол - най-много аз пия по едно голямо ако изобщо пия, а тя беше пила 2-3 питиета, но не беше пияна.Предполагам, че и това е помогнало.Относно секса - като се видяхме втори път каза, че е неразположена , но ми се реваншира по другия начин..два пъти.Когато се видяхме втория път нямаше капка изпит алкохол. Като цяло не очаквах да се случи нещо след вечерта в дискотеката.За тръгване - част от компанията бяха с такси и не беше сама , защото не са от моя квартал.
За това дали можех да натисна същата вечер- усещах, че ако и вкарам директна оферта нямаше да се получи макар че и аз си мислех за нещо същата вечер.Отделно логистиката в случая куцаше, ако имах кола по друг начин щяха да изглеждат нещата.По-късно емоцията намаля, но си мисля , че едва ли бих получил нещо повече от вече споменатото.А относно това дали ще има някакво продължение - ако съдя по думите й ми е навита и за секс, но попринцип не е някоя супер качествена мацка или да ми е сродна душа и да има за какво да си говорим по цяла нощ - ще видим.Все пак ми е ценен опит и до тук.
Поздрави!
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2015, 10:56:41 »

Поздравления за напредъка. Недей много да премисляш, ами я покани отново във вас да я изпраскаш и в пусито и в дупето евентуално Smiley

Като цяло ме радва напредъка ти, но не съм изненадан. Наистина при теб всичко е въпрос на воля и мотивация. Ти си имаш всичко необходимо за да успееш, просто ти е необходимо да събереш повече опит, рутина и да разбиеш бариерите, които сам си слагаш. Когато си в стейт много от тези бариери падат и от там е голямата разлика, която усещаш. Но трябва да продължаваш да буташ , за да ги счупиш окончателно.

Относно играта в дискотеката - няма какво да се каже толкова. Оправил си се перфектно щом мацката те е потърсила и се е навила да дойде във вас. Свалката там е била на 6 - браво!

Критика - хм... надявам се си бръкнал да провериш дали наистина е в цикъл. Друг е въпроса , че много жени се пердашат без проблем и в цикъл стига за теб това да е ок. Но това не е от голямо значение - важното е да довършиш работата и да доизчукаш това момиченце Wink

Относно наблюденията ти за дей-гейма - много правилно си видял как стоят нещата. И това е при всеки вид игра без значение найт или дей. Има върхове и спадове, не е едно постоянно състояние. Понякога самия ти не си във форма - уморен си, надул си се от някой успех и си вдигнал очакванията, отегчил си се да отваряш непрекъснато, или вече имаш нещо сигурно за ебане, което ти смъква мотивацията. Понякога дори и да се чувстваш добре и да правиш перфектно нещата, пак не се получават свалките - има и доза шанс.
 Друг път се чувстваш все едно летиш , всичко се получава, влизаш лесно в стейт , клозиш наред и се забавляваш.
 Важното е, че и в двете състояния трупаш опит и допринасяш за бъдещия си успех и просто не бива да се отказваш, каквото и да чувстваш в момента  - независимо дали пълзиш или летиш в сетовете.
 И за това е много важно да не трупаш его, от играта и да не си целево ориентиран. Защото , когато си горе е много лесно да си кажеш - аз съм супер, аз съм най,  да изпаднеш в еуфория и да черпиш самочувствие от временните успехи.
 Проблема на този вид его е, че после , когато попаднеш долу ще си докараш депресия и трудно ще дръпнеш пак, защото губиш външните стимули, които си имал.
 Та идеята е - ти си буташ, и си иамаш самочувствието каквото и да става, защото просто си готин пич. Вече като видиш, че не стават нещата анализираш безпристратно какво трябва да се промени и коригираш играта. Защото резултатите може и да се променят, но твоето вътрешно състояние трябва да бъде постоянно и да не се влияе от външните фактори - нито когато си горе, нито когато си долу.

А за развитието на дей гейма не се притеснявай. То ще продължава, ако и ти продължаваш и не се откажеш. 

Активен
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

.

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2015, 22:40:47 »

Благодаря за мненията и съветите.Със сигурност ще са от полза за в бъдеще.С това момиче ще мога да се видя едва след няколко дни, не се знае до къде ще стигне работата, но нищо не пречи да опитам.
Берсерк, разбирам фрейма за който ми говориш и се старая да го изградя, но..ще отнеме  повече време, за момента често залитам в двете крайности.
Като цяло има доста неща, за които трябва доста да работя и да се развивам като човек и като ПУА, но със сигурност няма да се откажа и ще продължавам да излизам и ще се старая да се развивам, независимо от усилията, които трябва да положа. Smiley
Поздрави!
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 986

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2015, 23:11:21 »

БравооОоооОоооООооооООО. Йес, йес. Ю кен дует...

Браво нащо момче, добър си. Добър си... Бутай на пред.

Не знам какво да те посъветвам. Смисъл, ти си клоузил. Ше ма извиняваш, но при свършена работа кво да те посъветвам. Само искам да ти се изясни, че щом е имало тромпет и то на другия ден значи, работата е добре.

Искам само да ти обърна внимание, за нещо друго. Трябва то би много керфъл да не хлътнеш, шото сме виждали много тарикати, паднали в боя с първата...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: